★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Villám Országa - Hegyek

Go down 
+2
Doragon Akudo Shaichi
Akasuna no Sasori
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 1:52 pm

Ezek a hegyek vannak a Felhők Közt Rejtőző Falun kívül, és valóban, némelyik már a felhők takarásában van.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 2:06 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //


Shaichi merengve ballagott, észre sem vette, mennyi utat megtett már. Úgy hitte a két fickó követi őt, majd egy leleplező mondatot indított:

- Most már előbújhattok!
Erre két gyerek futott ki az egyik fenyőfa mögül. Első ránézésre hét év körüliek lehettek. Egyikük kislány volt, a másik pedig fiú. A lány már a szemét törölgette, mivel sírt. Hosszú, szőke haja volt, sötétzöld szemei. A srác kézen fogva húzta maga után. Neki rövid, barna haja volt, szemei szürkéskék színűeknek tűntek. Ruhájuk piszkos volt, ám nem szakadozott. Odarohantak a Jouninhoz, ezt követően a fiú a nadrágját kezdte rángatni Shaichinak.
- Bácsi! Segítsen nekünk!!! A mamát és a papát rossz emberek akarják bántani!- kiabált a konohai férfi arcába, de ezalatt már ő is könnyezni kezdett, akár csak lány testvére. A távolból füst szállt fel, valószínűleg a támadók próbálják felégetni a két kölyök otthonát.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 2:22 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //

Miután kiáltottam egyet , nagy meglepetésemre két ellenfél helyett két kölyök bújt elő. Őszintén szólva kissé boldogtalan voltam, majd a kisfiú elkezdte rángatni a nadrágom.
- Bácsi! Segítsen nekünk!!! A mamát és a papát rossz emberek akarják bántani! - Na de jó nekem, majd csak akkor vettem észre, hogy mind a ketten sírnak. Na mindegy, rögtön kéjpecséteket formáltam és ráharaptam az ujjamra és megidéztem Raiont, aki rögtön hátára vette a koloncokat és a város felé indult velük. Közben pedig elindultam a füst felé, ott felugrottam egy fára és egy testhelyettesítő jutsut hajtottam végre és őt küldtem az ellenfeleim elé. Közben pedig ismét "láthatatlanná" alakítottam a testem a transformation jutsu segítségével.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 2:55 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //


Végül a Jounin úgy döntött segít a tökmagok családján, így megidézte az oroszlánját, akinek a hátára ültette a gyerekeket, majd biztonságos helyre küldte vele őket. Shaichi a füst irányába kezdett rohanni, azután felpattant egy fára. Végrehajtott egy Kawarimi no Jutsut, melyet az ellenfelei irányába indított el, ő maga viszont Henge no Jutsuval a fáról figyelt. A ház mérete átlagos volt, a fosztogatók száma nagyjából tíz lehetett, csakhogy eléggé szét voltak szóródva a birtokon, így a pontos létszámuk kivehetetlennek bizonyult elsőre. Egy negyvenes éveiben járó férfi volt megkötözve a földön, valamint egy hasonló korú nőszemély az egyik karóhoz rögzítve. Egyenlőre mind a ketten az életben voltak. A banditák folyamatosan hordták ki az értékes dolgokat a lakásból, eztán egy lovaskocsi hátuljára hajigálták azokat. Láthatóan nagyon jó kedvűek voltak, ám mind rendesen felfegyverzettnek tűnt. Egyenlőre még csak a ház mellett lévő szalmakazal állt lángokban, annak a füstjét lehetett észleni. Egy nagydarab fickó előhúzott egy tőrt, majd a nő felé indult, miközben vicsorítani kezdett. Idő közben Shaichi Kawarimi no Jutsuja is megjelent, aminek pontosan a feje közepébe dobta a bandita a tőrét. A Jounin meglepődve látta, a férfi oly pontossággal hajította a fegyverét, akár egy shinobi a kunait. Csakhogy egy farönk esett le a földre hulla helyett. A következő pillanatban kiballagott egy félszemű alak, nyilván ő volt a banditák vezére. Már a kinézetétől is felállt a szőr az ember hátán.
- Főnök! Itt volt egy csávó, de amikor agyondobtam fatönk lett.- mondta a késdobáló.
- Barom! Ez egy ninja. Mindenki legyen nagyon óvatos!- ordította a félszemű, miközben minden bandita harcra készen előrántotta fegyverét. A főnök maga elé állította a megkötözött férfit, majd egy tantot rakott a nyakához.
- Mutasd magad, különben elmetszem ennek a patkánynak torkát!- kiáltott ismét a fák közé. Shaichi nehéz helyzetbe került, de döntenie kell.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 3:09 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //

Miután a "klónomat" észrevették, az egyik fickó rögtön végzett vele, majd nagyjából megpróbáltam őket megszámolni, ám mivel a házban is lehettek, így arra a döntésre jutottam, hogy nem számolom tovább őket. Ekkor kilépett a főnökük, akinek rögtön el is árulta az a fickó amit tett velem, majd a vezérük a fickót maga elé állította és egy tantot.
- Mutasd magad, különben elmetszem ennek a patkánynak torkát!- - Szóval fenyegetsz kisebb gondolkodás után eszembe jutott valami. Egy henge no jutsuval halálszerűvé alakítottam a testem és végrehajtottam a doragon narijuki jutsut is. Majd felszálltam a levegőbe és szárnyammal úgy csapkodtam mintha egy halálisten lennék.
- Na, melyik halandó akar először a pokolra jutni? - Kérdeztem tőlük, majd biztos voltam benne, hogy a főnökük tudja, hogy pár jutsut végrehajtottam és kész, de ha kevesebben vannak, akkor több esélyem van
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeKedd Aug. 25, 2009 2:03 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //


Amint felszállt az égbe a Jounin négy bandita kiáltozva rohant el a helyszínről, a többiek viszont csak nevettek egyet.
- Ezzel a trükkel akartál átverni? Nem egy ninja ellen harcoltam már. Miattatok veszítettem el az egyik szememet is! Nyírjátok ki!- ordította a vezér, s az udvaron maradt hat férfihez még kifutott három a házból. Így kilencen álltak ott, előrántott fegyverrel, csakhogy a főnök inkább úgy döntött visszavonul. A két túszt maga előtt majd bement a házba, hol minden bizonnyal elrejtőzött. Maradtak nyolcan. Ezek közül négy darab hátrébb állt, a ház ajtajait, ablakait védte, hogy a Jounin ne tudjon rögtön a főnökükre támadni. Ezután az elől álló négy fickó azonnal rárontott Shaichira.

// Most le írhatod hogy lerendezed a nyolc alakot, de szép és alapos postot kérnék.^^ //
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeKedd Aug. 25, 2009 2:20 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //

Miután felrepültem, négyen szerencsére elszaladtak, abban biztos voltam, hogy mindenkit nem tudok elüldözni, de legalább, nem fogok annyira elfáradni. Rögtön el is használtam a tűzszárnyamat, amelyet darabokban lőttem az ellenfeleim felé. Kettőt már csak evvel a támadásommal sikerült legyőznöm, többen pedig könnyedén sérültek. Ezután miután földet értem 6 kunait hajítottam feléjük, majd klón jutsut hajtottam végre, és én magam Henge no jutsuval láthatatlanná változtattam magam ismét. Szerencsére, azt hitték, hogy a klónom a valódi, úgyhogy kihasználva ezt kézjeleket formáltam és megidéztem a kígyót és egy farkast. Úgy gondoltam ezek ellen elég lesz ennyi, én és a farkasom, támadásba lendültünk, rám négy fő jutott, amíg neki kettő. Rögtön elővettem egy kunaiom, mire ők is elővették katanáikat. Mind a négyen a fejemet célozták. Ezután gyorsan lehajoltam a földre, az egyiket kibuktattam és elvettem tőle a katanáját. Már csak hárman voltak, ismét támadásba lendültek, kettőt sikerült likvidálnom a 3. viszont megsebezte a vállam. Ezután a katanát, gyorsan kihúzta, hogy minél nagyobb fájdalmat tudjon okozni nekem, majd a fejemet célozta ismét. Gyorsan egy testhelyettesítő jutsut hajtottam végre és egy fáról shurikeneim nagy részét fejeik felé hajítottam. Egyet szerencsére sikerült kiütnöm, a másik kettőre pedig a fáról ugrottam rá, jó kis láblenyomatot hagyva rajtuk. Közben pedig észrevettem, hogy a 2 tűzlény is végzett. Majd megjött Raion is, rögtön felszálltam a hátára és bementem a házba, ahol tudtam, hogy majd a kígyóm likvidálja ellenfelem.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeKedd Aug. 25, 2009 2:43 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //


Shaichi sikerrel lerendezte a nyolc banditát, bár ő is kapott sérülést, viszont nem volt súlyos. Idő közben megérkezett az oroszlánja, kinek a hátára pattant, majd berontott a házba. Előtte még előhívta a kígyót, akit a fosztogatók főnökének elfogására küldött. Az idézett lény elindult hát teljesíteni feladatát, szinte láthatatlanul. A vezér meglátta a Jounint, majd így szólt:
- Te nyomorult! Mégis kinek képzeled magad? Idejössz, és lerendezed az embereimet? Ezért megdöglesz te szemét!
A félszemű előrántotta katanáját. Shaichi leszállt oroszlánjáról, s csak egy helyben állt. A fickó rohanni kezdett felé, ám a Jounin csupán halálos nyugalommal nézett támadójára.
- Pusztulj!- ordította. Mikor odaért, már fél méter sem kellett, épen meglendítette fegyverét, de a lesújtás előtt megdermedt, mintha betont öntöttek volna rá. A kígyó elvégezte feladatát, mozdulatlanná tette áldozatát. A két túsznak ugyan be volt kötözve a szája, de látszott rajtuk mennyire boldogok.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeKedd Aug. 25, 2009 2:57 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //

Miután berontottam a házba, a fickó elkezdett kiabálni és meg akart ölni, ám a kígyóm közbelépett, majd megszólaltam.
- Az én nevem Doragon Akudo Shaichi, konohai ninja, aki egy jounin, csapatom egyenlőre nincsen, de veled és az embereiddel könnyűszerrel végeztem. - Majd a túszokhoz mentem és megszólítottam őket is. - Mondják, meg tudnák gyógyítani a vállamat, tudják épp egy küldetés közepén vagyok. - Majd amíg a kérdést feltettem közben eloldoztam őket. A válaszuk várása közben, pedig körbenéztem a házban, nem volt benne túl sok tárgy, nyilván mer kirabolták őket, de egyenlőre félretettem ezt a dolgot és őket néztem.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2009 12:41 am

// Magánküldetés: Shaichinak //


A Jounin kioldozta a két felnőtt embert. A nő rögtön ezt válaszolta:
- Természetesen! Azonnal ellátom a sérüléseit uram.
- Nagyon köszönjük, amiért segített rajtunk. Ez a legkevesebb, amit megtehetünk magáért.- hálálkodott a férfi.
- Nem tudja hol vannak a gyerekeink?- kérdezte az asszony, de Shaichi megnyugtatta, hogy biztonságba helyezte a csöppségeket Kumogakurében. A banditák testeit eltakarította a férj, miközben felesége a konohai Jounin sérülését látta el. Miután ez is megvolt megkínálták étellel. Visszapakolták a bútorokat és egyéb dolgokat a házba. Shaichinak folytatnia kellett útját, hiszen az meg kell találnia az informátort, mielőtt esetleg más lelne rá. Így hát elindult a Felhők Közt Rejtőző Falu irányába.

// Köv.post.: Kumogakure - Kapu //
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimePént. Szept. 25, 2009 5:49 pm


//Villám utazás//
Miután megmutatta a zöld anyaggal teli fiolát, közölte velem a további feladatokat. A hegyek felé mentünk, és út közben megláttam pár levelet amelyek teljesen hasonlóak a tea levélhez.
- Saruwatari, álljunk meg! - szóltam a melletem lévőnek.
- Te ugye tűz elemű vagy. Itt vannak ezek a levelek. Száritsd ki őket, így olyanok lesznek, mint a tea, és a méreggel belocsolva, teljesen észrevehetetlen fegyver lesz. - közöltem tervem, és leszettem pár levelet.
- Így csak azt kell mondanunk, hogy távoli tea kereskedők vagyunk, és van egy teánk, ami megerősíti az embert. - mondtam, de közben az is eszembe jutott, hogy nem hihet nekünk.
- Ha arra gondolsz, hogy nem fog hinni nekünk, akkor majd én megkóstolom előtte, és a jutsum segítségével, fiatalabb alakot veszek fel. A méreggel meg nem kell foglalkozni, mert ha 48 óra után hat, akkor lesz elég időnk konohába jutni, és ha konohai a méreg, akkor ott biztos van ellenszer is. - osztottam meg ötletemet ANBU társammal.


// Szia Zakari! a pirossal jelölt szavakat kérlek javísd ki! A többit meg ellenőrzöm ha olyan helyre kerülök ahol van word!
Üdv: Uchiha Itachi//


A hozzászólást Zakari Ken összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 11, 2009 7:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 11:26 am

//Villám utazás//

Zakari elmondta az ötletét és úgy cselekedett Saruwatari. Kiszárította a leveleket, és megfőzték, majd a mérget is beleöntötték.

- Na ez akkor kész van és most jöhet a neheze. -mondta sóhajtva és elindult egy keskeny ösvényen, amely az egyik hatalmas hegynek az oldalába fúródott. Több óra után meglátták a hatalmas birtokot, amely hasonlított egy kastélyra, de megőrizte a birtok kinézetét. Az Anbu hirtelen elkapta Ken gallérját és egy fa mögé húzta. Ez annak volt köszönhető, hogy két igen jól megtermett őr volt jelen.
- Ha esetleg leütnénk őket és felöltöznénk, így nem kellene használni alakváltót és akkor semmilyen jutsu-t nem alkalmaznánk. Azután belecsempésznénk a teába a mérget. -gondolkodott hangosan az ANBU és hideg tekintettel Ken-re nézett.
- Döntsd el, hogy melyik választás legyen, vagy maradunk teakereskedőknek álcázva, vagy őrként visszük végig a feladatot? -Kérdezte Saruwatari. Ken-re hatalmas nyomás nehezedett, hisz rajta fog múlni a küldetés sikere vagy bukása. Számtalan lehetőséget át kell vizsgálnia Ken-nek, hogy rátaláljon melyik a helyes választás.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 11:47 am

///Villám utazás///
Több órás séta után, egy kastélyt láttunk meg. Saruwatari egy fa mögé rántott, és elmondta ötletétt és ezzel választás elé állított.
- Nézzük csak. Ha teakereskedők maradunk akkor észrevétlenül tudunk bejutni, hisz mindenki szereti a jó teát. Ha így kevesebb a lebukás esélye. De ha őr ként megyünk, akkor magas a rizikó faktor, mivel egy jó főnök ismeri az embereit, így hamar ki szúr minket. Szerintem maradjunk a teaárus jelmezben, és maradjunk az én javaslatomnél, hogy én iszok előtte a mérgezett teából, és fiatalabnak, és erősebnek tüntettem fel magam, így ő is iszik belőle. Gyorsan eltününk, vissza ,együnk Konohába, és beveszem az ellenszert. - fejeztem be modani valómat, és vártam az ANBU döntését.


//Üdv ismét! A pirossal elölt szót kérlek javísd. A többit csak akkor tudom ellenőrizni, a olyan gép elé kerülök ahol van word
Üdv: Uchiha Itachi//


A hozzászólást Zakari Ken összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 01, 2009 5:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 12:03 pm

//Villám utazás//

Tehát Zakari eldöntötte, hogy teakereskedőként fognak az ANBU-val a birtokra beszivárogni és így fejezik be a küldetést, amelyet a tűz országa rájuk bízott. Az ANBU fél szemmel Ken-re nézett, miközben elgondolkozott:

~ Tökéletes gondolkodásmód kiszűrte a hibákat és ennek eredményeként döntött, és jól választott.
-mosolydott el az ANBU és bólintott. A két őr ezután megfordult és hatalmas nyugodtsággal, már csak két teakereskedőt lehetett látni az úton, akik éppen sétálltak. A két őr megállította őket, de mivel hibát nem fedeztek fel, továbbengedték őket. Bejutottak hát a kapun egyenesen egy kis udvarba értek, ahol kisebb várakozás kíséretében megérkezett a kiszemelt célpont. Ott állt Seito Renko teljes életnagyságban és elég nagydarab volt sőt nemcsak nagydarab, de erő és jártassás is ragadt rád. Saruwatari éppen elmondta a tea lényegét, de ekkor Seito kiverte a csészét a kezéből.
- Számomra nincs olyan, hogy gyengeség és megöregedés én vagyok itt az Isten!. -Nevetett hangosan és kicsit zavaró volt, sőt elmebetegre emlékeztette Ken-t és az ANBU-t ez a túlvilági hang. A tea kifolyt a földre és a két konohai megdermetten álltak és egymásra tekintettek. Mit tegyenek? Ez vot a kérdés, de az ANBU nem várt egy relytélyes jutsu-t kezdett el létrehozni, amivel a teret elsötítette és Ken már csak arra lett figyelmes, hogy egy lila színű szobában áll szemben az ellenfeléfel Seito Renko-val. Hirtelen Ken nem tudott, mit csinálni, de a feladatára koncentrált és ellenfelére nézett. Ken nem változtatta vissza alakját így teakareskedőként fog harcolni, igaz jutsuk-kal, de konohai jel nélkül.
- Mi folyik itt? Ki vagy te? Megöllek!!! -kiáltotta Renko és azonnal hatalmas erőt vett magán és próbálta Ken mellkasát eltalálni.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 1:23 pm

///Villám utazás///
Az események gyorsan zajlottak. Egyik percben, még a tervet beszéltük, Saruwatarival, a közetkezőben, már bejutottunk a kastélybe, és egy bolond embert láttunk, aki azt hitte magáról, hogy ő isten. Miután Saruwatari előadta neki, a tea hatását, teljesen bekattant, és kiborította a teát. Ekkor Saruwatari egy számomra ismeretlen jutsut használt, és Seitoval együtt egy lila kamrába kerültem.
~Végre harcolhatok.~ Gondoltam, és mikor Seito felém ütöt, csak egy kézjelet formáltam. Eltalált, ekkor megszólaltam.
-Mira Tanjuu! - több darabra hullotam, és mindegyikből egy újabb teakereskedő lett.
- Most én jövök! - mondtam, és valaódi alakommal az újjamra haraptam, és pecsétekbe kezdtem.
- Kuchiyose no Jutsu: Fuutonra! - megídéztem a szél elementált, akki jelenlétével megnővelte a chakrámat. Ezután újabb pecséteket formáltam, a valódi alakommal, és másik pecséteket a tükör klónokkal.
Megszólaltak a klónok:
- Suigadan no Jutsu! - ezután nem sokkal én is elmondtam a jutsu nevét amit formáltam.
- Raiton: Kage Bunshin no jutsu!- mihelyt ezt kimondtam a levegőbe ugrottam, ahol Fuutonra védelmébe húzodtam. Ezután a klónok eggyesével támadták Seitot, és mihelyt hözelértek hozzá, felrobbantak. A vízes közeg, és a villám halálos párost alkotnak.
~ Most elkaptam. Azért bebiztosítom magam~ Gondoltam, és levettem nyakláncom.
- Meimei! - mondtam, és Miraken segítségével 20 láthatatlan kunait dobtam olyan helyekre ahova számításaim szerint menekülni tudna, 10 pedig a klónok füstjébe hajítottam.


Üdv megint! A zöld színel jelölt szavakat kérek írd be mert az/ok ki maradtak a mondatból. A piros színűeket meg szerintem te magad is tudod!
Üdv: Uchiha Itachi!


A hozzászólást Zakari Ken összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 01, 2009 5:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Szept. 28, 2009 6:30 pm

//Villám utazás//

Ken hatalmas támadásában egy volt a gond, hogy a létrehozott jutsu, amelyet az ANBU hozott létre, ekkora chakrát képtelen eltartani, így a támadásokból csak a kunai-ok találták el pár helyen Senko-t
Zakari következtetett, hogyha csak egy vagy maximum két támadást képes leadni, így fogja likvidálni az ellenségét. Ken nemtudott semmit, hogy mi történik Saruwatarival, azaz a társával, de tudta, hogy erős shinobi és képes lesz túlélni. Mostmár csak rajta múlik, hogy kevesebb erővel viszont több ésszel képes lesz-e megölni ellenfelét. Azonban az első csapását megakadályozta, de máris így szólt Renko:

-Rairyuu no Tatsumaki! // Villámsárkány tornádó // -Kiáltotta a Villám országi falus. A hatalmas sárkány máris Ken felé vette az irányt, de szerencsére a tér éppen elegendő votl,h ogy Ken képes legyen bármilyen jutsuval hatástalanítani, persze csak mértékkel, hisz ha a ''börtön jutsu'' megszűnik akkor bajban lesz Ken és az ANBU is.

//Ken légyszíves a postot fölé a küldetés nevét ne felejtsd el, mert úgy tisztán átlátható. köszönöm//
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 8:15 pm


///Villám utazás///
Miután láttam, hogy halálos kombinációm eltünt, és csak egy meimet tudtam célbe küldeni, gondolkodóba estem.
~ Szóval ez a szoba korlátozva van. De ha ő ezt még nem vette észre akkor nálam az előny.~ Gondoltam, és mire észbe kaptam egy hatalmas villámsárkány közelített felém.
~ Most dől el, hogy igaz-e a selytésem.~ Gondoltam, és Shunshin no jutsut alkalmaztam, hogy ha a közelembe ér, akkor elugorjak. A sárkány egy re közeledett, és közeledet.
- Miraken Sayuu. -mondtam.
~ Szegény szerencsétlen. Nem láthatja a saját halálát. A körülöttem forgó pengék, pajzsként védenek engem, de támadni is képesek. Egyetlen testi kontaktus, és vége.
Gondoltam, és a sarkány elől ugrálva, kisebb chakrát koncentráltam a kezembe.
~ Szóval a tervem: egy kisebb rasengannal támadok rá, amit még a szoba nem hatástalanít. Ő védekezés képpen emeli a sárkány erejét, amit a szoba a sok chakra miatt elnyel. Ha ez meg van akkor védtelen lesz a rasengan ellen, ha mégis sikerülne kitérnie, akkor egy testi kontaktussal végzek vele, hisz a tükörpenge uralmat használom.~
Gondoltam, és elkezdtem a támadást.
- Rasengan!


A pirossal jelölt szavakat kérlek javísd!
Üdv: Uchiha Itachi!


A hozzászólást Zakari Ken összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 11, 2009 7:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 8:35 pm

//Villám utazás//

Ken kieszelt egy tervet és elkezdte végrehajtani. Egy kisebb rasengannal támadt, hogy nehogy megtörténjen mégegyszer a jutsu elnyelése és a sárkány csak egyre nagyobbra nőtt a használója által.

-Gyere csak, úgyis megdöglesz! -Kiáltotta Renko és még több chakrát áldozott a villám sárkányba. Hirtelen Ken átjutott a sárkányon és egyenesen ellenfele szívébe mélyeztette a rasengan-t. A fickó pupillái tágra nyíltak és egy adag vért köpött, majd összeesett. Kennek sikerült a terve, és végtére is ez az egyetlen lehetőség volt a ''börtön kijátszására'': Érd el ellenfelednél, hogy több chakrát áldozzon bele a saját jutsujába és te győzöl. A szoba megtört és látta, hogy ANBU társa a külső erőkkel végzett és szinte mint véres csatamező úgy nézett ki a birtok. Saruwatari gondoskodott mindenkiről, így a küldetés egyik része sikeresen lezárva. Viszont Ken testében a méreg terjed és már a sejtek közé is beférkőzött.
- Jó vagy Zakari Ken. -Mondta az ANBU és köpenye alól egy lila üvegcsét halászott elő. Odadobta Ken-nek mire megitta és a méreg, így hatástalanítva lett. Ken értette, hogy a méreg ellenszerét azért nem adta tudtára, hogyha fogságba esnek, nehogy elárulja Ken.
-Külön úton fogunk hazamenni mivel így is csökkentjük, hogy észrevegyenek. Még találkozunk. -Mondta és hirtelen egy füstfelhő kíséretében eltűnt. Ken-nek már csak az a feladata, hogy épségben hazajusson.

A küldetés:...Sikeres!

A jutalom:

+500 Chakra
+1000 kane

//Hozzáfűzés: Ügyes voltál és rájöttél a börtön nyitjára. Szép volt. Majd az átláthatóság kedvéért, pótold a küldetés felírását a postod felé. Ja és innen nyugodtan hazamehetsz.//
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 5:13 pm

// Villám utazás -Befejező post//
Miután bevált a tervem, azon kaptam magam, hogy Saruwatari körül minden ninja holtan fekszik. Közölte velem, hogy a küldetésünk sikeres volt, így elindultunk haza. Különböző irányba mentünk, így nem volt feltünnő. Pár kézjel után, Shunshin no jutsuval haladtam, így gyorsan a kikötőbe teremtem, és onnan a vízen szögdelve értem el konohát.


KONOHA:

Miután konohába visszaértem jelentést tettem Tsunadénak, és haza indultam. Útközben beugrottam a fegyverboltba, ahonnan pár füst bombát, és robbanójegyzetet hoztam el. Haza mentem, lefürödtem, és lefeküdtem pihenni.


//Kabuto nagyon köszönöm a küldetést//


A pirossal jelölt szavakat kérlek javísd!
Üdv: Uchiha Itachi!
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 7:05 pm

Halk lépésekkel közeledek a Villám Országának egyik hegye felé. Mostanában felettébb különös, de egyre gyakrabban járok erre. Viszont a mai napon nem edzés céljából jöttem, hanem hogy felkeressek egy Hanimi Kaname nevű ex-jounint, aki inkább a vallásának hódolt, mint sem a kageknak. És ez tetszik. Ő sem azért hagyta el a falvát, mert valamiféle vérengzős fenevad, hanem csak azért, mert nem hódolt be a vezetőknek. Hasonlóképp hozzám. Én a béke elhozása miatt szöktem el és ellenben az előttem élő nemzedékekkel, én nem érzek gyűlöletet a Senju klán iránt, hisz’ az egyik tagjuknak köszönhetem Mangekyou Sharinganomat. Nem. Nem szándékosan öltem meg, egy illúzió kényszerített, ám a fájdalom, amit akkor éreztem, felszabadította eme csodálatos erőt. Viszont a Sharingan ezen változatának használata rendkívül legyengít, és ilyenkor jól jön egy képzett medikus ninja. Ez a kunoichi pedig Kaname lesz.

Rövidesen megérkeztem a hegyre, amelyen Seishin szentélye állt. Gondoltam itt érdemes először keresni a gyengébbik nem tagját, hisz’ eme Isten miatt hagyta el falvát és lett körözött ninja. Ha pedig valóban annyira szereti ezt az Istent, akkor biztos, hogy most is a szentélyben imádkozik valami baromságért… mondjuk a megváltásért. Én eme nézettel nem értek egyet, mivel mindig is úgy véltem, hogy sorsunk nem az Istenek kezében van, hanem mi formázhatjuk törekvéseinkért. De ez esetben készen állok feladni ezt a gondolatot, mivel szükségem van a lányra. Hamarosan megpillanthattam a szentélyt, mely előtt egy lány álldogált. Nem haboztam, rögvest oda mentem és köszöntöttem:
- Üdvözletem! Egy Hanimi Kaname nevű Seishinista lányt keresek!
Mondtam egy mosoly kíséretében, ám szemeimben az elszántság tükröződött.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 7:25 pm

Mióta elhagytam a falumat, meglehetősen egyszerű életet éltem. Társam nem levén, csak élelemért jártam az erdőben lakó öregasszonyhoz. Az arra szükséges pénzt pedig bűnözők vadászatából kerestem. Ezzel egyben Seishint is szolgáltam, valamint fenn tudtam tartani magam.
Kétségtelen, hogy szociális kapcsolatok terén elég rosszul álltam mostanság, hiszen csak akkor nyitottam ki a szám, ha imádkoztam, esetleg a már említett hölgynek mondtam el, hogy mit szeretnék venni tőle. Különben nem nagyon volt szükségem a lepénylesőmre. De nekem elég volt az, hogy imádkozhattam. Hihetetlenül megnyugtatott, s bár sokan hiányoztak az ismerőseim, barátaim közül, ezt az életmódot most már nem tudtam volt feladni semmiért sem, pláne ha kényszerítettek volna rá.
Egy nap, mikor gyertyát égettem a szentélyben és épp imára készültem, egy idegen érkezett. Látogatása kicsit meglepett, hisz eddig senkinek sem beszéltem arról, hogy itt vagyok és nyilván nem is fogok. Először azt hittem, hogy egy régebbi hívő tért vissza a gyökereihez, ám mikor a férfi megszólalt, tudtam, hogy nem erről van szó.
Ő egy "seishinistát " keresett, nem pedig egyet maguk közül, tehát nem volt beavatott. Odafordultam hozzá és könnyed lépésekkel indultam el felé.

- Megtaláltad!
Mikor odaértem, megragadtam vállát, szótlanul megfordítottam, majd elindultam vele a barlang bejárata felé.
- Remélem nem veszed zokon - mondtam kedves mosollyal az arcomon-, de nem fogadok látogatókat a szentélyben. Azonban kint szívesen beszélgetek veled.
Kisétáltunk a barlang elé, majd megálltam és szembe fordultam vele.
- Nos, ki vagy idegen és mi célból jöttél el hozzám?
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 7:45 pm

Egy halvány mosoly ült ki arcomra, mikor meghallottam, hogy ő az a lány, akit kerestem. Ő Hanimi Kaname. Meglepően gyorsan és nyugodtan reagált, mivel megfordult és vállamnál megragadva kitessékelt a szentélyből.
~ Nem hittem volna, hogy ennyire szigorú a szabályzat, bár… Tény, hogy egy titkos vallásról van szó, mely csak ősi tekercsekben található meg.
Gondolkoztam el, miközben megérkeztünk a barlanghoz, ahol ki akart faggatni Kumogakure volt jouninja. Kérdését hallva elgondolkoztam elmondjam-e igazi nevemet neki, hiszen még mindig halottnak hisznek a nemzetek, végül úgy döntöttem, hogy a feltétlen bizalom megszerzése érdekében muszáj leszek elárulni nevemet.
- Az én nevem Uchiha Karasu, örvendek!
Vetettem egy barátságos mosolyt felé, hiszen mindig is úgy véltem, hogy az első benyomás a legfontosabb. És ez a meglátásom megmaradt a falum elhagyása után is.
- Talán meg fog lepni célom, de megpróbálok minden okot összegyűjteni és tömören elmondani. A lényeg, halottam képességeidről és arra gondoltam, hogy szívesen látnálak az oldalamon, mint társat. Tudod bár sok rosszat terjesztettek el rólam életemben, és azután is, hogy halottnak nyilvánítottak, tudnod kell, hogy mindent a béke érdekében tettem és eme hírekből csak némelyik igaz. Szükségem van rád, egy képzett medikus ninjára. Talán a cél, amit képviselek még magának Seishinnek is tetszhet. Végül is nem minden elveszett ninja gonosz.
Céloztam ezzel arra, hogy Istene követése érdekében ő is elhagyta faluját, még se gonosz. Mindenkinek meg van a maga oka, amit próbál nemes céllá tenni, ám némelyik ok valóban önfeláldozás a jóért. Az enyém is ilyen.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 8:06 pm

Egy Uchiha? Valóban lehetséges lenne, hogy egy ilyen híres konohai klán utódja keresett fel engem? Bár miért ne? Elvégre akármi megtörténhet és mint láthatjuk, meg is történik.
Miután megtudtam kivel is van dolgom, jól megnéztem magamnak az illetőt. Elég jellegzetes karaktere volt az arcának, szemei áthatóak voltak, ám még látszott rajta, hogy nem rég hagyta el a gyerekcipőt. Fiatal kis suhanc volt, ám eszem ágában sem volt lebecsülni, hisz az mégis csak ormótlanság lenne tőlem. Főleg, hogy ilyen neves klán szülötte.
Különben a srác elég barátságosnak tűnt és sokat mosolygott, bár ezt lehet, hogy valami érdekében tette, később ki is bújt a szög a zsákból.
Azt hiszem, ezt alaposan át kell gondolnom. Sok dolgot hallottam már róla, amik nem nagyon tetszettek sem akkor, sem most. Ám ő azt állítja ezek nagy része nem is igaz, a másik részét pedig a béke érdekében tette. Elgondolkodtató...
Abban is igaza, hogy a missing-ninek nem feltétlen gonoszok, mivel őt nem ismerem még eléggé, kénytelen vagyok a saját példámat felhozni. Viszont az egy kicsit simogatja az egoizmusom, hogy hozzá is elterjedt a hírem. Azt hiszem lassan szólnom kellene, hisz elég régóta töprengek már.

- Nos, kedves Karasu, ha még esetleg elárulnád a célod, talán könnyebben tudnék döntést hozni, mert meg kell mondjam, egyelőre nem bírok dűlőre jutni ezzel a dologgal. Amint megtudom mi a terved, nyomban meg tudom mondani segítek-e neked, avagy sem. Szóval kérlek, avass be! Bár, az mindenképp plusz pontot jelent, hogy megtisztelsz a látogatásoddal itt a semmi közepén, ráadásul már hallottál is rólam. Úgy látom elég tájékozott vagy. Na, de most már figyelek, bocsásd meg ezt a szóáradatot, de mostanában nem igen volt alkalmam beszélni!
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 8:32 pm

Egy sziklának dőlve nézem a lányt, amint magába merült. Még azt se vette észre, hogy közben a Sharinganomat is aktiváltam és próbálom erejét elemezni, hogy megfelel-e társnak vagy sem. Ám minden teszt, amit szemeimmel hajtottam végre rajta, azt bizonyította, hogy jól választottam. Rövidesen kérdőre vont, hogy mik is a terveim, mely hallatán lehunytam szemeimet és egy tigris kézjelet formáztam.
- Inkább megmutatom.
Nyitom ki ismét látó szerveimet, ám ekkor már a Mangekyou Sharingan mutatkozott meg. Kanamevel, amint a szemembe nézett több száz évvel ezelőttre térünk vissza. Egy dojohoz, ahol egy testvérpár harcol éppen.
- Sajnálom, hogy ehhez folyamodtam, ám célomat szavakkal nem lehet leírni. Nyugalom, ők nem látnak minket. A hosszabbik hajú fél, Uchiha Madara, a klánom megalapítója, míg a másik az öccse, Uchiha Izuna.
Mondtam, mire elsötétedett minden, s egy erdőben jelentünk meg, ahol éppen a testvérpár küzd két másik ninjával, akik hamarosan holtan esnek össze. Ekkor mindkét Uchiha szeme megváltozott, megjelent lelkük tükrében a Mangekyou Sharingan.
- A két másik harcos volt a legjobb barátjuk, ám megölték őket a hatalomért. Mielőtt megkérdeznéd én nem szándékosan öltem meg barátomat, hanem hipnózis hatása alatt tettem eme szörnyűséget.
Eközben ismét másik helyen jelentünk meg, a dojoban, amit az első jelenetkor láthatott a lány, ám most a belsejében voltunk. Madara a fájdalomtól megrészegülve rángatózott a Mangekyou Sharingan mellék hatása miatt.
- Ez az a pillanat, amely eddig csak egyetlen egy Uchiha életében következett be. Madarájéban. A Sharingan eme fejlett verziója vaksághoz vezet és klánom leghatalmasabb vezetője megvakult, de…
Ekkor Madara öccse arcához ért, majd jobb szeméhez kalandozott. „Add nekem!” – mondta, s kitépte Izuna szemét, majd a sajátjához illesztette. A vér mindent beterített, ám Madara a hatalom foglyává vált.
- Elérte az Eien no Mangekyou Sharingant, vagy is a Halhatatlan Mangekyou Sharingant. Bár nagyon szörnyű módszer a hatalomhoz jutáshoz, tudom, hogy egyszer nekem is meg kell majd tennem békéért. Mindjárt meglátod, milyen békéről beszélek…
Ebben a pillanatban egy másik helyen Uchiha Madara mellett egy másik alak állt, Senju Hashirama. A két klán sorban igázta le a kisebbeket, majd egymás ellen fordultak. Több ezer ember vesztette életét ekkor. Ezután a két vezető összecsapása következett, de ekkor eltűnt minden és Kaname újra a barlangban találta magát.
- Remélem most már érted. Az Uchihákat mindig is a gyűlölet vezérelte, de én meg akarom szakítani ezt. Ezzel talán az egész világot megmenthetem, hisz’ a mi szemeinknek köszönhetőek a háborúk. Tudod, azé n legjobb barátom egy Senju volt, és ő még akkor is tudott mosolyogni rám, amikor végeztem vele. Még most is úgy vélem, hogyha erősebb lettem volna, akkor meg tudom védeni, ám neki már késő. Viszont a világnak még nem.
Töröltem le a Tsukuyomi-s szememből kicsordult vért, majd kissé összerogytam, hisz’ a Mangekyou Sharingan ilyen hosszú használata rendkívül kifárasztja az embert…
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 8:54 pm

Mégis hogy akarja megmutatni? Csak nem valami jutsu segítségével? Na, erre kíváncsi vagyok most már én is!
Mikor a fiú lehunyta, majd kinyitotta szemét, változást véltem felfedezni a szemében található fekete mintában.
Csak nem? Lehetséges, hogy Mangekyou Sharinganja van? Olvastam erről a doujutsuról, még anno Tsunade-sama edzése alatt. De ha jól tudom, ezt nem kapja csak úgy meg az ember, ám most ha akarnám se jutna eszembe, mit kell érte tenni.
Alighogy a szemébe néztem, rögtön egy másik helyen találtam magam.
Ez meg mi? Tehát mégis csak egy jutsu segítségével mutatja meg mit akar. Hát, lássuk!
Úgy döntöttem, hogy kérdéseimet, csak a kiruccanás után teszem fel neki. Az első helyszínen Uchiha Madarát és testvérét láthattam. Sok történetet hallottam már a fickóról, egytől-egyig szörnyűeket. Kissé kellemetlenül éreztem magam a közelében, még ha Karasu azt is mondta, hogy nem láthat minket, bennem egész végig ott volt az, hogy igenis lát.
Szerencsére nemsokára egy másik helyhez érkeztünk, ahol kettő a kettő elleni harcot láthattunk, majd az egyik kettős kidőlt a sorból, amint az ifjú Uchiha magyarázkodni kezdett, egyből beugrott mit kell tenni a fejlettebb Sharinganért: meg kell ölni a legjobb barátodat.
Szerencse, hogy ezt ő nem önszántából tette. Kicsit sajnálom is, biztosan nem könnyű együtt élni ezzel a teherrel.
A harmadik és egyben utolsó jelenetben egy drámai jelenetnek lehettem szemtanúja. Az erkölcstelen, senkiházi, hatalommániás férfi képes volt kitépni saját testvére szemét. Ezt megbocsáthatatlannak tartottam. A vér és a szerv látványa egyáltalán nem kavart fel, ehhez már hozzászoktam, ám az ilyen fokú romlottság szánalomra késztetett. Ezek után már elhittem minden Madaráról terjengő pletykát, ugyanis ennél szörnyűbbet aligha hallhattam.
A jelenbe visszatérve látogatóm egy kisebb szöveg után összerogyott. Egyelőre nem léptem oda hozzá, hisz' a rokona iránt érzett gyűlölet meggátolt abban, hogy egyáltalán a fiúra rá tudjak nézni, így kérdéseimet tőle elfordulva tettem fel, mintha az eget kémlelném.

- A klánod alapítója egy szörnyeteg és ez tény. Sajnos nem tudok más szót használni rá, ő egy velejéig gonosz ember, azonban - és itt felé fordultam - ez nem a ti hibátok, hisz ő olyan volt, amilyen. Nyilván, minden Mangekyou Sharingan birtokos gyilkos. Igen, te is az vagy. Csakhogy téged felment, az a tudat, hogy ezt nem saját akaratodból tetted. Azonban megakadt a figyelmem egy mondattöredéken. Tehát azt állítod, hogy ahhoz, hogy megszüntesd a háborúkat, neked is ki kell tépned egy Uchiha szemét? Egyelőre nem értem, ezzel miért lennél előrébb, de gondolom mindjárt megmagyarázod nekem. Legalábbis remélem...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Villám Országa - Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Villám Országa - Hegyek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Villám Országa - Kikötő
» Víz Országa - Erdők
» Hó Országa - Falu
» Fű Országa - Erdő
» Eső Országa - Esőerdők

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Villám Országa-
Ugrás: