★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kirigakure - Mizukage Palotája

Go down 
+5
Tadayoshi Ayame
Miya Sakura
Sai
Natsuki Shuichi
Hideko Kamura
9 posters
SzerzőÜzenet
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue0/0Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2009 4:13 pm

Itt egy csomó iroda található, az emeleten a Mizukage Irodája.
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue31800/36000Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 8:16 pm

♪♫♪Szemtől szemben, avagy az Első Fukitsu Találkozó!♪♫♪


Halk lépéseim zaja visszhangzik a Mizukage Palotája egy folyosóján. Egyik kezemmel a velem szembe jövő oszlopokat simogatva deaktiváltam a Rin’negan-t, hisz’ még mindig nem tudja senki, hogy a Vérvonal birtokosa vagyok. Ám lassan úgy tűnik, kénytelen leszek leleplezni. Minél erősebbé vállok, annál erősebb Ninjákkal találkozok, akik között nem kevés rendelkezik Kekkei Genkai-jal. S egy Vérvonali Képességet csak egy másik győzhet le.
~ Még mindig úgy érzem, hogy Rin’neganom előtt fejet kell hajtania a Világnak, s megbízni bennem, ám most már tudom, hogy ehhez nem szükséges egy újabb Háborút kirobbantanom. Sőt! Inkább meg kell akadályoznom, ezzel még nagyobb tekintélyt szerezve. Még mindig én akarok a tízfarkú jinchūriki-je lenni. – gondolatmenetem befejezésekor azon kaptam magam, hogy megérkeztem a Mizukage irodája elé. Gyorsan kifújtam magam, majd három kopogás után beléptem.
- Jó Reggelt, Mizukage-dono! Elnézést a kissé korai zavarásért, de mint tudja, ma jönnek a Rejtőző Köd Falu-ba a Fukitsu tagok, s ha van egy csöppnyi eszük, akkor ide jönnek. – mosolyodtam el, majd a nő intésére helyet foglaltam az egyik fotelban.
- Jó Reggelt! Semmi gond, hála neked, úgy tűnik a Rejtőző Faluk kezdenek megbízni bennünk. Kávét? – viszonozta a mosolyomat a vezető.
- Khm… Kérek! Igen… A bizalmat a korábbi Mizukage-k eljátszották, köztük Uchiha Madara is. Még most sem értem, hogy egy olyan vadállat, hogy tudott Mizukage lenni, bár… A Mangekyou Sharingan sok olyanra képes, amit mi még elképzelni se merünk. Egyébként a köszönet inkább magát illetné. Szükség volt az engedélyére. – vettem el az egyik Chuunin-tól a kávéscsészét, amit eközben kihozott.
- Na igen. Egyébként, kérlek tegezz! Ha valaki, akkor te megteheted! – mondta a nő. Pont ekkor toppant be a két konohai Kunoichi, akikre eddig vártam.
- Üdv a Víz Országa legfőbb falujában, Kirigakure-ben! Hadd mutassam be nektek a Godaime Mizukage-t!Az én nevem pedig Natsuki Shuichi… – álltam fel monológom közben, s mutattam a nőre.
- Én is Üdvözöllek titeket. Shuichi-val már mindent megbeszéltünk, ezért rám már nincs szükség. Viszlát és eredményes megbeszélést! – mondta a falu vezetője, s egy Mizu Shunsin no Jutsu-val eltűnt…
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue36000/40000Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 9:23 pm

//Szemtől szemben, avagy az Első Fukitsu Találkozó!//


A kis genin Ayama kérdésén kissé meglepődött, amelyet egy pirulással jelzett arcának mimikai része. A genin, hogy meglepődöttségét leplezze, elfordult a két kunoichitől és úgy felelt.
- A nevem Foshyo Cashis, a barátaimnak csak Foshyo! - Majd a genin korát és erejét meghazudtoló gyorsasággal indult el. Gyorsan el is értétek a Mizukage palotáját. A genin felvezet titeket a kage irodájába és mondván, hogy az ő dolgának itt vége szakad eltűnt. A két kunoichi félve /vagy nem félve:P/ lépett be az ajtón, nyilván kíváncsiak voltak vezetőjükre, hogyan nézhet ki és milyen erős lehet. A szobába belépve Shuichi üdvözölt benneteket, a mizukage pedig magatokra hagyott benneteket, hogy eredményesebben történjen a megbeszélés.
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue26200/30000Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 12:50 pm

// Szemtől szemben, avagy az első Fukitsu találkozó //


* Sakura Ayame nyomában lépett be a Mizukage irodájába vezető ajtón. A helyiség hasonlított Tsunade-sama irodájára. Tele volt iratokkal, aktákkal, amik vagy a földön, vagy az asztalon hevertek. *
~ Ha ez is olyan lusta, mint a mi Hokagénk, akkor értem miért van ennyi papír az iroda különböző pontjain. ~

* A sok halomtól eltekintve azonban elég barátságos hely volt. Ízlésesen volt berendezve, világos volt, mindent összevetve helyes kis aurája volt. Sakura pár másodperc alatt felmérte a helyet, majd akkor tudatosult benne, hogy Ayamén és rajta kívül, még két másik ember is van bent. Az egyik a Mizukage volt. A lány már többször hallott róla, de látni még soha sem látta. A leírások alapján, viszont szinte biztos volt benne, hogy ő az. A másik alak egy férfi volt. Nyilván az, aki meghívta őket ide, a Fukitsu vezetője, Natsuki Shuichi. Egész helyes srác volt, most hogy nem volt rajta a maszk, könnyebben szemügyre lehetett venni. Meglehetősen férfias vonásai voltak, egy-két szépséghibával, na de ezek beleférnek. Senki sem lehet tökéletes, így hát erre nem is kell számítani.
A Mizukage a távozás mellett döntött, így miután elhagyta az irodát, már csak a Fukitsu tagok állomásoztak ott. Sakura elékezettnek látta az időt, hogy végre megszólaljon. *

- Üdv, Shuichi. Az én nevem Miya Sakura. Ayaméval a Levelek Közt Rejtőző Faluból jöttünk a meghívásodra.
* Sakura még egyszer végigmérte a férfit, majd alig láthatóan elmosolyodott. *
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue26800/30000Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 4:00 pm

¤~¤ Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! ¤~¤


Miután sikerült meghallgatni az idegenvezetőnk bemutatkozását, elindultunk a Mizukage palotájába, ahol valószínűleg már Shuichi is várt minket. Nem sokat kellett gyalogolnunk, hogy elérjük, hiszen akárcsak Konohában, Kirigakurében is egy könnyen elérhető helyre tették a palotát. Mikor megérkeztünk az irodához, kissé féltem, hiszen még sose találkoztam a Mizukagével, ráadásul már a Fukitsu vezetőjére is kíváncsi voltam. Igazából nem sok jót hallottam róla eddig, de mivel még nem ismertem, ezért véleményt se alkothattam róla. Az irodába én léptem be először, ahol két ember fogadott minket. Egyikük a Kage volt, a másik pedig remélhetőleg Natsuki Shuichi.
Kissé sikerült elpirulnom, ahogy a Fukitsu vezetőjére pillantottam, hiszen tekintetünk keresztezte egymás. Nem is tudom, hogy miért. Talán sikerült rá is úgy reagálnom, mint minden férfira.
- Üdv, az én nevem Tadayoshi Ayame.
Mutatkoztam be kissé zavartan, miközben szokásomhoz híven, tarkómat kezdtem kezemmel vakarni. Mondjuk semmi esetre se akartam hülyének tűnni, de ez általában nekem sose sikerült. Valamiért folyton bolondot csináltam magamból, legfőképp akkor, ha férfi is volt a társaságban. Érdekesen tudok reagálni az ellenkező nem jelenlétére...
- Köszönjük a meghívást. Igazán kedves tőled.
Mondtam még mindig kicsit zavarban, azonban ez már kezdett kicsit alább hagyni. Valószínűleg már kezdtem Shuichi jelenlétéhez hozzászokni, vagy nem is tudom... Mondjuk az, hogy így reagáltam, nem azt jelenti, hogy kedvelem is a szervezet vezetőjét... Az eddig hallottak alapján nem tudtam róla még pozitív dolgokat összeszedni, de mint minden ember, lehet ő is képes a változásra, bár ez nem olyan biztos. Mindenesetre előbb meg kell ismerni az embert ahhoz, hogy pontos képet kaphassunk az illető személyiségéről. Ami azt illeti, én mindig is jó ember ismerőnek tartottam magam, bár igaz, hogy volt egy két melléfogásom...
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue36000/40000Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 8:04 pm

// Szemtől szemben, avagy az első Fukitsu találkozó //


Akihiro bele is kezdett az ifjú chunin "puhításába", a srác kissé meglepődött, mikor a Fukitsus részhez ért, de ezt nem nagyon akarta kimutatni az arcán. Majd rövid gondolkodás után, úgy döntött, hogy segít nektek.
- Annak a Fukitsunak, amelynek Natsuki Shuichi ANBU kapitány az alapítója és vezetője? - Kérdezte tőled, mire te csak bólintottál, visszaemlékezve a tagokról írt papírokra. - A kapitány olyan vagány .... - Majd itt hosszas szónoklásba kezdett, hogy mennyire tiszteli az ANBNU kapitányát, és a Fukitsut is nagyon jó ötletnek találta és még vagy 10 percen keresztül/ amit ti úgy fél órának érezhettetek az unalom miatt.../ Végül a lényegre tért. - Mondd, ha segítek neked megtalálni a Fukitsut, akkor megkéred a vezérét, hogy vegyen be a csapatba. - Kérdezte tőled a rác, hogy hogyan felelsz neki, valószínűleg attól függ az egész kutatás sorsa...
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue26200/30000Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 12:57 pm

// Szemtől szemben, avagy az első Fukitsu találkozó //


Végül is nagyon úgy nézett ki, az ostoba kölyök bevette a szövegemet. Eleinte kicsit furcsán tekintett rá. viszont azután hamar megtört.

- Annak a Fukitsunak, amelynek Natsuki Shuichi ANBU kapitány az alapítója és vezetője?- érdeklődött a srác, én pedig azon nyomban bólintottam felé egyet. Ezt követően folyamatosan a kirigakurei ANBU vezetőjét kezdte fényezni. Arcomon mosollyal hallgattam a kölyök beszámolóját, valójában legszívesebben már három perc után elmetszettem volna a torkát. A fiú nem kicsit volt meggondolatlan, hogy három mondat után azonnal bedőlt egy kedvesnek tűnő férfinak, ki történetesen azért jött, mert be szeretne lépni a Fukitsuba, ami láthatóan az ifjú Chuunin célja is.
- Mondd, ha segítek neked megtalálni a Fukitsut, akkor megkéred a vezérét, hogy vegyen be a csapatba?- kérdezte a fiú, végre úgy tűnt befejezte a dumálást. Egy halvány vigyorral a képemen, behunyt szemmel a Chuunin vállára helyeztem jobb kezemet.
- Nézd, nem én vagyok ott a főnök, de amiért ilyen rendes és segítőkész voltál, természetesen szólok pár jó szót az érdekedben. Ráadásul egy ennyire lelkes, fiatal ninja biztosan nagyon hasznos tagja lenne a társulatuknak. Na meg gondolj csak bele! Akár még társak is lehetnénk majd mi ketten.- nevettem el magamat, szemeimből bizalomkeltő szelídség sugárzott. Már csak az volt a lényeg, hogy erre hogyan reagál a Chuunin.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue26000/30000Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 12:56 pm

// Szemtől szemben, avagy az első Fukitsu találkozó //

Gyerek először furcsán nézte Akihiro-t, majd hosszasan kezdte elmesélni a Fukitsu kapitány vagányságát.
A gyerek vagy 10 percig csak dumált a kapitányról, majd abbahagyta, és egy nagyot nyeltem, hogy ne forduljak meg és szedjem darabokra, mivel az ablaknál álltam és a háttérből hallgatóztam.

- Mondd, ha segítek neked megtalálni a Fukitsut, akkor megkéred a vezérét, hogy vegyen be a csapatba? - Kérdezte az Uchihától a gyerek, miközben elmosolyodtam és a szememet becsuktam egy pillanatra, majd kinyitottam.
- Nézd, nem én vagyok ott a főnök, de amiért ilyen rendes és segítőkész voltál, természetesen szólok pár jó szót az érdekedben. Ráadásul egy ennyire lelkes, fiatal ninja biztosan nagyon hasznos tagja lenne a társulatuknak. Na meg gondolj csak bele! Akár még társak is lehetnénk majd mi ketten. - Próbálta meggyőzni Akihiro a Chunnin-t.
~ Szóval Natsuki Shuichi ANBU kapitány az alapítója és vezetője...szóval a szervezetet egy ANBU irányítja, ez fontos információ, ez a gyerek egy kincs, amit még egy jó ideig meg kell őrizni. - Gondoltam magamban, és vártam, hogy a gyerek mit felel.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue36000/40000Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 3:34 pm

// Szemtől szemben, avagy az első Fukitsu találkozó //

A kis chunin csillogó szemekkel nézett az Uchihára, akiről azt hitte egy napon a legjobb barátja lesz. Amint felelt neki, rögtön végig is gondolta, hogy pontosan mit is mondjon neki, majd így felelt:
- De akkor majd én leszek a vezető a csapatunkban! - Mondta, komolyan a kis srác, majd meg is indult mutatni az utat, amelyen a Fukitsu tagjai végigmentek. Majd az erdőben az ifjú chunin ismét megszólalt. - Innen már könnyű követni a nyomokat! - Mondta, majd kicsit elpirult és gondolkodásba merült. - Inkább nem megyek még a példaképem elé, ha még chuninként kerülnék elé, biztos csak lenézne és nem is venne be soha a fukitsuba! Sziasztok! Ne felejtsetek el megemlíteni! - Mondta, majd elindult vissza a Mizukage palotájába.

// Következő post helye: Víz országa-erdők//
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 28
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue10000/14000Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimeSzer. Dec. 30, 2009 12:22 pm

♦️A rejtélyes épület♦️


*****


Mint mindig most is esett az eső. Szerény kis hajlékomban lustálkodtam és reménykedtem, hogy elfog állni az eső vagy legalább enyhüljön. Miután betelt a pohár és meguntam a várakozást arra, hogy elálljon vagy enyhüljön az eső kikászálódtam az ágyamból és eltántorogtam a fürdőszobámba. Ahogy beléptem és belenéztem a tükörbe majdnem szívrohamot kaptam a látványtól. A hajam összevissza állt az arcom pedig kicsit nyúzott volt. Miután nagyjából sikerül rendezettebbé tennem a fejemet elmentem és megreggeliztem. A reggeli egy bögre kakaó volt pár szelet kaláccsal. Miután végeztem felöltöztem és elővettem a katanamat, hogy letisztítsam róla a rászáradt vért. Ahogy elővettem és elkezdtem volna tisztítani kopogta az ajtón.
~ Ki a g*ci lehet az ilyenkor?~ Gondolkoztam majd odaléptem az ajtóhoz és kinyitottam. Egy kis törpe állt előttem, de chuunin mellény volt rajta.
- Egy üzenetet hoztam önnek a Mizukage-samatól. Az üzeni önnek, hogy most azonnal menjen az irodájába.- Ahogy befejeztem a mondani valóját megfordult és eltűnt.
~ Pompás... mikor épp pihenni készültem volna.~ Gondoltam majd a hátamra raktam hőn szeretett katanamat és elindultam a Mizukagéhoz. Amint megérkeztem megborzoltam a felemet, hogy kijöjjön belőle az eső majd bekopogtam. Miután hallani véltem, hogy szabad benyitottam.
- Jó napot asszonyom.- Köszöntem majd vártam mit fog reagálni.
- Ülj le és hallgass. - Kaptam válaszként mire én odamentem az asztal előtt található kis székhez és leültem majd vártam, hogy miért hívatott ide a Mizukage. lább enyhüljön. Miután betelt a pohár és meguntam a várakozást arra, hogy elálljon vagy enyhüljön az eső kikászálódtam az ágyamból és eltántorogtam a fürdőszobámba. Ahogy beléptem és belenéztem a tükörbe majdnem szívrohamot kaptam a látványtól. A hajam összevissza állt az arcom pedig kicsit nyúzott volt. Miután nagyjából sikerül rendezettebbé tennem a fejemet elmentem és megreggeliztem. A reggeli egy bögre kakaó volt pár szelet kaláccsal. Miután végeztem felöltöztem és elővettem a katanamat, hogy letisztítsam róla a rászáradt vért. Ahogy elővettem és elkezdtem volna tisztítani kopogta az ajtón.
~ Ki a g*ci lehet az ilyenkor?~ Gondolkoztam majd odaléptem az ajtóhoz és kinyitottam. Egy kis törpe állt előttem, de chuunin mellény volt rajta.
- Egy üzenetet hoztam önnek a Mizukage-samatól. Az üzeni önnek, hogy most azonnal menjen az irodájába.- Ahogy befejeztem a mondani valóját megfordult és eltűnt.
~ Pompás... mikor épp pihenni készültem volna.~ Gondoltam majd a hátamra raktam hőn szeretett katanamat és elindultam a Mizukagéhoz. Amint megérkeztem megborzoltam a felemet, hogy kijöjjön belőle az eső majd bekopogtam. Miután hallani véltem, hogy szabad benyitottam.
- Jó napot asszonyom.- Köszöntem majd vártam mit fog reagálni.
- Ülj le és hallgass. - Kaptam válaszként mire én odamentem az asztal előtt található kis székhez és leültem majd vártam, hogy miért hívatott ide a Mizukage.


A hozzászólást Hitoroshi Daisuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 03, 2010 2:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Kirigakure - Mizukage Palotája Left_bar_bleue40000/40000Kirigakure - Mizukage Palotája Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitimeSzomb. Jan. 02, 2010 7:49 pm

// A rejtélyes épület - Daisuke cselekményszála //

Miután a Köd Hét Kardforgatójának egy fiatal tagját magához hívatta a Mizukage, ő nyugodtan foglalt helyet egy széken. Ezek után a gyönyörű nő egy mosollyal arcán tekintett rá a Chuuninra.
- Szervusz Daisuke-kun!- köszönt a nem rég érkezett shinobinak, miközben az asztalon könyökölve, összefonta kezeit, s ily módon támaszkodott. A nézésétől még egy vérbeli férfi is megolvad volna.
- Nem véletlenül vagy itt kedvesem. Nem régiben falunk ninjáinak egy igen megbízható tagja furcsa dologra lett figyelmes a Hang Országában. Az ügyben valószínűleg Orochimaru keze is benne van, így gondolom nem kell túlmagyaráznom, milyen fontos is lesz a feladatod.- jelentette ki, azután kipillantott az ablakon, majd az iratai mellett lévő csészéje tartalmába kortyolt.
- Ezt leginkább egy felderítő akciónak lehetne mondani, viszont annál bonyolultabb módon is elsülhet a dolog. Amint bejutottál a határon, minden ellenséges alakot likvidálnod kell majd! Amit keresned kell, az egy építmény lesz, valószínűleg templom, de ezt még nem lehet biztosra venni. Ezért a feladatod lesz kideríteni, hogy mit is rejt magában az objektum. A képességeidre nézve, ez nem jelenthet gondot. Nem szeretnék csalódni benned.- húzódott meg a nő száján egy mosoly, miközben behunyta szemeit, utána kacagott is egyet. Az asztalán egy tekercs is hevert, amit kicsit előrébb tolt, viszont nem adta a fiú kezébe.
- Eme térképet kövesd, akkor garantáltan megleled a helyet, ahová célba akarsz érni! Légy nagyon óvatos, sok sikert kívánok neked!- mondta a Mizukage, ezt követően jobb kezével intett egyet, ezzel útjára engedve Hitoroshi Daisukét.

// Köv.post.: Kirigakure - Kapu //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kirigakure - Mizukage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirigakure - Mizukage Palotája   Kirigakure - Mizukage Palotája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kirigakure - Mizukage Palotája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Víz Országa - Kikötő
» Kirigakure - Étterem és Fogadó
» Kirigakure - Utcák
» Kirigakure - Kapu
» Kirigakure - Kórház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Víz Országa :: Kirigakure-
Ugrás: