★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fű Országa - Erdő

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Hatake Kakashi




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue36000/40000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2009 5:56 pm

Itt található a Fű Országának sűrű erdeje.
Vissza az elejére Go down
Raiko Tenzo




Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 21.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue0/0Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2009 7:47 pm

Miután megvolt az avatásom, kimentem az erdőbe edzeni. Mikor kiértem levettem hátamról a tekercset, és megidéztem a bábokat. Mindegyiken lecseréltem az elszáradt méregtasakokat. Ez azzal járt, hogy a száraz, de még mindig mérgező tasakocskákat eltettem.
~Ezek még jók lesznek mások ételébe italába...~ Gondoltam, és Ichivel kezdtem edzeni. Hamar kiírtottam a közelemben lévő fákat, így edzve Ichi pengéit. Mivel azt mondják: "...A katanákat az általuk levágott fejek számával lehet osztályozni..." Nos mivel nem volt annyi önkéntes ezért a fákon teszteltem.
~Hmm 30 fa felér ugyanannyi fejjel.~ Gondoltam és elégedetten váltottam bábot. Ezután Niivel és Sanival edzettem. Sani szelével a levegőbe emeltem a levágot fatörzseket, és Nii víz jutsuival támadtam őket. A repülő szilánkok és nagyobb hegyes ágak elől Sii védelmébe bujtam.
~Asszem ennyi elég is lesz. Támadtam, és védekeztem.~Gondoltam, és összepakoltam. Visszatértem a barlangba, és vártam az új tagokat.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue36000/40000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:29 pm

//Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó!
Uchiha Akihiro és Aburame Haikichi//

Shiroi parancsára két chunint kaptatok el, akik egy "fukitsu" nevű szervezetről beszéltek nektek. Állítólag a céljuk a koinendai megállítása. Továbbá a szervezet jelenlegi tagjainak neveit és kinézeteit is megtudjátok. Az ellenség két konohai jounin és egy kirigakurei ANBU, az utatok igen hosszúnak ígérkezik, így a legjobb az lesz, ha egy kicsit beszélgettek, esetleg tudatjátok egymással a gyenge pontjaitokat és erősségeiteket, hogy jobban össze tudjatok dolgozni. Az ellenfélt ne becsüljétek le, hiába van két nő is köztük, ha lebecsülitek az ellenséget, az szinte egyenlő a fél halállal...
//Sok szerencsét kíván Sai moderátor, az első postban írjatok a vallatásról és az eddigi útról//
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26200/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 4:30 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A közelmúltban Jakkaru- sama Heikichit és engem egy elég különleges feladattal bízott meg. El kellett kapnunk egy Chuunint, aki valamiféle Fukitsu nevű szervezetről kezdett hablatyolni. Úgy regélte el nekünk a fogoly, hogy ennek a bandának a célja nem más, mint a Koinendai, avagy a mi hatástalanításunk.
- Még, ha minket le is tudnának győzni, a többiek ellen semmi esélyük nem lenne.- súgtam oda egy gonosz mosoly kíséretében az Aburame klánból származó társamnak. Az ellenségeink neveit, valamint kinézetét is sikerült kiszedni az elfogott shinobiból. Gyanakvó arccal néztem végig az illetők kinézetét. Az egyik konohai nőnél megakadt a szemem.
- Heháháhá!... Milyen érdekes...- jelentettem ki, de tovább adtam Heikichi felé. Örültem, hogy végre vele együtt küldtek misszióra, hiszen így tervünk megvalósításának részleteihez is nekikezdhetünk utunk során. A másik lányt nem ismertem meg. A férfi volt még az, akitől legjobban tartottam.
~ Natsuki Shuichi... A kirigakurei ANBU Kapitánya. Fenébe! Ez ellen a fickó ellen valószínűleg minden erőnket össze kell majd szedni. Valamint a másik két kunoichi is Jounin szinten áll. A legjobbak közül valók.~ gondoltam magamban.
- Most már csupán annyit akarunk tudni, hol a bázisuk?- érdeklődtem, miközben szemeimben a Sharingan három pöttye jelent meg. Amennyiben nem hajlandó többet beszélni, alkalmazom rajta a Waarudohate nevű Genjutsumat.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26000/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 4:48 pm

//Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó!//A

A koinendai vezére, Jakkaru-sama, azaz a fehér sakál, azzal a küldetéssel bízott meg bennünket, hogy a Fukitsu szervezetről a lehető legtöbbet tudjuk meg és állítsuk meg őket, mivel ez a szervezet a koinendai ellen szerveződött. Ezt az információt a nem rég elkapott Chunnin mesélte el nekünk.

- Még, ha minket le is tudnának győzni, a többiek ellen semmi esélyük nem lenne.- Mondta Akihiro amire én csak bólintottam egyet és elmosolyodtam. A chunnin-ból sikerült kiszedni a kinézetüket és még kisebb-nagyobb információkat is.
- Heháháhá!... Milyen érdekes...- Nevette el magát az Uchiha.
- Ez a Chunnin rengeteg információval szolgál, rendkívül jó választás volt. Viszont az ANBU-val meggyűlik a bajunk, bár a többiek sem egyszerű shinobik. - Közöltem Akihiro-val.
~ Jobb vallató nem is lehetne, erre a feladatra, és még nem is használta a sharingan igazi erejét. - Gondoltam és pár bogárral biztosítottam a környező terepet.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue36000/40000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 9:37 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó!//


A chunin meglepve figyelte a két szökött ninja beszélgetését. Mikor arra a részre értek, hogy rengeteg információt sikerült kiszedni belőle a szíve egyszerre fájdult meg és lett könnyebb is. Azért fájdult meg a szíve, mert tudta hogy eme cselekedetével a saját hazáját árulta el, nem is az egész világot, talán a világot uralni vágyó csoportot csak ez az egyetlen közösség tudná legyőzni, ám ő most elárulta a csoportot, így veszélybe sodorta őket. Ám kissé meg is könnyebbült a szíve, hogy végre vége van a vallatásnak, végre szabadon távozhat, ám nem így történt. Egy olyan kérdést tettek fel neki, amire nem tudta a választ, mi lesz ha, ezért megölik a bűnözők, mi lesz ha még szörnyűbb kínzásnak vetik alá tudatlansága miatt?
- A bázisuk, valahol Kirigakure közelében van, ennél többet nem tudok, még ha megöltök akkor se! - Mondta, majd szemeit becsukta, hogy ne tudja mi vár rá és magában istenhez fohászkodott ...

// Azt hogy mit kezdtek a chuninnal rátok bízom, de a bázisukat, bővebben nem tudja még ő sem. Írjatok arról, hogy válaszára hogyan reagáltok...//
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26200/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 1:07 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A kérdésemre a Chuunin így válaszolt:
- A bázisuk, valahol Kirigakure közelében van, ennél többet nem tudok, még ha megöltök akkor se!
Látszott rajta a hatalmas félelem, a kétségbeesés. Bizonyára már csak azt várta, hogy vége legyen ennek az egésznek. Azon a véleményen voltam, neki már mindegy, meghal-e, avagy szabadon távozik, csak ne vallassuk tovább.
- Elárultad a hazádat? Milyen érzés? Fáj a szíved miatta? Érzed a gyengeséget, mely az egész testedet átjárja? Legszívesebben elfutnál, akár egy kisfiú, és nem néznél hátra...- próbáltam még jobban befolyással lenni a fickóra. Ő behunyt szemekkel gondolkozott valamin.
~ Mit kellene tenni vele? Ha élve hagyjuk, talán elárulja, hogy találkozott velünk... Információkat adhat ki rólunk. Nem!~ kiáltottam magamban, miközben köpenyem ujjaiból elővillant a két saim, amiket a magasba emeltem. Lesújtani készültem vele, miközben a Chuunin arckifejezését néztem. Egy villámgyors mozdult, utána már háttal álltam. Hirtelen a srác lábairól, s kezeiről leestek a kettévágott kötelek. Oldalra fordítottam a fejemet, a homályból pedig a Chuunin csak az egyik Sharingant láthatta.
- Takarodj...- ebben a pillanatban megfordultam, majd a felsőjébe markoltam.- Ha elárulsz rólunk bármit... Megtalálunk... És megölünk. Minden világos?- érdeklődtem kifejezéstelen arccal. Ezt követően Heikichi mellé sétáltam, valahogyan meg kellett magyaráznom az iménti gyengeségemet.
- Nem gyilkolni jöttünk. Legalábbis nem őt.- mondtam, utána a célunk felé kezdtem ballagni. Egy pillanatra megtorpantam.
- Nem jössz?- kérdeztem a társamtól, vártam mit reagál.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26000/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 1:58 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

Akihiro kérdésére a megtört Chunnin így válaszolt:

- A bázisuk, valahol Kirigakure közelében van, ennél többet nem tudok, még ha megöltök akkor se! -Kiáltotta a Chunnin és látszott rajta a teljes kétségbeesés.
- Elárultad a hazádat? Milyen érzés? Fáj a szíved miatta? Érzed a gyengeséget, mely az egész testedet átjárja? Legszívesebben elfutnál, akár egy kisfiú, és nem néznél hátra. -Próbálta az Uchiha még jobban összezavarni a fiút. Akihiro-n látszott, hogy valamin gondolkozott ekkor a két kezében a köpenye alatt megjelentek a fegyverei, majd a magasba emelte, hogy lesújtson vele. Egy nagyon halvány mosoly jelent meg az arcomon.
~ Vajon megteszi?...nem hinném. - Gondoltam, de én magam sem voltam túlságosan biztos. Egy villanás után a kölyökről leestek a kötél darabok.

- Takarodj...Ha elárulsz rólunk bármit... Megtalálunk... És megölünk. Minden világos? - Kérdezte Akihiro érdektelen és rezzenéstelen arccal. Ez után az Uchiha túlélője odasétált mellém.
- Nem gyilkolni jöttünk. Legalábbis nem őt. - Magyarázta meg a shinobi a cselekedetét. Akihiro elkezdett tehát a cél felé ballagni, egy időre megtorpant és így szólt:
- Nem jössz? - Kérdezte röviden. A Chunninra néztem és őrült nevetésbe kezdtem:
- Muháháhá... - Nevettem ördögien, majd két bogár jelent meg a kinyújtott tenyeremen. A bogarak egyenesen a kölyök nyakához mentek és belefúrták magukat a nyaki ütőér mellé.
- Ezek a bogarak ártalmatlanok, de ha valakinek is beszélsz erről a kis találkozásunkról azonnal megölnek. Ne próbáld őket kiszedni, egyszerűen lehetetlen. - Mondtam rideg hangon, megfordultam, és Akihiro mellé álltam.
- Menjünk. - Majd lépéseket tettem előre és nem néztem vissza a kölyökre.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue36000/40000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 2:30 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A chunin köteleitől megszabadulva, rögtön futásnak eredt. Nem akart ő beszélni erről senkivel, főleg, hogy ahogy az uchiha mondta elárulta a hazáját, a hazaárulást pedig nem lehet egy kis információval "kifizetni". Ha ezt elmondaná a mizukagénak minimum lefokozná, ha nem öletné meg. Ha pedig a nép is megtudnám, biztos undorral néznének rá az emberek. Az Aburame bogarai segítettek eldönteni, hogy vajon elmondja-e bárkinek is , hogy mit cselekedett. A két szökött ninja ismét útnak indult. Ahogy lépkedtek észrevették, hogy három hulla felett vannak Heikichi bogarai, a méreteikből ítélve genin csapat lehetett. Biztos ez volt az első küldetésük mesterük nélkül. Jobban megnézve, az egyik egy tekercset tartott a kezében ...
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26200/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 3:26 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A Chuunin szintű ninja azon nyomban kereket oldott. Valószínűleg jobban is tette, bár Heikichi egy jó hosszú időre szóló ajándékot hagyott neki hátra. Ezen csak mosolyogtam egyet a köpenyem alatt. Elindultunk tehát a célunk felé, idő alatt deaktiváltam a Sharinganomat, hiszen Heikichi bogarai úgyis ellenőrzik a terepet.
~ Úgy tűnik egyenlőre elég tiszta a terep. Bár ezzel nincs is semmi gond. Úgyis lesz alkalmunk elég harcra, hogyha találkozunk a Fukitsuval.~ gondoltam magamban.
- Na, és mi a véleményed a Koinendairól?- kérdeztem az Aburame klán kitagadott ninjájától. Amint már egyre többet mentünk, három holttestre bukkantunk, kik fölött épp a társam rovarjai köröztek. Gennineknek tűntek első ránézésre.
- Ostoba, taknyos kölykök... Nem volt szerencséjük.- mondtam, miközben alaposan végignéztem őket.
- Nézd csak! Az egyik a kezében tart valamiféle tekercset. Lehet, hogy csapda, szóval azt javaslom, óvatosan vegyük el tőle.- szólaltam fel, azután karba tett kézzel dőltem neki az egyik fának, jelezve, én nem szándékozom elszedni a dokumentumot. Heikichi bogarai úgyis tökéletesen megfelelnek egy ilyesfajta feladatra.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26000/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 3:44 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A chunnin iszonyú gyorsan elsietett, és valószínűleg többet már nem fogjuk látni. Elindultunk tehát a célunk felé, eközben Akihiro deaktiválta a sharingant.

- Na, és mi a véleményed a Koinendairól? - Kérdezte az Uchiha.
- Szerintem a célunk megvalósításához tökéletes... - Zártam le a beszélgetést, de nem azért mert nem volt kedvem, csupán mert úgy gondoltam, hogy ezzel mindent elárultam neki.
~ Hmmm...úgy érzem a bogaraim találtak valamit. - Estem gondolkodóba, de már nagyon jól tudtam mi is történt.

- Ostoba, taknyos kölykök... Nem volt szerencséjük. - Állapította meg Akihiro.
- Hoppá... - Tettem hozzá szűk szavúan.

- Nézd csak! Az egyik a kezében tart valamiféle tekercset. Lehet, hogy csapda, szóval azt javaslom, óvatosan vegyük el tőle. - Dőlt a fának neki Akihiro, ezzel jelezve, hogy nem szeretné próbára tenni a szerencséjét. Ennek látványára elmosolyodtam és Akihiro mellé mentem, mivel az már biztonságos távnak tűnt.
- Ez vicces lesz. - Mondtam, majd a kezemmel mutogatni kezdtem. A bogaraim egy alakzatot formáltak, majd kirajzolódott Akihiro teste majd az arca is. A bogaraimat utasítom, hogy vegyék el a tekercset, és ha sikerül akkor máris többet tudhatunk róluk, vagy a küldetésükről.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue36000/40000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 6:00 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

Az Aburame bogarai, minden veszély nélkül vették ki a genin kezéből a tekercset. /Ilyen gonosznak hisztek, hogy mindenhol csapdát sejtetek?/ A bogarak természetes módon a mesterükhöz vitték a tekercset. Heikichi a tekercsen egy címzést látott, "Mizukagénak". A tekercset szétnyitva a levél alján az aláírásnál a raikage aláírását találjátok. Remélem összerakjátok, hogy evvel a mizukagét is el tudjátok érni és az országok közti béke érdekében, szinte biztos, hogy válaszol a fukitsuval kapcsolatos kérdéseitekre. Már csak a kinézeteteken kell változtatni ... Ám az élet nem olyan könnyű, hogy az információért nem kell fizetnetek. Egy ninja közelített felétek, aki szintén a villám országából érkezett. Nyilván a genin csapat jounin mestere.
//Sok szerencsét a harchoz Smile//
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26200/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 3:00 am

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

Végül Heikichi egy elég jópofa trükköt eszelt ki arra, hogy elvegye a tekercset a hulláktól. Engem formált ki a bogarakból, azután elvetette velük a dokumentumot. A fatörzsnek dőlve figyeltem az eseményeket. Lehunytam szemeimet, majd egy halvány mosollyal arcomon, megcsóváltam a fejem.
- Elismerem, ez egész jó volt...- mondtam. Ellöktem magam a fedezékből, majd Heikichi oldalára ballagtam. A papírost egyenesen a Mizukagének címezték.
- Ez kezd egyre érdekesebbé válni.- szólaltam meg, mialatt a levél aljára néztem, ahonnan a Raikage aláírását lehetett kivenni.
~ Mennyi esélyünk van arra, hogy ez a dolog a Fukitsuval kapcsolatos? Piszok nagy mázli lenne.~ gondoltam magamban. Nem sokkal később egy shinobira lettünk figyelmesek, szintén Kumogakuréből való volt. Nem tartottam kizártnak, valaha ő tanította ezt a hullatömeget. Rábólintottam Heikichire, ezt követően egyenesen a fickó irányába kezdtem ballagni. Ideje volt, hogy aktiváljam a Sharinganomat.
- Te meg mégis mi a francot akarsz itt? Olyan sorsra akarsz jutni, mint azok ott mögöttem?- böktem hátra fejemmel a holtan heverő Geninekre. Kérdésem közben arcomon egy gúnyos félmosoly díszelgett.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26000/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 11:24 am

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

Akihiro aktiválta a sharingant, majd a Jounninhoz szólt:
- Te meg mégis mi a francot akarsz itt? Olyan sorsra akarsz jutni, mint azok ott mögöttem? - Kérdezte.
Én addig nem messze egy fa mögött húztam meg magam, és az idegent, mindenfelől a bogaraimmal figyeltem meg. Így nem maradhatott egy rész sem, amely lefedetlen volt.
~ Ha harcba keverednek Akihiro-val akkor várok a megfelelő pillanatra, és az ellenség mögé egy rovarklónt képezek, amelyek a földből törnek fel. A rovarbábban igazi robbanócetlis kunaiok lesznek a belsejében pontosan hat darab. A klón az ellenség nyakához egy kunai-t fog szorítani, amely csak álca robbanó cetlivel fog rendelkezni. Ha a klónt hatástalanítja, akkor a klón testében a róbbanócetlik máris felrobbannak, vagy a rovarokkal, úgy irányítom, hogy az ellenség közvetlen közelébe robbanjon fel. -Gondoltam végig a tervet. Ha sikerül, akkor könnyedén megszabadulhatunk a Jounintól és folytathatjuk a küldetést.


A hozzászólást Aburame Heikichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 26, 2009 12:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue36000/40000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 12:40 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A jounin megrökönyödve nézi az ifjú genineket. Majdnem elsírta magát, de a sírás helyett, inkább a bosszúállást választotta és dühösen elkiáltotta magát.
- Ti szemetek! - Kiáltotta a jounin, avval Akihiro felé kezdett el szaladni és kézjeleket mutogatott.
- Katon: Dai Endan no Jutsu ! - Majd egy tűzgolyó indult el Akihiro felé. Közben pedig ismét kézjelekbe kezdett és ismét egy jutsut használt.
-Shinjuu Zanshu no Jutsu! - Avval el is tűnt ellenségei szeme elől a jounin.


A hozzászólást Sai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 26, 2009 5:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26200/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 3:54 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

Heikichi tevének megfelelően eltűnt.
~ Gondoltam, hogy valami alattomosabb módszerhez fog majd folyamodni. A helyében én is ezt tenném.~ töprengtem el, miközben a Jounin arcát figyeltem. Ő eléggé maga alatt volt, valószínűleg közel álltak szívéhez a tanoncai.
- Ti szemetek!- ordította fájdalommal teli hangon a Jounin, ezt követően felém kezdett rohanni.
~ Ez az! Érezd a düht... és halj meg!~ vigyorodtam el, mert tudtam, ilyenkor nem bír a fickó tiszta fejjel gondolkodni, csakis a bosszúvágy hajtja.
- Ejnye- ejnye...- szólaltam meg, ám a Jounin már kézpecséteket is kezdett mutogatni, azután egy Katon: Dai Endan no Jutut indított felém.
- Kawarimi no Jutsu!- mondtam, azután próbáltam kicserélni magamat egy farönk helyére. Ezután a fickó alkalmazta a Shinjuu Zanshu no Jutsut, majd egy szempillantás alatt eltűnt.
~ Ő, mennyire gyűlölöm ezt a technikát. Mégis mit kellene most tennem? Nincs semmiféle védelmem a Föld technikák ellen. Ha legalább a szemét látnám...~ töprengtem, eközben mindig más fára ugráltam, nehogy ki tudja számítani a mozgásomat, aztán lecsapjon rám. Remélhetőleg Heikichivel nem foglalkozik, aki ezalatt ki tud találni valami jó tervet. Persze, hogyha meglátom a fickót, azonnal rátámadok egy Katon: Goukakyuu no Jutsu, valamint egy Fuuton: Reppushou kombinációval.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26000/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 4:00 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A shinobi a föld alá került a lefejező technikával, ez alatt Akihiro máris felugrott egy fára és várta a megfelelő pillanatot.
~ Ez az Akihiro a gondolataimból olvasol. Te kis rohadt vakond megdöglesz!!!. - Ordítottam a gondolataim között majd nem mozdultam a távolabbi fa takarásából, hanem a kezemet egyenesen az üregbe irányítottam, ahol a shinobi eltűnt.
~ Muháháhá...kimoslak mint valami szemetet, ha kijössz megdöglesz Akihiro által, ha bennmaradsz akkor a bogaraim ízekre darabolnak. - Állapítottam meg kicsit elvont hangon. A bogaraim a lyukba, akár egy vízözön hatolt bele és feltöltötték az összes járatot.
~ Itt lesz valahol, nincs más választás mint, hogy előjöjjön és akkor Akihiro meglepi egy szép jutsuval. - Gondolkoztam a következő lépésén Akihiro-nak.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue36000/40000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 5:15 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A jounin a bogárraj elől menekülve a felszínre ugrott. Uchiha pedig, ahogy eltervezte alaposan "megpörkölte". A jounin pedig holtan rogyott össze. Evvel már nem lesz bajotok az egyszer biztos. A tekercsben az alábbi szöveget találjátok :
"Kedves Mizuakge!

Azon okból írok önnek, mert a jounint, mely a levelet vivő csapat vezetője szeretne csatlakozni a Fukitsu nevű szervezethez, evvel a levéllel szeretném őt "beajánlani" a szervezetbe
Tisztelettel: Raikage"
//Jó gondolkodást kíván: Sai globális moderátor.//
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26200/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:00 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

Heikichivel elég jól összedolgoztunk, hiszen a lyukba, ahová a Jounin lement bogarakat vezetett, amiktől kénytelen volt előmerészkedni.
~ Itt a vége...~ gondoltam magamban, azután villám gyorsan kézpecséteket mutogattam, s a következőket mondtam:
- Katon: Goukakyuu no Jutsu! Fuuton: Reppushou!
A férfinak nem sok esélye volt, azonnal meghalt, szinte semmi nem maradt belőle.
- Cöh... Mégis mit képzelt ez a barom?- kérdeztem, miközben elvetemült mosoly jelent meg arcomon, s megráztam a fejem. Leugrottam a fáról, azután az Aburame klán kitagadott shinobija mellé ballagtam.
- Ügyes...- dicsértem meg egyszerűen, de ezzel mindent kifejezve. A tekercsben, mit nem régen szereztünk meg a következő sorok álltak:


"Kedves Mizuakge!


Azon okból írok önnek, mert a jounint, mely a levelet vivő csapat vezetője szeretne csatlakozni a Fukitsu nevű szervezethez, evvel a levéllel szeretném őt "beajánlani" a szervezetbe
Tisztelettel: Raikage"

- Még őt akarták a Fukitsu tagjai közé bevenni? Kezdek kételyeket táplálni ezzel a szervezettel kapcsolatban.- jelentettem ki, miközben elfordultam, s tettem pár lépést előre.
- Bár jobban meggondolva... Ez a majom tudtán kívül szerzett nekünk egy belépőt.- néztem rá a holttestre, majd égett hústól bűzlő teteméről levettem a homlokvédőt, azután a saját fejemre kötöttem.
- Na, hogy nézek ki? Végül is teljesen mindegy, mert majd megszokod.- állapítottam meg, talán Heikichi még nem értett az ötletemet, ezért elkezdtem magyarázni:
- Én jól el tudok vegyülni akármilyen környezetben, és tudok teljesen másképp viselkedni, mint amilyen valójában vagyok. Ezzel a levéllel a kezemben, ki fogom adni magamat annak a Jouninnak, akit az imént megöltünk. Te is szedj le az egyik taknyosról egy fejpántot, és tedd fel valahová! Te játszod majd a kísérőm szerepét, ha megfelel. Ugyan ki gyanítaná a Víz Országában, hogy mi nem is Villám Országából valók vagyunk, hanem Koinendai tagok? Ráadásul egy ilyen belépővel a tulajdonunkban, sima lesz az út egészen a Fukitsuig. Ott meg már úgyis csak azt kell tennünk, amihez értünk... Csak a pólómmal van a baj. Rajta van az Uchiha jel. Na mindegy, út közben szerzünk ruhát.- mondtam, aztán rátekintettem Heikichi arcára.
- Benne vagy? Mert akkor nincs is más hátra, hogy út közben élvezzük ezt a csodálatos előadást...- vigyorodtam el ismét a gallérom alatt.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue26000/30000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2009 11:34 am

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A Jounin aki a föld elemű technikát használta a bogaraim kicsalogatták és Akihiro könyörtelenül megölte, szinte semmi sem maradt belőle. Ezután az Uchiha leugrott a fáról és mellém állt.

- Ügyes... - Dicsért meg Akihiro röviden fogalmazva.
- Úgy szint... - Fogtam rövidre hisz ennél fontosabb dolgunk van, mint egymás dicsérgetése hosszas analógokba. A tekercsben amit a Jounin holtestétől szereztünk ezek a szavak álltak:


"Kedves Mizuakge!

Azon okból írok önnek, mert a jounint, mely a levelet vivő csapat vezetője szeretne csatlakozni a Fukitsu nevű szervezethez, evvel a levéllel szeretném őt "beajánlani" a szervezetbe
Tisztelettel: Raikage"


- Még őt akarták a Fukitsu tagjai közé bevenni? Kezdek kételyeket táplálni ezzel a szervezettel kapcsolatban. - Kételkedett Akihiro a szervezet erejében.
- Ne hamarkodjuk el, ki tudja még mit tartogatnak a számunkra. - Tettem hozzá röviden.

- Bár jobban meggondolva... Ez a majom tudtán kívül szerzett nekünk egy belépőt, na hogy nézek ki? Végül is teljesen mindegy, mert majd megszokod. - Mondta Akihiro miközben az égett holtestről levette a fejpántot és magára kötötte.
- Hát mit mondjak... - Nem fejeztem be a mondatot, mert ki tudja mi született volna belőle.

- Én jól el tudok vegyülni akármilyen környezetben, és tudok teljesen másképp viselkedni, mint amilyen valójában vagyok. Ezzel a levéllel a kezemben, ki fogom adni magamat annak a Jouninnak, akit az imént megöltünk. Te is szedj le az egyik taknyosról egy fejpántot, és tedd fel valahová! Te játszod majd a kísérőm szerepét, ha megfelel. Ugyan ki gyanítaná a Víz Országában, hogy mi nem is Villám Országából valók vagyunk, hanem Koinendai tagok? Ráadásul egy ilyen belépővel a tulajdonunkban, sima lesz az út egészen a Fukitsuig. Ott meg már úgyis csak azt kell tennünk, amihez értünk... Csak a pólómmal van a baj. Rajta van az Uchiha jel. Na mindegy, út közben szerzünk ruhát.. - Elmondta a tervet a társam és rám tekintett.
- Mondtam már, hogy sok bajod lesz még azzal, hogy Uchiha vagy. - Nevettem el magam.

- Benne vagy? Mert akkor nincs is más hátra, hogy út közben élvezzük ezt a csodálatos előadást... - Kérdezte.
- Hogyne lennék benne, ennél szinte nincs is veszélyesebb küldetés, szinte tálcán kínáljuk magunkat, de ha ilyen erősek lesznek a társai is, mint az itt lévő égő cafat, akkor nincs gond. - Mosolyodtam el, miközben odasétálltam a megrágott ifjú shinobikhoz, és levettem az egyik fejéről a fejpántot és magamra kötöttem.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Fű Országa - Erdő Left_bar_bleue36000/40000Fű Országa - Erdő Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2009 11:59 am

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A két jounin tervét megbeszélve elindult a Víz országa felé, mielőtt belépnének a faluba, előtte természetesen ruhát kell keresniük. A ruha szerzés miatt pedig nem tudjátok végig élvezni az utat Razz, szerencsétekre, egy újabb shinobival találkoztok szembe. Felszereléséből és ruházatából jouninnak tűnik.
- Jó napot kívánok uraim! - Szólt a shinobi, egyenlőre még nem vette észre Akihiro ruháján tátongó Uchiha jelet, így most könnyebben meg tudjátok támadni, de lehetőleg ezt ne égessétek el, mert akkor nem lesz "báli ruha", amiben Akihiro megjelenhet. A harchoz sok szerencsét kívánok, de természetesen úgy is dönthettek, hogy egyenlőre nem támadtok...

//Következő post:Víz Országa - Erdő, mivel odáig már elsétáltatok ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fű Országa - Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fű Országa - Erdő   Fű Országa - Erdő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fű Országa - Erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tűz Országa - Konoha melletti erdő
» A Halál Erdeje - Erdő
» Hó Országa - Falu
» Eső Országa - Esőerdők
» Eső Országa - Országhatár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Fű Országa-
Ugrás: