★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - Kikötő

Go down 
+11
Zakari Ken
Sugita Shiintaro
Akasuna no Sasori
Doragon Akudo Shaichi
Kohataro Daisetsu
Kaneko Suzumaya
Yoshizawa Kodama
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Kohaku Takeda
Yagato Tendo
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 3:19 pm

//Villám utazás//

Tehát Ken és újdonsült ANBU társa elindultak az egyik hajó felé. Ekkor Ken-nek egy igen jó ötlet jutott az eszébe.

- Rendben az tökéletes lesz, és remélem rám is fog hatni. -Mondta Saruwatari és Ken-re figyelt. Zakari végrehajtotta a jutsu-t és mind a kettőjüknek egy hétköznapi kereskedői kinézete lett. Így már tökéletes volt az álca, mivel egyetlen doujutsu sem mutatta ki a kis taktikájukat.
- Ez rendben van és most gyere. -Mondta az Anbu és henge no jutsu segítségével felosont a hajóra egy kötélen, egyenesen a raktárrész belsejébe. Az Anbu talált egy kis zugot, ahol más nem is járt, így feltünés nélkül meghúzhatják magukat. Ha Ken észrevétlenül feljut a hajóra akkor az ANBU részletezi a küldetés megbeszéletlen részeit.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:11 pm

//Villám utazás//

Miután mindkettőnkön végre hajtottam a jutsum, tökéletes álcát kaptunk. Az ANBU fellopózott. Az egyik hajóra, és azt várta, hogy utána menjek. Mutattam pár kézjelet, majd halkan megszólaltam.
-Shunsin no jutsu!- és az előttem lévő kötélen két ugrásból az ANBU mögé kerültem.
-Remélem nem vettek észre.- mondtam, és láttam, hogy mondani akar valamit.
- Nos akkor kifejtenéd bővebben, hogy mi is a küldetésünk? - kérdeztem, és a küldetésen merengtem.
~ Vajon ki lehet ez a Seito Renko, és mit tett, hogy halált érdemel? DE mindegy a küldetés teljesítése a cél.~ Gondoltam, és vártam az ANBU reagálását.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 8:03 pm

Ken megkérdezte, hogy pontosabban mi is a küldetésünk célja. Az ANBU mivel már a raktárrész biztonságos zugába bújtak így szólt:
- A célpontunk egy fontos politikai ember, aki titokban mesterkedik a tűz országa és villám országa közötti viszályok feltüzelésében. Embereket bízott meg, hogy az odaérkező konohai delegációt legyilkolják így a ''béke emberei'' sohasem érkeztek meg. Ez a kis incidens az utóbbi időben már tisztázott volt, de amíg ez az ember él, addig nincs mit tenni, mivel konoha sohasem lesz jó viszonyban a villám országával. Viszont a villám ország tagadja, hogy Seito Renko bármit is elkövetett volna és nem adja ki konohának. Így ránk került a sor, hogy elintézzük őket és a politikától függetlenül cselekedjünk. Mivel te villám és víz elemű vagy ezért jelöltek a feladatra és legfőképp a csendes módszereidért. Én szél és tűz elemű vagyok így én csak kiegészítésnek vagyok ott. -Mondta Saruwatari és körülnézett, de semmi szokatlan eseményt nem látott a hajón.
- A feladatunk belopózni A ''villám hegyekbe'' és likvidálni a célpontot, lehetőleg feltünés nélkül...inkább pontosítok...feltünés nélkül.-Fejezte be a mondanivalóját az ANBU és a hajó elindult a vizen keresztül a villámok országának kikötőjéhez.

// Lécci majd a postot alá annyit írj, hogy //következő post a villámok országa--kikőtő//köszönöm szépen, és oda már én írok//
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 22, 2009 7:41 pm

//Villám utazás//

Miután elmondta az ANBU, hogy mi lesz a feladat, a hajó elindult. Közben fejemben az ANBU szavai jártak:".... Fontos politikai ember...... tagadják a tetteit...... politikától függetlenül....." Ekkor visszaemlékeztem a legmeglepőbb részhez.
~Mivel te villám és víz elemű vagy ezért jelöltek a feladatra és legfőképp a csendes módszereidért. Én szél és tűz elemű vagyok így én csak kiegészítésnek vagyok ott...... Akkor az egész rajtam múlik?~ Kérdeztem magamtól az emléksor végén, és gondolkodni kezdtem.
~ Mi lenne ha megmérgeznénk, és gyorsan ható, csendes méreggel?..... Az az nem jó, mert akkor hamar végeznénk, és nem lenne semmi akció sem...... de azért megemlítem.
-Saruwatari, mi lenne, ha megmérgeznénk ezt az egyént, és csöndben, és viszonylag gyorsan végezhetünk, és ha tea kereskedőknek adjuk ki magunkat, még gyanút sem fognak.- mondtam, és török ülésbe ültem.
~ Mindjárt ott vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Hanataro Saruwatari




Hozzászólások száma : 20
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 19.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue10200/14000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (10200/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 4:27 pm

// Octopus csapat likvidálása //

Elindultunk Touya vezetésével a találkozó pontra, én egy picit lemaradtam, nem akartam társalogni, elég sokat kell mennünk majd a vízen, és fene tudja milyen vízi szörnyekkel futunk össze. Készen létben voltam mindig, hogy ne érjen meglepetés. Egy pár métert megtettünk. Szerintem Touya alkalmas lesz a csapat vezetésére, hiszen erős ninja lehet, bár ezt én nem tudhatom. Elgondolkodom azon hogy mit is fogok csinálni ha szembe találom magam az Octopus csapattal, a társaim remélem segíteni fognak, hiszen azért vannak.


A hozzászólást Hanataro Saruwatari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 01, 2009 4:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 03, 2009 4:44 pm

~ ~ Gazdátlan lábnyomok a hóban ~ ~


Úton voltunk... Úton, egy küldetésre. Rég is volt amikor küldetésre mentem, mondjuk nem is nagyon hiányzott. Amint megtudtam, hogy hova is kell mennünk, máris morogni kezdtem, azonban ettől függetlenül még elvállaltam, és indultam összepakolni. Meglepetésemre elsőnek érkeztem a találkozási ponthoz, ugyanis szokásom késni. Na nem mintha más olyan pontos lenne... Pár perc múlva Ken is befutott, végül pedig Hidemichi is megjelent, aki az egészet vezetni fogja. Talán sikerült kicsit túl sok dolgot magammal hoznom, ami a többieknek is feltűnt. Valószínűleg épp ezért ajánlotta fel segítségét Ken is, amit el is utasítottam.
- A Hó Országába vízen át fogunk eljutni. Tsunade- sama már kibérelt számunkra egy hajót, és azt mondta, első osztályú ellátásban fognak bennünket részesíteni.
Mondta vezetőnk, amire szinte azonnal összeszorult a gyomrom. Nem igazán szerettem hajón utazni, habár általában rá kényszerültem. Mondjuk még mindig jobb volt, mint repülve utazni. Na, az lett volna csak igazán a halálom... Már elég sok ideje mehettünk, hiszen már a nap is lenyugvóban volt, és a csillagok is kezdtek lassan láthatóvá válni.

Lassan, de biztosan közeledtünk a kikötőhöz, hiszen lehetett hallani a sirályokat, és a partot ostromló hullámokat.
- Hamarosan elérjük a tengerpartot.
Mondta Hidemichi. Ezzel sikerült bizonyítania, hogy nem csak képzelem a sirályokat, és a tenger kellemesen sós illatát, melyet a szél hozott magával.
- Gyönyörű...
Suttogtam amint kiérve megpillantottam a tengerbe hanyatló napot. Szemem ezután a hajót kezdte el kutatni, mellyel majd tovább haladunk a Hó ország felé, ám csak egyetlen egyet találtam. Egy kiöregedett, rozsdás, és éppen hogy a vízen lebegő csotrogányt.
- Mondjátok, hogy nem ezzel fogunk menni...
Mondtam ledermedve, hiszen a régi hajó nem volt épp bizalomgerjesztő. Azonban amint megláttam a felénk integető szakállas férfit, máris megkaptam a kérdésemre a választ. Ez volt a mi hajónk. Kezdtem kicsit pánikba esni, azonban próbáltam nem mutatni, hiszen az nem lenne méltó egy hozzám hasonló zseniális jouninhoz.
~ Azért remélem nem fogunk elsüllyedni, vagy valami...
Gondolkoztam kissé fintorogva, miközben a hajó felé haladtunk. Semmi esetre se akartam a tengeren meghalni egy ócskavason utazgatva. Mondjuk valami szép, napos hely tökéletes lenne, ahol a jóképű férfiak tálcán hozzák nekem a görögdinnyét, és a koktélt. Na jó... Ez még mondjuk viccnek is rossz lenne...
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 10:30 pm

Kényelmes tempóban haladtunk. Amikor megkérdeztem Ayamét, hogy segítsek-e neki, ő visszautasította a segítségemet.
~ Pedig csak segítőkész akartam lenni. Mindegy, nők, kiérti őket.~ Gondolkodtam magamban, mikor Hidemichi megszólalt:
-A Hó Országába vízen át fogunk eljutni. Tsunade- sama már kibérelt számunkra egy hajót, és azt mondta, első osztályú ellátásban fognak bennünket részesíteni.- fejezte be.
~ Tsunade-sama remélem kitett magáért.
Ezután haladtunk tovbb egész a kikőtőig.

Megérkeztünk, és egy gyönyörű látványban volt részünk. Éppen naplamentére értünk ki, és még láttuk ahogy a horizonton megy lefelé a nap.
~ Nagyon szép.~ Gondoltam, majd mikor meglátam, hogy egy rozsdás halászhajóról integetnek nekünk, hirtelen megtántorodtam.
~ Miért ver minket a sors? Ezen több lyuk van, mint egy sajton.
- Nem mondjátok komolyan, hogy ezzel megyünk. Remélem gyorsabb mint amilyennek tűnik. Nem szeretnék sokat időzni ezen a ladikon. - mondtam, majd vártam, hogy a többiek elinduljanak a hajó felé.

//Bocs a késésért, de aki olvasta a hiányzásoknál amit írtam azt tdja, hogy miért nem vagyok aktív mostanában. A helyesírásért is bocs, csak öcsém gépénél vagyok, és itt nincs Word.//
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 2:07 pm

// Gazdátlan lábnyomok a hóban //

Ayame és Zakari sem nagyon örült annak, amivel átkelnek majd a tengeren, viszont Hidemichit eléggé hidegen hagyta az, hogy mégsem első osztályú hajón mennek majd.
- Mondjátok, hogy nem ezzel fogunk menni...- mondta letörten a nőnemű Jounin.
- Nem mondjátok komolyan, hogy ezzel megyünk. Remélem gyorsabb mint amilyennek tűnik. Nem szeretnék sokat időzni ezen a ladikon.- tette még hozzá a Ken klánból származó shinobi is.
- Na de Ayame- san, Zakari- san! Végül is nem abból a célból indultunk el otthonról, hogy jól szórakozzunk egy luxus jachton. A magam részéről már sokkal rosszabb dolgokban is volt részem. Tekintsük úgy, mint egy átlagos szállító eszközt. Talán belülről nem is olyan rossz.- próbált optimistán gondolkodni Hidemichi, bár kissé közönyös hangon. Elindultak hát a fedélzetre, ahol a kapitány azonnal odament hozzájuk.
- Üdvözlöm önöket! Bizonyára a maguk utaztatásáért fizetett nekünk olyan kevés pénzt a Hokage. Na nem baj, amíg nem csinálnak semmi hülyeséget nem hajítjuk ki önöket a vízbe. Jöjjenek, megmutatom a szobáikat!- intett egyet maga mögé a fickó, majd komótosan kezdett ballagni. Hidemichi egy halvány mosoly kíséretében így szólt:
- Köszönjük! Ez kedves gesztus.
Teljesen úgy viselkedett, mintha az előző mondatok elejét meg sem hallotta volna. Pedig a hajó főnökének arcán egyáltalán nem látszott a viccelésnek egyetlen jele sem. Ebből adódóan komolyan gondolta. Talán a két társa kezdte elég különös figurának találni vezetőjét, de az is lehet, hogy egyáltalán nem így volt. A ladik belső része hasonlított ahhoz a rondasághoz, mi a szegény hajót kívülről is díszítette. Három fa ajtó elé állította a Jouninokat a kapitány. Egymás mellett helyezkedtek el. Ayame szobája a 10-es, Zakarié a 11-es, Hidemichié pedig a 12-es számú lakosztály volt. Mindegyik szoba belseje egyforma volt. Egy asztal, egy szék, egy ágy, valamint ugyanennyi ablak, melyről látni lehetett a vizet. Annyi jó dolog volt viszont, hogy mindegyiknek külön, elkerített fürdőszobája, valamint illemhelye volt.
- Érezzék jól magukat, köszönjük, hogy minket választottak! Hamarosan kifutunk... Bármi gonddal kapcsolatban keressenek engem.- jelentette ki a kapitány, majd visszaindult az embereihez. Néhány perc elteltével a ladik megindult, úti célja pedig nem más volt, mint a Hó Országa.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 5:53 pm

~ ~ Gazdátlan lábnyomok a hóban ~ ~


Miután kiderült, hogy tényleg komolyan gondolja Hidemichi ezt a hajós dolgot, kezdtem kicsit félni. Mert mondjuk mi van, ha hirtelen megállunk ezzel az ócskavassal, és lesüllyedünk a tenger fenekére, hogy aztán a halakkal élhessük tovább unalmas mindennapjainkat. Szeretem a vizet, de azért nem ennyire... Amint lenyugodtam, felbaktattam én is a ladikra. Első ránézésre nem tűnt valami barátságos a kapitány, de majd úgy is kiderül, hiszen valószínűleg ő is csak egy átlagos vén tengeri medve. Mi mást várhatna tőle az ember, minthogy morog.
- Üdvözlöm önöket! Bizonyára a maguk utaztatásáért fizetett nekünk olyan kevés pénzt a Hokage. Na nem baj, amíg nem csinálnak semmi hülyeséget nem hajítjuk ki önöket a vízbe. Jöjjenek, megmutatom a szobáikat!
Mondta a morcosan a hajóskapitány.
~ Remek, már csak ez hiányzott... Ha nem a hajó miatt fogunk a halakkal éjszakázni, akkor a kapitány miatt...
Morogtam magamban. Nem lett volna jó pont a kapitánynál, ha esetleg meghallja a megjegyzésemet. Egyáltalán nem lepett volna meg, ha engem tett volna ki elsőként a hajóról útközben... Ezek után elindultunk a szobáink felé, egyenesen a tengeri medve után. Az én szobám a 10-es számú lett, ami még mondjuk tetszett is, hiszen kerek szám. Azonban amikor betettem két praclimat a szobába, máris megláttam, hogy milyen kevés dolog van benne. Elég minimális mennyiségű bútor volt a szobában...
- Érezzék jól magukat, köszönjük, hogy minket választottak! Hamarosan kifutunk... Bármi gonddal kapcsolatban keressenek engem.
Mondta el a kapitány a szövegét, ami nekem kicsit túl betanultnak tűnt. Nem kizárt, hogy már elmondta néhányszor a többi utasának.
- Eh... Remek...
Sóhajtottam, majd egy lendülettel levágtam a batyumat az ágyra. Csodálkoztam is, hogy miért nem szakadt össze a nagy súlytól, de valószínűleg már edzett kis ágyikó lehetett. Mondjuk azon már tényleg meglepődtem, hogy a táskám szinte lefolyt az ágyról, hiszen túlságosan átérte azt méreténél fogva, így fogtam, és megpróbáltam úgy helyezni, hogy jó legyen. Tatyómból előrángattam egy vastagnak tűnő kardigánt, amit a vállamra terítettem, hiszen valószínűleg elég hűvös lesz később, így már nem kell kotorásznom, ha esetleg szükségem lenne egyre.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 8:20 pm

//Gazdátlan lábnyomok a hóban//
~Istenem remélem egészben eljuttunk a Hó országba, mert ez a kapitány már most az idegeimre ment.~
Gondoltam mikor meghalottam a kapitány álszent monológjárt, és megláttam sunyi vigyorát.
~ .. Érrezék jól magugat... Itt ebben a szobában csak penész szagot lehet érezni semmi mást.
Gondoltam mikor beléptem a 11-es szobába. Ebben a helyzetben egyetlen pozítiv dolog az volt, hogy Ayame a szomszédos szobában van. Mikor a szobámba lecuccoltam minden eshetőségre felkészültem. Katanámat kézközelbe tettem, és elővettem egy polár pulóvert. Felvettem, így már nem fáztam annyira.
~ Asszem ma sem alszom ki magam. Ki tudja lehet, hogy elalszunk azt megölnek minket. ~
Gondoltam, és elkezdtem egy füzetbe irogatni.
- Reggel mikor felkeltem,
Egy küldönc állt a kertemben.
Tudtam jól ez mit jelent,
S intettem neki, hogy jelenthet.
Elmondta, hogy most reggel,
A Hokage vár, de nem jó kedvel.
......... - befejezni nem tudtam, mert elindultunk. Hirtelen halál félelmem lett mikor nyikorgó, csattógó hangokat halottam.
~ Csak ne essen szét.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 6:15 pm

// Gazdátlan lábnyomok a hóban //

A helyeiket elfoglalva a ninják különböző dolgokra vetemedtek. Ayame az ágyon rendezgette dolgait, míg Zakari vers írásra vetemedett. Hidemichi csak leült a tengerre néző ablak mellé, majd egész végig egy fényképet bámult. Egy fotó volt, melyen négy ember állt. Középen valami idősebb nő, akkoriban a húszas éveiben járhatott. Száján nagy mosoly, büszkeség és öröm sugárzott világos szemeiből. Legszélén egy lány, ki inkább zavarodott volt, mintsem izgatott. Ifjúsága együtt járt páratlan gyönyörűségével, szeme sarkából a középen álló fiút figyelte. Abban a pozícióban egy hosszú hajú, sötét szemű srác. Egy kicsit visszahúzódott, de jó kedvű... Karjai átfonódtak oldalán álló barátjáén, kinek fehéres tincsei félhosszú fekete haját díszítették. Talán mindannyiuk közül a legvidámabb, csöppnyi önteltséggel, ám rikítóan bátor tekintettel. Azokban az időkben készen állt rá, hogy megváltoztassa a világot. De ez már a múlt. A jelenbe visszatérve a konohai Jounin szíve hevesen vert, szemei majdnem könnybe borultak, viszont büszkesége felülkerekedett érzésein, miközben biztonságba helyezte a képet. Kék íriszei még a Nap utolsó lemenő sugaraira szegeződtek, komoly arca szelídebbre vált, s egy halvány vigyorral búcsúzott a fényes korongtól.

Leszállt az est. Mindenki jobbnak látta, ha nyugovóra tér. Minden jól ment volna, csakhogy az éjszaka leforgása alatt hatalmas vihar kerekedett a tengeren. A kapitány berohanva Zakari Ken ajtaján hangosan a shinobira kiáltott:
- Keljen fel!!! Szükség van a segítségre a fedélzeten!!- ordította, miközben arcáról csurgott a víz. A hatalmas hullámok a hajó fedélzetére csaptak, sötét felhőkből villámok csapdostak le. A szomszédban Hidemichi Ayamét próbálta kirángatni ágyából. Normális esetben ezt nem cselekedte volna egy hölgy jelenlétében, de most kopogás nélkül rontott be a kunoichi lakosztályába. Amint mindenki talpon volt a kapitány így szólt:
- Valaki jöjjön velem a fülkébe, és navigáljon! A másik kettőre a matrózok között van szükség. Próbálják eltávolítani a vizet, mert amennyiben ez így folytatódik elsüllyedünk.- jelentette ki az öreg tengerész, mialatt elrohant, hogy tovább tudjon kormányozni. Hidemichi a többi ember közé indult, Ayamének és Zakarinak pedig el kell döntenie, mit fognak cselekedni.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Goukoru




Hozzászólások száma : 30
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Nov. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 7:50 pm

// Egyéni Kaland: A Visszatérés //

A kikötőben nyüzsgött az élet.
- Mindenhol jó, de otthon a legjobb. - mondtam magam elé, és ismét elvigyorodtam. Ismertem a járást. Innen már csak pár száz méter, és Konoha Kapuinál leszek. Tovább mentem a parton, és láthatóvá vált a Keleti Vaskapu. A Kapu, ami elválasztotta egymástól Konohát és a kikötőt. A Kapu előtt nagy nehezen beleolvadtam az engem körülvevő kereskedők tömegén, és bejutottam a faluba.
~ A bamba-birka őröket, legalább nem cserélték le. Semmit sem változtál Konohagakure! - mosolyogtam magam elé, aztán körbetekintettem az utcákon...


A hozzászólást Takeshi Goukoru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 21, 2009 5:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://narutofrpg.hotgoo.net/index.htm
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 4:34 pm

~ ~ Gazdátlan lábnyomok a hóban ~ ~


Nyugodtan ringatóztunk a tengeren, miközben elrendezkedtem a kabinomban. Ki tudja, milyen messze lehet a Hó ország, hiszen még sose jártam arra. Talán több napra is lehet... Amint sikerült elpakolásznom az ágyról, máris elterültem rajta. Nem volt épp a legkényelmesebb, bár lehetett volna rosszabb is. Az viszont biztos volt, hogy nem ez lesz életem legszebb utazása. Álmosan pislogtam a plafonra, mely nyikorogva adta jelét annak, hogy valaki épp felettem sétálgat. Remek lenne, ha valaki rám zuhanna, de tényleg...
~ Csak éljem túl a hajó utat... Kérlek... ~
Mondogattam magamban. Na igen, az tényleg nem lett volna rossz, ha túl élem ezt az egész hajósdit. Valószínűleg még a hónak, és a hidegnek is jobban örültem volna, mint ennek a hajónak... Lassacskán elszenderedtem, akárcsak a kisbabák, ha ringatják őket. Hirtelen megjelent előttem a hajó, ahogy kettétörve süllyed a mélybe, egy hatalmas viharban. Ahogy süllyedtem a hajóval együtt, hangosan sikítva próbáltam kiszabadulni, ám nem sikerült. A tenger magával ragadott, s ahogy a víz alá kerültem egy hang nélküli sikoly hagyta el ajkaimat... Éreztem, hogy valaki megragadja a vállaimat, s szólongat, majd kinyitottam szemeimet. Rájöttem, hogy mindez álom volt, bár nem teljesen. A hajó hevesen ringatózva szelte a tenger hófehér habjait, s tört át a méteres hullámokon. Az éjszaka folyamán rettenetes vihar kerekedett. Álmomból Hidemichi rángatott vissza, de bár ne tette volna. Lehet, hogy ha az álmok világában maradtam volna, talán nem éltem volna át újból azt, mely egész idő alatt zavart. Ahogy kijutottunk a fedélzetre láttam, ahogy a vad, méteres hullámok át-átcsapnak a hajó felett, s elárasztják a fedélzetet.
- Valaki jöjjön velem a fülkébe, és navigáljon! A másik kettőre a matrózok között van szükség. Próbálják eltávolítani a vizet, mert amennyiben ez így folytatódik elsüllyedünk.
Mondta a kapitány, amint meglátott minket.
- Öhm... Szerintem jobb lesz, ha te mész Zakari, mert ha én navigálok, biztos a halál. Szóval... sok sikert...
Veregettem meg társam vállát egy kissé erőltetett, de biztatónak szánt mosollyal, majd bevetődtem a legénység közé, hogy segíteni tudjak nekik.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 12:23 pm

~ ○ ~ Gazdátlan lábnyomok a hóban ~ ○ ~

Miután hallottam, hogy ez a hajónak nem nagyon nevezhető valami elindult, szépen lassan elaludtam. Furcsa módon a gyerekkoromról álmodtam. Előtört belőlem a régi emlék, amikor apámat láttam edzeni a kertünk végében. Nagyon boldog voltam akkor. Majd hirtelen történt egy váratlan csavar az álmomban… Hullámok hangját kezdtem hallani, ám ekkor egy hang törte meg a furcsa álmomat:
- Keljen fel!!! Szükség van a segítségre a fedélzeten!!- mondta a hajó kapitánya.
~ Na szép biztos romokban minden… De nem baj, ahol víz van, ott hamar tudok segíteni.~ Gondoltam, majd kiléptem a kabinomból, ekkor már Ayame is ott volt. A kapitány újra megszólalt:
- Valaki jöjjön velem a fülkébe, és navigáljon! A másik kettőre a matrózok között van szükség. Próbálják eltávolítani a vizet, mert amennyiben ez így folytatódik, elsüllyedünk. – mondta, mire Ayame gyorsan válaszolt:
- Öhm... Szerintem jobb lesz, ha te mész Zakari, mert ha én navigálok, biztos a halál. Szóval... sok sikert... – mondta a lány.
~ Szép… a fedélzeten baj van én pedig navigálhatok.. De várjunk csak ~
- Ayame! – kiáltottam a lány után, aki már a fedélzet felé sietett.
- Kuchiyose no Jutsu: Mizura! – mondtam és a térdemig érő víz elementálhoz szóltam.
- Mizura szükség lenne rád a fedélzeten. Láttod őt? Ő Ayame. Segíts neki, majd ő mondja, mit kell csinálnod, sok sikert.

~ Muszáj volt megidéznem, hisz azért így könnyebb lesz. De ha én mentem volna pár víz jutsuval hamar elintéztem volna a nagy részét, utána már vödrökkel gyorsan lehet végezni, de mindegy. Nem akarok konfliktust Ayame és magam közt.~ Fejeztem be a gondolat menetem, és siettem a kapitányhoz, hogy segítsek neki.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 28, 2009 2:10 pm

// Gazdátlan lábnyomok a hóban //

A két Jounin eldöntötték egymás között, hogyan fognak cselekedni, majd megindultak a saját dolgukra. Hidemichi már éppen egy matróz életét mentette meg, aki a hajóról lefelé lógott egyenesen a hatalmas hullámokba zuhant volna, ha a konohai nem kapja el kezét.
- Kapaszkodjon erősen!- kiáltott oda neki a viharban, miközben hangját elnyomták a dübörgő, hajóoldalnak csapódó víztornyok, s a magasból süvítően cikázó villámok. Lábába Chakrát koncentrálva Hidemichi a fedélzethez tapadt, azután két kézzel felrántotta a tengerészt. Az nem győzött köszönetet mondani, ezt követően már rohant is társaihoz segíteni. A Jounin is feltápászkodott, loholt Ayame felé, azután egy vödröt nyomot a kezébe.
- Ayame- san!! Töltsd meg ezt vízzel és ürítsd ki a tengerbe! Nem engedhetjük, hogy a hajótestre felcsapódó hullámok miatt elsüllyedjünk!- ordította a nőnek, mikor hátat fordított, majd a saját dolgára ment. Eközben Zakari sem nézett tétlenül, megidézte egyik lényét, Mizurát, kit azonnal Ayame segítségére küldött. A víz elemű idézet a kunoichihoz ment, várt az utasításokra. Eközben a kapitány így szólt Zakarihoz:
- Kellene valami, ami segít a tájékozásban! Felülről, az égben körözne, majd tájékoztatna minket merre menjünk, hogy ne tévedjünk el!
Közben megigazította sapkáját, nem sokkal később pedig már két marokkal, vicsorítva irányította a bárkát. A hajón elég nagy fejetlenség alakult ki, talán a ninják meg tudják oldani.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 01, 2009 6:35 pm

~ ~ Gazdátlan lábnyomok a hóban ~ ~


Kezdtem kissé pánikba esni, hiszen sikerült épp ugyanezt megálmodnom. Féltem, hogy tényleg úgy fogok a mélységbe süllyedni, ahogy azt alig néhány perce láttam. Bármit megtettem volna, csakhogy elkerüljem a vízbe fulladás lehetőségét. Amint megkaptam a vödrömet, és a hozzá kapcsolódó utasítást Hidemichitől. A szívem majd kiugrott a helyéről, de azért chakrát vezettem a lábamba, hogy még csak véletlenül se sikerüljön kibukfenceznem a hajóról, majd nagy lendülettel mertem, és öntöttem ki a tengervizet a vödrömből. Nem sok értelme volt, hiszen mindig jóval több víz kerül a fedélzetre, mint amennyit kiöntöttem.
Néhány pillanat múlva társam is kerekedett, mégpedig Zakari víziizéje képében. Igazából elég nehéz volt beazonosítanom. Ez valahogy mindig is nehezen ment…
- Remek… Veled meg mit kezdjek?
Kérdeztem kissé tanácstalanul nézve a vízi lényre. Passzoltam, hogy mégis mire használhatnék egy vízből felépülő lényt, a tenger kellős közepén…
- Mond csak… meg tudod oldani, hogy legalább az egyik oldalról ne locsoljon a tenger? Már most biztos, hogy nem fogok elhervadni.
Tettem fel az újabb kérdést, reménykedve, hogy tud valami védőfalat összehozni felém, hogy ne ázzak tovább. (Igen, kissé én középpontú vagyok… Razz)
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 06, 2009 10:27 am

^^Gazdátlan lábnyomok a hóban^^

- Kellene valami, ami segít a tájékozásban! Felülről, az égben körözne, majd tájékoztatna minket merre menjünk, hogy ne tévedjünk el! - mondta a kapitány.
~ Na most mit csinálsz Zakari?~ Kérdeztem magamtól.
~ Ha megidézem Fuutonrát, chakra hiányom lesz, de ha előbb eltűntettem Mizurát, Ayame segítség nélkül marad. Mit tegyek?~
- Ne aggpdjon uram megoldom, ezt a próblémát.- mondtam, és amilyen gyorsan csak tudtam, kiálltam a bárka tetejére, a szakadó esőbbe, és így szóltam a lemt dolgozó Ayamehoz.
- Ayame mizura víz elemű elementál, képes a vízet irányítani, használd ki ezt az erejét, és fordítsd a javunkra.
~ Vissza kell vennem Mizuraba ölt chakrámból, mivel így egy harmat gyenge Fuutonrát tudok csak megidézni........ De várjunk csak ez nem baj...~ Csillant fell a szemem miután rájöttem, hogy nem kell életnagyságban megidéznem a lényt hanem elég a leggyengébb változata is.
- Kuchiyose no Jutsu: Fuutonra! - mondtam, és egy kb. 20cm forgószél formájában a lény megjelent a lábamnál.
- Mi történt Zakari, hogy ilyen kicsiként idéztél meg?
- Ahogy látod, elég nagy káosz van itt. MIzurát előted idéztem meg, hogy segítsen a fedélzeten, nem hittem volna, hogy te is kellesz. Szóvel azért vagy ilyen kicsi, hogy maradjon chakrám.
- Rendben, mit kell tennem? - kérdezte a tárgyra térve Fuutonra.
- Repülj a felhők fölé, és navigálj. Itt foglak várni. - mondtam a lénynek aki azonnal eltűnt.
- Kapitány úr minden rendben? Nem sokára tudni fogjuk az utat.


//Bocs a késésért, az indok a szokásos Sad//
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2009 6:46 pm

// Gazdátlan lábnyomok a hóban //

A két Jounin feltalálta magát, s így együttes erővel megmentették a hajót. Hidemichi csak nézett, egyáltalán nem gondolta volna, hogy két társa hasonló cselekedetek megvalósítására is képes. Pár óra múlva a vihar elállt, reggel pedig már tiszta volt az ég. A kapitány és a legénység nem győzte megköszönni a három ninjának a segítséget.

Nem sokkal később a levegő kezdett lehűlni, a távolban pedig már szürke felhőkre lehettek figyelmesek a bárkán tartózkodó egyének. Hamarosan már láthatóvá vált a Hó Országának szigete, pár perc múlva pedig fehér hópelyhek hullottak a fedélzetre.
- Hát úgy tűnik meg is érkeztünk. Nem volt túl egyszerű út, igaz?- érdeklődött egy mosollyal arcán Hidemichi, mialatt Ayaméra és Zakarira pillantott.

// Köv.post.: Hó Országa - Kikötő //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - Kikötő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tűz Országa - Országhatár
» Víz Országa - Kikötő
» Villám Országa - Kikötő
» Tengeri Kikötő
» Víz Országa - Tengerpart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: