★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - A Hokage palotája

Go down 
+24
Hanataro Saruwatari
Hatake Kakashi
Sai
Sugita Shiintaro
Hitoroshi Daisuke
Shimizu Kaito
Doragon Akudo Shaichi
Jiraiya-san
Zakari Ken
Minagawa Hiroshi
Kohataro Daisetsu
Yakushi Kabuto
Yoshizawa Kodama
Tadayoshi Ayame
Chomaru Mitarashi
Gokudera Tsunayoshi
Kohaku Takeda
Kisame Akasumi
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
Kaneko Suzumaya
Yagato Tendo
Hideko Kamura
28 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2009 4:12 pm

Ebben a hatalmas épületben egy csomó iroda található,
többek között a Hokage Irodája.
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue2200/4000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2009 8:30 pm

5-en gyalogoltunk az iroda felé. Út közben igen sokat nevettünk mindenféle dolgon ami csak az eszünkbe jutott. Eléggé zavaros, már ahogy beértünk a falu közepébe már tudtam, ha nem lenne idegen vezetőm akkor már rég eltévedtem volna. Úgy 13 perc gyaloglás után egy hatalmas épület álltunk, mögötte pedig 5 hatalmas arckép amely a Hokagékat ábrázolták.
- Lenyűgöző. - csodáltam meg az arcképeket hisz nekünk nincs kagénk, a vezetőkről meg nem állítanak szobrot. Viszont amennyiben jól haladok rólam bizony fognak.
- Igen az. - válaszolt mosolyogva a fekete hajú lány majd elmagyarázták részletesen, hogy hol is találom az irodát.
- Köszönöm lányok, majd még találkozunk. Viszlát. - intettem egyet vigyorogva majd olyan történt amire végkép nem számítottam. Sorban adtak egy "búcsúpuszit" az arcomra. Ha eddig nem voltam vörös akkor ez most mindenért kárpótolt. A távolban még integettek párat és valamin elkezdtek nevetni én meg zavaromban még mindig integettem majd valahogy felbotorkáltam a hokage ajtójáig. Bekopogtam az ajtón majd egy magabiztos női hangot hallottam.
- Gyere be ! - lassan benyitottam, majd magam mögött becsuktam az ajtót. A teremben 3 ember ált meg egy... malac ??? Egy hosszú, szőke hajú nő az asztal mögött ülve egy széken. Egy fekete hajú nő kimonóban és malaccal a kezében és végül az én szeretett Senpaiom.
- Ööö... Üdvözletem. - nem tudtam, hogy most mit csináljak viszont valamit nem értettem. Olyan érdekesen néztek rám. Rá néztem Hideko arcára, szája pedig valamiért gúnyos mosolyra húzódott. Nem is gondoltam volna, hogy a lányok ajka be volt rúzsozva, hmm...
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2009 8:45 pm

A szobában csend volt.
- Poui! - "mondta" a malac. Kicsit zavaros volt ez a hirtelen csönd, és én csak gúnyosan vigyorogtam.
- M...Mi a probléma? - kérdezte idegesen Yagato.
- Nos... Az arcod tele van puszinyommal. - magyarázta rezzenés mentes arccal Tsunade-sama, mire Sizune is elnevette magát.
A nap lemenőben volt.
- Sietniük kell. Különben még a végén elkésünk. - mondta Yagato.
- Nem, Yagato, még korán is vagytok. A küldetés jövőhétre van kiírva. - mondta Tsunade-sama.
- Akkor, mi lesz a bűnözővel?! -
- Semmi. Úgy tűnik a börtönben sorban lázongások törnek, ezért várunk. - felelte az "öreg hölgy"
- Akkor még van időnk. - meredtem az ablakra, és leültem.
- Nem, Hideko, nekik van idejük. Neked nincs. - mondta hangosabban a Hokage.
- Hm?! -
- Felderítesz! - mondta, mire szépen kisomfordáltam az ajtón...

//Skacok! Kínos az eset! Holnap még leszek, de hétfőn el kell utaznom, ma kaptam a hírt, hogy csúszott az előadás is, +minden! Szóval Van bő 1 hetetek, hogy jelentkezzetek a kalandra, és írjatok ide is. MINDEN jelentkezést Automatikusan elfogadok, ha minden jól alakul, szombat délután már leszek! Egyéb kérdéssel holnap még zaklathattok! Ebből lejön: A HATÁRIDŐ TÖRÖLVE!
ÚJ HATÁRIDŐ: JÚLIUS 2-3 (eddig lehet jelenkezni, ide a Hokage irodájába írni!!!//
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue2200/4000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeVas. Jún. 28, 2009 6:24 pm

Azonnal beléptünk a Hokage irodájába és az asztala előtt megálltunk. Kivételesen csak a Hokage és fekete hajú segédje volt a szobában éppen a kezében lévő papírokat olvasta. Érkezésünkkor talán egyszer ha felpillantott ránk de inkább az orra előtt lévő papírokra figyelt.
- Hokage-sama, ööö... küldetésre jelentkezünk ? - majd Kohaku vigyázzba vágta magát. Ekkor olyan dolog történt amit az előző percben gondolni se mertem volna. Felnézett, hihetetlen de felnézett, a kezében lévő papírokat letette és összekulcsolt kezekkel minket fürkészett.
- Küldetést ? Biztos vagytok ti benne ? - egyszerre bólintottunk. - Hát rendben ha ti ezt akarjátok. - majd elkezdtett a papírok között keresgélni.
- Elnézést Hokage-sama, nincs valami testőri feladata a számunkra ? - kérdeztem kicsit félve a reakciójától, hisz a szóbeszéd szerint ilyet aligha kérdez tőle valaki.
- Hmm, rendben van. - a szobában mindenki megdöbbent, majd az 5. kis keresés után megtalálta amit keresett és gonosz mosolyra húzta száját. A mellette álló nő közelebb lépett a Hokagéhoz és a kezében lévő papírt kezdte olvasni.
- De Hokage-sama, nem gondolod, hogy túl nehéz ez két gennin számára mert...
- Shizune !!! - majd eléggé ingerülten a leszólítottra meresztette szemeit mire az egyre távolabb húzódott az ötödiktől.
- Jól van kölyök, most megizzasztatlak titeket, ha elcseszitek saját kezűleg fogom kitekerni a nyakatokat. - mire nyeltünk egyet majd ismét mosolyra húzta a száját.
- Ez egy C szintű küldetés, testőrködés és kíséret. Tudnotok kell, hogy ha a helyzet elfajulna akkor könnyedén B talán A szintű is lehet. Ez persze az adott szituációtól függ. - úgy fél percre teljes csend lett a szobában.
- És kit kell megvédenünk ? - tettem fel az egyértelmű kérdést.
- A víz országának egyik helytartójának a lányát kell elkísérnetek a tűz országának helytartójához, és persze meg kell védenetek az esetleges bonyodalmaktól ez annyit tesz, hogy amit mond meg kell tennetek akár mi is az.
- És miért van ez az egész herce-hurca? - tettem fel megint a lényeges kérdést. A Hokage fiókjában elkezdett kutatni majd kivett egy többé kevésbé nagy tekercset és kinyitott ami egy térkép volt.
- A Houke (Víz ország) és a Shibakuri (Tűz ország) család legidősebb gyermekei itt fognak összeházasodni 4 nap múlva. - majd a térképen vázolta fel a helyzetet.
- Shizune !? - majdhogynem ordított fel.
- I..igen Tsunade-sama ? - mire már félelmében még jobban szorította a kezeiben lévő disznyót.
- Hozzál ünnepi ruhát ezeknek a kölyköknek ! - egy sor bólogatás meg helyeselés után elég sietve távozott.
~ Ilyen félelmetes a Hokage ? Szerencse, hogy nem vagyok konohai, még a végén kizsigerelne. ~
- És asszonyom... hogy hívják a lányt, meg persze mikor kell indulnunk ? - kérdeztem kissé félve már...
- Hmm... Ayumi
Houke és még ma ESTE ! - 10 perccel később hó fehéren hagytuk el az irodát egy csomaggal a kezünkben...


A hozzászólást Yagato Tendo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 01, 2009 4:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 2:48 pm

Suzumaya idejét látta annak, hogy sétája után bejelentse magát a Hokagénál. Felment a lépcsőn, megállt egy ajtó előtt és bekopogott.
- Szabad! - szólt ki Tsunade-sama. A lány bement és meghajolt.
- Visszatértem, itt a jelentés is, amit elhoztam.
- Remek. Köszönöm és gratulálok a rangodhoz.
- Köszönöm. - mondta, majd sarkon fordult és távozni készült, de a Hokage utána szólt:
- Egy küldetés folyik most, ha akarsz te is mehetsz. - Ekkor megint kopogás törte meg a csendet.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 3:04 pm

// Védelmező akció //

Gyönyörű nap van ma, Konoha minden embere vidáman ballag az utcákon. Kivéve két szerencsétlen shinobi srácot, akiknek még ilyenkor is küldetésre kell mennie. Az illetők nem mások, mint Hyuuga Mitsuhide és Tomoyuki Shiratori. Végig egymástól kb.: 4 méterre haladnak az utcán, de mind a kettőjük másfelé tekintget, így nem veszik észre a másikat. Mikor egyszerre mennének be a Hokage palotájába, nem sok kell, hogy beszoruljanak, de Shiratori előre engedi a Hyuuga fiút. Végigballagnak szótlanul a folyosón. Vártak egy keveset, eztán már be is hívatta őket Shizune. Odabent szembesültek az Ötödik Hokagével, Tsunade- samával.
- Üdvözöllek benneteket, Shiratori és Mitsuhide. A falu most elég kevés ninjával rendelkezik, ugyanis rengetegen küldetésen vannak a nagyobb rangúak közül. A küldetés a következő lesz: a Raikage egy fontos üzenetet küldött a számomra. Az egyik legjobb ANBU fogja majd elhozni ide, és ő is ment el érte. Mondanom sem kell, konohai származású. A ti feladatotok pedig nem más, minthogy megvédjétek azt a férfit. Már elindult, s valószínűleg úton van haza felé. Pontban két nap múlva, délben találkoznotok kell vele a Tűz és Rizsföldek Országának határainál, aztán épségben hazakísérni. Egyszerű a válasz, hogy miért ti kapjátok ezt a feladatot. Mitsuhide rendelkezik a Byakugannal, amivel könnyedén kiszűrheti a támadókat, Shiratori pecsétje pedig segíthet a védelmezésben.- mondta a Hokage- sama. Erősen a srácok szemébe nézett, de látszott rajta, bízik bennük. Ők már bizonyára hallottak a másik klánjáról.
- Sok sikert fiúk, de ne feledjétek! Ez egy nagyon fontos küldetés. Elmehettek.- bocsájtott el titeket az Ötödik.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 3:31 pm

// Védelmező akció //

Megálltam a Hokage palotának a bejárata előtt és észrevettem, hogy egy másik srác is úgy látszik, ide akar jönni.
- Helló! - köszöntem neki és aztán egyszerre elindultunk az ajtó felé és majdnem fent akadtunk az ajtóban, de az a srác figyelmesen előreengedett .
- Köszönöm. - köszöntem meg neki hogy előreengedett. Eztán bekopogtam a Hokage irodájának az ajtaján, majd beléptem és meghajoltam.
- Jó napot Tsunade úrnő! - köszöntem Tsunadének eztán csodálkozva láttam, hogy az a srác is ide jött akivel a palota bejáratánál találkoztam.
~ Tán ő is jön a küldetésre? - kérdeztem magamtól.

- Üdvözöllek benneteket, Shiratori és Mitsuhide. A falu most elég kevés ninjával rendelkezik, ugyanis rengetegen küldetésen vannak a nagyobb rangúak közül. A küldetés a következő lesz: a Raikage egy fontos üzenetet küldött a számomra. Az egyik legjobb ANBU fogja majd elhozni ide, és ő is ment el érte. Mondanom sem kell, konohai származású. A ti feladatotok pedig nem más, minthogy megvédjétek azt a férfit. Már elindult, s valószínűleg úton van hazafelé. Pontban két nap múlva, délben találkoznotok kell vele a Tűz és Rizsföldek Országának határainál, aztán épségben hazakísérni. Egyszerű a válasz, hogy miért ti kapjátok ezt a feladatot. Mitsuhide rendelkezik a Byakugannal, amivel könnyedén kiszűrheti a támadókat, Shiratori pecsétje pedig segíthet a védelmezésben. - mondta Tsunade.- Biztos lehet benne Tsunade úrnő, hogy sikerülni fog a küldetés. - mondtam magabiztosan.
~ Úgy látom, hogy ez a srác a Tomoyuki klánból jött. - gondoltam magamba.

- Sok sikert fiúk, de ne feledjétek! Ez egy nagyon fontos küldetés. Elmehettek. - mondta Tsunade sama.
- Viszont látásra Tsunade sama. - köszöntem el tőle.
Majd kimentem az ajtón és vártam a küldetésben résztvevő társamat.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 3:39 pm

Suzumaya a kopogásra felkapta a fejét. Hallotta a hangokat. Közöttük egy ismerős hangot, hallotta már és tudta is, hogy Kodama egyik barátja. Szó nélkül kiugrott a nyitott ablakon. Tsunade utána nézett, de nem szólt semmit.

Később Suzumaya sétált a palota környékén.
~ Mázlim van. Remélem a Hokage nem veszi zokon, hogy egyértelmű nemet mondtam neki. De... ahogyan hallottam a Raikage üzenetet küldött. Talán vállalnom kéne... Nem. Elég volt Kumogakureből.
A lány ezzel befejezte gondolatmenetét és hazafelé sietett.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 3:56 pm

// Védelmező akció //

~Úgy látszik megint küldetésen kellene részt venni, szerencsére...de mindegy legalábbb nem fogom magam halálra unni...-Gondoltam, majd kicsit felnéztem a napra és láttam, hogy erősen tűz az utcán lévőkre.
~Elég meleg van errefelé, de legalább most hűvösön leszünk...-Gondoltam magam, majd léptem volna be a hokage palotájának ajtaján, de megpillantottam egy Hyuuga srácot akivel majdnem beszorultunk az ajtóba. Köszöntem neki és előre engedtem, talán azért mert megszokás volt, hogy a klánom udvarias is.

Beérve a folyosóra kicsit jobb idő fogad és egymástól kicsit távol, de haladtunk a hokage irodájának ajtaja felé. Megálltam az ajtó előtt és vártam, hogy sorra kerüljek, de a fiú is hasonló módon cselekedett.
~Izgalmas lenne, ha küldetésen ő...-Gondoltam volna végig, de máris nyílt az ajtó és beléptünk a hokage irodájába. Hajoltam meg és üdvözöltem Tsunade-sama-t, majd vártam az információt a küldetésről.

- Üdvözöllek benneteket, Shiratori és Mitsuhide. A falu most elég kevés ninjával rendelkezik, ugyanis rengetegen küldetésen vannak a nagyobb rangúak közül. A küldetés a következő lesz: a Raikage egy fontos üzenetet küldött a számomra. Az egyik legjobb ANBU fogja majd elhozni ide, és ő is ment el érte. Mondanom sem kell, konohai származású. A ti feladatotok pedig nem más, minthogy megvédjétek azt a férfit. Már elindult, s valószínűleg úton van hazafelé. Pontban két nap múlva, délben találkoznotok kell vele a Tűz és Rizsföldek Országának határainál, aztán épségben hazakísérni. Egyszerű a válasz, hogy miért ti kapjátok ezt a feladatot. Mitsuhide rendelkezik a Byakugannal, amivel könnyedén kiszűrheti a támadókat, Shiratori pecsétje pedig segíthet a védelmezésben...
-Mondta elszánt, és bizakodó szemekkel a hokage, majd elbocsátott minket és sok szerencsét kívánt.
~Egy Hyuuga velem egy küldetésen elég izgalmasnak tűnik és egy anbu...végre valami izgalmas küldetés...-Gondoltam, majd végleg kiléptem az ajtóból és becsuktam.
-Üdvözöllek a nevem Tomoyuki Shiratori a Tomoyuki klán egyik shinobi-ja...-Mutatkoztam be és vártam, hogy ő is felfedje a kilétét...
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 8:16 pm

Suzumaya sétált be a Hokage Irodájába.
- Gyere! - szólt Tsunade a kopogást hallva.
- Jó napot! - köszönt a lány - Engedélyt szeretnék kérni arra, hogy én és 3 társam elmehessünk Kumogakuréba.
- Milyen ügyben? - kérdezte a Hokage-sama.
- A saját ügyemben...
- Rendben van, mehettek. Pontosan kikkel mész?
- Yoshizawa Kodama, Tomoyuki Shiratori és Hyuuga Mitsuhide. És álneveket szeretnénk használni. Mint Horoi kovácsmester rokonai. A családneve Kohataro. - Tsunade bólintott és egy papírra írt. Miután kész volt egy pecséttel ellátta és odaadta.
- A neveket tetszés szerint választhatjátok ki. De a családnév Kohataro legyen. Minden jót! - intett, és visszafordul a papírjaihoz. Suzumaya meghajolt és kisétált az ajtón, egyenesen hazafelé.
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 8:12 pm

//Rejtélyek Közt Konoha//

- Hokage-sama! Visszatértem a felderítésről! - mondtam vigyázzban.
- Jól van Hideko! Kaptál mégy 1-2 embert! - felelte hadarva.
- Gyertek be! - kiáltotta, és belépett egy pár genin és egy jounin az ajtón.
- Hm. Ennyi emberrel készen is lennénk. - mosolyogtam, és feléjük fordultam.
- Nos, kérdések a kalanddal kapcsolatban? - vártam a választ...

( Ha ezt lebonyolítottuk, /remélem 1 kör elég lesz/ akkor majd a postomban megadom a következő helyszínt! Very Happy /)

SORREND
(---- 1. Kaguya Sousuke)
1. Hideko (én)
2. Kisame Akasumi
3. Kohaku Takeda
4. Gokudera Tsunayoshi
5. Chomaru Mitarashi
6. Tadayoshi Ayame
7. Yagato Tendo

Ha Kaguya Sousuke is csatlakozik a kalandhoz, akkor előttem fog írni.


A hozzászólást Hideko Kamura összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 07, 2009 11:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue4700/7000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 8:51 pm

Kopp kopp.
-Igen kiaz jöjjön be.
-Én vagyok az Tsunade nagyi Kisame Akasumi. Azt üzente, hogy valami küldetésről lesz szó. Mi lene az és kik lesznek a társaim?
-Az egyik társad itt is van ő lesz a csoport vezető, Hideko Kamura. Ami a töbi utitársadat illeti nos ők épp úton vannak.
-Okés felfogtam remélem hamarideérnek
-Nyugi itt lesznek. Legalább is remélem
-Rendben akkor én a helyemre is megyek.
Majd elentem Hideko mellé és vártuk, hogy megjöjjenek a töbiek. Közben egymást néztük a nagyival. Ezek után már minden résztvevőt hidegen fogadta.

//Bocs, hogy így irtam csak kellet bele egy kis poén is.//


A hozzászólást Kisame Akasumi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 06, 2009 11:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 9:04 pm

Kinyitottam az ajtót.
-Jó napot Ts... -akartam mondani de az öregasszony közbavágott.
-Takarodj a többihez! -rivallt rám.
~Ez ám a meleg fogadtatás. -gondoltam és odaáltam Hideko elé.
-Rég nem láttam sensei. -mondtam és vigyorogtam egyet.
Nekidőltem a falnak és néztem az ajtót, hogy vajon ki fog még velünk tartani.
-Ő, Tsunade-sa... -akartam kéredzni de megint a szavamba vágott.
-Kuss legyen! -ordította izzó szemmel.
Odasétáltam Hidekohoz és odasúgtam neki:
-Miért ilyen? Komolyan mint egy boszorka.
Erre Hideko csak válaszul Kisamera mutatott.
-Te tudod, hogy miért ilyen durca ma a Hokage-sama? -kérdeztem tőle.
-Igen, miattam. -mondta és vigyorgott egy óriásit.
Vissza az elejére Go down
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 12:29 pm

Miután felkeltem és össze szedtem magam eszembe jutott, hogy ma küldetésre kell mennem az új senseiel.
- Huhha nagyon kell sietnem nem akarok elkésni.
Azzal kifutottam az utcára majd elindultam a Hokage Palotájához.
Mikor megérkeztem bekopogtam.
- Gyere be!! - Ordította Tsunade-sama.-
- Jó...-
- Csönd és menny a többiekhez!! - Ordította le a fejemet.
~ Nem valami meleg fogadtatás...~ Gondoltam azzal leültem a többiekhez.
- Jó napot fordultam a legidősebbhez.-
-Gondolom ön Hideko Kamura a senseiem és gondolom ti meg a tanítványai..-
- Ohh elnézést a nevem Gokudera Tsunayoshi de csak Tsunának hívjon vagy Gokuderának.
és még valami: miért ilyen idegbeteg a Hokage-sama? -
Miután elmondtam és megkérdeztem mindent amit akartam elkezdtem bámulni az ablakot és vártam a többieket ha vannak egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
Chomaru Mitarashi




Hozzászólások száma : 53
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue1400/4000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (1400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: Fujingan

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 2:17 pm

Nem is volt eszembe, hogy ma küldetésre kell mennem ezért rohantam, mintha puskából lőttek volna ki. Szaladtam a lépcsőn és magamban morgolódtam:
~ Miért kell ilyen magasan lennie ennek...Nem értem!
Mire felértem már kivoltam. Kopogtam majd beléptem.
- Jónapot Tsunade-sama a küldetés....-nem bírtam kimondani mert közbevágott.
- Szerinted ők mire várnak??-mutatott az eddig megérkezett srácokra.
~ Talán arra, hogy kiessél az ablakon!-gondoltam magamban mosolyogva...
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 9:10 pm

Épp kedvenc éttermemben ettem, mikor egy küldönc lépett mellém, és átadta a Hokage-sama üzenetét, miszerint azonnal az irodájába kell mennem. Olyan gyorsan, ahogy csak tudtam elindultam, és meglepetésemre senki sem volt az iroda előtt.
~ Mi a fene? Én lennék az első?
Pislogtam az ajtóra. Úgy gondoltam, hogy először inkább megvárom a többieket, és majd csak akkor lépek be, ha már nem csak én leszek. Így nem egyedül nekem fogja leordítani a fejem a késés miatt. Nem telt bele sok idő, sorban érkeztek a geninek, akiket valószínűleg szintén Tsunade hívatott. A Hokage egy hangos kiáltással jelezte, hogy be mehetünk, így közösen beléptünk az irodába.
- Öhm… Üdv, Hokage-sama.
Intettem, és mosolyt erőltettem az arcomra, mivel látszott rajta, hogy nem épp jó kedvében találtuk.
- Ne vigyorogj, mint aki most ivott meg két liter sakét, hanem ülj le!
Mondta mérgesen Tsunade-sama, miközben elég intenzíven rángatózott a szemöldöke, és dülledt ki a homlokán az ér.
- Igenis, Tsunade-sama!
Ültem le engedelmesen az egyik üres székre, és figyelmesen hallgattam a Hokagét.
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue2200/4000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 10:48 pm

Tegnap értünk vissza az első közös küldetésünkről és már másnap adnak egy újat. A nap is csak sütött, elszórtan néhány felhő de esőnek nyoma sincs.
~ Mien meleg van itt... eddig még az eső se esett, éppen, hogy ki nem száradok... milyen egy szar klíma van itt, hm... ~ bal kezemet zsebre dugtam, jobb kezemben pedig egy narancssárga csíkos, szívószálas kulacs, amiből éppen ittam. Normális tempóban gyalogoltam és azon gondolkodtam, hogy mit sóz ránk a Hokage.
~ Remélem egy pihentető üdülésre küldenek egy gyönyörű, kellemes helyre. Lehet, hogy egy tenger partra... nemneem... egy turista paradicsomba, hm... ~ mosolyogva találtam ki egyre kellemesebb és biztatóbb ötleteket.
Elértem végre a Hokage palotáját majd a szokásos ellenőrzés után fel gyalogoltam a lépcsőn. Megérkeztem a Hokage ajtaja elé mire, bekopogtam majd benyitottam. Szívószál még mindig a számban virított. Mindenki az új jövevényt figyelte, nem kis meglepetésre, nem mást mint engem. Szép kis tömeg gyűlt össze...
~ Talán az én tiszteletemre ? Neeem, akkor többen lennének, (LoL xD) viszont még a 3/4-ét se ismerem, hm... jé ott van Kohaku meg a senpai. ~ majd rá néztem a Hokagera.
Látszott rajta, hogy nincs jó kedvében, köszönés képen intettem neki mire "gyengéden" invitált a többiekhez. A falhoz dőltem, és karba tett kezekkel vártam, hogy mi sül ki ebből...
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 9:30 am

A Hokage sóhajtott egyet, és nekiállt prédikálni.
- Nos. A feladatotok nehéz lesz! A kisebbeket arra kérném, tartsák be azokat a dolgokat amiket a jouninok mondanak. Nincs vagánykodás! Hideko lesz a csapatvezető. A többi kérdésre nála lehet választ is kapni, illetve nem szeretném ha panasz érkezne rátok a küldetés után! Egy szökött, valószínűleg jounin a Villámok országába tart. Az erdőből indulva utána mentek! De nagyon vigyázzatok, mert az erdő és aztán a határ, végül minden hely ahol jár tele van szökött fegyencekkel, missing-ninnekkel. Többekközt chuuninn és genin szintűek, de nagy számmal akad jounin is! - mondta és becsukta a naplót.
- Egyéb kérdés?! - kérdezte ingerülten, mire mindenki csak szerényen vigyorgott.
- Akkor tűnés! - üvöltötte, mire mindenki kirohant a szobából.
~ Hú... Ez meleg volt. - gondoltam.
- Na skacok! - kezdtem, mikor már a kapunál voltunk.
- A csapat felállása a következő: Elöl megy Chomaru, aki csak előre fog figyelni. Ha támadást, vagy mozgást vesz észre, azonnal szól! Chomaru után kicsit jobbra Kisame aki előre illetve jobbra néz. Chomaru hátsó balosán Gokudera! Középen Yagato, és mindenre figyel! Yagato mögött Ayame áll, hogy az előtte lévő geninekre ügyeljen, illetve a jobb és a bal oldalt figyelje. Kohaku Ayame mellett megy, kis távolságot tartva, így ő lesz a csapat hátának a szeme. Mivel én vagyok a legmagasabb, én megyek leghátul. Mindent figyelek, ami körülöttünk van! Így megyünk majd az első kis összecsapásig. Akkor némileg változtatunk a csapat felállásán. Nem hagyunk hátra senkit! - magyaráztam, majd folytattam.
- Ha harcra kerül a sor, az én hátvédem Gokudera és Kisame lesz. Ayame is éles harcot folytat hátvéde Kohaku, Chomaru és Yagato. Mi bal oldalon helyezkedünk, Ayameék a jobb oldalon. - végül befejeztem.
- Vegyük föl a sort, és indulás! - kiáltottam, és lassan el is indultunk!

//Kövi az erdőben! //
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 9:42 pm

Egy újabb izgalmas napnak néztem elébe. Vagyis jobban mondva néztünk, mivel kedves barátom, Hyuuga Mitsuhide is velem tart majd egy akció során, amire Tsunade- sama hívatott minket az irodájába. Még az utcán találkoztam is a Hyuuga sráccal, és azonnal odaköszöntem neki.
- Szép napot Mitsuhide!- integettem, miközben odaballagtam hozzá, aztán lekezeltünk.
- Szóval együtt megyünk küldetésre? Izgalmasan hangzik. Kíváncsi vagyok milyen kalandban lesz részünk.- vakartam meg a tarkómat, ezt követően bementünk a palotába. Lassan sétáltunk végig a folyosón, közben a mangámat bámultam.
- Szerencsére már előre teljes felszerelésben jöttem, legalább nem kell haza rohangálnom a cuccaimért. Mondjuk elég kínos lenne, ha kutyasétáltatást, vagy kertészkedést fognánk ki...- szólaltam meg egy savanyú pofát vágva a dologhoz, ugyanis már a gondolattól is agybajt kaptam. Elértük az iroda ajtaját. Odatapasztottam a fülem a kilincshez, ám belülről nem hallatszott semmiféle zaj.
- Hm... Nyilván nincs bent más Shizune- sanon, és Tsunade- samán kívül, így hát úgy tűnik ketten megyünk csak.- következtettem ki a dolgot, bár nem biztos, hogy igazam lesz. Bekopogtam, s nagy merészséggel be is nyitottam az ajtón.
- Szép jó napot Hokage- sama! Hívatott minket?- kérdeztem egy meghajlás mellett.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 11:40 pm

Tsunade behívott engem és a barátomat Kodamát az irodájába. Ezért korán elindultam a Hokage palota felé már az út közben már találkoztam Kodamával.
- Szép napot Mitsuhide! - köszönt Kodama integetve.
- Helló Kodama! - köszöntem vissza neki majd odajött és kezelt velem.

- Szóval együtt megyünk küldetésre? Izgalmasan hangzik. Kíváncsi vagyok milyen kalandban lesz részünk. - mondta Kodama és közben vakarta a tarkóját.
- Én is kíváncsi vagyok rá hogy milyen küldetés lesz de majd odabent úgy is megtudjuk. - mondtam mosolyogva a barátomnak nem sokkal később beléptünk a palotába. Lassan sétáltunk a folyosón Kodama közben a mangámat nézegette.

- Szerencsére már előre teljes felszerelésben jöttem, legalább nem kell haza rohangálnom a cuccaimért. Mondjuk elég kínos lenne, ha kutyasétáltatást, vagy kertészkedést fognánk ki... - szólalt meg Kodama majd savanyú pofát vágott a dologhoz.
- Hehehe na ja az nem jó lenne. - mondtam vidáman.
Elértük az iroda ajtajához. Kodama odatapasztotta a fülét az ajtó kilincséhez.

- Hm... Nyilván nincs bent más Shizune- sanon, és Tsunade- samán kívül, így hát úgy tűnik ketten megyünk csak. - mondta Kodama.
- Nem baj ketten is elleszünk a küldetésen. - mondtam majd Kodama bekopogott az ajtón aztán benyitott.

- Szép jó napot Hokage- sama! Hívatott minket? - kérdezte Kodama egy meghajlás mellett.
- Jó napot Hokage-sama! - köszöntem miközben mélyen meghajoltam.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 11:02 am

// Konoha sorsa egy árverésen //

Két ifjú konohai shinobi lépett be az ajtón, az egyik a Yoshizawa klánból, mégpedig Yoshizawa Kodama. Másik shinobi a Hyuuga klánból, Hyuuga Mitsuhide. Köszöntek Tsunade-samának és kicsit félve lépték át a küszöböt, viszont szemük az elszántságot tükrözte. Tsunada-sama szokásához híven egy hatalmas tekercsekből álló hegy mögött ült.
Észrevette, hogy bejöttetek és köszöntetek. Felállt és az ablakhoz sétállt, ezek a másodpercek a két shinobi szmámára óráknak tűntek.
- Üdvözöllek Kodama és Mitsuhide. - Üdvözölt a hokage és megfordult egy határozott mozdulattal.
- Nem húzom az időt, mivel fontos ez az egész küldetés konoha szmámára. Nem holmi kis tolvajokat és banditákat kell kiiktatni egy útszéli kocsmában. – Fejezte ki magát érthetően, miközben a két shinobi hatalmasat nyelt. Tsunade-sama a hatalmas tekercsekből álló kupacot lesöpörte és széthajtott egyet.
- Amint látjátok ezzel az üggyel foglalkozom és titeket választottalak. – Mutatott rá Kodamára és Mitsuhidére.
- A küldetésetek: Tegnap egy shinobi jelentkezett be konohába a kapunál, viszont nem jelentkezett ki és nem hagyott hátra semmit. Ezzel egy időben a konohai könyvtár titkos tekercsei közül egyet elolptak, mégpedig konoha csatorna rendszerének kiépítését. Tudjátok mit jelent ez? – Kérdezte hangosan Tsunade-sama és az öklét az asztalra ütötte. Mély levegő vétellel lenyugodott és a két ideges srácra tekintett.
- Ez azt jelenti, hogyha eljuttatják valamelyik országba ezt a titkos tekercset, akkor konohát a vízrendszerén keresztül akár meg is fertőzhetik. – Fejezte be a mondatot, és folytatta:
- A feladatotok elmenni az eső országába a híres eső erdőkhöz, és megakadályozni, hogy árverésre kerüljön a titkos tekercs, a fizetést csak utána kell intézni, így lesz elég idő, hogy elhagyjátok a terepet és ha már tűz országán belül vagytok, biztosítani fogunk elég védelmet, hogy biztonságban eljusson hozzám a tekercs. – Fejezte be a mondanivalót és még valamit hozzáfűzött:
- Az árverés mai naptól 4 napra esik, szóval van 3 napotok, hogy odaérjetek és egy nap, hogy felkészüljetek. Most pedig induljatok! –Kiáltotta és máris azon volt a két shinobi, hogyan tudná elhagyni a hokage palotáját.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 11:39 am

// Konoha sorsa egy árverésen //

Odabent a Hokage- samának láthatóan bőven volt munkája, hiszen az óriási papírmonstrumok miatt alig látszott valami is. De ahogy észlelte érkezésünket az ablakhoz ballagott.
~ Ez már komoly ügy lesz...~ gondoltam magamban, miközben megvakartam a tarkómat.
- Üdvözöllek Kodama és Mitsuhide.- köszönt végül ő is. Ezt követően finoman közölte, hogy most nem egy pitiáner misszióban lesz majd részünk. Egy óriásit nyeltünk, én pedig mereven figyeltem tovább a beszámolót. A rengeteg tekercs közül elővett egyet, aztán kijelentette, ez lesz az a feladat, amellyel minket fog megbízni.
~ Kíváncsi vagyok mi lesz majd a feladatunk. Áh... Ez direkt húzza az időt.~ töprengtem, vagyis inkább izgalmamban már kitalálgattam.
- A küldetésetek: Tegnap egy shinobi jelentkezett be konohába a kapunál, viszont nem jelentkezett ki és nem hagyott hátra semmit. Ezzel egy időben a konohai könyvtár titkos tekercsei közül egyet ellolptak, mégpedig konoha csatorna rendszerének kiépítését. Tudjátok mit jelent ez?- érdeklődött Tsunade- sama a szokásos, elég idegesnek tűnően, azt is lehet mondani, ordított, s az asztalra csapott.
- Bajt??- kérdeztem minimális hangfrekvencián.
- Ez azt jelenti, hogyha eljuttatják valamelyik országba ezt a titkos tekercset, akkor konohát a vízrendszerén keresztül akár meg is fertőzhetik. A feladatotok elmenni az eső országába a híres eső erdőkhöz, és megakadályozni, hogy árverésre kerüljön a titkos tekercs, a fizetést csak utána kell intézni, így lesz elég idő, hogy elhagyjátok a terepet és ha már tűz országán belül vagytok, biztosítani fogunk elég védelmet, hogy biztonságban eljusson hozzám a tekercs. Az árverés mai naptól 4 napra esik, szóval van 3 napotok, hogy odaérjetek és egy nap, hogy felkészüljetek. Most pedig induljatok!- közölte végül az egész küldetés kimenetelét a falu vezetője.
- Ne aggódjon, Hokage- sama! Nálunk keresve sem találhatott volna alkalmasabbat erre a küldetésre. Mindent megteszünk majd a siker érdekében.- jelent meg egy önbizalommal teli mosoly az arcomon.
~ Nem talált volna jobbat? Vagy csak nincsenek már más elérhető shinobik.~ merengtem.
- Akkor viszont látásra, pár nap múlva!!- köszöntem el egy meghajlás után, majd kicsit gyorsított tempóban kimenekültem az ajtón. Odakint letöröltem az izzadságot a homlokomról.
- Húúúú! Nincs még egy nőszemély, akitől ennyire félek.- suttogtam, eztán kilépett Mitsuhide is.
- Nálad van minden felszerelésed? Mert abban az esetben azt javaslom azonnal induljunk a kapuhoz!- szóltam oda a Hyuuga srácnak, vártam mit felel.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 1:05 pm

// Konoha sorsa egy árverésen //

A Hokage éppen dolgozott a papírmunkáin alig látszott ki a sok papír közül de ahogy észrevette hogy bejöttünk az ablakhoz ballagott.

- Üdvözöllek Kodama és Mitsuhide. - köszönt végül Tsunade-sama is.
- Nem húzom az időt, mivel fontos ez az egész küldetés konoha szmámára. Nem holmi kis tolvajokat és banditákat kell kiiktatni egy útszéli kocsmában. - mondta a Hokaga úrnő nyeltünk egy nagyot. Eztán Tsunade a hatalmas tekercsekből álló kupacot lesöpörte és egyet széthajtott.
- Amint látjátok ezzel az üggyel foglalkozom és titeket választottalak. - szólalt meg a Hokage-sama majd ránk mutatott.
- A küldetésetek: Tegnap egy shinobi jelentkezett be Konohába a kapunál, viszont nem jelentkezett ki és nem hagyott hátra semmit. Ezzel egy időben a konohai könyvtár titkos tekercsei közül egyet elloptak, mégpedig Konoha csatorna rendszerének kiépítését. Tudjátok mit jelent ez? - kérdezte idegesen és az asztalra csapott.
- Bajt?? - kérdezte Kodama.
- Ez azt jelenti, hogyha eljuttatják valamelyik országba ezt a titkos tekercset, akkor Konohát a vízrendszerén keresztül akár meg is fertőzhetik. A feladatotok elmenni az eső országába a híres eső erdőkhöz, és megakadályozni, hogy árverésre kerüljön a titkos tekercs, a fizetést csak utána kell intézni, így lesz elég idő, hogy elhagyjátok a terepet és, ha már tűz országán belül vagytok, biztosítani fogunk elég védelmet, hogy biztonságban eljusson hozzám a tekercs. Az árverés mai naptól 4 napra esik, szóval van 3 napotok, hogy odaérjetek és egy nap, hogy felkészüljetek. Most pedig induljatok! - mondta Tsunade.
~ Ez aztán a fontos küldetés, egy falu sorsa múlik rajtunk. - gondoltam magamban.
- Ne aggódjon, Hokage- sama! Nálunk keresve sem találhatott volna alkalmasabbat erre a küldetésre. Mindent megteszünk majd a siker érdekében. - mondta Kodama egy mosollyal az arcán.
- Akkor viszont látásra, pár nap múlva!! - köszön el Kodama.
- Viszont látásra Tsunade úrnő! - köszöntem én is el egy meghajlás kíséretében majd elég gyorsan kimentünk az ajtón.

- Nálad van minden felszerelésed? Mert abban az esetben azt javaslom azonnal induljunk a kapuhoz! - kérdezte Kodama.
- Igen nálam. – mondtam, majd elindultunk a kapu felé.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 4:22 pm

// Konoha sorsa egy árverésen //

A két shinobi útnak indult erre a veszélyes és viszontagságokkal teli küldetésre. Kisétáltak az ajtón, és elindultak a konohai kapu felé. Út közben furcsa gondolatok kavarogtak bennük, megmagyarázhatatlan félelem, amely körülölelte ezt a küldetést. Talán azért féltek, mivel egész konoha sorsa rajtuk múlt, vagy talán épp ez adott erőt nekik, ezekben a nehéz, de elszánt órákba. Amint a kapu elé értek észrevették, hogy milyen kellemes idő van, mivel eddig csak az érzéseikre bírtak koncentrálni. Észrevették a játszadozó gyerekeket a segítőkész shinobikat, és az öregek kellemes mosolyát, ahogy rájuk pillantottak. Gondolataik messze elkalandoztak, de volt egy mondat vagy talán fogalom, hogy mi is múlik rajtuk. Nem csak konoha mint egy falakkal körülvett város, hanem ezek az emberek akiket itt megpillantottak.
Elszánták magukat, és megesküdtek, hogy ezeknek az emberek sorsát, egy darabig ők fogják írni, azzal, hogy megmentik konoha és az emberek sorsát. Egy kis időt eltöltöttek a konohai kapunál, de siettek egyben, hisz nem akarták a küldetést a véletlenre bízni.

//Következő post: Konohai kapu//
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - A Hokage palotája Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 12:48 am

// Sunagakure veszélyben //

Egy kissé borús napra virradtak a Levelek Közt Rejtőző falu lakosai. Az Ötödik Hokage és Shizune már az irodában várták a nemsokára megérkező shinobikat.
- Biztosan a legjobb embereket választotta Tsunade- sama?- kérdezte egy csöppnyi bizonytalansággal a barna hajú hölgy, mire mestere csak lesütött szemekkel így válaszolt:
- Őket választottam, mivel náluk nem találtam megfelelőbb személyeket. Különben pedig egytől egyig nagyon tehetségesek.
Erre Shizune bólintott egyet. Tontont szorongatta a kezében. Bízott a Hokage- samabán, ezért hát úgy hitte nem is kell többet zaklatnia a kérdéseivel. Pár másodperc elteltével Tsunade- sama felállt székéből, kinézett az ablakon.
- Ráadásul Ő is velük fog menni. Nem engedi majd, hogy bajuk essen. Járt már Sunagakurében, s ismeri a Kazekagét. Ennél több nem is kell.- jelentette ki egy magabiztos arckifejezés kíséretében Konoha vezetője. Időközben már minden kiválasztott elindult otthonról. Hangtalanul sétáltak az utcán, izgatottan. Talán még nem is sejtik, de egy falu sorsa múlik majd rajtuk. Először Daisetsu érte el a palota bejáratát. A többiek is alig néhány perc hátránnyal voltak a nyomában. Végigballagott a folyosón, azután bekopogott.
- Gyere be!- szólt Tsunade- sama erős hangon az ajtóban várakozó fiúnak. Kis idővel később a másik öt ninja is befutott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - A Hokage palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - A Hokage palotája
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Utcák
» Konohagakure - Fegyverbolt
» Konohagakure - Kórház
» Konohagakure - Kapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: