★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - A Hokage palotája

Go down 
+24
Hanataro Saruwatari
Hatake Kakashi
Sai
Sugita Shiintaro
Hitoroshi Daisuke
Shimizu Kaito
Doragon Akudo Shaichi
Jiraiya-san
Zakari Ken
Minagawa Hiroshi
Kohataro Daisetsu
Yakushi Kabuto
Yoshizawa Kodama
Tadayoshi Ayame
Chomaru Mitarashi
Gokudera Tsunayoshi
Kohaku Takeda
Kisame Akasumi
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
Kaneko Suzumaya
Yagato Tendo
Hideko Kamura
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 10:32 pm

[Az örült utolsó kívánságai - Fumetsu Kyuusaisha & Hoshi Kohaku cselekményszála]


Na jó, ezt a kört betudom annak, hogy rég voltatok kalandon. Megkérnélek benneteket arra, hogy addig írjatok, hogy bekerültök a hokage irodájába, nem pedig találkozásig vagy a várakozás végéig ... ha kell beszéljétek meg egymással PÜ formájában vagy, ha úgy sem megy, akkor írjatok nekem is ....
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha




Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 30.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Left_bar_bleue1200/4000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty_bar_bleue  (1200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 10:44 pm

Amikor már körülbelül fél órája üldögéltem és néztem, hogy mennek be egymás után az emberek kezdtem egyre inkább értetlenkedni.
- Hogyha olyan fontos, akkor miért nem hívtak már be. *dünnyögtem magamban, amikor egy olyan öt méterre meghallottam a nevem.
- Helló! Te vagy Fumetsu?
- Az én lennék. *szólok, oda miközben felállok.

//akkor Kohaku majd írd azt hogy behívtak minket//
Vissza az elejére Go down
Hoshi Kohaku




Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Left_bar_bleue26000/30000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Jounin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 12:51 pm

A kis genin válaszolt és ő volt az akit én kerestem. Sokáig vártunk ott, hogy behívjanak pedig elég fontos küldetésnek ígérkezett ahogyan azt a chuunin mondta. Fumetsuval beszélgettem egy kicsit, majd a nevemet hallotam.
- Fumetsu Kyuusaisha és Hoshi kohaku fáradjon be az irodába! - szólt a hang majd elindultunk befelé.
- Jó napot Hokage-sama! - köszöntem előre és vártam a küldetés részletezését.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - A Hokage palotája
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Utcák
» Konohagakure - Fegyverbolt
» Konohagakure - Kórház
» Konohagakure - Kapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: