★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 2:14 pm

Vizsgabiztos: Nara Shikamaru
Mesélő: Sai
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 2:57 pm

A Nara lomhán és lassan indult el a két fél felé. Majd mikor kettőjük közé ért, azon gondolkodott, vajon minek is van itt. Végül a két félre nézett és megszólalt.
- Valamelyikőtök feladja a harcot? - Kérdezte meg csak a biztonság kedvéért. De egyikük se jelentkezett vagy mutatta volna jelét annak, hogy fel akarnák adni a küzdelmet. - Hát jó a szabályok a következők. Az egyik fél veszít, ha feladja, meghal vagy nem tudja tovább folytatni a harcot. Továbbá akkor is veszít valaki, ha én közbeavatkozom annak az érdekében, hogy ne haljon meg senki. Remélem a szabályokat megértettétek. - Majd a Nara a két fél közé tette a kezét és megszólalt. - Kezdődhet!
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 3:07 pm

Elérkezett a nagy nap, ott álltam az aréna közepén és megpillantottam Nara Shikamarut. Odajött és elmondta a szabályokat valamint megkérdezte, hogy valaki feladja-e a harcot.
~ Hehe, vicces srác. Nem azért jutottam el idáig, hogy harc nélkül bármit is feladjak. - Tettem hozzá a gondolataimat az ő soraihoz. Ott álltam velem szemben egy Shimizu Kaito nevű alak, és tudtam, hogy ő is olyan elszánt mint én.
- Kaito..nem kezdek el hosszú monológokba beszélni, hogy add fel vagy ilyesmi, gondolom, hogy neked is annyit számít ez a Chunnin vizsga mint nekem szóval vágjunk is bele. Sok sikert. - Mondtam ellenfelemnek, aki velem szemben állt.
~ Először is fel kell, hogy mérjem a képességeit és, hogy meddig szándékozik elmenni a harc során, valamint figyelnem kell, hogy milyen jutsuk-kal fog támadni. - Gondoltam magamban, és két kunai-t a kezembe vettem egyet a jobba és egyet a balba.
~ Ez ugyan még csak a selejtező, de itt is készülnöm kell a legrosszabbra, hisz ha lebecsülöm az ellenfelemet, akkor könnyen pórul járhatok. Ez a Kaito kicsit visszahúzódó, ez látszik rajta, viszont biztos vagyok benne, hogy helyén van az esze, valamint van egy-két trükk a tarsolyába. - Gondoltam.
A bal lábamat kicsit előrébb csúsztattam, a jobb lábamat kicsit hátrébb. Két kunai-omat magam elé helyeztem és vártam Kaito lépéseit.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue400/4000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 5:46 pm

Az arénában állva Nara Shikamaru állt közénk.
- Valamelyikőtök feladja a harcot? -Kérdezte Shikamaru bár nemtudom miért.
~ Cöhh. Feladni? Van olyan h*lye aki ilyenkor adja fel? -Gondoltam magamban és megejtettem egy kis mosolyt. Shikamaru még elmondta a szabályokat aztán elindította a harcot.
- Kaito..nem kezdek el hosszú monológokba beszélni, hogy add fel vagy ilyesmi, gondolom, hogy neked is annyit számít ez a Chunnin vizsga mint nekem szóval vágjunk is bele. Sok sikert. -Mondta az ellenfelem majd elővett két kunait.
- Örülök annak, hogy nem kezdesz el itt hülyeségeket dumálni. Szóval neked is sok sikert! -Mondtam majd előhúztam a kardomat.
~ Szóval ha ő nem támad akkor majd én. -Gondoltam aztán a másik kezemmel elővettem egy robbanójegyzetes kunait amit még a mérkőzés előtt bekészítettem. Odadobtam a lába elé és én hátraugrottam a mögöttem lévő bokrokba.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 8:10 pm

Kaito kezdett először és egy robbanócetlit dobott elém, mivel nem használta a kassei szót, hogy azonnal felrobbantsa, ezért még maradt, annyi időm remélhetőleg, hogy eldobjak egy füstbombát és a füstben alkalmazzam a Shunsin no jutsut.
~ Furcsa...miért nem használta a ''kassei'' szót, akkor azonnal felrobbant volna, na mindegy vissza a jelenbe. - Gondoltam magamban és használtam a Shunsin no jutsu-t amit már Kaito nem látott hisz a füstben alkalmaztam.
~ Mivel nem alkalmazta rögtön, így láttam, hogy melyik bokorba bújik el. Ha sikerül kijutnom a robbanás elől akkor mögé kerülök nagy sebességgel mivel a fürge test jutsu alkalmazva van és amikor a bokornál leszek felugrok, majd 1 db robbanócetlis kunai-t felülről, olyan 5 méterről rádobom, mivel ez a robbanás már nem terjed 5 méterre, majd leérkezve a földre felveszem a védekező pozíciót. - Tettem még hozzá a tervemhez és próbáltam végrehajtani a tervemet. Ha sikerül, akkor Kaito-t hamar semlegesítem, de lehetséges, hogy kitér előle, és akkor még sokáig el fog húzódni a harcunk, de vigyáztam, hogy az eldobott kunai-től messze maradjak, nehogy felrobbantsa Kaito.


A hozzászólást Tomoyuki Shiratori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 31, 2009 9:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 8:38 pm

Shikamaru lusta tekintetével követte a két genint, amint Kaito egy robbanó cetlis kunaiial támadja Tomoyukit. Ám elfelejtette azt aktiválni, így nem sokra ment a támadásával, de talán egyenlőre nem is akarta használni ezt a támadását, amolyan későbbi döntő csapásnak tervezhette. Már pedig, hogyha így van, akkor az érett viselkedésre és gondolkodásmódra vall, ez pedig Shikamarunak megtetszett benne. Shiratori egy füstbombát alkalmazva elbújt az ellenfele elől és a levegőbe felugorva felé hajította a robbanócetlis kunait. Shikamaru kíváncsi volt, vajon hogyan fog reagálni erre a támadásra Kaito.

/ Azt hiszem most változhat a sorrend Kaito-Tomoyukira, hogy legen ideje a védekezését leírni és ellentámadását. Ráadásul tekintve, hogy ez mindig így lesz, úgy gondolom, hogy a sorrend mindig változni fog ,^^" remélem emiatt semmilyen probléma nem lesz ..., mivel Tomoyuki használta a Sunshin no jutsut, ezért ő vesztett 150 Chakrát, így az ő chakra pontja továbbra is 4850, amíg még Kaitonak mindig 5000/
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue400/4000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 12:13 am

Shiratori egy füstbombát használva akart meglógni, ami sikerült is. Másodpercek alatt mögöttem termett majd felugrott és egy kunait dobott felém. Amint mögém került már mutogattam is a kézjeleket. Amikor fölöttem volt már csak ki kellet mondanom.
-Kawarimi no Jutsu! -mondtam amire egy farönk lett a helyemen. Én a robbanó jegyzetem mellet tűntem fel. Leguggoltam és felszedtem a kunait a jegyzettel együtt. Amit felvettem eldobtam Shiratori felé és futásnak eredtem az irányába. Futás közben kézjeleket mutattam és hirtelen megálltam.
- Suigadan no Jutsu! -Mondtam majd 5 darab víz "agyar" repült Shiratori irányába.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 12:23 am

Kaito alkalmazta a testhelyettesítő jutsut, amin egy cseppet sem lepődtem meg, majd felvette a robbanó cetlis kunai-t és felém dobta.
~ Számítottam erre a cselekedetedre Kaito, régebben még gondoltam is rá, majd alkalmazott egy igen erős víz jutsu-t. Öt vízagyar közeledett felém, és kicsit meglepődve fogadtam, de rögtön alkalmaztam a kawarimi no jutsu-t. Ha sikerül kitérnem akkor máris Kaito mögött leszek és próbálom a saját jutsummal a föld elem: acélkígyóval a testére tekeredni, és mivel a víz elemű techinkára figyel, ezért remélhetőleg nem lesz képes ellentámadást kihozni ebből a támadásból.
~ Szóval ő víz elemű, é viszont föld elemű vagyok, szóval ha a két jutsu találkozik az elemek által én nyerek, mivel a föld erősebb a víznél, így ez az előny nekem kedvez, viszont most a testét akarom elkapni. - Gondoltam magamban és vártam, hogy sikerül-e megúsznom Kaito által generált hatalmas víz jutsu-t.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 1:00 am

Shiratori támadása nem sikerült, de nem csüggedhetett tovább, mert Kaito hirtelen felé hajította a kunaiat és még a vízagyarakkal szemben is védekeznie kellett. Ő egy testhelyettesítő jutsut alkalmazott saját testének védelmezésére. Egy fadarabot talált el, eközben Shiratori kézjelekbe kezdett és acélkígyóval próbálta támadni Kaitot. Ám az is megeshet, hogy időközben Kaito sem Kaito, ki tudja mi lesz még itt. Vajon végül kiderül, hogy miért pont Shikamarut választotta ki Tsunade-sama eme feladatra. Na de most élő közvetítést kérnék a harctérről!

//Kaito vesztett a kawarami no jutsu miatt 150 chakrát és a Suigadan no Jutsu miatt 200 chakrát, amíg Tomoyuki, szintén a kawarami miatt 150 chakrát és az acélkígyó miatt 200 chakrát, így Shimizu Kaitonak van 4650 charája Shiratorinak pedig 4500 chakrája van//
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue400/4000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 1:14 pm

Shiratori szintén a Kawarimit használta a védekezésre. Shiratori mögöttem bukkant fel és használta az acélkígyó technikát. Mikor még csak a lábamnál volt elővettem a kardomat és próbáltam átvágni a kígyót. A kardot visszatettem a helyére és kézjeleket mutattam amíg a kezemhez nem ért a kígyó.
- Kawarimi no Jutsu. -Mondtam és ismételten egy farönk lett a helyemen. Shiratori háta mögött 8-9 méterrel bukkantam fel és a kardomat újra használva támadtam felé. Futás közben a másik kezemmel még egy shurikent is elővettem amit rögtön el is dobtam.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 1:22 pm

Kaito ismét a kawarimi no jutsu-t használta és ismét mögém került.
~ Ha csak ezt a technikát használja akkor nem megyünk semmire. - Gondoltam magamban, és kicsit elmosolyodtam, mikor mögém került és próbált a kardjával megsebezni.
~ Szóval ismét mögém kerültél, hát jó nincs más választásom, itt az esztelen harc már nem számít, nézzük csak mit tudok, kihozni ebből a helyzetből.
~ A kardját mindenképp el kell vennem tőle. - Határoztam el, de ezek a gondolatok a másodperc töredéke alatt átfutottak az agyamon.
~ Shunsin no jutsu - Aktiváltam a fürge test jutsu-t és elővettem az igazi fegyverem a nunchakut.
~ Itt kezdődik az igazi harc. - Nevettem el magam a gondolataim között. Ha sikerül akkor a Nunchakuval kivédem a shurikeneket, majd úgy forgatom, hogy a két fém rúd közötti lánc Kaito kardjára tekeredjen, majd megpróbálom elrántani, így Kaito kiesik az egyensúlyából és próbálom a bal irányba eldobnia kardjával együtt. Ha sikerül eldobok felé két robbanó jegyzetet, majd ha ismét Kawarimi no jutsu-t használna akkor alkalmazok egy füstbombát, hogy ne támadjon meglepetés szerűen.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 1:46 pm

Az ifjú Nara látta, hogy Kaito éppen hogy csak megússza az acél kígyó támadását, majd ellenfele mögött 8-9 méterrel terem. Majd mind a ketten elővették saját fegyverüket, Kaito egy kardot, amíg Shiratori egy nunchakut. Shiratori a fürge test technikát alkalmazta, hogy erősebben és gyorsabban tudjon támadni. A shurikeneket sikeresen hárította, de hogy a támadása sikeres lesz-e az még kérdés. Vajon hazamenjek és inkább átaludjam az egészet, vagy inkább végig vezényeljem ezt a harcot? Esetleg kérjem meg a résztvevőket, hogy adják fel, vagy inkább üssem ki én az egyiket? Gondolta magában az ifjú Nara, de utána eszébe jutott, Tsunade-sama hatalmas fizikai ereje, így inkább befejezte a lógásról való gondolkodást.

//Kaito ismét Kawarimit használt, evvel vesztett 150 chakrát, így van neki 4500 chakrája, Shiratori a sunshin miatt vesztett 150 charát, így van neki 4350 chakrája//
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue400/4000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 6:29 pm

Shiratori sikeresen hárította a shurikeneket majd a nunchakujával a kardom felé csapott. A nunchaku rátekeredett, de én elengedtem a kardot így a kard egy szépet repült.
~ Ennyit a kardomról. -Gondoltam és előrántottam egy kunait. Csináltam egy klónt a Bunshin no Jutsuval majd kétfelől támadtunk Shiratorira. Mielőtt még lecsaphattam volna Shiratorira elugrottam és a levegőből egy robbanó jegyzetes kunait dobtam pontosan a lába mellé.
-Kassei! -Mondtam rögtön, ahogy odaért a kunai.
~ Csak nem tud figyelni a klónra is és a kunaira is. -Gondoltam és az ugrásból érkezve leguggoltam.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 6:41 pm

Kaito kardját sikeresen kicsavartam a fegyverem segítségével. Létrehozott egy klónt és két felől támadtak, persze nem tudtam melyik az igazi. Az egyik Kaito felugrott és a levegőből egy robbanójegyzetes kunai-t dobott pont a lábam elé.
~ A francna most aztán bajban vagyok. - Gondoltam és halottam a kassei szócskát, ami alkalmazza a robbanócetlit.
- Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu(Dupla bénító technika). - Nem haboztam azonnal kimondtam a jutsu nevét és alkalmaztam, valamint ott hagytam egy sima bunshin no jutsu-t, hogy Kaitot megtévesszem, mivel a robbanás pillanatában már csak a képmásomat fogja látni.
~ Ha sikerül lejutnom a föld alá, akkor a robbanástól nem eshet bajom, valamint ezzel a technikával a Kaito alá megyek és ha sikerül elkapom a lábát és a földbe húzom. Ha viszont megpróbál felugrani a fára, vagy a levegőbe akkor ismét alkalmazom a Doton: Kuzahebi no Jutsu-t(Föld elem: acélkígyó), így a kezemet megnyújtva képes leszek a nyakáig lehúzni a földbe a shinobit. - Gondoltam végig.
Vártam, hogy sikerüljön amit elterveltem és reménykedtem benne.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 8:11 pm

Kaito kardját nem sokáig tudta használni, mert Tomoyuki a nunchakuja segítségével kiverte a kezéből. Ezután Kaito egy másik technikát alkalmazott, egy klónt hozott létre. Mind a ketten elindultak Tomoyuki irányába, majd valószínűleg a valódi az utolsó pillanatban felugrott és egy robbanócetlis kunaiial támadta Shiratorit. Most már a kassei szót is kimondta, így a föld alá bukó Shiratori feje is kissé megsérülhetett. Ezután elgondolkodtam azon, hogy mégis mi lesz otthon a kaja, majd eszembe jutott, hogy ma nem is otthon vacsizom, hanem a munkámért cserébe Tsunade-sama adott egy ebédjegyet Ichiraku éttermébe. Ezután eszembe jutott a munkám és inkább ismét a harcra figyeltem.

// Shimizu Kaitotol a bunshin jutsuért levonok 150 chakrát és a kasseiért is 150-et, Tomoyukitól pedig 150-et bunshin no jutsuért és Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu Dupla bénító technikáért 200 chakrát, így Smizu Kaito: 4200 chakra és Tomoyuki Shiratori 4000 chakra//
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue400/4000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 8:44 pm

A robbanás után Shiratori ott állt nemsokkal odébb.
~ Heh? Semmi baja? -Gondoltam maj egy kis ideig néztük egymást. Elindultam a Shiratori felé és hasbarúgtam. A klón egy kis füst kíséretében eltűnt.
~ Hogy mi? Hol az igazi? - Körbenéztem az arénában és sehol se láttam senkit. Minden fele néztem, de sehol sem volt.
~ Sehol sincs. Hol lehet? Megvan! - Gondoltam majd felugrottam egy fára.
- A föld alatt. -Mondtam ki hangosan. Teljesen nem voltam biztos benne mert lehet akár a bokrok közt is.
~ Gondoljuk végig. Shiratori tehát eltűnt. Lehet a bokrok között, de valószínűbb, hogy a föld alatt van mivel a chakra beállítottsága Föld elemű. -Futottak végig a gondolatok az agyamon. Megnéztem a kunai tartómat és már csak 4 robbanó jegyzetem maradt valamint egy kunaim. Letörtem négy kisseb faágat és rájuk erősítettem a robbanó jegyzeteket. Az egyik fa ágat oda dobtam ahol az eőző robbanás történt, ahol a klón is volt. A másodikat nemsokkal mögém a földre dobtam. A harmadikat nem sokkal magam elé a földre.
~ Már csak egy van. Ezt hova? Bárhol felbukkanhat. -Gondolkodtam magamban majd levettem a faágról a jegyzetet és elraktam a helyére.
~Jó lesz ez későbbre is.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 9:02 pm

A föld alatt voltam így csak annyit érzékeltem, hogy Kaito chakrája a levegőben lóg.
~ Értem szóval felmászott egy magasabb pontra, és valószínűleg körbeaknázta magát. A francba mit tegyek?... - Gondoltam magamban.
~ Nem használhatom az acélkígyót mivel könnyen meglóghat előle, főleg, hogy a föld alatt vagyok, és innen nehéz lenne irányítani a fára a jutsu-t
~ Rendben Kaito egyetlen esélyem maradt és már a fejem is megsérült. - Gondoltam és kézpecséteket mutogattam.
- Doton: Kuzahebi no Jutsu-t(Föld elem: acélkígyó). - Mondtam és a kezemből egy föld elemből felépülő kígyó kezdett el kiformálódni.
~ Kaito egy dologra nem gondoltál, mivel biztos vagyok benne, hogy a robbanócetliket a közeledbe helyezted el ezért te is megfogsz sérülni, ha azok felrobbannak. - Eszeltem ki a tervemet.
Elővettem két robbanó jegyzetet amelyek kunai-ra voltak erősítve és belehelyeztem az acélkígyó szájába.
~ Ezt a kígyót a felszín felé irányítom, majd úgy mozgatom, hogy eldobja a szájából a két robbanó jegyzetes kunai-t. Ezután alkalmazni fogom, és Kaito-nak esélye sem lesz a kitérésre, hisz a saját robbanó cetliei zárják majd körül, valamint a testhelyettesítő jutsuval sem tud meglógni, mivel körül lesz zárva robbanó jegyzetekkel. Akkor kezdjünk bele. - Tökéltem el magam.
A jutsumat a felszínre irányítottam, majd eldobattam vele a két robbanó jegyzetes kunai-t.
- Kassei! - Ha sikerül felrobbantanom akkor Kaito harca befejeződik.
~ Kár hogy nincs több kunai-om és robbanó jegyzetem sem. - Szomorodtam el, de összpontosítottam, hogy sikerül-e a tervem. Eltökéltem, hogy bármi legyen a robbanások után a felszínre megyek.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 9:46 pm

Az ifjú Nara használta saját klánjának technikáját és lefogta az acélkígyót, majd a két robbanó jegyzetes kunait két kunaiial más röppályára állítota, evvel megmentette az ifjú Kaitot.
- A harc véget ért, a győztes Tomoyuki Shiratori! Gratulálok a két harcoló félnek, de sajnos egy vesztesnek is kell lennie4 Remélem evvel véget ért a munkám mára ... - Mondta a végét pedig suttogta. Az ifjú Nara elgondolkodott, hogy ha véget ér ez a chunin vizsga mégis mit csináljon, vajon a tetőn lustálkodjon, esetleg menjen enni az Ichirakuba, vagy inkább otthon pihentesse magát ...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira
» Első Chuunin vizsga - Reira vs. Dan Ikemoto
» Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: A Halál Erdeje, Konoha Arénája :: Aréna - Selejtezők-
Ugrás: