★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Utcák

Go down 
+13
Doragon Akudo Shaichi
Miya Sakura
Yoshizawa Kodama
Taiki Genki
Ginshiro Maya
Akasuna no Sasori
Gokudera Tsunayoshi
Kohataro Daisetsu
Tomoyuki Shiratori
Kaneko Suzumaya
Kohaku Takeda
Hideko Kamura
Megami-chama
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 22, 2009 12:47 am

// Magánküldetés: Shaichinak //


Az fiatal Jounin elhagyta hát a Hokage irodáját, majd nekiindult, hogy eleget tegyen feladatának. A Villámok Országába kellett eljutnia, és jól tudta, a legkönnyebben hajóval tudja elérni ezt a célt. Sok ember volt az utcákon, Shaichi pedig gyanakodva nézett szét, hátha követi valaki. Szerencsére ez nem történt meg, tehát elindult a kapu felé.

Ahogy odaért, a két kapuőr odaköszönt neki.

Elhagyva a falut az erdőben folytatta útját. Nagyjából harminc méterre az úttól három ember figyelte a Jounint. Arcukat maszk fedte, ruhájuk teljesen fekete volt, hátukon ninjato helyezkedett el. Szinte alig észrevehetően lapultak a rengetegben. Az egyik így szólt:
- Szóval ő az a fickó, akit a Hokage küldött.
- Valószínűleg. Csak követnünk kell, és akkor elvezet az informátorhoz, akit vele együtt megölünk.- jelentette ki mély hangon a másik. A harmadik erre csak egy gonosz, mégis halk kacajjal reagált.

// Köv.post.: Tűz ország - Kikötő //
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 7:45 pm

- Elég szép helynek tűnik. - válaszolta nekem a Kapunál Genki. Nagy nehezen a csomagvizsgálás végére értünk és elindultunk Konoha utcáin, beljebb a faluba.
- Szerintem jól megleszünk itt, mármint amíg tart a hajcihő. - mondtam és egy ideig csendben sétáltunk.
~ Jaj, Maya! Gondolkozz már, hogy mivel terelhetnéd el a történtekről a figyelmét... - magamban ezen rágódva eszembe jutott egy-két dolog. Aminek hangot is adtam: - És...ugye nem magadat hibáztatod a történtek miatt? ~ Ez az, Maya! Faggasd még szegényt, hátha rosszabb kedve lesz! ~ Mármint.. nem kell róla beszélned, ha nem akarsz...
Vissza az elejére Go down
Taiki Genki




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 7:55 pm

Mikor már Konoha utcáit jártuk Maya megszólalt.
- Szerintem jól megleszünk itt, mármint amíg tart a hajcihő. -Ezt se hallottam meg mert még mindig gondolkodtam magamban. ~Vajon az én hibám, hogy meghalt? Talán sikerült volna legyőznöm. -Gondolkodtam magamban egy ideig aztán Maya megint megszólalt.
- És...ugye nem magadat hibáztatod a történtek miatt? -Ez a kérdés épp a jó kor jött.
- Az igazat vallva ha gyorsabb lettem volna akkor biztos sikerült volna megmentenem. -Szomorú arcot vágtam és leültem az egyik padra. Néztem a földet közben pár könnycsepp gördült le az arcomon.
- Az egész az én hibám volt. Pedig nagyon jó barátok lettünk. -Ebben a pillanatban már nem csak könnyeztem hanem sírtam és fogtam a szememet. Emiatt egy kicsit belehetett látni a kötésem alá, de nem nagyon törődtem vele.
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 8:04 pm

- Az igazat vallva ha gyorsabb lettem volna akkor biztos sikerült volna megmentenem. Az egész az én hibám volt. Pedig nagyon jó barátok lettünk. - ekkor leült egy padra és a szemét takarta. Valószínűleg a sírást akarja elfojtani... ám észrevettem, hogy a keze...
~ Mi történt a.. - de ekkor megráztam a fejem. - biztosan csak képzelődök... - mondtam és leültem mellé.
- Az az ember, aki megtámadta a falut erős volt. Ezt a Tsuchikage mondta nekem. Nem egy őrANBU-t tett el láb alól azon a napon... így szerintem esélyed sem lett volna megvédeni Garut. Te megpróbáltad...de... - néztem le a földre. - Nem sikerült.. Garu sem akarná, hogy emiatt törd magad! - itt rátettem kezemet a vállára. - Kérlek Genki, lépj túl.. nekem is hiányzik..de ez ellen nem tehetünk semmit..
Vissza az elejére Go down
Taiki Genki




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 8:16 pm

Miután leültem a padra és elkezdtem sírni ő is leült mellém és elkezdet egyfajta vigasztaló beszédet mondani aminek meg lett a hatása.
- Az az ember, aki megtámadta a falut erős volt. Ezt a Tsuchikage mondta nekem. Nem egy őrANBU-t tett el láb alól azon a napon... így szerintem esélyed sem lett volna megvédeni Garut. Te megpróbáltad...de... nem sikerült.. Garu sem akarná, hogy emiatt törd magad! Kérlek Genki, lépj túl.. nekem is hiányzik..de ez ellen nem tehetünk semmit. -felnéztem a földről abbahagytam a sírást és egyenesen Maya szemébe néztem. Az én szemembe ott csillogott a könny és megszólaltam.
- Talán igazad van. Ő is azt akarná, hogy boldogok legyünk. Megpróbálom elfelejteni, de ehhez az kell, hogy tereljük a témát. Akkor arra kéne rájönni, hogy hol fogunk aludni? -Kérdeztem tőle fapofát vágva, de még mindig nedves volt az arcom.
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 8:25 pm

- Talán igazad van. Ő is azt akarná, hogy boldogok legyünk. Megpróbálom elfelejteni, de ehhez az kell, hogy tereljük a témát. Akkor arra kéne rájönni, hogy hol fogunk aludni? - kérdezte fapofával. Én csak megvakartam a fejem.
- Ez látod egy nagyon-nagyon jó kérdés...De most kit érdekel? - ekkor jobb kézen ragadtam Genkit. Terveztem, hogy felhúzom őt, mire valami furcsa tapintású dolgot éreztem...
~ A karja... mi lehet vele? - néztem rá karjára, majd meg is kérdeztem: - A karod...miért ilyen furcsa a tapintása? Nagyon fáj? Talán meg van égve? Elmehetünk a kórházba megnézetni... - hangom aggodalmas volt, de valóban is aggódtam.
Vissza az elejére Go down
Taiki Genki




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 8:32 pm

Arra a kérdésemre, hogy hol fogunk aludni egy egyszerű választ adott majd megragadta a jobb kezem amikor észrevette, hogy fura a tapintása és elkezdett kérdezősködni.
- A karod...miért ilyen furcsa a tapintása? Nagyon fáj? Talán meg van égve? Elmehetünk a kórházba megnézetni... -Aggodalmaskodott, de én gyorsan elkaptam a kezemet majd megragadtam Mayát és elvittem az egyik sikátorba ahol megmutattam a kezemet és elmeséltem az egész történetet.
- Légyszíves ne kiabálj és ne rohanj el. Én nem vagyok szörnyeteg. -beszéltem hozzá lágy hangon ne, hogy felkapja a hangerejét.
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 9:25 pm

Genki gyorsan elkapta kezét, majd megragadott és mindent elmondott. A kezét is megmutatta...
~ Genki.. ezt miért nem.. miért nem mondta el? - kérdezte magában a lány.
- Légyszíves ne kiabálj és ne rohanj el. Én nem vagyok szörnyeteg.. - suttogott lágy hangon a fiú.
- Miért nem mondtad el ezt nekem eddig? - kérdeztem tőle.
- Féltem..hogy másként tekintesz rám, mint egy....
- Emberre? - vágtam közbe. - Ilyen ostobaság eszedbe se jusson! A barátom vagy és a csapattársam. Soha nem tagadnálak meg. - mondtam és egy derűs mosolyra húztam a számat. Majd elkapva Genki kezét futni kezdtem a padhoz.
- Hova rohansz??! - kérdezte kicsit értetlenkedve. Mikor odaértünk megkönnyebbülve láttam, hogy a cuccaink még ott vannak.
- Bocsi, csak azt hittem, hogy elviszik a cuccokat. - vakartam meg a tarkómat. Ekkor egy alak jelent meg...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 9:33 pm

A Hokage- sama beszámolója után csendesen ballagtam az utcákon. Valamiért furcsa érzések keringtek bennem. A pocsolyákban csak a saját arcomat láttam, de egy csöppnyi vidámság sem tükröződött rajtam. Persze ezt meg lehet érteni. Egy igen hosszú napot tudhattam le magam mögött, ám valami azt súgta, még korán sincs vége. Hirtelen megszólalt a másik énem. Elkezdtem vele társalogni, persze csak gondolatokban.

~ Szóval a lánya, mi?~ érdeklődött a szokásosnál nyugodtabb hangon.
~ Te is hallottad...~ válaszoltam neki nagyon egyszerűen.
~ Most szomorú vagy? Mondanám, hogy meg tudlak érteni, viszont abban az esetben hazudnék. Nem igazán érdekelnek az ilyen ügyek. A halál természetes dolog. Csupán el kellene felejtened és tovább élni az életet.~ jelentette ki, kissé semmitmondó hangnemben.
~ Mondanám, hogy igazad van, de akkor hazudnék...
~ Szóval a saját eszközeimmel jössz ellenem? Nem rossz... Na mindegy. Hagylak, emészd magad egyedül.~ szólalt meg utoljára, ezt követően elkotródott a fejemből.

Az elkövetkezendő percben két alakra lettem figyelmes. Már a mozgásukból megállapítottam, ők lesznek az iwagakurei banda. Nekidőltem az egyik ház falának, s zsebre dugott kezekkel figyeltem, mit csinálnak.
~ Minek szólítanám meg őket? Nem érdekel itt vannak-e, vagy sem.~ kaptam oldalra a fejemet egy dühös tekintettel, aztán sóhajtottam. Nyugodtságom újra visszatért és tovább néztem a produkciót.
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 10:10 pm

Amíg Genki és Maya elvolt, addig Maya csomagjai közül egy vászonzsák elkezdett mozogni. Valami kicsi, kék, szőrös lény bújt ki, hátsó felével. Nagy nehezen kiszabadította magát 'rabságából' és már is szimatolgatni kezdett.
- Az meg mi?! - kérdezte kicsit rémült hangon Genki. Maya oda nézett, ám a rókaféleség elkezdett futni.
- Kavaru! - szólt utánna, ám a kis állatka meg sem állt egy falnál támaszkodó fiúig. A róka megállt előtte és fejét csavargatva nézte az idegent. Megcsóválva farkát feltámaszkodott a fiú térdéig és ugatni kezdett.
- Jaj, ne haragudj... - ment oda Maya. Égszín kékes tekintetét a fiúra szegezte. - Nem szokott ilyet csinálni.. - mentegetőzött a lány és felvette karjába a rókakölyköt. Genki is odasétált.
- Khhhm... - köhécselt egyet, mire a lány csak hátra válaszolt neki:
- Születésnapi ajándék... - sóhajtott és a konohai fiúra nézett. - Bocsáss meg a kis barátom viselkedéséért. Nem rég jöttünk ide és még minden új számunkra, de legfőképpen számára az.. - nézett a rókára, miközben enyhén meghajolt a fiú előtt.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 10:39 pm

Mikor már kicsit elgondolkodtam, s csupán magam elé bámultam, arra eszmélek, hogy kicsit fázok. Nem csoda, hiszen az összes ruhámról csorgott a víz, sőt még a hajamból is, ugyanis fejpántomat otthon hagytam. Annyi minden járt az eszemben, talán a legjobb az lett volna, hogyha hazamegyek. Jól kipihentem volna magamat, ám ebben a pillanatban egy kék róka szerű kisállat jött oda elém. Mélyen a szemeibe tekintettem, viszont arckifejezésem ürességet tükrözött. A róka rátámaszkodott a térdemre, utána pedig ugatásba kezdett.
~ Biztosan megérezte rajtam Erupumaru szagát...~ gondoltam. Nem volt kedvem semmit cselekedni, bár csöppet meglepődve álltam tovább zsebre dugott kézzel. Megint sikerült elbambulnom, amiből egy lány hangja riasztott fel.
- Jaj, ne haragudj... Nem szokott ilyet csinálni...- nézett mélyen a szemembe. Az ő szemei is kékek voltak. Ismerős szempár volt. Nem is lehetett tagadni, a lány nagyon szép volt. Gyorsan oldalra kaptam a tekintetemet.
- Ugyan. Igazán semmiség.- jelentettem ki a szokásosnál mélyebb hangon. Egy fiú is odasétált, utána köhintett egyet. Éppen egy másodperc erejéig odanéztem, ezt követően újból az utcán sétáló tömegbe.
- Születésnapi ajándék... Bocsáss meg a kis barátom viselkedéséért. Nem rég jöttünk ide és még minden új számunkra, de legfőképpen számára az...- mondta az ezüstös hajszínnel rendelkező lány, majd enyhén meghajolt.
- Kérlek. Előttem igazán nincs miért hajlongani... Na, és ti mi járatban vagytok erre?- érdeklődtem. Szemhéjaim félig a szemeimet fedték, úgy néztem ki, mintha már egy hete nem aludtam volna. Bár ez most annyira nem zavart. Természetesen tudtam, hogy a lány Ginshiro Maya, a srác vele pedig Taiki Genki.
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 10:51 pm

- Ugyan. Igazán semmiség. Kérlek. Előttem igazán nincs miért hajlongani... Na, és ti mi járatban vagytok erre? - kérdezte kis szünetekkel megszakítva. Én végignéztem rajta, majd kis fáziskéséssel válaszoltam:
- Iwagakuréból jöttünk, átutazóban. Én Maya vagyok, ő meg itt Genki - biccentettem fejemmel- Egy darabig itt leszünk, bizonyos okok miatt. Közbe játszik az is, hogy a Tsuchikage és a Hokage tervez valamit velünk..velem..De erről magam sem tudok semmit. - Kavaru majd kiugrott a kezemből, mivel állandóan az idegen fiúval akart ismerkedni.
~ Hát ebbe meg mi ütött...? - gondoltam és a fiúra néztem.
- Bocsáss meg, hogy ilyesmit kérdezek..de.. nem tűnsz jó állapotban. Mármint.. teljesen át vagy ázva, és kicsit..mintha valami nagy baj gyötörne. Nem tudnánk segíteni valamiben? - kérdeztem tőle. Genki persze, mikor hátra pillantottam, már a padon ült, a csomagokkal.
~ Te aztán tudod, hogy hogyan kell testőrködni... a csomagok mellett... - jegyeztem meg. És vártam az idegen válaszát.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 20, 2009 12:23 am

Ginshiro Maya elmondása is igazolta, Iwagakuréből jött a két utazó. Nem, mintha nem tudtam volna, de egyenlőre nincs szükség rá, hogy eláruljam, értesítve voltam érkezésükről.
- Iwagakuréból jöttünk, átutazóban. Én Maya vagyok, ő meg itt Genki. Egy darabig itt leszünk, bizonyos okok miatt. Közbe játszik az is, hogy a Tsuchikage és a Hokage tervez valamit velünk..velem..De erről magam sem tudok semmit.- mondta a lány, miközben a kezében lévő állat, folyamatosan próbált elszökni.
- Bocsáss meg, hogy ilyesmit kérdezek..de.. nem tűnsz jó állapotban. Mármint.. teljesen át vagy ázva, és kicsit..mintha valami nagy baj gyötörne. Nem tudnánk segíteni valamiben?- érdeklődött, azután újra a földre tekintettem.
~ Bárcsak tudnátok...~ gondoltam magamban, de csak finoman megráztam a fejemet.
- Semmi baj... Csupán... Hosszú volt ez a nap. Azt hiszem ideje indulnom, ugyanis holnap fontos küldetésre kell mennem. Jó lesz, ha kipihenem magamat.- jelentettem ki, miközben óvatosan ellöktem magam a fal támaszából, majd zsebre tett kézzel elindultam az utcán.
- Viszlát!- köszöntem el egyszerű módszerrel, ezt követően eltűntem a hatalmas tömegben.
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 5:14 pm

- Semmi baj... Csupán... Hosszú volt ez a nap. Azt hiszem ideje indulnom, ugyanis holnap fontos küldetésre kell mennem. Jó lesz, ha kipihenem magamat.- jelentette ki a fiú, miközben óvatosan ellökte magát a fal támaszából, majd zsebre tett kézzel elindult az utcán.
- Viszlát!- köszönt el és eltűnt a tömegben. Én csak a szememmel követtem eltűnő alakját.
~ És még csak a nevét sem kérdeztem... - kaptam észbe, majd megráztam a fejemet és Kavarura tekintettem. Már lenyugodott, mivel tudta, hogy nem mehet a fiú után. Odasétáltam Genki mellé és leültem.
- Bocsáss meg Genki, hogy nem szóltam neked a rókáról. - szegeztem tekintetemet a földre. Majd sóhajtottam. - Menjünk, keressünk szállást.
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 7:43 pm

* Sakura gondolataiba merülve sétált a falu utcáin. Végre volt egy nap, amikorra nem kapott küldetést, így hát kihasználta ezt az ajándékot, és úgy döntött, ma dőzsölni fog. Útközben rengeteg ismerőssel találkozott, majd protokollszerűen, ezekkel muszáj volt beszélgetésbe elegyedni. Egy kicsit türelmetlen volt, mikor már negyedszerre tartották fel, de aztán rájött, hogy hálát adhat, hogy mindenfelé ismerősökbe, barátokba botlik. Ez csak azt mutatta, hogy nincs egyedül. Még, ha néha azt is kívánta, azért szíve mélyén örült neki, hogy ilyen sokan szeretik és ilyen sok embert szerethet. Az utcán tolongó tömegben, egyszer csak egy édes illat csapta meg orrát. Először nem ismerte fel, csak azt tudta, hogy nagyon ismerős. Aztán rájött: yokan. A lány imádta ezt az édességet, soha nem hagyta volna ki, ezért rögtön megkereste az illat forrását, és odacsörtetett. Az illat egy kis bódéból jött az utca jobb széléről. Sakura rögtön lecsapott. *
- Üdv, kérnék 25 deka yokan-t!
* Az árus kedvesen mosolyogva szolgálta ki a lányt, majd elkérte az áruért a pénzt. Sakuránál nem volt pontosan ennyi apróban, ezért nagyobb pénzzel fizetett. A férfi arcáról, mintha egy pillanatra eltűnt volna a mosoly, de ezt gyorsan kiküszöbölte, majd beletúrt a pénztárcájába és átnyújtotta a viszajárót. Sakura immáron boldogan, yokannal megrakódva dorbézolt a faluban. El sem hitte, hogy ez a nap tényleg csak az övé. *
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 8:52 pm

Nemrég érkeztem haza, egy küldetésről, majd miután jelentést tettem a hokage-samának, elindultam egy kicsit kóborolni a városba. Az utcán a nyüzsgés a szokásos volt, szerencsére semmi nem rázta meg a kicsiny falum rendjét. Az idő nagyon jó volt, nagyon úgy tűnt, hogy ez az én napom lesz. A percek csendesen teltek, majd a szép nyugodt nap örömétől eltelve sétáltam az utcán. Úgy gondoltam betérek a kedvenc kocsmámba,majd a "szép" napom véget is ért. Egy harmincas éveiben járó nő kiáltozása szakította félbe. "Segítség! Segítség! Tolvaj, segítsen valaki" ordítozta, mire mint Konohai ninja nem bújhattam ki a "kötelességem" alól. A tolvaj a tömeget használta ki és így próbált meg menekülni. Rövid időn belül elé értem és vártam érkezését. Amint meglátta a fejpántomat előkapott egy kést és egy civil nyakához tartotta. Ám ekkor jött egy kis segítség, egy ugyancsak konohai ninja személyében. Amint a férfi mögé ért, leütötte azt. Amint jobban észrevettem láttam, hogy konohai kunoichi a megmentő. Az hölgy, melyet a tolvaj kirabolt, lélek szakadva futott és rövid idő múlva utolért minket, majd a vállamra támaszkodott kezével, hogy pihenni tudjon. Kifújva magát a táskájáért nyúlt, megköszönte a megmentést és távozott is.
- Kösz a segítséget, de egyedül is megoldottam volna. - Kicsit belegondoltam, hogy ez hogyan is hangozhatott és úgy gondoltam, valahogy mégis illene meghálálnom. Majd kicsit körbenéztem, láttam hogy egy yokan hever a földön és eszembe jutott valami. - Nincs kedved enni velem egy kis yokant hálaképp a segítségedért? - Majd vártam a válaszát ...
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 9:03 pm

* Sakura nyugodtan sétálgatott, mikor észrevette, hogy egy ninja üldöz egy férfit, aki menekülés közben túszt ejtett. *
~ A szerencsétlen... Amúgy sem lenne semmi esélye, az ellen a ninja ellen. Na mindegy, ha már itt vagyok. ~

* Azzal a lendülettel tarkón vágta a férfit, aki összeesett, de közben a lány yokanja kiesett kezéből. Egy hangra kapta fel újra a fejét, amely a ninjától jött, aki a férfit üldözte. *
- Kösz a segítséget, de egyedül is megoldottam volna.
~ Tudom én is, de hát ha erre jártam... ~
* Szólásra nyitotta a száját, de a másik ninja megelőzte. *

- Nincs kedved enni velem egy kis yokant hálaképp a segítségedért?
~ Naná, hogy van, imádom! ~
- Rendben, miért is ne?
* Közelebb ment a férfihez. *
- Egyébként, én Sakura vagyok. Ismerek egy jó kis helyet, itt van nem messze. Egy helyes kis étterem, de mindenféle kaját megtalálhatsz ott.
* Míg Sakura beszélt, szemügyre vette a ninját. Egész átlagos kinézete volt, a modora is kellemes. *
~ Csak jó fej lehet. ~
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue31800/36000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 9:12 pm

Reggel. Békés álmomból egy Chuunin ráz fel. Fáradtan, az oldalamra fordulva nyújtóztam egy nagyot, miközben az egyik szemet kinyitva szemügyre vettem a korai látogatót.
- Elnézést a zavarásért Natsuki-senpai, de a Mizukage-nak feladata van számára. – nyújtott felém egy levelet, amit halk morgolódás közepette át vettem, s egy hatalmas ásítás kíséretében kibontottam. Jellemző. Három órája értem haza az ANBU küldetésből, s már újabb küldetést ad, miszerint egy levelet kell elvinnem a Hokage-nek. Egy fejcsóválás kíséretében kikászálódtam az ágyból, majd öltözni kezdett.
- Megértettem, elmehetsz! Jelezd a Mizukage-nak, hogy azonnal indulok. – intettem neki, mire ő bólintott és egy Shunsin no Jutsu-val eltűnt. Gyorsan elszaladtam zuhanyozni, majd miután elkészültem magamra öltöttem a Jouninok öltözetét, hisz’ nem szerettem volna, ha ANBU foglalkozásom miatt mindenki félne tőlem. Miután kiléptem a kapun, a Shunsin no Jutsu-t aktiválva indultam el Konohába. A nagy mennyiségű chakra használat miatt, 5 óra alatt megtettem a kétnapi utat, ám miután deaktiváltam a Fürgébb Test Jutsu-t, kissé lihegve sétáltam tovább.
~ Ennyitől elfáradtam… Bárhogy is nézzük, korán van még ehhez. – vakartam meg a fülemet, miközben beléptem a Rejtőző Levél Falu kapuján. Egyből a Hokage irodája felé vettem az irányt, semmi kedvem se volt több időt eltölteni itt, mint amennyi szükséges. Szerencsére viszonylag gyorsan megtaláltam a palotát, ahol lakott a falu vezetője. Beléptem a hatalmas ajtón, mire meglepetésemre egy nő ült az asztal mögött.
~ Ne már! Ez a Kage is egy nő? – fújtattam mérgemben, majd az udvariasságot félre téve, az asztal elé léptem, s oda nyújtottam egy tekercset.
- Ezt a Mizukage küldi. Elméletileg a faluink kereskedelmi viszonyáról van benne szó. Kérem figyelmesen olvassa el, majd egy ninjával küldje el a Víz Ország vezetőjének a választ! Ez a Mizukage parancsa… - fejeztem be a kisebb monológot, majd miután az bólintott jelezve, hogy megértette, egy biccentéssel elköszöntem, s kiléptem az irodából. Gyors léptekkel indultam a kapu felé nem törődve azzal, hogy mikor, kibe botlom bele. Szerencsére a legtöbb ember elugrott az utamból, ám ekkor sikeresen felborítottam egy lányt…
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 9:29 pm

A hölgy válasza után, egy ideig még kábán álltam, majd válaszra nyitottam a számat, ám ekkor észrevettem valamit. Pár méterre tőlünk egy jouninnak tűnő alak igen ideges lehetett, mert minden járó kelő kikerülte. Már hiába figyelmeztetem, volna a hölgyet, mert mire észbe kaptam már majdnem ütköztek. Gyorsan cselekedtem és mellette termettem, hogy el tudjam kapni az esés elől. A férfi szinte nekiszáguldott Sakurának, de szerencsére sikerült elkapnom, így nem esett el. Majd mintha mi se történt volna, megszólaltam.
- Az én nevem Doragon Akudo Shaichi, akkor felőlem mutathatod is az utat. - Majd a kissé ideges alakhoz fordultam. - Ha gondolod velünk tarthatsz, téged is meghívlak egy kis yokanra, csak hogy lehiggadj! - Majd kicsit elgondolkodtam, hogy mivé is vált a "jó" napom. Nem tudom mi jöhetett volna még ezután, sosem szeretem ismerkedni, most pedig egyszerre két emberrel is összefutok. Ki tudja, talán a nap is eltűnik és zuhogni fog az eső ...
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 9:43 pm

~ Ebből nagy puffanás lett volna... ~
- Azért, jobban is vigyázhatnál.
* A mondat végén az egyénhez fordult, aki fellökte. Jól megnézte magának a férfit. Az öltözete egy jouninéhoz hasonlított, de a lány még nem látta errefelé. Miközben a srácot pásztázta, rájött, hogy elfelejtette megköszönni a mentést. *
- Öm, kössz, hogy elkaptál - mondta zavarodottan Shaichinek, majd kikászálódott a karjai közül és felállt, most a másik férfihez fordult. - Na, idegen, elkísérsz minket? Addig is elmondhatnád, hogy mi a neved, mert még nem láttalak a faluban - itt kacsintott egyet -, egyáltalán, idevalósi vagy?
* Sakura közben megindult az utcán, de aztán megtorpant, és várta, hogy a férfi mit válaszol a meghívásra. *
~ Te jó ég, a fürdőzés helyett itt kötöttem ki. Na mindegy, a mai program törölve. Majd legközelebb... ~
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue31800/36000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 9:53 pm

A lány segítségére sietett „dicső” lovagja. Szánalmas. Majd miután talpra állította a lányt, elkezdett jó pofizni. Az ilyenektől szabadítanám meg legelőször a Világot, ám most muszáj azt a látszatot keltenem, hogy én is olyan vagyok, mint ők. Jobban belegondolva, még jól jöhetnek ezek a tudatlanok. Mindig kell valaki olyan, akinek a segítsége által információkat tudhatok meg a rivális Országokról.
- Azért jobban is vigyázhatnál! – tett egy csípős megjegyzést az áldozat, mire én csak egy halk sóhajjal válaszoltam. - Na, idegen, elkísérsz minket? Addig is elmondhatnád, hogy mi a neved, mert még nem láttalak a faluban – ekkor kacsintott egyet, majd folytatta. -, egyáltalán, idevalósi vagy? – kérdezte.
~ Látszik, hogy kezdő. A homlokomon lévő fejpántot ilyen nehéz értelmezni? – morgolódtam, miközben a jó fiú pózba vergődtem és elkezdtem a kérdésekre válaszolni.
- Köszönöm, elfogadom a meghívást. Elnézést! A nevem Natsuki Shuichi, ANBU vagyok. – jobbnak láttam nem elmondani a rangomat, hisz’ az jelenleg fölösleges volt. – Nem, nem ide valósi vagyok, hanem Kirigakurei vagyok. – fejeztem be a válaszolást, majd elindultunk az étterem felé.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 10:33 pm

Miután Sakurát sikeresen "megmentettem" és amit akartam elmondtam, ő is beleszólt a dolgokba.
- Azért jobban is vigyázhatnál! – Torkolta le az idegent a hölgy, nem tudom mi baja, végül is semmi baj nem történt. - Na, idegen, elkísérsz minket? Addig is elmondhatnád, hogy mi a neved, mert még nem láttalak a faluban - Még szép, hogy nem látta, hiszen ő nem is a falubeli. Igaz nem biztos, hogy ő is észrevette a fejpántját, de ezt inkább rájuk hagytam. Majd észrevettem, hogy Sakura kacsintott egyet, majd még hozzáfűzött valamit. -, egyáltalán, idevalósi vagy?- Majd Sakura elindult az úton, de hirtelen meg is torpant, biztos a férfi válaszát várta.
- Köszönöm, elfogadom a meghívást. Elnézést! A nevem Natsuki Shuichi, ANBU vagyok. - A rangja igen magas lehet, tekintve, hogy nem akar róla beszélni. - Nem, nem ide valósí vagyok, hanem Kirigakurei vagyok. - Felelte majd mindannyian elindultunk az étterem felé. Egyenlőre nem volt kedvem társalgásra, így vártam, amíg ők bontakoznak ki ...
Vissza az elejére Go down
Taiki Genki




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 7:33 am

// Maya és Genki //

Én csak ültem a padon és csak azon gondolkodtam, hogy vajon, hogy tudtam volna legyőzni azt az idegen férfit a chuuninvizsgán. Amíg ezen gondolkodtam nem figyeltem a külvilágra majd meghallotam Maya hangját.
- Bocsáss meg Genki, hogy nem szóltam neked a rókáról.
~ Milyen róka? -Gondoltam magamban mikor észrevettem a kék rókát. Nem mertem megkérdezni a nevét mert akkor rájönne, hogy lelkileg itt se voltam.
- Semmi baj. -Szólaltam meg majd Maya sóhajtott egyett és megint megszólalt.
- Menjünk, keressünk szállást. -Mondta egy sóhajtás után.
- Rendben van. Induljunk akkor el. -Majd felkaptam a cuccokat, mind az enyémet mind Mayáét és elindultam.
- Na most jössz vagy nem? -Mosolyodtam el és vártam, hogy elinduljon.
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 1:22 pm

- Semmi baj. - felelte nekem Genki.
- Menjünk, keressünk szállást. - adtam az ötletet, de mielőtt felszedhettem volna saját holmijaimat, Genki gyorsabb volt és felkapta a csomagokat.
- Rendben van. Induljunk akkor el... Na most jössz vagy nem? - mosolygott rám. Én bólintottam és beljebb sétáltunk a faluba. Eközben egy papírt szedtem elő, amire a Hokage utasítása volt ráfirkantva.
- Kaptunk egy szobát a Hoteru Vendégházban. Az irány pedig..aha.. - vizsgáltam meg a címet. - Arra van! - mutattam az egyik utca felé. Kis sétálás után el is értük a Vendégházat.

//köv. post - Konohagakure - Hoteru Vendégház//
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 4:29 pm

~ Kínos ez a csend, de hát hol is kéne kezdenem... Úgy érzem egyikőjük sem nagy társaságkedvelő. Az ANBU meg főleg nem. Na mindegy, lehet, hogy ő másféle, bár általában az összes ugyanolyan. De végül is lehetnek kivételek. ~
* Sakura egy darabig még filózott, közben a két férfit méregette. Észrevette végre a kirigakurei fejpántját. *
~ Ó, én idióta. Tuti, nagyon kezdőnek nézett. Hát persze, hogy nem falubeli, még a fejpántja sem stimmel. De van még egy valami, ami zavaró benne. Ha egyszer ANBU, miért öltözik jouninnak? Megkérdezzem tőle? Vagy inkább hagyjam? Hát, mindenesetre nagy bajom nem lehet belőle, és legalább addig sincs ekkora csend. Minden jobb ennél. ~

- Öm, Shuichi, azt mondtad ANBU vagy... Nem fér a fejembe, hogy akkor miért öltözöl úgy, mint egy jounin? Csak kíváncsiságból kérdezem, semmi több.
* A lány érdeklődve várta a választ, ám közben azon kapta magát, hogy megérkeztek az étterem elé. Bevezette a fiúkat is, majd leültek egy, a bejárathoz közeli asztalhoz. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Utcák
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Yukigakure - Utcák
» Getsugakure - Utcák
» Hoshigakure - Utcák
» Takigakure - Utcák
» Kirigakure - Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: