★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - Atafuku város

Go down 
+4
Sai
Kisame Akasumi
Doragon Akudo Shaichi
Akasuna no Sasori
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 10:09 pm

Egy város a Tűz Országában, ahol általában nagy nyüzsgés van.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 10:11 pm

//Ninják a bünözés ellen//
Az erdőben nyugodtan sétáltam és arcom teljesen visszavette "eredeti" alakját. Még be sem értem a városba, de már hallottam a város zaját. A városba érve, nagy meglepésemre igen sok rend fenntartó volt. Az egyik oda is jött hozzám és rövid beszélgetés után, melyben megtudta honnan jöttem és milyen célból. Elindultunk a bolt felé, amelyet kirabolt a tolvaj. Utunkra 3 "rendőr" is csatlakozott még, őszintén szólva, nem tudtam minek ahhoz mellém 4 ember, hogy megnézzek egy helyszínt, de ezt nem tettem szóvá. Inkább a várost szemléltem meg, igen sok bolt és szórakozó hely volt itt. Hotelekkel pedig, majdnem minden utcán lehetett találkozni. A kaszinókban sem volt hiány, nem csoda, hogy a város teli van emberekkel. Lehet hogy miután legyőztem a fickótis maradok egy kicsit még a városban. Majd eszembe jutott, hogy itt mire mehetnék a póker tehetségemmel, de ekkor meg is érkeztünk a helyszínre ...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 2:43 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Egy pár percbe tellett csak, amíg a Jounin eljuttatták a kirabolt fegyverboltba. Az ablakok nem voltak betörve, ráadásul még az ajtón sem törték fel a zárat.
- Mindent úgy hagytunk, ahogyan volt, kivéve Tanaka- san holttestét.- közölte Shaichival az egyik rendfenntartó, miközben erősen figyelte mit fog cselekedni a Jounin. A padlón egy nagy vértócsa nyoma volt, de ennyi idő alatt már felszáradt. Valószínűleg ott találták meg a tulajdonos élettelen testét. Az üzlet falain fegyvertartók, melyek már üresek voltak.
- Egy darab fegyver nem maradt... Mindet elvitték.- tájékoztatta a konohai küldöttet a rendőr fickó. Vajon milyen eszközökkel tud egy ember nyom nélkül kirabolni egy boltot társak nélkül? Ez volt most az egyik kérdés, amely a rengeteg többi mellett felmerült. A pult fölött, szinte majdnem a plafonnál egy bekeretezett díj helyezkedett el, amire a következő volt írva: Atafuku városának mintakereskedése. Ebből ki lehetett következtetni, hogy elég híresnek számított ez a hely. A földön egy régebbi újság hevert. Az elejére egy furcsa cikk volt nyomtatva. A következőket lehetett olvasni:

"A Tanaka bolt hírneve megelőzte riválisáét, a Nakamura fegyverkereskedelemét. Ez nagy felháborodást váltott ki a Nakamura családnál, hiszen ők váltig állítják, hogy náluk sokkal több mindent lehet vásárolni. A Tanaka família vezetője, Ishigami- san azt nyilatkozta, nem veszi komolyan a másik üzlet tulajdonosait."

Shaichinak nagyon alaposan körül kell tekintenie. Ugyan talál-e nyomokat az épületben, amiken elindulhatna?
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 4:15 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
A tett helyszínét alaposan végignéztem, arra jutottam, hogy a férfit vagy egy ni9nja, vagy egy szervezet ölte meg. A padlón talált újságból, úgy gondolta az a gyilkos(ok) üzenete lehetett, melyet véletlenül vagy direkt elejthettek. Ha ninjáról van szó az ellenfelem, nyilván árnyékklón, vagy valamilyen hasonló klón technikát alkalmaz. De persze az is lehet, hogy több emberről van szó, akkor pedig nyilván nem lehetnek olyan erősek. Majd megszólítottam az egyik "rendőrt".
- Kérem vezessen el a a Nakamura fegyverkereskedelméhez.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 4:42 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi végül döntésre jutott, majd megszólította az egyik rendfenntartót:

- Kérem vezessen el a Nakamura fegyverkereskedelméhez.
Erre a háta mögött álló fickó kicsit értetlen képet vágva tekintett a Jouninra. Megvakarta a fejét, viszont úgy gondolta nincs értelme vitatkozást kezdeményezni a konohai shinobival.
- Ahogy gondolja uram.- jelentette ki, azután elhagyták a Tanaka bolt maradványait. Az emberek rendesen megnézték a csapatot, biztosan voltak olyanok, kik nem nézték jó szemmel, hogy Konoha a dolgaikba avatkozik. Persze ez a legkevésbé sem érdekelte a nyomozó társaságot. Néhány járókelő odatömörült a fegyverkereskedés bejáratához.
- Menjenek innen! Nincs itt semmi látnivaló. Törődjenek a saját dolgukkal!- próbálta eloszlatni a legfiatalabbnak tűnő "rendőr" fiú a tömeget. Végül utat törtek a sok polgár közt, azok pedig elmentek. Az utcán nem sokáig kellett már haladni, nem sokkal később elérték a Nakamura boltot.

Az üzlet belülről elég nagy volt, kb.: a Tanaka épület kétszerese. A falakon, valamint a kirakatokban rengeteg fegyver, amit csak az ember el tud képzelni. Katana, wakizashi, tanto, ninjato, yari, bo, saik és még rengeteg más hasonlóan értékes tárgy. A pult mögött egy nagyjából 40 éves, fekete hajú, körszakállas fickó álldogát.
- Jó napot! Mit szeretnének? Ha megint Ishigami gyilkosságának ügyében jöttek, akkor ugyan azt tudom mondani, mint a múltkor. Nem tudok semmit...- közölte kicsit felzaklatottan a tulaj.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 4:57 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
Az úton nem volt könnyű dolog átvágni, mert igen sok ember volt az üzlet előtt. Egy fiatalabb rendőr megpróbálta eloszlatni a tömeget, majd utat törtünk a polgárok közt magunknak. Nem is telt sok időbe és meg is érkeztünk a boltba. Az üzlet, úgy kétszer volt nagyobb az előzőnél.
- Jó napot! Mit szeretnének? Ha megint Ishigami gyilkosságának ügyében jöttek, akkor ugyan azt tudom mondani, mint a múltkor. Nem tudok semmit... - Kérdezte kissé zaklatottan a boltos.
- Nem, nyugodjon meg csupán a raktárban szeretnék körülnézni. Meg arról szeretném megkérdezni önt, hogy hogy lehet, hogy egy ilyen hely nem volt annyira jó, mint a nemrég kirabolt? Nem volt elég hirdetett, vagy nem voltak jók a fegyverek, esetleg magát nem kedvelték az emberek? - Feleltem neki, majd figyeltem a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 6:06 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi kijelentésére és kérdésére a fickó a következőképpen válaszolt:
- Rendben van... Tegyenek, ahogy jónak látják. Az emberek mindig is jobban szerettek Tanakáékhoz járni, mivel mi csak tíz éve jöttünk ebbe a városba, ők pedig már generációk óta vezették azt a helyet. Bennünk sosem bíztak meg túlságosan. Bevándorlónak neveznek minket a mai napig is...
Ez egy érdekes információ volt. Nyilván valóan elég ok lett volna arra, hogy megölessék a rivális bolt tulajdonosát. Valószínűleg bérgyilkossággal foglalkozó ninját is találtak volna könnyedén. A raktárba érve, nagy felfordulásra lettek figyelmesek. Ugyan az történt, mint a Tanaka boltban.
- Mi a fene?- kérdezte az egyik "rendőr", majd azonnal felküldte két emberét, hogy értesítsék a tulajdonost. Jobban megnézve sehol nem lehetett már látni fegyvert. Ekkor az Elit Jounin figyelmes lett egy árnyra, amely az egyetlen ablakon kivágódott, s az utcán futni kezdett. Ott már kirajzolódott emberi alakja. Vajon mit tesz most Konoha küldötte?
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 6:16 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
- Rendben van... Tegyenek, ahogy jónak látják. Az emberek mindig is jobban szerettek Tanakáékhoz járni, mivel mi csak tíz éve jöttünk ebbe a városba, ők pedig már generációk óta vezették azt a helyet. Bennünk sosem bíztak meg túlságosan. Bevándorlónak neveznek minket a mai napig is... - Tehát az oka megvolt arra, hogy végezzen, vagy végeztessen a rivális bolttal. A raktárba érve, kisebb "meglepetés" várt ránk. A hely teljesen fel volt túrva.
- Mi a fene? -Kérdezte az egyik rendfenntartó, majd egy árnyt vettem észre és rögtön megszólaltam.
- Maradjanak itt! - Majd elindultam az árny után, az is lehet hogy csak figyelemelterelésnek csinálják az egészet.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimePént. Szept. 18, 2009 3:25 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi többféle lehetőségre is gondolt, végül úgy döntött elindul a fickó után. Az alak gyanúsan nézett hátra, arcát maszk fedte, testét pedig köpeny. Szemei egy csöppet sem tükröztek meglepettséget, sőt a maszk alatt még halványan el is vigyorodott. Az egyik villanyoszlopon gyorsan felszökkent, ezt követően a háztetőkön próbált menekülni. Az Elit Jounint még így sem tudta lerázni, ezért megfordult, s egy helyben állt. Shaichi próbált kérdéseket feltenni neki, ám az csak vigyorgott. Másodpercek elteltével kézpecséteket kezdett formálni.
- Suiton: Houmatsu Rappa no Jutsu!- kiáltotta, miközben a konohai felé egy óriási vízfolyam közeledett. Láthatóan a támadó még nem végzett a trükkök bevetésével. A Víz elemű technika után ismételten pecséteket formált. A jelekből ítélve egy Villám elemű Jutsut próbált meg létrehozni. Azután ezek a szavak hagyták el száját:
- Raiton: Kyuuden no Jutsu!
Kezében egy villámgömb formálódott, mit a vízbe hajított, ezzel létrehozva egy kombinált támadást. A Jouninnak ügyesnek kell lennie, hogyha ki akar ebből keveredni.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimePént. Szept. 18, 2009 3:47 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
Miután ellenfelemet utolértem, kérdéseket tettem fel neki, melyekre csak elmosolyodott.
- Suiton: Houmatsu Rappa no Jutsu!- kiáltotta, majd vízhullám indult el felém, remek az én elemem a tűz, így viszont nincs sok esélyem. Majd egy újabb jutsut használt.
- Raiton: Kyuuden no Jutsu! -A villám elemet is tudja alkalmazni,remek. Még kevesebb esélyem van. Nem volt sok lehetőségem, nagyobb mértékű chakrát vezetem a kezembe és beleütöttem az alattam található tetőbe. Majd gyorsan leugrottam, a biztonság kedvéért, ha víz folyna be a padlón helyezkedtem el. Majd újabb kézjeleket formáltam és a fejemben elképzeltem a ninja lehetséges helyeit és Idzso montei kaennel támadtam. 10-12 mozgó tűzgolyót lőttem át a tetőn. Majd az egyik lyukon kiugrottam és a golyókat felé irányítottam ...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimePént. Szept. 18, 2009 6:44 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi sikeresen kikerülte a támadást, mivel a házban keresett fedezéket magának. Utána az egyik saját maga által kifejlesztett technikával próbálta megsebezni ellenfelét. Ez nem más volt, mint 10- 12 db tűzgolyó, melyek egyenesen átrepültek a tetőn. Az Elit Jounin kiugrott a tetőn, majd a Szél elemnek köszönhetően irányítani próbálta a lövedékeket. Az egyik eltalálta a fickó bal karját, amin egy égési sérülés keletkezett.
- Ááá!- ordított egyet, de fájdalma ellenére kézjelek formált.
- Suiton: Suijinheki!- mondta, azután szájából vizet fújt, mely megvédte őt a további Szél elemmel kevert tűzcsóváktól. Kezét lehűtötte a védekező Jutsuja, ám egy sötét foltot lehetett rajta látni. Még mindig nem szólalt meg, csupán vicsorítva nézte a konohai, nyomozó szerepben lévő shinobit. Hirtelen aktiválta a Shunsin no Jutsut, azután villám gyorsan Shaichi elé került, s egy másik ház falának rúgta a Jounint. Az elit ninja a ház falán csúszott végig, egészen a talajig. A földön ülve hasát szorította. A fájdalom nagynak bizonyult, de semmilyen testrésze nem tört el szerencsére. Úgy tűnt az ellenséges alaknak már nincs kedve visszavonulni, mivel szúrós szemekkel figyelt a háztetőről. Előkapott egy kunait, majd elrugaszkodott, és Shaichi felé száguldott, készülve a halálos szúrásra.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimePént. Szept. 18, 2009 7:00 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
Miután a tetőre visszamentem, ellenfelemet egy golyóval sikerült eltalálnom. A kezén nem volt súlyos a sérülés. Ekkor eszembe jutott valami, az idézéshez megharaptam ujjamat, majd kézjeleket formáltam, de egy kézjelet még kihagytam. Majd villámgyorsan előttem termett és erőteljesen egy falnak rúgott. Amint leérkeztem a földre, a hasamból megindult a vérzés. Eközben ellenfelem kunait ragadott és megtámadott. Én gyorsan a földre tetem véres kezemet és megidéztem a tűzfarkast. Mire ellenfelem iderét, rögtön három farkas barátom is várta. Az egyik meg is harapta kunait tartó kezét. Amellett, hogy harapta még égette is, közben pedig a másik kettő a másik kezét és egyik lábát harapta. Én ismét kézjeleket formáltam, nem is hiába. A fickó elég erős volt, hogy két farkast összeüssön a harmadikat pedig vízzel intézte el. Amint végzett a három farkassal, én rögtön megtámadtam a szárnyamról lehulló tűztollakkal. Súlyosan megsérült az ellenfelem, de ha ez se lenne elég, akkor még ott van az immáron 12 farkassá szaporodott csoport, amely bármikor letámadhatja ...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 2:21 am

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi megidézte a farkasát, aki rögtön támadásba is lendült, majd elég kemény sebeket ejtett ellenfelén. Az véresen, viszont még két lábon állva nézte a Jounint.
- Még találkozunk...- mondta, miután hirtelen füstté vált. Most megmenekült, ám a következő alkalommal nem biztos, hogy lesz ideje hasonló módszer alkalmazására. Feltéve, ha elő fog ilyen eset fordulni. Egyenlőre Shaichi semmit nem tudott meg az alkatól, ráadásul az ellopott tárgyak sem kerültek meg. Leugrott az utcákra, s útját visszafelé intézte a Nakamura bolt irányába. Az úton az egyik rendfenntartó futott be az Elit Jounin elé. Úgy látszott nagyon ki van fáradva, valószínűleg rengeteget futott. Megállt Konoha küldötte előtt, majd kezeivel térdére támaszkodva levegőért kapkodott.
- Shaichi- san! Szörnyű dolog történt... Tanaka Ishigami holtteste eltűnt. Az orvosok nem tudják merre lehet, de biztosan nincs a kórházban.- jelentette ki a fickó, azután alaposan kifújta magát. Ezt a pár mondatot is nehezen tudta kinyögni. Shaichinak két választási lehetőség adódott. Visszatér a Nakamura fegyverkereskedésbe, vagy ellátogat a kórházba kikérdezni az ott dolgozókat.

// Az előző postban kicsit túlmesélted a harcot. Nem volt vészes, ám örülnék, ha többé nem történne meg. //
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 9:07 am

// Ninják a bűnözés ellen //
Miután ellenfelemet a sarokba szorítottam, az pár szó után köddé is vált. Ezután leugrottam a tetőről az utcákra és elindultam a fegyverbolt felé. Majd arra lettem figyelmes, hogy közelít felém valami. A valami, mikor hozzámért, észrevettem hogy egy rendfenntartó. Levegőért kapkodott, biztos sokat futott.
- Shaichi- san! Szörnyű dolog történt... Tanaka Ishigami holtteste eltűnt. Az orvosok nem tudják merre lehet, de biztosan nincs a kórházban. - jelentette ki nekem a fickó. Dilemma elé állított evvel a pár mondattal. Na mindegy a fegyverboltban, biztos nem találnék semmit, a kórházban még nem jártam. Kézjeleket mutattam, majd megidéztem az oroszlánom, arra pedig felültettem a rendfenntartót.
- Kérem vezessen el a kórházba. - Mondtam neki...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 12:42 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

A Konohából érkezett Jounin tehát a következőket válaszolta:

- Kérem vezessen el a kórházba.
A rendfenntartó fickó bólintott egyet, azután kiegyenesedett, majd elindultak a kórház irányába. Az utcákon már nem voltak annyian, hiszen az előző harc miatt sokan menekültek a házukba. Akadtak viszont olyanok is, kik csak békésen árulgattak, vásárolgattak tovább, mintha semmi sem történt volna. Talán az ilyen emberek jártak jól. Boldogan és tudatlanul élik életüket, nem is sejtve a világ igazi mivoltját. Csakhogy a háttérben komoly viszályok, titkos akciók, s világuralomra vágyó szervezetek bújnak meg, melyek a sima emberekre is komoly veszélyt gyakorolnak.

A két férfi nem sok idő múlva odaért a kórházba, ahol már elég nagy felfordulás volt. Shaichinak most el kell döntenie kit fog először kikérdezni. A főorvost, a kórboncnokot, vagy a nővéreket.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 12:55 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
Miután vezetőmmel elindultunk a kórház felé, azt vettem észre, hogy kevesebben lettek az utcán. Nyilván hazamenekültek a harcjelenetet látva. Úgy tűnt, hogy sokan vannak, akik vagy nem vették észre a jelenetet, vagy nem törődtek vele. A kórházhoz pár perc alatt odaértünk. Kisebb meglepetésemre nagy felfordulás volt itt is. Jobban belegondolva, azt se tudom kit kérdezzek, először azt gondoltam, hogy a főorvost kérdezem meg a dologról, de miután ő biztos nem volt ott, amikor boncolták elvetettem. A főboncnokot se kérdezhetem meg, mivel ő volt vele a legkevesebb ideig. Végül arra jutottam, hogy a nővéreket kérdezem ki, az elsőt amelyiket megláttam meg is szólítottam.
- Elnézést feltehetnék pár kérdést Tanaka Ishigami halálával és hullájának eltűnésével kapcsolatban? - Kérdeztem, tisztelettudóan.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 1:13 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi arra a döntésre jutott, hogy először a csinos nővéreket fogja megkérdezni a történtekről. Ahogy meglátott egyet, rögtön meg is szólította:

- Elnézést feltehetnék pár kérdést Tanaka Ishigami halálával és hullájának eltűnésével kapcsolatban?
A hosszú, barna hajú, fiatal hölgy gondolkodni kezdett, utána pedig a következőket mondta:
- Persze. Gondolom maga a férfi, akit Konoha küldött, hogy kinyomozza mi történt. Nos, Ishigami- san halálát egy seb okozta, amelyet a torkán ejtettek. A gyilkos eszköz egy éles dolog lehetett, mi azonnal elmetszette a torkát. Többet sajnos nem tudok mondani, mert a kórboncnok elemezte ki jobban a halál okát. Nem is értem. Pont Ishigami- san... Ő mindig olyan rendes ember volt. Az egészségével viszont még ilyen idős korában sem volt semmi baj. A nagymamán azt mondta, ő is tanult ninjának, mint maga, de aztán valamiért abbahagyta. Csak ennyi információval tudok szolgálni.- jelentette ki lágy hangján a kedves nőszemély, majd meghajolt és elköszönt. Bizonyára a saját dolgára indult, mivel egy kórházban dolgozó embernek nincs sok szabad ideje. Érdekes fordulat következett be. Tanaka Ishigami shinobinak tanult ifjú korában. Ez lehet akár lényegtelen, ám ellenkező esetben fontos dolog is. Shaichinak meg kell terveznie következő lépését. A "rendőr" végig mellette ácsorgott szótlanul.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 1:22 pm

- Persze. Gondolom maga a férfi, akit Konoha küldött, hogy kinyomozza mi történt. Nos, Ishigami- san halálát egy seb okozta, amelyet a torkán ejtettek. A gyilkos eszköz egy éles dolog lehetett, mi azonnal elmetszette a torkát. Többet sajnos nem tudok mondani, mert a kórboncnok elemezte ki jobban a halál okát. Nem is értem. Pont Ishigami- san... Ő mindig olyan rendes ember volt. Az egészségével viszont még ilyen idős korában sem volt semmi baj. A nagymamán azt mondta, ő is tanult ninjának, mint maga, de aztán valamiért abbahagyta. Csak ennyi információval tudok szolgálni.- Szóval shinobinak tanult, ki tudja talán pont ez lehet az oka ... Hosszas gondolkodásba merültem, majd arra jutottam felkeresem a kórboncnokot, hogy pontosan mivel is ölték meg őt. Utána pedig utána nézek, hogy nem-e volt valamilyen ellensége az akadémián. Rögtön meg is szólítottam a vezetőmet.
- Kérem vezessen el a kórboncnokhoz utána pedig a az elhunyt házához ... a hozzátartozóival is szeretnék beszélni ... természetesen csak ha lehet. - Mondtam , majd vártam hogy mit reagál.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 2:05 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi úgy vélte sürgősen beszélnie kellene a kórboncnokkal, ezért azonnal a kísérőjéhez fordult, majd így szólt:

- Kérem vezessen el a kórboncnokhoz utána pedig a az elhunyt házához ... a hozzátartozóival is szeretnék beszélni ... természetesen csak ha lehet.
- Természetesen uram.- bólogatott a rendfenntartó, ezt követően elindult a kórház első emeletére, ahol volt egy ajtó, amire az volt kiírva: Patológia. A konohai Jounin belépett erre a helyre, ahová igazából senki nem szeret járni. Az előtte ballagó fickó is egy nagyot nyelt. Odabent eléggé hűvös volt, hiszen az élettelen testeket nem hagyhatják itt csak úgy. Akkor eléggé elviselhetetlen lenne a szag. A kórboncnok éppen egy véres kesztyűt vett le a kezéről, majd a hulladékgyűjtőbe hajította.
- Jó napot kívánok! Miben lehetek segítségükre?- kérdezte mély hangján az alak, miután meglátta a két megérkező férfit. Shaichi közölte vele milyen ügyben jött. A boncnok a következőket mondta:
- Nos a halál okát valószínűleg egy kunai, vagy más vágó eszköz okozta. Áthatolva a nyaki ütőéren, biztos halált eredményezett. Ishigami- san bizonyára elvérzett. Előtte nem lehetett észrevenni hadakozás nyomát. Szóval hirtelen támadás érhette. Bizonyosan profi bérgyilkosi munka.- jelentette ki a kórboncnok.

Az Elit Jounin és vezetője elindultak hát a Tanaka Ishigami családjának lakásához. Ez pár házzal odébb helyezkedett el a boltjuktól. Amikor bekopogtak egy öregebb nőszemély nyitotta ki az ajtót. Nagyjából a hatvanas éveiben járhatott.
- Üdvözletem az uraknak! Mi járatban vannak?- kérdezte egy halvány, udvarias mosollyal az öreg hölgy.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 2:19 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
A kórboncnoknál tett látogatás után, rögtön Tanakáék háza felé. Út közben megpróbáltam összegezni, hogy mit tudunk. A férfit egy profi bérgyilkos hirtelen ölte meg, vagy az is lehet, hogy egy barátja árulta el, de ez valószínűtlen a másik fegyverboltban tett látogatás után. Hogy ki bérelte fel a gyilkost, azt nem tudni, de valamilyen kapcsolatban van a fegyverbolttal. Lehet hogy a rivális cég tulaja, vagy még az akadémiai éveiben történt valami ... Hosszú gondolatmenetemet egy női hang szakította félbe.
- Üdvözletem az uraknak! Mi járatban vannak? - Szavai után jobban végigmértem a hölgyet, olyan 60 év körüli lehet. Majd egy mosoly terült szét az arcán.
- Arra lennék kíváncsi, hogy tud-e valamit arról az időről, amikor még Tanaka Ishigami shinobi akart lenni? Társai, riválisai és minden egyéb, amit tud természetesen csak akkor mondja el, ha ez önt nem zavarja ...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 3:32 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Miután a konohai Jounin feltette a kérdéseket az idős nőnek, azonnal válaszolt:
- Természetesen felelek, de előtte kérem jöjjenek be egy teára.
A két férfi kedves gesztusnak vélte ezt, majd bementek a nappaliba, ahol leültek egy kanapéra. Az idős néni rögön hozta a meleg italt. Shaichi kísérője nem sokat várt, máris elkezdte kortyolgatni a csésze tartalmát.
- Nos, a férjem sosem szeretett beszélni azokról az évekről. De mindent elmondott... Mint minden más ninja hat évesen iratkozott be a Ninja Akadémiára. Tizenkét évesen avatták Genninné. Mindig is tehetséges kölyöknek tartották, akit leginkább az orvosi Ninjutsuk foglalkoztattak. A senseie és a társai is nagyon közel álltak hozzá, bár őket sosem részletezte. Egy napon indult a Chuunin vizsgán, ahol szintén sikerrel átment. Utána még nagyon sok küldetésben vett részt új csapatjával. Hasznos technikákat tanult, életeket mentett. De valamiért úgy döntött otthagyja ezt az életet. Azután találkozott velem, ideköltöztünk, és pár évre rá, megalapítottuk a boltunkat.- mondta az asszony. A következő pillanatban a bejárati ajtót berúgta egy csuklyás alak. Mögötte Shaichi korábbi ellenfele, s egy kunait tartott a Nakamura bolt tulajdonosának nyakához. A nappaliban lévő három ember rögtön felállt. A rendfenntartó előrántotta katanáját. A csuklyás fickó levette fejéről a takarást. Ekkor az idős asszony a szívéhez nyúlt, ezt követően visszahuppant az ülőhelyére. Egy nevet suttogott nagyon halkan:
- Ishigami...
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 3:51 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
Miután feltettem a kérdést, a hölgy beinvitált minket egy teára, majd belekezdett a férfi múltjának elmesélésébe. Majd mikor végzett az ajtót egy csuklyás alak rúgta be. Hárman léptek be az ajtón két csuklyás alak és a Nakamura bolt tulajdonosa. Majd az egyik alakot felismertem, a nem is olyan régi ellenfelem volt az. Majd az egyik alak levette a csuklyáját , mire a hölgy visszahuppant ülőhelyére és egy nevet suttogott halkan.
- Ishigami... - Szóval nem halt meg. Nyilván régen tanult egy jutsut, amivel átverte az itt lakókat.
- Szóval maga annak a fegyverboltnak tulaja. Ezek szerint átverte az itt élőket. Mondja, miért csinálja ezt? - Majd szinte tűkön ülve vártam válaszát...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 4:50 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi azon nyomban kérdést tett fel a megérkező Tanaka Ishigaminak:

- Szóval maga annak a fegyverboltnak tulaja. Ezek szerint átverte az itt élőket. Mondja, miért csinálja ezt?
- Hm... Hát rendben. Úgy is azért vagyunk itt, hogy végre véget vessünk ennek. De előtte nem árt, ha tudod mi is folyik itt valójában. Doragon Akudo Shaichi...- jelentette ki a halottnak hitt férfi, ezt követően elkezdte a mondókáját:
- Minden ott kezdődött, amikor még shinobi voltam. Meguntam azt a rengeteg vért, a sok küldetést. Nem néztem jó szemmel, ahogyan embereket küldtek a halálba. Ráadásul csupán egy apró szóval magyarázták meg maguknak a fejesek. Kötelesség... Meghalt, mert azt tette, amit tennie kell. Miért?? Mi értelme van ennek!!?? Az a kötelessége, hogy meghaljon, vagy mi? Olyan emberekért, akik a vesztükbe küldték?- kérdezett vissza, a végére szinte már ordítva az idős férfi. Láthatóan dühös lett az emlékeke felidézése miatt.
- Állandóan az ilyen személyek megvédésére törekedtem. De rájöttem, feleslegesen törekszem. Ha ma meg is mentem, holnap meghal máshol. Értéktelennek éreztem magam, meggyűlöltem Konohát. Így felhagytam ninja pályafutásommal. Miután ideköltöztünk a feleségemmel, született egy gyermekünk, de ő már elhagyott minket. Létrehoztuk a Tanaka fegyverkereskedést. Azután jöttek ezek a szemétláda Nakamuráék, akik leutánoztak minket. Nem kockáztathattam, hogy be kelljen zárnunk a boltot. Néhány vásárló pedig már tervezte, hogy átmegy őhozzájuk. Tehát megrendeztem a halálomat. Megöltem egy embert és a Shikon no Jutsu ( Halott Lélek Technika ) segítségével a saját képmásomat adtam rá. Ezek után eltűntem, mert fent kellett tartanom a Jutsut. Ekkor jött volna Chomei barátom, akivel te is küzdöttél. Őt béreltem fel, mivel egy kiváló bérgyilkos ninja. Eleinte csak ki kellett volna rabolnia a boltot, hogy Nakamuráék koldusok legyenek végül. De aztán jöttél te, akire nem számítottunk. A tökéletes betörések, és az összes fegyver nyomtalanul eltüntetése a Tobidogu no Jutsu- val ment végbe. A holtestet el kellet tüntetnem a hullaházból, mert nem temették el addig, amíg ki nem merültem a Chakrából. Így elvittem, s a folyóba dobtam. Sejtettem, hogy a Chomeiel való harc után rögtön a kórházba mész, így elfogtuk Nakamurát. Most pedig ideje véget vetni az egésznek.- közölte Sahichival és a többiekkel Tanaka Ishigami. Chomei már készült elvágni Nakamura- san torkát, de ebben a pillanatban a rendfenntartó fickó nekirontott a fegyverével. A bérgyilkos shinobi kunaiát a rendőr vállába állított, majd a falnak rúgta. A fickó túlélte, de vérzett. Nakamura- san azonnal felsegítette, azután Shaichi mögé mentek, ahol ott volt az idős asszony is.
- Most pedig... Ideje lesz véget vetni ennek az egésznek.- állapította meg Ishigami.
- De, miért Ishigami?- kérdezte az öreg hölgy könnyes szemekkel.
- Ne avatkozz bele Umeka!- utasította feleségét az ősz férfi. Ebben a pillanatban Chomei villám gyorsan bezárta a három embert egy beépített szekrénybe, majd a kanapéval eltorlaszolta az ajtaját.
- Velük később foglalkozunk. Először téged intézünk el, mocskos konohai.- szólalt meg Chomei.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 5:11 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
Kérdésemre, egy igen hosszú monológgal válaszolt. Melyben kiderült, hogy miért hagyta ott a shinobikat és miért akart végezni a rivális céggel és hogy hogyan csinálta ezt az egészet. Majd szentbeszédje végén a rendfenntartó megtámadta a Chomei nevezetű fickót, mivel el akarta vágni a foglyuk nyakát. A bérgyilkos pedig egy kunait dobott a vállába, majd neki rúgta a falnak. Igen erősen vérzett a vállán tátongó seb. Majd a három civilt ( rendfenntartó, Umeka és Nakamura- san) bezárták egy beépített szekrénybe és eltorlaszolták a kiutat. Egy kisebb veszekedés után ismét rám koncentráltak és a bérgyilkos megszólalt.
- Velük később foglalkozunk. Először téged intézünk el, mocskos konohai. - Majd nem tétováztam kézjeleket mutogattam el és egy Idszo montei kaennel támadtam őket.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 5:37 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi nem várta meg amíg a két alak akcióba lép, ezért sürgősen kézjeleket mutatott, majd alkalmazta az Idzso montei kaent. A tűzcsóvák rögtön repültek az égben, amik a Szél elemnek köszönhetően egyaránt célba vették Chomeit és Ishigamit is. Chomei kikerülte az összes támadást, viszont Ishigami kettőt is elkapott, amitől átrepült a falon. Vérző szájjal feküdt a földön, utána a kezén egy zöld színű Chakraréteg jelent meg. Ez egy orvosi Ninjutsu volt, mégpedig a Shousen Jutsu. Asebek egyre gyorsabban kezdtek regenerálódni. Ezalatt Shaichi nem unatkozott, hiszen Chomei akcióba lépett. Kézjeleket követően elkiáltotta magát:
- Suiton: Daibakufu no Jutsu!!
Ekkor Chomei előtt egy vízkör formálódott meg, melyből egy hatalmas vízlövedék indult el a Jounin irányába. Odakint Ishigami lassan felkelt, eztán meggyógyulva belépett a kirúgott ajtón.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - Atafuku város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - Atafuku város
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A Város Utcái
» A Város Étterme
» A Város Strandjai
» A Város Kórháza
» Víz Országa - Tengerpart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: