★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kirigakure - Kapu

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Kirigakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Kirigakure - Kapu   Kirigakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2009 5:03 pm

A falu kapuja. Kemény az ellenőrzés, hiszen nem engedhetnek be engedély nélkül senkit sem.
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 28
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Kirigakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Kapu   Kirigakure - Kapu I_icon_minitimeVas. Jan. 03, 2010 2:19 pm

♦️A rejtélyes épület♦️


Miután minden információt megkaptam egyből elindultam a kapu felé. Tulajdonképpen meglepet, hogy a Mizukage-sama engem küld erre a küldetésre ugyanis Orochimaru is benne lehet a dologban aki ráadásul egy Sannin. Mielőtt egyenesen a kapu felé vettem volna az irányt gyorsan hazaugrottam és bepakoltam egy hátizsákba a számomra fontos dolgokat. Majd a kardomat a hátam és a táskám közé csúsztattam és oda kötöttem. Ezek után pedig végleg elindultam a kapu felé. Nem siettem annyira mivel még éppen, hogy ébren voltam, de azért volt valami gyorsaság bennem.
~ Vajon mi lehet abban az épületben?~ Kérdeztem magamtól majd mikor megérkeztem a kapuhoz megálltam és elővettem a táskámból egy kulacsot.
~ EZ pompás. Alig 3 perce indultam, de már szomjas vagyok.~ Gondoltam majd ittam egy kortyost és vártam még pár percet, de amikor rájöttem, hogy éhes is vagyok előkaptam egy szendvicset amit történetesen én csináltam. / Csoda XD Azért mert általában nem szoktam ilyen kajákat csinálni. Amit a legjobban tudok az a müzli/ Vagy 2 percbe telt mire sikerült kicsomagolnom azt a nyavalyás szendvicset. Amint sikerült a kihámozása egyből beleharaptam. Meglepődtem mert rájöttem, hogy egy igazán finom szendvicset csináltam. Az élvezettől leültem a földre.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Kapu Left_bar_bleue40000/40000Kirigakure - Kapu Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Kapu   Kirigakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 11:18 pm

// A rejtélyes épület - Daisuke cselekményszála //

A Köd Hét Kardforgatójának tagja tehát neki vágott, a bizonyára nehéznek ígérkező misszió teljesítésének. Miután a kapuhoz ért, elkezdett enni, valószínűleg bölcsen tette, hiszen egy ilyen útra jobb előre betankolni. Amint eszegetett, egy másik, férfi ninja is arra ballagott. Kinézetre félhosszú barna haja volt, valamint szürkéskék szemei. Nem sokkal, de magasabb volt Daisukénél. Hátán egy katana hevert, fejpántja pedig teljesen lefedte a haját, úgy hordta, mint a sapkát. Arcán egész végig egy halvány mosoly hevert, kissé bárgyúan tekintett maga elé, miközben zsebre tett kézzel ment oda a fiúhoz.
- Szervusz! Te vagy Hitoroshi Daisuke?- érdeklődött a férfi, ám nem várta meg a választ, látszott, hogy valahonnan már ismeri a kirigakurei Chuunint. Persze ez nem is számított meglepetésnek, elvégre aki már ily fiatalon hasonló dolgot ért el, az nem átlagos képességekkel rendelkezik.
- Engem Hamano Momiji- nek hívnak, és a falu egyik Jouninja vagyok. Pár perce értem vissza egy igen könnyű misszióról, a Mizukage- sama pedig utánad küldött. Együtt fogunk nekivágni ennek a küldetésnek. Remélem jól kijövünk majd, mi ketten!- hunyta le szemeit egy nagyobb mosoly kíséretében Momiji, ezek után barátságosan kezet nyújtott Daisukének, hogy felhúzza a talajról.

Nem sokkal indulásuk után már a láthatáron volt egy kikötő, s egy nagynak nem mondható hajó, amivel majd a két shinobi a Hang Országa felé veszi útját.
- Élvezd ki, amíg föld van a lábad alatt! Utoljára már csak a Hang Országában fogunk talajon sétálgatni. Egy folyón felhajózunk egészen a célig, utána pedig indulhat a vérengzés...- jelentette ki Momiji, hiába rajta is meglátszott, hogy a Ködben Rejtőző Falu szülötte.

// Köv.post.: Víz Országa - Kikötő //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kirigakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Kapu   Kirigakure - Kapu I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kirigakure - Kapu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kirigakure - Étterem és Fogadó
» Kirigakure - Utcák
» Kirigakure - Kórház
» Kirigakure - Natsuki Birtok
» Kirigakure - Mizukage Palotája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Víz Országa :: Kirigakure-
Ugrás: