★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Utcák

Go down 
+13
Doragon Akudo Shaichi
Miya Sakura
Yoshizawa Kodama
Taiki Genki
Ginshiro Maya
Akasuna no Sasori
Gokudera Tsunayoshi
Kohataro Daisetsu
Tomoyuki Shiratori
Kaneko Suzumaya
Kohaku Takeda
Hideko Kamura
Megami-chama
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue31800/36000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 5:10 pm

Némán ballagtam a Jouninok mellett, néha feléjük pillantva. Minden egyes pillantáskor észrevettem, hogy az előbbi szenvedő alany minket méreget. Egy alig feltűnő lesajnáló pillantást dobva felé, lépdeltem tovább zsebre dugott kézzel.
- Öm, Shuichi, azt mondtad ANBU vagy… -szólalt meg végül a gyengébbik nem képviselője, mire én csak bólintottam egyet. - Nem fér a fejembe, hogy akkor miért öltözöl úgy, mint egy Jounin? Csak kíváncsiságból kérdezem, semmi több. – mondta. Kezdem úgy érezni, hogy még elég tapasztalatlan. A ninják egyik legfontosabb fegyvere az álcázás. Nem szeretném, ha a civilek arról beszélnének, hogy miért is jött el Konoha no Sato-ba Krigakure ANBU osztagának vezetője? Úgy éreztem fölösleges lenne elmagyaráznom az egészet, ezért inkább kitaláltam valamit. – Jobban szeretek Jounin öltözékbe utazgatni… - ha úgy vesszük ez egy teljesen elfogadható válasz. Nem kell mindenről az igazat tudniuk. Végül elértük az éttermet, s bementünk, majd egy az ajtóhoz közel lévő asztalhoz ültünk. Nem sokkal később kijött egy férfi, aki a rendeléseinket szándékozta felvenni…
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 7:57 pm

~ Hát, mindenesetre akkor is érdekes. Jobban szeret jounin öltözékben utazni. Nem hiszem, hogy sokkal jobb lenne, de ő tudja. ~
* Sakura nem tulajdonított nagy jelentőséget ennek, csak furcsállta. Időközben kiérkezett a pincér és felvette a rendelésüket. A lány egy yakitorit kért magának. Felfigyelt arra, hogy ez a pincér nem ismerős neki. Úgy gondolta valószínűleg egy új alkalmazott lehet. Most, hogy jobban körülnézett, feltűnt neki, hogy az éttermet átrendezték. A helyiség közepén egy szökőkút volt, melyet azelőtt nem látott, a falon pedig piros színű lampionok lógtak. *
~ Látszik, hogy mostanában nem volt időm magamra. ~
* Tekintete visszakalandozott a két társára, majd egyszer csak elbambult és bevillant neki valami. *

- A francba! - kiáltott fel, s felugrott székéről. - Bocs, srácok, de valami teljesen kiment a fejemből. Remélem nem veszitek modortalanságnak, de most le kell lépnem! Majd még összefutunk.
* Sakura kisietett az étteremből és végigszáguldott az utcán. Nemsokára megállt egy ház előtt, majd kopogott. A zörgésre, hamarosan kinyílt az ajtó és egy nő arcra jelent meg. *
- Elnézést a késésért, remélem nem késtem el nagyon a megbeszélésről!
* A nő nem válaszolt, csak beterelte a lányt, majd becsukta az ajtót. *
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 6:28 pm

//Magánküldetés//

Ez a nap is úgy kezdődött mint a többi. Már korán reggel felkeltem, gyorsan edző ruhát vettem fel, majd elindultam futni. Nagyon kevesen voltak ébren ebben a korai órákba. A kocogásom alatt találkoztam néhány őrrel és néhány szülővel, akik épp a piacra készülődtek.
A falu látványa lenyűgözött. Néhány épületen páracseppek csillantak meg a felkelő napnak köszönhetően. A Hokage palotája és a mögötte lévő szikla nyújtotta a legszebb látványt számomra. Konoha vezetőinek arca ezekben az órákban úgy tűnt, mintha élnének.
Pár percet elidőztem a szobrok bámulásával, majd elindultam haza felé...
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 4:03 pm

//Magánküldetés//

Hiroshi éppen hazafelé tartott amikor három ANBU-t látott a tetőn ugrálni és egy fekete árnyat kergetni.
Először nem tudta mire vélni, majd a fekete árny amely villámgyors volt Hirosi elé ugrott és próbálta egy hatalmas kardal eltalálni. Konoha shinobi-ja azonban egy gyors reflexszerű guggolásnak köszönhetően elkerülte a végzetes vágást, amely akár ketté is szeletelhette volna. A fekete árny tovább is áll és két anbu azonnal a nyomába eredt, az egyik ANBU viszont Hiroshi elé ugrott és felsegítette a földről az ifjú shinobit.

- Rendkívül jó reflexeid vannak. -Állapította meg az ANBU és így szólt:
- Ha jól tudom, te vagy Minagawa Hiroshi. A későbbieket elmagyarázom, de most siessünk, utol kell érnünk a társaimat. -Mondta, és azzal a lendülettel máris futásnak eredt.
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 9:10 pm

//Magánküldetés//
Végre egy kis izgalom is történt a korai edzésem közben: három ANBU egy árnyalakot üldözött. Sejtettem hogy valami nem stimmel, de inkább nem akartam beleütni az orromat a dologba. Azonban az árny hirtelen megjelent előttem és megpróbált egy karddal levágni. Azonnal reagáltam és lehajoltam, így sikerült elkerülnöm a biztos halált. Az ellenség nem időzött sokat egy helyben, már indult is tovább, két ANBU-val a nyomában.
- Rendkívül jó reflexeid vannak. Ha jól tudom, te vagy Minagawa Hiroshi. A későbbieket elmagyarázom, de most siessünk, utol kell érnünk a társaimat. - mondta a harcos.
- Rendben van. - zártam le a témát.
A tőreimet elővéve elindulok az ANBU-k után, közben várom az utasításokat.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 4:46 pm

//Magánküldetés//

Tehát Hiroshi habozás nélkül csatlakozott a három ANBU-hoz és nyomába eredt a fekete árnynak. Rohamosan haladtak, de hirtelen egy hatalmas robbanás keletkezett Hiroshi és az egyik ANBU előtt. Konoha geninn-je egy fa mögé bújt el és látta, hogy a két másik ANBU akik közelebb voltak azonnal megsemmisültek mivel a lángok beterítették a testüket. A három ANBU közöl az egyik túlélte, és azonnal Hiroshi segítségére sietett.

- Úgy látszik az üldözött felrobbantotta magát, és két ANBU vesztette életét. -Fogta rövidre, érzéketlenül, majd odasétállt az árnyhoz, amelynek már csak az égett holteste volt.
- Ez csak egy hamisítvány valószínűleg így akart elmenekülni, gyere erre vezetnek a nyomok. -Felugrott egy fára és tovább haladt. Hiroshi szinte mozdulni, sem bírt, undorodott a tudattól, hogy a túlélt ANBU ilyen könnyedén túltette magát, de lába megmozdult, majd a teste, így felugrott a fára és követni kezdte az ANBU-t
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 6:17 pm

//Magánküldetés//

Az események rosszabbra fordultak. Egy hatalmas robbanás következtében két ANBU meghalt, ami még jobban elnyugtalanított. Az életben maradt társam érzelemmentes arccal közölte velem a további teendőket.
- Úgy látszik az üldözött felrobbantotta magát, és két ANBU vesztette életét. Ez csak egy hamisítvány valószínűleg így akart elmenekülni, gyere erre vezetnek a nyomok.
Nem bírtam válaszolni neki. Sokat hallottam már az ANBU csapatokról, de ez az egész... Végül megmozdul a lábam, amire a testem is reagál. Felugrok a fára és az ANBU után eredek.
- Hogy fogjuk elkapni? - szedem össze magam. - Esetleg elterelhetném valahogy a figyelmét! - javasolom a társamnak.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 10:24 am

//Magánküldetés//

Ismét nyomába eredtek az üldözöttnek és miután Hiroshi magához tért, vagyis összeszedte magát így szólt:

- Hogy fogjuk elkapni? Esetleg elterelhetném valahogy a figyelmét! - Mondta Hiroshi elszánt fejjel és higadt hangon.
- Rendben, eltereled a figyelmét egy technikával én pedig lecsapok rá. -Bólintott az ANBU és kétszeresére növelték a tempót. Az árny hihetetlen gyorsan szalad, viszont ha Hiroshi alkalmaza a Shunsin no jutsu-t akkor még lehet esélye, hogy elé ugorjon és valamilyen technikával elterelje a figyelmét.
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 5:15 pm

// Magánküldetés //

Amikor az ANBU rábólintott az ötletemre egy Shunsin no Jutsu-val kirobbanok előre. Menet közben elrakom az egyik tőrömet és előveszek kettőt a gyakorló shurikenjeim közül.
- Raiton:Shuriken No Wameku! - aktiválom az egyik technikámat és eldobom a shurikeneket.
A dobócsillagok sercegő hanggal szelik át a levegőt és haladnak egyenesen az árny felé. Ezután az ellenfelem elé próbálok kerülni és egy rúgást mérek a fejére.
Mivel még a shurikenekre figyel nagy az esélyem a találatra, amivel akár még a földre is küldhetem az árny alakot.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Goukoru




Hozzászólások száma : 30
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Nov. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 1:46 pm

//Egyéni Kaland: Visszatérés //

~ Semmit nem változott... - morogtam magamban. Az utca tele volt tömve emberrel. Mindenhonnan összefolyt beszélgetések hangja szűrődött felém. Senkit nem izgatott, hogy valaki belépett a kapun. Könnyebb volt a dolgom, mint gondolni mertem volna.
- Hm. - mosolyodtam el, és elindultam. Az éttermekben hatalmas volt a nyüzsgés. Gyerekek, nők, férfiak, és háziállatok lepték el az utcákat. Egy-egy butik előtt, szinte lehetetlen volt levegőt venni, nem hogy megmozdulni. A házak tetejére galambok telepedtek, onnan szemmel tartva a tömeget. Egy rohanó gyerek közeledett felém. Éppen a madarakat néztem, aztán a fiú nekem rohant. Ő seggre ült, én pedig lepillantottam.
- Hé, öcsi. Figyelhetnél. - morogtam.
- Vagy ne álljon az utamba. - vágott vissza.
~ A pimasz kölykök se változtak valami sokat. - gondoltam, és elvigyorodtam. (Olyan pszichopata fejjel Very Happy )
- Ezt gondolt át megint. - mondtam a gyereknek, aki láthatólag megijedt.
- El-elnézést. - dadogta, aztán tovább állt.
~ Ezt már szeretem. - mondtam magamnak, aztán átvergődtem az emberbarikádon. A főútról kiérve már jóval kellemesebb volt a hangulat. Néha evőeszközök csörgését, halk morajlás szerű beszélgetést lehetett hallani, egy-egy éterem előtt elhaladva. Az utcán alig-alig járkáltak. Egy jó hangulatú fával kirakott út volt ez. Ez volt az, amit annyira hiányoltam már... Csak az emberek...
Ha valamit kívánhattam volna, akkor Konohát kívántam volna. Az emberek nélkül. Egy saját országot...
~ Nem is hangzik rosszul... - feleltem magamnak, azzal leültem egy padra.
Vissza az elejére Go down
http://narutofrpg.hotgoo.net/index.htm
Takeshi Goukoru




Hozzászólások száma : 30
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Nov. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Utcák - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 1:01 pm

// Egyéni Kaland: Visszatérés //

Már éjfél felé járhatott. Az utcák üresek voltak. Némelyik ház ablakában halvány fény pislákolt. A hold ezüstös sugarai egészen a sápadt homokos útig levilágított.
~ Pont jó... - gondoltam magamban, és elindultam az egyik sikátorban. Tudtam jól, hogy hol fogok kilukadni. Éppen a Hokage Palotája előtt. Mentem, aztán egy falhoz érkeztem.
~ Mi a... - összehúztam a szemöldökömet, majd megfordultam. Mögöttem fal, előttem fal. Körbe voltam zárva.
- Genjutsu? - kérdeztem magamtól, majd használtam az oldást.
~ Kai! - semmi nem történt.
~ Mi az ördö... - ekkor valami élesen belenyilallt a combomba. Kiáltani próbáltam, de valaki elkapott, és befogta a számat.
~ Nyugodt légzés. Chakra leállítása. - egy pillanatra minden elsötétült, aztán kiléptem az illúzióból. Egy fekete kesztyűs jounin fogott hátulról.
- Ezek szerint javítottatok a védelmen. - morogtam vigyorogva, és elkaptam a férfi kezét, majd előre rántottam. Nem esett el. Sőt, még meg is vágott.
- Számítottunk rá, hogy bármikor visszatérhetsz. Eddig mindig visszatértél a tetthelyre, egy-két évvel később. Például a Szél Országával való incidens során. - felelte a maszkos férfi.
- Értem. Ezek szerint kiszámítható vagyok? - kérdeztem, és szarkasztikusan megvakartam az állam.
- Az majd eldől... - felelte, és ezzel elkezdődött a harc.
Vissza az elejére Go down
http://narutofrpg.hotgoo.net/index.htm
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Utcák   Konohagakure - Utcák - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Utcák
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Yukigakure - Utcák
» Getsugakure - Utcák
» Hoshigakure - Utcák
» Takigakure - Utcák
» Kirigakure - Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: