★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - Atafuku város

Go down 
+4
Sai
Kisame Akasumi
Doragon Akudo Shaichi
Akasuna no Sasori
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 5:48 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
Miután támadásomat alkalmaztam figyeltem a fejleményeket. Chomei az összeset kikerülte, amíg Ishigami kettőt is bekapott, melynek köszönhetően kirepült a falon keresztül az utcára, majd gyorsan elkezdte gyógyítani magát. Nem volt sok időm figyelni a jutsuját mivel Chomei is akcióba lépett.
- Suiton: Daibakufu no Jutsu!! - Mondta, majd egy vízkör formálódott meg előtte. Majd belőle kiindult egy óriási vízlövedék. Amíg kitértem a lövedék elől, kézjeleket formáltam, majd a saját ninjutsumat a Doragon narijukit alkalmaztam. Hirtelen kinőtt szárnyaimmal, felszálltam a levegőbe és kézjeleket formáltam ismét. A Housenka no Jutsut használtam, de nem tétlenkedtem továbbra sem, ismét kézjeleket formáltam és megpróbáltam megidézni a farkasom és a kígyóm...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 6:12 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi az égbe repült, utána alkalmazta a Katon:Housenka no Jutsut. Chomei, már nem tudott mit reagálni, a tűzgolyók, melyeknek belsejében shurikenek voltak elrejtve, pedig bombázni kezdték a testét. Egy utolsó halálsikoly, a fickó meg eszméletlenül feküdt ki, égő testtel. Eközben az Elit Jounin megidézte a farkasát és kígyóját.
- Chomei! Te idióta!!!- kiáltott oda Ishigami, majd alkalmazta a Chakra no Mesut. Kezein Chakra pengék jelentek meg, melyek kék színűen fénylettek. Felugrott a levegőbe, azután villám gyorsan két vágást tett a konohai szárnyaira. Hirtelen, mintha nem is éreztem volna a hátán lévő testrészeket, a földre huppant.
- Ez a technika a legveszélyesebb orvosi Ninjutsuk közé tartozik. Elvágom a testedben lévő izmokat, így képtelen leszel irányítani magadat.- jelentette ki a férfi, miközben a plafonról lepattanva egy hatalmasat rúgott Shaichi gerincébe, aki egy ordítás közepette vért köpött. Ishigami dobott egy hátra szaltót, ám nem vette figyelembe a megidézett lényeket, akik idő közben elbújtak, várva gazdájuk parancsait.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 6:21 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
Miután megidéztem a lényeimet, rögtön elbújtattam őket. Én pedig megfigyelhettem, hogy mik a jutsum következményei. Chomei már nem tudott mit tenni a támadásom ellen, egy utolsó halálsikollyal a földre zuhant égő testtel. Amíg én Chomeit6 néztem másik ellenfelem rögtön támadásba lendült. Felugrott a levegőbe és megvágta a szárnyaimat, majd én is leestem a földre.
- Ez a technika a legveszélyesebb orvosi Ninjutsuk közé tartozik. Elvágom a testedben lévő izmokat, így képtelen leszel irányítani magadat - Mondta nekem Ishigami, majd a plafonról lepattanva a gerincembe rúgott. Ám nekem már nem volt sok dolgom. A nem is olyan rég megidézett szörnyeim fel is tűntek a színen. Az immáron 6 farkasra kiegészült csorda és a föld alól támadó kígyóm ellen nem hiszem, hogy sok esélye van.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 6:34 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Végül Shaichi farkasai körbevették az öreg férfit, a kígyó pedig a föld alól megkötözte.
- Te fattyú!!! Nem fogok veszíteni!!- kiáltotta, de ekkor a kígyó már ártalmatlanította. Ekkor az ajtón betoppant még több rendfenntartó, akik kiszabadították a három bezárt polgárt. Ishigami túlélte, viszont egy életre bebörtönözték a tettei miatt. A falu hálás volt az Elit Jouninnak, amiért megszabadította őket ettől a vésztől, Nakamura boltja pedig rendesen beindult, miután kiderült, hogy becsületes ember. Shaichi végül hazatért Konohába.

A Hokage irodájában:
- Hm... Újra bebizonyítottad ügyességed Shaichi. Szép munka volt!- mosolyodott el Tsunade- sama, azután kifizette a férfit.

Gratulálok! A küldetés SIKERESEN TELJESÍTVE!


Jutalmak: +500 Chakra, 1000 kane
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 25, 2009 10:51 pm

// A bandák viszálya//

Miután kijöttünk a kórházból elővett a társam egy papírdarabot amin állt egy helyszín és egy időpont. Megkérdezte, hogy vele tartok-e. Egy igennel válaszoltam, de kibővítettem a választ egy kicsit.
-Igen. Veled tartok, de egy kicsit másképp mint hinnéd. Úgy kéne csinálni, hogy fejenként 1-1 klónt beküldünk és lesből nézzük mi történik. Ha nem csapda behatolunk, de ha csapda akkor lesből támadunk. Így megfelel? -Kérdeztem tőle a tervem után majd megint kérdeztem tőle valamit.
- Amúgy engem Kisame Akasuminak hívnak. És téged? -Mutatkoztam be neki. Eltette a lapod majd megszólalt.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 25, 2009 11:04 pm

// A bandák viszálya//

Miután tervedet tudatod újdonsült társaddal, az rövid gondolkodás után válaszol is neked.
- A nevem Suchita Gakire. A tervedben benne vagyok. - Majd a kézjelekbe bele is kezdett és egy árnyék klónt hozott létre. Te is létrehoztál egy klónt, amely igaz nem volt árnyékklón, de a célra megfelel. A helyszín felé tartva, megtudod hogy a társad egy chunin és 14 éves. Az apja neveli, mivel az édesanyja a ninja háború alatt meghalt. Orvosi ninja volt, amíg az apja a csapattársa. Családi hátteréről bővebben nem akar beszélni és megkér rá, hogy mesélj te is egy kicsit magadról. A klónjaitok, pár lépéssel mögöttetek haladnak. Amint elmondtad ugyanazt, amit ő megérkeztek a helyszínre, egyenlőre még senki sincs itt...
/ Egyenlőre még csak az útról írjál, többet ne írj, ha megkérhetlek rá./
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 28, 2009 9:09 pm

// Titokzatos ereklye //

A találkozást követően egy madár jelent meg az égen, amely egy tekercset dobott le elém. Ahogy felemeltem, s kibontottam a következő sorok álltak benne:

… Akik ellen harcoltatok, csak klónok voltak. Az igaziak, Atafuku városban vannak, és ott rombolták le a fél várost…

- Ez nem túl jó hír.- jelentettem ki, azután megmutattam Shiratorinak is. Idő közben hazaküldtem a három idézett lényemet.
~ Nem értem. Hogyan tudtak ilyen könnyen átverni minket.~ gondoltam magamban, hiszen még a farkasaim szaglását is becsapták. Végül arra a döntésre jutottunk, hogy elindulunk a folyó mentén. Egy darabig még azon az útvonalon haladtunk, utána eltávolodtunk. Út közben ezeket mondtam a Tomoyuki klán fiatal ninjájának:
- Amint elértük a várost, a legésszerűbb az lenne, ha szétválnánk. Ám ebben az esetben talán megint átvernek minket, vagy rosszabbik esetben meg is halunk.- néztem rohanás közben komoly arccal Shirora.
- Szóval talán mégis csak jobb lenne együtt maradnunk, viszont abban az esetben több időbe telne rájuk találni. Lehetséges, hogy elkésnénk, ők meg kinyitnák a pecsétet, akkor pedig mindketten tudjuk mi fog történni.- mondtam, miközben erősen törni kezdtem a fejemet, míg végül egy elfogadhatónak mondható ötlet hatolt az agyamba.
- Várjunk csak... Van egy tervem! Az egyik ANBU tekercset felhasználhatnánk a város átvizsgálásának segítségére. Így két csoportra tudnánk válni, tehát mi együtt maradnánk, valamint az időt sem fecsérelnénk. A második tekercs pedig megmaradna a harc, vagy vész esetére.- közöltem a barátommal. A mangámat most egyáltalán nem volt időm olvasni, ami miatt eléggé lecsüggedtem. De a misszió sikere lebegett a szemem előtt, ami kötelességtudattal töltötte el a szívemet.
- Na, mit szólsz hozzá?- kérdeztem a sráctól, arcom jobb szélén meg egy félmosoly díszelgett.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 4:36 pm

//Titokzatos ereklye//

Odaértem a találkozási pontra és egy madár ledobott egy levelet. Kodama után én is elolvastam és ez állt benne:

… Akik ellen harcoltatok, csak klónok voltak. Az igaziak, Atafuku városban vannak, és ott rombolták le a fél várost…
Elindultunk sietve, hogy minél hamarabb odaérjünk a városba.
- Amint elértük a várost, a legésszerűbb az lenne, ha szétválnánk. Ám ebben az esetben talán megint átvernek minket, vagy rosszabbik esetben meg is halunk. Szóval talán mégis csak jobb lenne együtt maradnunk, viszont abban az esetben több időbe telne rájuk találni. Lehetséges, hogy elkésnénk, ők meg kinyitnák a pecsétet, akkor pedig mindketten tudjuk mi fog történni. Várjunk csak... Van egy tervem! Az egyik ANBU tekercset felhasználhatnánk a város átvizsgálásának segítségére. Így két csoportra tudnánk válni, tehát mi együtt maradnánk, valamint az időt sem fecsérelnénk. A második tekercs pedig megmaradna a harc, vagy vész esetére. Na, mit szólsz hozzá? -Fejezte be végleg Kodama a tervének elmagyarázását és mosolygott egyet. Átgondoltam még egyszer a terv minden egyes részletét is így szóltam:
- Ez egy jó terv. A két tekercset végtére is azért adták ide, hogy használjuk nem azért, hogy ne éljünk a lehetőséggel és ha gond van akkor még ott a másik tekercs. Ha rosszra fordul a helyzet akkor az idézett lényem beszáll a harcba, de csak végszükség esetére, mivel a farkasoknak most pihenésre van szükségük. -Mondtam és tovább haladtunk a város felé, amelyet szinte már látni lehetett.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 10:04 pm

// A bandák viszálya//

A kérdésemre jött is a válasz és a tervemben benne volt majd egy rövid bemutatkozás után megkért arra, hogy én is elmondjak minden adatot amit ő elmondott.
- Én 15 éves vagyok genin. Anyám és apám él. Anyám egy ápolónő míg apám shinobi. Magamról ennyi. Út közben a két klón jött mögöttünk, de mivel még volt időnk megkerestem egy Ramenest és rendeltem egy rament. Nem volt olyan jó mint otthon, de megettem majd tovább mentünk. Majd oda értünk a helyszínre.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 6:00 pm

// A bandák viszálya//

A helyszínre érve, meglepő dolog fogad benneteket. Egyenlőre senki nem található itt. Lehet, hogy azt tervezik, amit ti és lesből támadnak. Majd egy ideig mindketten "bambán" álltok. A csöndet Suchita töri meg.
- Van valami terved? - Kérdi tőled, majd később hozzáteszi. - H a fákon rejtőznek nincs sok esélyünk elrejtőzni előlük. Van valami ötleted, hogy ne bukjunk le? - Kérdi tőled. Miközben várta válaszodat, kihasználva az időt körbenézett. Miután felmérte a terepet ismét megszólalt. - Itt vannak, - Majd lábnyomok felé mutatott. - Úgy tíz tizenketten lehetnek.
Vissza az elejére Go down
Hatake Kakashi




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 5:29 pm

// Titokzatos ereklye//
A fiúk késve értek a városba. Kodama remek tervet eszelt ki, így tekercsét feláldozva ANBUkat hívott, és kiadta nekik az utasításait. A fiúk a törmelékek alatt kutattak túlélők után, hisz egy nagy robbanás rázta meg egész Atafuku várost. Kodama hamar talált egy gyereket, aki segítségért kiabált. Kodama leemelt róla egy gerendát, és a gyerek felé hajolt, hogy kihúzza a romok alól. Ám ekkor egy ANBU lépett oda Shiratorihoz, és jelentést tett neki.
- Shieratori- chan egész Atafuku városban csapdákat állítottak fel. 5 indultunk, és hárman maradtunk. – mondta az ANBU mire Shiratori tette fel az idevágó kérdést.
- Milyen csapdákra gondol? – kérdezte okosan a fiú.
- Kunai bombák, amiket embernek álcáztak. –jelentette az ANBU. Ekkor mindkettőjük figyelme az épp dolgozó Kodamára esett.
- Kodama NE!!- kiáltotta Shiratori, de késő volt már. Kodama megfogta a gyerek kezét, ezzel aktiválva a bombát. Az ANBU ellökte Shiratorit, kinek eltört 2 bordája a törmelékre való esésben, és az ANBU Kodama elé ugrott, és saját életével védte a fiatal genin életét, akit így is 6 darab kunai talált, szerencséjére egyik sem volt halálos seb.
Shiratori bordáját fogva az ANBUhoz sietett aki utolsó erejével ennyit mondott a fiúnak.
- A vezető a Hold …………- sajnos nem tudta befejezni mondani valóját. Meghalt, majd –mint minden ANBUnál- eltűnt a teste.
Kodama látta a történteket, de nem volt képes felfogni a fájdalom miatt amit a bordái közt lévő kunai után érzett. A két sebesült fiú a kórház felé mentek, és közös megegyezés alapján, az általuk megszerzett információk feldolgozásával arra a tényre jutottak, hogy akiket eddig láttak azok csak homokszem volt a sivatagban. A vezér a fontos. Mivel a vezér messze van Konohától, így lesz elég idejük elmenni a kórházba, és majd az úton felépülnek.

///Ide kérek még 1-1 postot, aztán a Kórházhoz írjatok//
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 3:15 pm

// Titokzatos ereklye //

Amikor odaértünk a városba, már késő volt. Tekercsemből megidézve az ANBU-t, elkezdtük keresni a túlélőket, hisz Atafuku majdnem teljesen romokban állt. Ekkor egy gyermekre lettem figyelmes, aki kiabált.
- Ne aggódj, mindjárt kiszedlek onnan.- hajoltam azonnal a helyre ahonnan a hangokat hallottam, majd egy nagy gerendát emeltem meg.
~ Gyerünk már!~ gondoltam azután egy nagy lendítéssel odébb löktem a fából készült támasztó eszközt. Rámosolyodtam a fiúra.
- Most már minden lesz. Itt vagyok, hogy segítsek.- jelentette ki barátságos hangon, azután odahajoltam, hogy kihúzzam a kölyköt. Először még nem értem el a kezét, szóval a lábaimba Chakrát koncentráltam, így próbáltam a talajhoz tapadni, így nagyobb mélységbe leereszkedni, de biztosabban állni. Vagy egy perc telt el, mire elértem a gyerek kezét.
- Ez az! Megvagy. Hehe!- nevettem, de ezzel egyszerre Shiratori ordítását is hallottam:
- Kodama, ne!
Értetlen fejjel néztem oda a társamra, csakhogy ebben a pillanatban az ANBU a saját testével védte meg az életemet, bár hat darab kunai eltalált. Kiáltás közepette zuhantam hátra. Hirtelen minden elhomályosodott. Nehezen vettem a levegőt, amikor a bordáimhoz nyúltam, majd ismét a kezemre néztem valami vörös folyadékot láttam. A saját vérem volt az.
- Fenébe!... Fenébe!...- suttogtam, mialatt ökölbe szorított kézzel néztem oldalra. A megmentőm egyszer csak megsemmisült. Shiroval egymást segítve a kórház felé vettük az utunkat.
~ Nem szavad kivennem a fegyvereket... Így nem veszítek annyi vért.~ töprengtem el, ennyi orvosi tapasztalattal már én is rendelkeztem.
- Sajnálom...- mondtam lehunyt szemekkel, s tovább haladtunk Konoha felé. Szinte örökkévalóságnak tűnt az idő, valószínűleg a fájdalmas kínok miatt.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 5:40 pm

//Titokzatos ereklye//

Késve értünk a városba és egy pillanatra megdermedtem, hisz az egész város romokban állt. Kodama az egyik tekercset felhasználva 5 ANBU-t idézett meg, hogy segítségünkre legyenek a kutatásban, keresésben. Kis idő után egy ANBU lépett hozzám és így szólt:

- Shiratori-chan egész Atafuku városban csapdákat állítottak fel. 5 indultunk, és hárman maradtunk. -Mondta az ANBU és rögtön kérdeztem is.
- Milyen csapdákra gondol? -Kérdeztem.
- Kunai bombák, amiket embernek álcáztak.
-Adta tudtomra az ANBU. Hirtelen Kodamára néztem és láttam, hogy segítséget próbál nyújtani egy gyereknek.
~Az ott egy csapda. -Vágott a gondolatomba, ez a mondat.
- Kodama, ne! -Kiáltottam, de már késő volt. Kodama megfogta a gyerek kezét így aktiválódott a bomba. Az ANBU ellökött és éreztem, hogy a törmelékre esve két bordám azonnal eltört. Ezután az ANBU Kodama elé ugrott ezzel az önfeláldozó mozdulattal mentette meg Kodama életét, de még így is a Yoshizawa klán genninjét 6 db kunai találta el, de szerencsére nem végzetes ponton. Nehezen de felkeltem és miközben a bordámat fogtam odafutottam az ANBU-hoz.

- A vezető a Hold ………… -A mondatot nem fejezte be, majd kicsit meghátráltam mivel a teste elporladt. Közös megegyezés alapján elindultunk konohai kórházába, de lassan haladtunk, hisz ilyen sérülésekkel nem könnyű a sétálás.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 7:37 pm

// A bandák viszálya//

Mikor odaértünk nem volt ott senki. Majd megszólalt Suchita.
- Van valami terved? -Kérdezte, de kibővítette a mondatát. Ha a fákon rejtőznek nincs sok esélyünk elrejtőzni előlük. Van valami ötleted, hogy ne bukjunk le? -Kérdezte majd elment és visszajött majd csak annyit mondott.
- Itt vannak. -Majd a lábnyomokra mutatott. A lábnyomok alapján olyan 10-12-en lehettek. Az előző kérdéseire nem válaszoltam majd egy robbanó cetlit ragasztottam egy kunaira és nekidobtam a fának. Reméltem, hogy ez elég volt válasz helyett és, hogy a robbanásban nem lett baja senkinek.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 12:20 pm

// A bandák viszálya//

A robbanást követően a fa eldől, ám nem telik el sok idő és egy kunai száguld a fejed felé. Szerencsédre társad gyorsan kapcsol és ugyancsak egy kunaiial félrelöki a pályájáról a fegyvert. Észhez sem tudtok térni és máris három fickó áll előttetek, egy igen érdekes fejpánttal. Azelőtt még soha nem láttál ilyet, nem is csoda, mivel ez a banda fejpántja. Nincs túl sok időtök őket megnézni, az egyikük máris támadásba lendül. Egy kunait dobot Suchita felé, ő válaszul négyet küldött vissza, az egyik kiütötte a kunait, amíg a többi ellenfeleiteket vette célba. Az összes célba talált, ám csak egy pukkanást hallottatok és három különböző fáról ismét megjelennek és titeket támadnak. Neked most egy ellenfél jutott, de ne becsüld le, attól hogy csak egy banda tagja még lehet erős ...
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 1:44 pm

// A bandák viszálya. //

A robbanás után 3 ellenfél került elénk és egy kunai szált a fejem felé amit a társam kivédett. Utána elkezdődött a harc. A háromból nekem csak egy bandatag jutott. Úgy döntöttem, hogy nem fogok kemény jutsukat használni mert nem akartam megölni. Elővettem kardomat és egy shurikent. Elhajítottam a shurikent az ellenfelem felé majd használtam a Kakuremino no Jutsut. Ezután nem vett észre és a shuriken még mindig szált felé mikor én elindultam az ellenfelem felé. Közben Suchitanak is meggyűlt a gondja azzal a kettővel. ~Remélem észben tartja azt, hogy nem kéne megölni őket. -Gondoltam magamban.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 2:12 pm

// A bandák viszálya. //

A shuriken elől ellenfelednek sikerült kitérnie, ám mikor észrevétlenül te is megtámadtad és behúztál neki egyet, az egy pukkanás kíséretében köddé vált. A helyén pedig egy fadarab volt, egyikőtök se látja most a másikat, ez hosszú harcnak ígérkezik. Közben pedig társad végzett egyik ellenfelével, ám a másik elég erősnek tűnik, majd az ellenségnek sikerül bevinnie egy igen erős ütést, mire ő is köddé válik. Az ő ellenfele is egy pukkanás kíséretében eltűnt. Majd a társad megszólal.
- Kisame, gyere mögém, hogy jobban tudjuk védeni egymást!
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 3:00 pm

//A bandák viszálya.//

A shurikenemet kivédte és az ütésemet egy test csere jutsuval kivédte. Egyikünk se látta a másikat. Shuchinak sikerült egyet kiütnie, de a másikkal meggyűlik a baja.
- Kisame, gyere mögém, hogy jobban tudjuk védeni egymást! -Kiabált a társam. Nem válaszoltam ne, hogy hang alapján megtaláljon. Elmentem az egyik bokor mögé és csináltam egy klónt. Az oda állt Shuchi mellé. Előbújt az én ellenfelem is . Én gyorsan mögé osontam és a kardommal átszúrtam a lábát és az egyik karját. Így nem tud se elmenekülni se jutsukat használni. ~Azt hiszem végre kiütöttem.
- Shuchi kell segítség az utolsó ellen? -Kérdeztem egy mosollyal a számon.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 17, 2009 4:49 pm

//A bandák viszálya.//

Az első benyomásod az ellenfeled leszúrása után, az lehetett hogy végre legyőzted. Ám hirtelen magasabb feszültségű áramütést érzel. Egy raiton:Kage bunshint győztél le. Most ellenfelednek lehetősége akadt támadni, ő ezt ki is használta és egy fa tetejéről támadt meg, a fejedet támadta volna egy kunaiial. Esélyed sincs a menekülésre, hiszen az áramütés miatt még mindig nem tudsz mozogni. Ám szerencsédre a társad Shuchi még időben jött, a társad és ellenfeled kunaiai összecsaptak.
- Jobban figyelj oda, hogy mit csinálsz, mert a végén még itt halunk meg! - Mondta, majd észre vetted, hogy egy alak körvonalai rajzolódnak ki a társad háta mögött. Itt az idő, hogy vissza add a kölcsönt a társadnak ...

// Ha megkérhetlek, legközelebb ne mesélj magadnak. A tervedet, az ellenséged likvidálásra lehetőség szerint FELTÉTELES MÓDBAN tedd, ha most rögtön végezni akarsz vele ...//
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 11:35 am

Holtfáradtan csapok tompa reflexemnek köszönhetően arcomra, mivel az egyik felderítésre küldött varjam hírt hozott, s az arcomat használta leszállópályának. Halk morgolódás közben hallgatom végre a kicsiny fekete szárnyas beszámolóját, melyből csak minden második szavat értek. Így csak annyi a világos, hogy Atafuku városba kell mennem, de hogy miért? Az rejtély maradt. Nagyot nyújtózkodva öltöm magamra szokásos öltözetemet, és kötöm az oldalamra véráztatta pengémet.
~ Milyen furcsa. Még csak néhány nap telt el azóta, hogy találkoztam Kanaméval, ám azóta, mintha megállt volna az idő.
Bár nem akartam bevallani, túlzottan elkényelmesedtem az Eien no Mangekyou megszerzése után. Már nem kellett félnem az örökkévaló sötétségtől, s ezért nem siettem semmivel. Ráértem stratégiákat kidolgozni Konohagakure ostromához, hisz’ egy elkapkodott akcióval könnyen aláírhatom a saját halálos ítéletemet. Hamarosan készen álltam az indulásra. Aktiváltam a Shunsin no Jutsut, majd a faágakon át szökdécselve közelítettem meg Akafuku várost. Néhány óra múlva a Tűz Országának határához érek, ahol megállok, s kigondolom a továbbiakat, hisz’ nem lenne jó találkozni néhány konohai ninjával. Végül arra jutottam, hogy nem kerülgetem ellenségeimet, szembe megyek, s végzek velük. Végül megérkeztem Atafuku városba, s utam során egy konohaival sem találkoztam.
- És hogyan tovább?
Néztem körül, hisz’ idézett állatom csak ennyit tudott mondani, azt már nem mondta, hogy miért…
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 27, 2009 7:10 pm

// A rejtélyes épület //

Karasu minden gond nélkül érkezett meg Atafuku városba, majd körülnézett a helyen. Zajlott az élet, mint mindig. Az utca teli volt emberekkel, árusokkal, civilekkel és földművesekkel egyaránt. Néha még egy két ninja is megfordult a helyen, viszont nem vették észre a Missing-nint, ami bizonyosan nagy szerencse volt számára. Amint Karasu nézelődött, hallhatta az egyik fickó beszámolóját, aki a barátjának mesélt.
- Most jövök Konohából, és tudod milyen hírek keringenek arra?
- Nem, de meséld el, hallani akarom!- akaratoskodott a másik alak, miközben egy almát falt.
- Képzeld, valamiféle épületre találtak a Hang Országában. Állítólag köze van ahhoz az, Oro... Hogy is hívják?- tette fel a kérdést haverjának a civil, mire az kijavította:
- Orochimaru?
- Igen ő! Ha jól emlékszem évekkel ezelőtt elhagyta a falut, most meg ki tudja miken dolgozik ott a senki földjén...- vakarászta meg tarkóját a férfi, a társa pedig a szakállát simogatta. Hirtelen meglátták az Uchiha fiút, majd úgy döntöttek nem folytatják ilyen feltűnően a társalgásukat. Elvonultak az utcán. Karasunak most választania kell! Foglyul ejti a két polgárt, s megkísérel kiszedni belőlük még valamit, vagy a mostani információk birtokában indul útjára.

// Elnézést a késésért, nem vettem észre a hozzászólást. ^^" Ha az első lehetőséget választod, akkor ide írj, ellenkező esetben a Tűz Országa - Országhatárhoz menjen a következő post. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Atafuku város   Tűz Országa - Atafuku város - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - Atafuku város
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A Város Utcái
» A Város Étterme
» A Város Strandjai
» A Város Kórháza
» Víz Országa - Tengerpart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: