★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Gokudera család területe

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Gokudera család területe Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Gokudera család területe Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Gokudera család területe Empty
TémanyitásTárgy: Konohagakure - Gokudera család területe   Konohagakure - Gokudera család területe I_icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 8:59 pm

Itt található a Gokudera család területe.
//Infó: Anyám meghalt míg küldetésen voltam. Apám pedig egy éve halt meg szóval egyedül élek a lakásba.//
A Lakás kinézete:Konohagakure - Gokudera család területe JapaneseGarden10


A hozzászólást Gokudera Tsunayoshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 03, 2009 8:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Gokudera család területe Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Gokudera család területe Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Gokudera család területe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Gokudera család területe   Konohagakure - Gokudera család területe I_icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 9:08 pm

Miután felkeltem ordítottam anyámnak mert még szokatlan volt,hogy már nincs velem. Miután nem kaptam választ persze eszembe jutott és elkapott a bánat. Majd az is eszembe jutott,hogy Hideko Senpai is meghalt ezért elmegyek a temetőbe. Felkaptam a ruhámat és a többi ingóságot majd egy csokor virágot szettem a kertből ami a ház mögött volt majd elindultam a temetőbe.
~ El se hiszem,hogy meghalt az anyám~ Gondoltam de kár volt erre gondolnom mert nagyon de nagyon keserű bánat lett úrrá rajtam. Mikor beértem a temetőbe a csokrot három felé osztottam és elindultam elsősorban a szüleim sírjához. Mikor odaértem nem bírtam ki könnyek nélkül.
- S-s-s sajnálom anyám.... - Mondtam kisit akadozva a sírás miatt. Majd a sírjához letettem az egyik csokrot a majd még egyett a mellette lévőre azaz az apáméra. Majd elindultam Hideko Senpai sírjához.
Mikor megérkeztem észre vettem, hogy Yagato már ott van.
- Szia- Köszntem oda neki majd letettem a virágot és elkezdtem beszélni a sírhoz.
- Sajnálom Senpai,hogy nem is tudtál tanítani sőt még alig ismertelek de meghaltál.. Mondtam majd leültem a földre.
- Majd ha itt végeztünk elmehetünk Ichirakuhoz. Nem azért csak megszeretném ismerni a társamat.- MOndtam majd vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Gokudera család területe Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Gokudera család területe Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Gokudera család területe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Gokudera család területe   Konohagakure - Gokudera család területe I_icon_minitimeHétf. Aug. 03, 2009 8:34 pm

Miután elindultunk még egy kis idegen vezetést tartottam. ELmentünk a Hokagék hegyéhez és azt mondtam Yagatónak, hogy egyszer az én arcom is oda fog kerülni mert én belőlem is hokage lesz. Majd elindultunk a ház felé.
- Mond csak jó vagy csapatmunkában?- Kérdeztem majd megálltam mert észre vettem, hogy a házban ég a lámpa.
- Gyere lassan utánam- Mondtam neki majd leugrottam a ház elé majd benyitottam. Egy tolvajt láttam aki épp pakolta be a családi dolgokat.
- Mit képzelsz magadról???- Ordítottam rá mire ő a vállára dobta a zsákot és engem fellökve elakart menekülni.
- Yagato kapd el vagy különben én kapom el de akkor azt nem éli tú- Szóltam oda a társamnak és már elő is húztam két dinamitot.
~ Ha Yagato nem tudja elkapni és a dinamitok hatástalanok akkor a Kessotejarit kell használlnom. Gondoltam majd elindultam utána.
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Gokudera család területe Left_bar_bleue2200/4000Konohagakure - Gokudera család területe Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Gokudera család területe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Gokudera család területe   Konohagakure - Gokudera család területe I_icon_minitimeHétf. Aug. 03, 2009 10:04 pm

Miután elhagytuk a ramenezőt Tsuna egy kis idegen vezetést tartott számomra. Megmutatta a Hokage arcképeket és mesélt róluk ezt azt.
- És az lenne, Tsunade-sama ? - mutattam az Ötödik arcképre. Tsuna rábolintott és folytatta.
- Tsunade-sama, a 3. Hokage egyik tanítványa és a legendás Sanninok egyike. - próbálta folytani de közbe vágtam.
- Sannin... azok a sanninok, akiket Hanzou-sama nevezett ki ? - kérdeztem tőle, egyszer hallottam Fukarutól ezekről akonohai sanninokról
- Ki ? - kérdezte vissza mire csak legyintettem egyet, hogy haggyuk.
~ Az eső országának egykori vezetője... Szalamander Hanzou. Egy szinte legyőzhetetlen ellenfél... de még is... ~ Tsuna mondta, hogy ideje "haza" indulnunk mivel már kezd sötétedni.

- Mond csak jó vagy csapatmunkában? - Kérdezte hirtelen tőlem majd azonnal meg is állt amikor meglátot valamit a lakáson, én csak az ablakon kiszűrődö lámpa fényét láttam.
- Gyere lassan utánam. - leugrottunk a ház elé majd benyitott. Egy ismeretlen embert láttam aki épp valamit pakolt a zsákjába. Várjunk csak... ha Tsunayoshi nem ismeri és egy zsák van nála akkor ez annyit jelent, hogy...
- Mit képzelsz magadról??? - Ordított rá a mellettem lévő Tsuna mire az idegen a vállára dobta a zsákot és Tsunát fellökve akart elmenekülni.
- Yagato kapd el vagy különben én kapom el de akkor azt nem éli túl. - mire már rögtön utána irdamodtam.
Ahoz képest, hogy egy egyszerű tolvaj elég gyorsan haladt. Teljes csendben követtem őt, így elrejtve jelenlétemet. 2 perc "rejtőző" üldözés után megált egy fánál és lepihent a törszéhez.
- Hú... ez meleg volt. - lélegzett fel az újonnan kiderült férfi miközben a homlokát törölgette.
- Jah szerintem is, habár nem lennék a helyedben. - Megriadva tekintett fel a fa lombjához de már túl későn. A drótomat használva pár pillanat alatt bekötöztem így csapdába ejtve őt. 1 m-rel elötte álltam míg jobb kezemben a drót végét tartottam.
- Te meg, hogy kerülsz ide ???
- Hát... az titok... - vigyorodtam el. - De inkább reménykedj, hogy nem jön ide a lakos mert...
- YAGATO !! - hallottam magam mögül egy ismerős hangot.
- Késő...
Vissza az elejére Go down
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Gokudera család területe Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Gokudera család területe Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Gokudera család területe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Gokudera család területe   Konohagakure - Gokudera család területe I_icon_minitimeHétf. Aug. 03, 2009 10:20 pm

Miután oda értem láttam, hogy Yagato elkapta a betolakodót.
- Hmm szép munka Yagato.- Fordultam Yagato felé majd egy szempillantás alatt bele rúgtam a tolvajba.
- Te meg mit képzelsz magadról??!!!???- Ordítottam a fejére majd egy jól irányzott ütéssel elkábítottam.
- Yagato most megleckéztetjük ezt a mocskot... - MOndtam majd a drót segítségével a két kezénél fogva felkötöttem a fára.
- Nagyon vicces, hogy itt lógsz a fán.- Mondtam mosolyogva majd felemeltem a zsákota miből kilógott apám katanaja.
- Ezt is elakartad lopni?!?!- Ordítottam majd egy kis chakrával megspékelt ütést mértem a hasára.
- Yagato itt az ideje hazamenni.- Mondtam mej elindultam a ház felé.
~ Nem semmi ez a Yagato~ Gondoltam majd benyitottam. A rabló mindent szét szort.
- Bocsi Yagato de rendet kell raknom.- Mindtam majd hozzá keztem a pakoláshoz.-
~ A francba ez a mocsok rabló teljesen szét szedte a házat.~ Gondoltam majd nyúltam egy párnához mikor egy üveg szilánk beleállt a tenyerembe.
- Áucss.- MOndtam minél halkabban majd kihúztam a kis üveg darabot. Ahol bele állt a kezembe az üveg egy tekercs volt. Kinyitottam és apám kézírására ismertem rá.
-
" Fiam ha ezt olvasod remélem boldog leszel mert én írtam neked. Ez a tekercs pár jutsut tartalmazz amit most is meg tudsz tanulni de nagyobb esélyed van ha chuunin szinten tanulod meg őket."-Fejeztem be az olvasást Majd megnéztem a technikákat.
- Héj Yagato gyere csak ide- Szóltam oda neki. Majd megmutattam neki a tekercset és bekötöttem a kezemet.



Techikák:
• Bakudan Buntai: Kajaku Szojokaze ( Bomba stílus: Puskapor Szellő)
• Kézjelek: Birka, Disznó , Tigris
• Leírás: A kézjelek elmutogatás után a használó nagy mennyiségű puskaport képes kifújni amelyet a legapróbb szikra is képes begyújtani. (A kifújt puskapor mennyisége a felhasznált chakrától függ)

Megkötés: Csak a Gokudera család tagjai képesek alkalmazni

• Bakudan Buntai: Kajaku Bunshin no jutsu (Bomva stílus: Puskapor klón no jutsu)
• Kézjelek: Ló Tigris
• Leírás: A kézjelek elmutogatás után a használó mellett egy puskaporból készült klón jelenik meg. A klón hasonló módon mint a Mizu bunshin, egy jül irányzott ütéssel megsemmisíthető. Ugyan a klón nem távolodhat el a használótól de viszont, miután befejezte a rá szabott feladatot akár fel is robbanthatja. De a létrehozása után azonnal is fel lehet robbantani.

• Megkötés: Csak a Gokudera család tagjai képesek alkalmazni

• Katon: Minyi Kaszai Tama (Tűzstílus: Mini tűzgolyó)
• Kézjelek: Kutya, tigris
• Leírás: Miután a használó elmutatta a kézjeleket egy nagyon kicsi tűzgolyót köp ki. A kis tűzgolyó nagysága egy köpéssel egyenlő és tökéletes a puskapor felrobbantására is.

Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Gokudera család területe Left_bar_bleue2200/4000Konohagakure - Gokudera család területe Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Gokudera család területe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Gokudera család területe   Konohagakure - Gokudera család területe I_icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 12:23 pm

Bementünk a lakásba elég érdekes látvágy fogadott. Szét szórva mindent, kész csatatér... habár, még így rendetlenséggel is látszik, hogy családia, eléggé lakályos egy hely.
- Bocsi Yagato de rendet kell raknom. - bólintottam majd hozzá is látott. Ahogy elnéztem, hogy ügyködik felrémlett bennem a tudat, hogy ha már itt lakok, nekem is segítenem kéne... így már együt folytattuk a pokolást. Én míg a nappaliban voltam ő addig a hálószobájába ment, amit szintén feldúltak. Úgy 3 perces pakolás után meghallottam Tsunát.
- Héj Yagato gyere csak ide. - így elindultam felé. Ahogy beértem meg is mutatta az okot, amiért ide hívott. Amíg én elkezdtem tanulmányozni a tekercset addig ő bekötözte a sérült kezét.

Fiam ha ezt olvasod remélem boldog leszel mert én írtam neked. Ez a tekercs pár jutsut tartalmazz amit most is meg tudsz tanulni de nagyobb esélyed van ha chuunin szinten tanulod meg őket."

- Hmm... ahogy elnézem ebben van feljegyezve a családotok néhány technikája. Megmondom őszintén elég érdekesnek látszik. - fejtettem ki a véleményemet.
- Jaja, szerintem is és, hogy ezt az apám hagyta hátra...
- Szerintem fejezzük be a pakolást és térjünk nyugovóra. - a tekercsről rám tekintett és bólintott. Jó 10 perc pakolás után már minden renben volt. A pakolás után körbe is vezetett a házon belül, megmutatva a fürdőt, konyhát, wc-t és persze azt ahol aludni fogok. Fél órával késöbb már mind ketten az ágyban horpasztottunk, hisz a küldetésünk elkezdése óta nem bírtunk aludni.

Másnap reggel...

Lassan nyitottam ki fehér szemeimet. Az első benyomásom, hogy az már biztos, hogy nem otthon vagyok... a másik az, hogy...
- Heh... süt a nap... madár csicsergés és... süt a nap ? - számomra, ki csak a felhőval tarkított eget láthatta, egy fajta különleges jelenség volt. Lassan ültem fel és az ágyam melletti ablakon át tekintettem ki konohára. Figyeltem a velem együtt ébredező várost, a Hokage arcokat s a falu többi épületétől kitűnő Hokage palotát. Majd jobbra figyeltem így jobban megnézhettem a szobát. Egy nagy ruhás szekrény, egy ágy a sarokban, egy elég nagy ablak az ágy mellet stb... Lassan sikerült átvedlenem és aztán elintéztem a fürdőbe naz ügyes bajod dolgaimat. Miután végeztem a konyhába mentem ahol már Tsuna is jelen volt. Elmotyogtunk egy reggelt majd mesélni kezdett...
- Yagato, pár perce járhatott itt egy küldönc, azt mondta 10 perc múlva jelenjünk meg a Hokagénál.
- Aham.... akkor menjünk. - mondtam egy nagy ásítás közepette majd elindultunk a Hokagéhoz...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Gokudera család területe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Gokudera család területe   Konohagakure - Gokudera család területe I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Gokudera család területe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Konohagakure - A Kaneko Család Háza
» Konohagakure - Hyuuga klán területe
» Konohagakure - Romanji Klán területe
» Konohagakure - Nara Klán Területe
» Konohagakure - Kapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: