★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kumogakure - Konataro Horoi háza

Go down 
+2
Tomoyuki Shiratori
Megami-chama
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 12:25 am

//Levél a Felhőn//

Kodama leváltott és máris elaludtam. Felkeltem egy kicsivel később és láttam, hogy Kodama
és Erupumaru feszülten figyeli a környéket. Lassan odalobóztam hozzá és a két shinobi feje
közé betettem az enyémet is.
-Van valami?...-Kérdeztem meg rideg és félelmetes hangon, miközben jobbra-balra tekingettem.
-A francba nem bírok aludni,már így is kialudtam magam...-Közöltem velük és én is leültem
az egyik székre.
-Kodama, hogyan szerezted meg a kekkei genkai-odat?...-Tettem fel kérdőien a kérdést,
miközben a farkasra is tekingettem.
~Remélem valami egész jó kis történettel fog elhozakodni...-Gondoltam el magamban, miközben
valamit észrevettem a bokorban mozogni.
-Várjatok itt mindjárt visszajövök...-Hirtelen kiugrottam a nyitott ablakon és azonnal az egyik
bokorba ugrottam. Kis idő múlva a szemem alatt egy karcolás nyommal tértem vissza, vagyis
inkább másztam fel, ahol Kodamáék voltak.
-Meg se kérdezzétek!...-Parancsoltam rájuk, elég furcsa fejjel.
-Na szóval akkor a történetnél tartottunk...-Mondtam.
Majd vártam a történetet Kodamának...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 12:56 am

// Levél a Felhőn //

Beszélgettünk még egy csöppet a farkassal, eztán Shiratori a fejét kettőnké közé tette.
- Van valami?...- kérdezte ijesztő hangon, miközben ide-oda tekintgetett. Mind a ketten hülye fejjel húzódtunk hátrébb Erupumaruval, majdnem kiesve az ablakon.
- Neeem. Eddig semmi mozgás.- jelentettem ki, behunyt szemmel vigyorogva, a tarkómat vakarva.
- A francba nem bírok aludni,már így is kialudtam magam...- közölte a srác, mialatt helyet fogalt egy széken.
- Jó neked. Hát akkor őrködj velünk!- javasoltam.
- Kodama, hogyan szerezted meg a kekkei genkai-odat?...- érdeklődött a konohai ninja. Kis idő múlva Shironak volt egy incidense. Mikor visszatért folytattam a dolgot.
- Nos, először is örökölnöm kellett. Ugyanis csak minden 8. ember tudja elsajátítani a klánomból. De ez még nem volt elég. Kemény edzéseken kellett átmennem, amelyek több évig tartottak a nagybátyámmal, kit egy bérgyilkos ölt meg. A mai napig tervezem, hogy bosszút állok... Valószínűleg az első dolgom lesz, amint Chuuninná válok. Na, szóval kellett hozzá még egy tekercs, melyben le volt írva a folyamat. A végkimerülésig kellett harcolnom a bátyámmal, ezt követően átváltoztam abba a formámba, melyre egyáltalán nem vagyok büszke. Olyankor egy szörnyeteg lesz belőlem, aki mindent elpusztít az útjában. Azon az edzésen is megtörtént ez. Nem sokkal később Kenta egy speciális Chakra elfojtó szerrel bekent kunait hajított a testembe, hiszen csak így tudott megközelíteni. Öt perc múlva már jól voltam, majd onnantól tudtam használni a Kék Tűz Jutsut. Az Aogan más... Sokkal bonyolultabb, viszont egy részben könnyebb is. A Genjutsuk ellen biztosít védelmet és ki is tudja játszani azokat. Egy illúzió technikát használó ninja ellen harcoltam, amikor csak magától előjött. Ám ezt még az átlagnál is kevesebben érik el. Szerencsére én pont ezek közé a kivételes egyének közé tartozom.- mosolyodtam el. Hirtelen egy óriási csattanást hallottunk.
- Kodama!!! Itt van.- figyelmeztetett Erupumaru.
- Franc!!! Shiro, nyomás lefelé!!- kiáltottam el magam. A társam bólintott, ezt követően lerohantunk. Odalent percek alatt mindenre fény derült. Suzumaya újra találkozott Shinisaeval, Mitsuhide betörte az ablakot, Daisetsu megtalálta a tekercset, valamint kiderült, hogy Konohában fog élni. Zsebre tett kézzel álltam Shiratori mellett, Erupumaru meg a lábamnak volt dőlve.
- És Happy End...
- Jaaa...
- Zsííír...
- Jaaa...
Már csak az volt a kérdés, mikor indulunk haza.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 12:50 pm

// Levél a Felhőn //

Suzumaya a tekerccsel együtt kiment a szobából. Kicsit dőlöngélt és kicsit átvérzett a kötése.
- Engedelmetekkel én elmegyek aludni! - intett hátra és felment Horoi szobájába. - Jut eszembe, holnap megyünk haza, de előtte a Raikagéval megbeszélem a dolgokat. - mondta a lépcső felénél visszafordulva.
~ Anyám megint rosszakat fog gondolni... - sóhajtott. Felért a szobába és lefeküdt az ágyra, majd pár perc múlva el is aludt.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 2:07 pm

//Levél a felhőn//

Suzumaya pár perc múlva visszavonulót fújt, így jobbnak láttam, ha én is felbattyogom apám dolgozó szobájába. Kis időre még ültem az ablakban, de miután egy hajszálhíján lezakóztam inkább hanyagoltam… Úgy döntöttem ideje tartalékba tenni magam. 3-ig forgolódtam, majd sikerült bealudnom…

7kor múmiákat megszégyenítve ültem fel, majd kinyújtott karokkal indultam le az emeletről. Utólag belegondolva inkább a szememet kellett volna kinyitnom… A lépcsőhöz érve valaminek neki mentem, aminek következtében ismét nem emberi módon értem le a nappaliba.
~ Hmm… Olyan Deja vu érzésem van. – emlékeztem vissza a tegnap reggeli belépőmre. Leérve a nappaliba nem találtam a nyomát más életformának, így gyorsan írtam egy cetlin, amin a következő állt:



Reggelt mindenkinek!
Kaja a hűtőben, én elmentem a Raikage-hoz szólni az utazásról, utána pedig a tóparton leszek.

Dai



A napirendet betartva a Fürgébbtest jutsuval a Raikage-hoz siettem. 10 perccel később már az irodája előtt álltam, majd pár levegővétel után szívverésemet ismét a normálra állítottam. Mikor tudatosul bennem, hogy a művelet sikeres volt bekpogtam.
- Gyere be! – kiáltotta az ország vezetője miután benyitottam.
- Daisetsu, mi járatban itt? – kérdezte a férfi.
- Öhm, jó reggelt! Szeretnék pár hétre, esetleg pár hónapra Konohagakure-be utazni. Kaneko Suzumaya ajánlotta fel a dolgot, ami kapóra jött, mivel így könnyebb az apámnak tett ígéretet betartani… Tudja mire gondolok, nem? – kérdeztem, mire a Raikage csak egy bólintással jelezte, hogy tudja mi állt a tekercsbe.
- Nos, rendben! Kellemes utat. – mondta, miközben a kezembe nyomta az igazolványomat vagy tudom is mit… Kicsit bambán néztem magam elé, mivel nem is képzeltem volna, hogy ilyen egyszerű lesz az engedélyt kikönyörögni. Boldogan rohantam ki az irodából és a tó felé vettem az irányt. Sikeresen kiértem a tópartra, ahol ledobva magam a fatövébe élveztem a kilátást, bár 5 perc után már kezdtem megunni a dolgot, így arra gondoltam, hogy meg kéne nézni milyen a víz. A szélére sétáltam, majd letérdelve belenyomtam az egyik kezemet.
~ Fuhh ez hi..hi..hiideg! – rántottam ki belőle a kezemet olyan gyorsan, hogy megcsúsztam és belevágódtam.
- Wáááá, nagyon hideeeg! – ordítottam, miközben próbáltam kimászni, de mivel a széle már tiszta víz volt minden egyes alkalommal, amikor megkíséreltem a szabadulási akciót visszacsúsztam a vízbe. Megunva a sikertelen próbálkozásokat, minden erőmet összeszedve kimásztam egy másik helyen.
~ Kezdem úgy érezni, hogy nem volt olyan jó ötlet, ez a tóparti látogatás. – sóhajtottam miközben a szerencsére fatövében hagyott igazolványomért mentem, majd azt felvéve haza indultam.
~ Na magyarázkodhatok, hogy mi történt. – morogtam, miközben beléptem az ajtón. Szívem szerint hálát adtam volna az égnek, hogy már mindenki a nappaliban toszult.
- Jó… Jó reggelt! ^^ - mosolyogtam a vendégekre.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 4:24 pm

//Levél a Felhőn//

Reggel felkelve lesétáltam a lépcsőn, pont akkor amikor Daisetsu elhagyta a házat.
~Na vajon hova mehetett?...-Kérdeztem magamban, majd egy papírra tekintettem.
~ÁÁÁ...már értem szóval lerendezi, hogy konohába jöhessen...-Gondoltam.
Kimentem a nappaliba és készítettem szendvicset és a többieknek is.
-Hehe meglepődnek majd, hogy miket tudok...-Ördögi kacaj hagyta el a számat, de nem kezdem bele gondoltam megvárom a többieket is.
Kinézve az ablakon rájötte, hogy sütött a nap és kellemesen fújt a szél.
~Csodálatos, hogy ilyen jó idő van, tökéletes a hazaútra...-Gondoltam, majd helyet foglaltam a szendvicsem előtt.
-Azt hiszed le bírsz győzni!!!...-Kérdeztem hangosan, és elfordítottam a fejem, de hirtelen valaki feltűnt a lépcsőn és lehetséges hogy halotta, miközben egy szendvicshez beszélgetek...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 7:47 pm

// Levél a Felhőn //

Éjjel én is nyugovóra tértem, ugyan abban a szobában, ahová azelőtt elvonultam. Olyan szép álmom volt, már azt sem tudom miről szólt. Mikor reggel kinyitottam a szemem, fogalmam nem volt róla, hol vagyok.
- Heeeeh??? Mi ez a hely???- kérdeztem, miközben riadt fejjel tekintettem körbe.
- Tudod! Villám Ország, Daisetsu háza.- világosított fel Erupumaru, akit a lendületem közepette ügyesen a földre löktem. Alsó gatyában indultam kifelé a konyhára, keresve a fürdő szobát, de csak Shiratorit találtam ott.
- Jó reggelt!- köszöntem. Ő furcsa fejjel nézett.
- Most mi van? Melegem volt...- jelentettem ki, ekkor visszaindultam felöltözni. Amint ezzel is végeztem, újra nekivágtam a nagy útnak. Ledobtam magam az egyik székre, fejemet az asztalra tettem.
- Sehol senki?- érdeklődtem.
- Ezek a te szendvicseid? Jól néznek ki. Az életemben két fontos dolog létezik. A kaja és az alvás. Az egyik már kihúzva, szóval felteszem a tolakodónak tűnő kérdést. Mikor eszünk?
- Kodama, olvasom a mangád jó?
- Tőőőőlem... Nekem már arra sincs energiám.- túrtam bele a hajamba egy hatalmas ásítás kíséretében. A farkas kihúzta a zsebemből legszentebb ereklyéim egyikét, ezt követően lekötötte magát az olvasással.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 7:58 pm

// Levél a Felhőn //

Suzumaya ballagott le a lépcsőn. Mitsuhide pedig a nappaliból jött ki.
- Jó reggelt srácok! - köszönt a lány és leült Kodama mellé. - Kicsit nyúzottnak látszol... - vonta fel egyik szemöldökét a fiúra nézve.
- Jó reggelt. - köszönt a hyuuga is és ő is csatlakozott a társasághoz. Ekkor Daisetsu lépett be csurom vizesen. Suzumaya felnevetett:
- Mi van Kohataro? Mi történt? Csak nem sírva fakadt a válladon a Raikage, mikor közölted, hogy elmész egy időre? - könyökölt az asztalra a lány.
- Mikor indulunk? - dörzsölte meg szemét Mitsuhide.
- Reggeli után. Vagyis még az után összepakolunk és utána, na értitek! - felelte Maya.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 8:40 pm

//Levél a felhőn//

Miután mindenki jót mulatott rajtam Shinisae üdvöskéje is megjelent a színen.
~ Légy kíméletes, légy kíméletes! – kezdtem el lehunyt szemekkel imádkozni, de mint általában most sem talált imám megértő fülekre…
- Mi van Kohataro? Mi történt? Csak nem sírva fakadt a válladon a Raikage, mikor közölted, hogy elmész egy időre? - könyökölt az asztalra a lány.
- Áhh, nem azért… Sírva könyörgött, hogy addig vezényeljelek ki téged az országból, amíg nem okozol nagy pusztítást, mivel a falu pénzügyileg most nem áll a toppon. – vigyorogtam abban reménykedve, hogy sikerül kicsit feldühítenem a lányt.
Láttam, hogy már majdnem mindenki nagyban elkezdte a reggelizést, egyesek pedig a szendvicsükkel társalogtak, majd ádáz harcot vívtak vele és végül győzedelmeskedtek. Személy szerint én jobbnak láttam, hogy megvárom, amíg elszállingóznak pakolni és csak utána reggelizem meg. Mivel nem tudtam addig is semmit sem kezdeni magammal jobbnak láttam, ha elkezdem a pecsételést. Felszaladva a szobámba egy táskába összedobáltam a szükséges ruhákat, majd kinyitottam az egyik tekercset és a sajt véremmel elkezdtem szimbólumokat rajzolni rá. Mikor kész voltam a rajzolással az egyik nagyobb vérből festett körbe helyeztem a táskát, majd egy fél-tigrist formázva elkezdtem chakrát koncentrálni, mire nagy füst keletkezett és a táska eltűnt.
- Na ennyit a ruhákról. Következik a ninja felszerelés. – sóhajtottam miközben újabb szimbólumokat festettem a tekercsre, majd kunaiokat, shurikeneket, drótot, füst és fény bombát helyeztem a tekercsbe. Miután ezt is sikeresen megtettem következtek a tekercsek. Gyorsan átszambáztam apám dolgozó szobájába, majd fejest ugorva az egyik szinte heggyé alakult kupacba elkezdtem a keresést.
- Ez kell, ez nem és ez sem kell. – dobáltam magam mögé a szükséges tekercseket. 5 perc elteltével elkészültem a csoportosítással. Lihegve cipeltem át a tekercseket a szobámba, ahol ismét a tekercsbe pecsételtem az értékes tárgyakat.
- Kész! – ugrottam fel boldogan megbillentve egy kis szobor szerűséget, ami láncreakciót indított be. Egy szempillantás alatt az egész szoba romba dőlt.
~ Hát ez fantasztikus… - morogtam, miközben gyorsan elkezdtem ide-oda futkorászni különböző tárgyakkal, amikor az előző oltári szerencsés akció során a helyváltoztatás egy felsőbb fokára lépve a föld pottyant. Egy fél óra múlva sikeresen rendet raktam, majd egy hátizsákban hajigálva a tekercseket végre elkészültem. Két nap alatt végre sikerült annyi tapasztalatot gyűjtenem, hogy rájöjjek arra, hogy a lépcsőhöz érve nem szerencsés a futás. Óvatosan lépkedve sikerült végre éppen leérnem az emeletről. Láttam, hogy már a legtöbben befejezték a habzsolást, de ebben a pillanatban tudatosult bennem, hogy nem vagyok éhes. Morogva huppantam le a kanapéra azzal a gondolattal, hogy kár volt ennyire pörögnöm, ha nem is vagyok éhes…
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 9:04 pm

//Levél a felhőn//

- Áhh, nem azért… Sírva könyörgött, hogy addig vezényeljelek ki téged az országból, amíg nem okozol nagy pusztítást, mivel a falu pénzügyileg most nem áll a toppon. – vigyorgott Daisetsu a lányra nézve. Majd felment az emeletre.
~ MII?! Miszlikbe aprítom.. na jó, nem. Kár lenne a helyes pofijáért.. - kuncogott magában a lány. Kodamáékkal jóízűen megreggeliztek, utána mindenki ment pakolni. Mitsuhide mikor kész volt megkereste Suzumayát.
- Segítsek valamiben? - kérdezte a lányt, aki éppen a Hikari tekercset olvasta.
- Nem kell, köszönöm.. - tekerte össze a tekercset, majd fogta hátizsákját és a nappaliba sétált. Daisetsu már a kanapén ült. A lány elővette az üvegcsét, ivott tartalmából és ismét álcázta magát.

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Jingai10146
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Jingai9843

Már csak Kodamára és Shiratorira vártak.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 11:57 pm

// Levél a Felhőn //

Elmentem tehát bepakolni, mondjuk sok cucc nem volt, de azért így is
elment vele az idő.
-Úgy hallom a többiek is készülődnek...-Hallgatóztam és kis idő múlva
újból pakolni kezdtem.
Felvettem a kunai, shuriken, szóval a fegyvertartómat magamra terítettem a
köpenyt és a wakizashi-mat a hátamra illesztettem.
~Remélem a haza út már nem lesz ilyen bonyodalmas, de szerencsére elintézték,
hogy Daisetsu felünk jöjjön...-Nevettem magamban, egyet, majd kinyitottam a
szoba ajtaját, ahol éppen készülődtem.
Lassan lesétálltam a többieket és máris az ajtó elé álltam.
~Ha megérkeznek a többiek máris indulhatunk...vagyis Kodama...-Gondoltam és nekitámaszkodtam
az ajtónak a többiekkel együtt...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 18, 2009 12:17 am

// Levél a Felhőn //

Miután megreggeliztünk, elindultunk összepakolni.
- Végre már elindulunk hazafelé.- sóhajtottam egyet, kissé még kómás fejjel.
- Valóban, de egy kalandnak jó volt. Mit fogunk csinálni otthon?
- Először is edzünk, mint a veszett fene, aztán meg fogalmam sincs.
- Nem Okamimaruval fogsz edzeni?- kérdezte Erupumaru, én pedig behunyt szemmel elmosolyodtam.
- Nem! Úgy döntöttem veled folytatom tovább a gyakorlást. Persze a vén csont is ott lesz, hogy legyen ki ellen harcolnunk.- közöltem a kölyökkel. Felvettem a hátamra a köpenyt, a fejpántomat pedig a fegyver tartó tasakomba helyeztem el.
~ Itt jó helye lesz.~ gondoltam magamban. Minden felszerelésem a helyén volt, már a mangámat is a zsebembe dugtam. A többiek is készen álltak.
- Akkor induljunk srácok!- mondtam, ezt követően kiléptem az ajtót, beszippantottam a friss levegőt.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Left_bar_bleue20000/26000Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 6:42 pm

// Levél a Felhőn //

Ééés akkor most jön a pontozás! ^^ Mindenki remekül dolgozott. A pontkiosztás tehát a következő:

Kaneko Suzumaya: 500 Chakra
Hyuuga Mitsuhide: 400 Chakra
Tomoyuki Shiratori: 500 Chakra
Yoshizawa Kodama: 500 Chakra

És mivel szerintem tökéletesen teljesítettetek, ezért mindannyian kaptok 1000 kanét. ^^
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Ajánlott tartalom





Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Konataro Horoi háza   Kumogakure - Konataro Horoi háza - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kumogakure - Konataro Horoi háza
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kumogakure - Raikage Palotája
» Kumogakure - Fehér Felhő Bár
» Kumogakure - Utcák
» Kumogakure - Kórház
» Kumogakure - Kapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Villám Országa :: Kumogakure-
Ugrás: