★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Villám Országa - Hegyek

Go down 
+2
Doragon Akudo Shaichi
Akasuna no Sasori
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 9:08 pm

Hamarosan sikerült összeszednem magam, s meglepődve hallgattam végig a lány beszédét. Szóval gyilkosok azok, akik rendelkeznek a Mangekyou Sharigannal. Legszívesebben megkérdeztem volna tőle, hogy akkor minden shinobit velejéig romlottnak hisz-e, mert egymást gyilkolják. Ez a ninják elkerülhetetlen sorsa, viszont úgy gondolom még lehet ellene tenni.
- Hogy miért szükséges nekem is ezt a módszert alkalmaznom? Egyszerű. A háborúkat egy ilyen szempár szítja, akkor egy ilyen képes csak lezárni. Tudod, úgy érzem hamarosan én is el fogom veszteni a szemem fényét, és félek. Félek az örökké tartó sötétségtől. Ebből következtethetsz, hogy ezért önös céljaim is vannak, ám…
Ekkor felegyenesedek, s Doujutsumat megszüntetve nézek a lány szemében.
- Én már régen magamra vettem a klánom, s a világ bűnét. Gondolj csak bele. Az Istenek között is a legtöbb vérszomjas, mivel hagyják, hogy ezt csinálják az emberek. És csak maguk a halandók vethetnek véget ennek. Én kész vagyok olyan szörnyeteggé válni, mint Madara a cél érdekében, de ahhoz, hogy valaki Démon lehessen, szüksége van egy Angyalra is. Kaname… Kérlek legyél az Angyalom, aki mindig eszembe juttatja majd a célt, amiért mind erre képes lennék.
Beszédemmel ekkor hatásszünetet tartottam, kíváncsi voltam, hogy a lány mit felel erre a kérésre. Lehet puszta hízelgésnek tűnhet az egész, de én nem ennek szántam. Nem csak a medikus képességéért kerestem fel, hanem az eszméért, amiért elhagyta Kumogakuret. Istene miatt tette, aki mondhatni a Béke Istene. Így hát, ha valaki, akkor ő tudhatja, hogy mi a helyes és helytelen.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 9:27 pm

Ebben igaza lehet, bár ki tudja mi történik vele, ha ekkora hatalom jut a kezébe, nem készteti-e arra, hogy még többet akarjon. Sajnos nincs biztosíték arra, hogy szép terveit megtartsa a jövőben is, ám úgy érzem mégis igazat mond. Látom rajta az igyekezetet, a megbánást, amit nemrég a másik Uchiha arcán nem. Látom a szenvedést, amit a klánjának bűnei miatt kell viselnie, látom, hogy ő más. Nem hazudott abban sem, hogy önös érdekek vezetik, hisz nem akar úgy járni, mint Madara. Akkor miért hazudna abban, hogy mit is akar? Nem, én látom rajta, hogy ő jó ember!
- Kedvesem, még fiatal vagy, s bár tudom, hogy ezt már sokan mondták neked, de előtted még az élet! Ha már ilyen fiatalon ilyen nagy tervekkel, és ekkora, tiszta lelkiismerettel vagy megáldva, el sem tudom képzelni, később milyen erények fogják alkotni valódat. Hiszem, nem... Tudom, hogy te más vagy, márpedig ez nem könnyű egy ilyen klánban.
Itt kis hatásszünetet tartottam, nem tudtam pontosan megfogalmazni, mit is akarok kihozni ebből az egészből, ám az elhatározás már majdnem létrejött bennem, egyetlenegy kis lökés hiányzott. A monológom folytatása helyett közelebb léptem a fiúhoz, olyan közel, mennyire csak lehetett és mélyen a szemébe néztem.
- Ahhoz, hogy döntsek még egyetlen dolgot tudnom kell! Képes lennél-e elárulni engem ha segítenélek utadon? Képes lennél-e arra, hogy miután a célod elérted, kiirtsd azt is, aki a kezdetektől fogva melletted áll? Mert a Démon, miután megkapta amit akart, hajlamos az Angyal ellen fordulni.
Bár volt egy sejtésem afelől milyen választ ad, képtelen voltam anélkül igent mondani neki, hogy ezt a kérdést ne tettem volna fel. Ettől függött minden. Ha erre a kérdésre rosszul felel, akkor minden eddigi cselekedet és szó hiába való volt...
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 9:44 pm

Nem tudtam mire vélni hízelgő szavait, hisz’ ha ugyanezt valaki elmondta volna nekem, amit én most neki, biztos vagyok benne, hogy nem hiszek neki, s arra kezdenék el gyanakodni, hogy csak magáért teszi az illető. Még is láttam szemeiben a fényt, melyet csak az igaz szívű emberek lélek tükreiben véltem felfedezni. Hisz nekem, hisz bennem. Fejemben eme négy szó visszhangzott, mely boldogsággal töltötte el a szívemet. Végül feltett nekem néhány kérdést, melyeket hallva a helyes válasz után kezdtem el kutatni.
- Nem tudnék még egy társat, még egy barátot elveszíteni.
Próbáltam minél tömörebben kifejezni érzéseimet, gondolataimat, miközben bal szememhez tartottam kezemet. Szemhéjam szinte lángra lobbant a fájdalomtól, ám nem akartam gyengeségem megosztani társammal. Egy olyan embernek, aki magára vállalja klánja és a világ fájdalmait, annak nem szabad ilyen dolgokkal foglalkozni. Hisz’ a célom eléréséhez használt módszerek, biztosan az ötök kárhozatba fognak taszítani, ahol végre találkozhatom az igazi Démonokkal.
- Viszont nekem is lenne egy feltételem! Ígérd meg, hogy bármilyen mélyre fogok süllyedni a cél miatt, nem fogsz elpártolni tőlem.
Tekintetem ismét komoly lett, mivel ezt a kérdést fontosnak tartottam mindenkinek feltenni, aki készen állt velem tartani.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 10:00 pm

Válasza kielégítő volt számomra. Ha nem tudna elveszteni még egy társat, egy barátot, akkor nyilván bízhatok abban, hogy nem fordul ellenem.
Biztosan nagyon élénken él emlékezetében az a bizonyos eset, ha ilyen nagy hatást fejt ki rá. Bár lehet, hogy csak a tett szörnyűsége ivódott be lelkébe, és ez kínozza folyton. Ki tudja...
Feltűnt, hogy bal kezét a szeméhez tapasztja, nem tudtam konkrétan miért, de visszaemlékeztem, hogy miután visszatértünk kicsordult a vér a szeméből. Ezek után már nem volt kérdéses döntésem, letérdeltem mellé lehántottam kezét a szeméről, majd lefedtem azt jobb kezemmel.

- Shōsenjutsu - suttogtam, majd kezemet zöld fény vette körbe. - Nem tudom, mennyire hatásos ilyen típusú sérülés ellen, de talán valamelyest enyhíti a fájdalmad.
Míg tartott megkért arra, hogy tegyek neki egy ígéretet. Ennek hallatán elmosolyodtam és mélyen, a nem letakart szemébe nézve válaszoltam.
- Megígérem, azonban azt tudnod kell, hogy én jó embereket nem ölhetek, tehát ennek a súlya rád fog hárulni, ha ilyenre kényszerülnénk. Legyengíteni legyengíthetem, azonban azt, hogy megöljem a vallásom tiltja. Természetesen ez a gonoszokra nem vonatkozik, sőt az ő lelküket gyűjtöm.
Hirtelen bevillant, hogy a nem válaszoltam még a legfontosabb kérdésre, hisz' a fiú amiatt jön.
- Igen, csatlakozom hozzád és segítek neked, bármi áron! Remélem, hogy hasznodra leszek és hogy segíthetek terved kivitelezésében. Hogy segíthetek abban, hogy feloldozd klánodat...
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 10:30 pm

Bár nem kértem, még is odalépett hozzám és egy gyógyító technika segítségével próbálta enyhíteni a fájdalmamat kevés sikerrel, de a szándék a fontos. Eme tettét már fél sikernek könyveltem el és már csak szavakba kell öntenie.
- Köszönöm.
Mondtam, s jobbommal óvatosan megragadtam a kezét, mellyel éppen gyógyított és elhúztam szememtől. Fölöslegesnek láttam a chakra használást, mivel elég pihennem egy kicsit és megszűnik a fájdalmam. Viszont a látásom egyre inkább homályosodik a Sharingan aktiválásakor. Már nem húzhatom sokáig az eddigi legnagyobb bűn elkövetését, muszáj leszek megszerezni egy Uchiha szemét.
~ De tudtommal már csak néhány Uchiha maradt, azaz ha eggyel is találkozom, azt meg kell támadnom. Egyik szemét ki kell tépnem és a sajátomhoz illeszteni, ezzel megszerezve az Örök Sharingant, mely segítségével képes leszek a „Mennyei Áldást” korlátlanul használni. Eme technikával pedig véget vethetek a háborúknak.
Gondolkoztam el, ám mikor meghallottam Kaname hangjának csengését, ismét visszatértem a valóvilágba. Boldog voltam. Végre szert tettem egy olyan társra, akit semmiképpen sem akarok elveszíteni. Olyan, mintha elhunyt csapattársamat látnám ismét, ám ő más. Nem szabad a holtakat keresnem benne. Ismét felemeltem jobbomat és felé nyújtottam.
- Hát megköttetett a szövetség, melyre vágytam.
Mosolyodtam el, miközben a lány szemeit fürkésztem.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 7:12 pm

- Ez így van - mondtam még mindig a fiatal Uchiha szemébe nézve, majd hirtelen elkaptam tekintetem. - Azt hiszem ez egy érdekes szövetség lesz, a lehető legjobb értelemben.
Közben a nap egyre lejjebb és lejjebb szállt. Az időutazás és a kis tárgyalás igénybe vette a megérkezés utáni nap egészét.
Elmerengve néztem le a hegyről az erdőre, mely most úgy tűnt, mintha a lábam előtt terülne el.
Vajon jól döntöttem? Talán nem kellett volna belefolynom ebbe az egész? De hisz' láttam benne a szenvedést, a változásra való törekvés lángját, azt a mást, ami különbözővé, különlegessé teszi őt az Uchihák közt. Igen, biztosan jól döntöttem.
Hogy leplezzem vívódásom mosolyogva fordultam a fiú felé.

- Lassan teljesen eltűnik a nap, ha gondolod megvendégellek. A szentély mellett hálókamrák is vannak a barlangban. Igaz nem a legkényelmesebb bútorokkal, de pihenni tökéletes.
Beleszippantottam a friss légáramlatba, ami épp most száguldott végig a hegyen, hajamat kibontottam, hogy jobban átjárjon a szellő.
- Jut eszembe - kezdtem csukott szemmel, arcomat a szélbe tartva, a fiútól elfordulva -, egy dézsa is van, meg is fürdőzhetsz. Csak előtte kell vizet melegíteni, hiszen hidegben mégsem az igazi.
Míg vártam a döntését elindultam befelé, majd a barlang szájánál megálltam és visszatekintettem rá, hogy jön-e vagy sem.
- Seishin mindenkit szívesen lát, kivéve ha hitetlenképp a szentélybe lépsz. De mivel ehhez nem kell belépned oda, így nyugodtan bejöhetsz, ha választásodtól eddig ez tartott volna vissza.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 8:10 pm

Elértem a célomat, Kanamet sikerült meggyőznöm, hogy velem tartson. Viszont éreztem, hogyha rájön valódi célomra, akkor ő maga akar majd megölni. Mert mindaz, amit monológomban megemlítettem, szép és jó, de valódi célomat csak a távoli jövőben valósíthatom meg. Addig pedig muszáj a jelennel törődnöm, különben a Világot felemészti a fény. Eközben egy varjam tűnt fel a távolban egy tekercset tartva a csőrében.
~Végre! Megérkezett a tekercs, melyben a Sharingannal rendelkezők neve és tartózkodási helye van.
Mosolyodtam el, miközben a varjam vállamra szállt, s a kezembe adta a fontos dokumentumot. Kanamével pillanatnyilag nem törődbe, mohón a pecsét után kaptam, mely lezárta a tekercset és miután kinyitottam azt, olvasni kezdtem. Meglepődésemre csak néhány név volt a listára írva. Uchiha Madara, Uchiha Sasuke, Hatake Kakashi, Danzou, Uchiha Akihiro és még néhány általam nem ismert ninja. Ám az meglepett, hogy nem csak két Uchiha van rajtam kívül, Akihiro létezéséről nem is tudtam. A névsor végig futása után a tekercset elrejtettem ez idő alatt felvett fekete köpenyembe, majd Kanaméra pillantottam.
- Hát… Mivel elég későre jár, elfogadom a meghívásodat!
Mosolyodtam el, majd az ő vezetésével elindultunk a hálókamrákba, ahol néhány óra múlva a lány álomba merült, viszont én idegesen kezdtem el készülni. Mivel a mai este volt az, melyen megkísértem a sorsomat. Ma van a napja, hogy megszerezzem az Eien no Mangekyou Sharingant. Szemeimet lehunyva kötöttem oldalamra előszeretettel használt ninjatommal, mellyel már oly’ sok életet elvettem. Talán leginkább ez a penge emlékeztet sorsomra, hisz’ nem csak olyanokat öltem, akik velejéig gonoszak voltak. Mikor készen álltam még egyszer a lányra pillantva ezzel is bocsánatot kérve, hogy nem viszem magammal, majd ezután a Shunsin no Jutsut aktiválva Konoha no Satoba indultam…

Néhány óra elteltével véresen érkeztem meg a szentély elé. Szerencsére volt egy fürdő a szentély mellett, melyben még így bemehettem mivel egy árva lélek sem volt. Gyorsan megmosakodtam ruháimat is megszabadítottam a kosztól és vértől, melyek még frissek voltak, ezért sikerült kitisztítanom. Eme tevékenység után a hálókamrába mentem, ahol boldogan láttam, hogy Kaname még nem olvasta el a cetlit, amit írtam, ezért gyorsan zsebembe csúsztattam, majd én is nyugovóra tértem.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 10:44 pm

Az este viszonylagos nyugalomban telt, párszor felkeltem, de mikor átfordultam a másik oldalamra gond nélkül vissza tudtam aludni. Az utolsó felébredéskor döbbenten tapasztaltam, hogy világosabb a helyiség, mint korábban. Megvirradt.
Kissé komótosan kikászálódtam az ágyból, majd szemeimet dörgölve másztam ki a folyosóra. Bementem a helyiségbe, amit fürdésre használtunk, Karasunak egyelőre nem leltem nyomát.
Megmosakodtam, kicsit felfrissültem tőle, majd utána megtöröltem arcom, visszamentem a szobámba és felöltöztem.
Nehezen indul ez a nap, de csak beindul majd... Legalábbis remélem, mert rendkívül álmos vagyok. Furcsa, máskor mindig gyorsabban felébredek. Na mindegy, jobb lesz ha elkezdem a reggeli procedúrát.
Betámolyogtam a szentélybe, majd meggyújtottam az oltáron álló gyertyákat, s letérdeltem az elé, lehunytam szememet, majd eltátogtam a szokásos imát. Miután végeztem, elfújtam őket, majd hogy ne a füstbe mászkáljak, kimentem a barlang elé. Úgy döntöttem kicsit kiszellőztetem a fejemet, a hideg levegő talán felfrissít és nem leszek ilyen nyomott.
A várt hatás nem maradt el, pár perc múlva teljesen fitten, bár összefagyott arccal másztam vissza a barlangba. Ekkor láttam meg vendégemet, aki most jött ki szobájából.

- Szép jó reggelt, álomszuszék - biccentettem. - Csak nem hosszú volt az éjszaka?
Jó alvókája van, az biztos! Bár, lehetséges, hogy a időugrás miatt merült ki ennyire. Ki tudja, bár még olyan gyerek, lehet hogy csak többet kell aludnia, mint nekem. A lényeg a lényegben, hogy akkor kel fel mikor akar, Seishin vendégszeretete korlátlan, míg nem élnek vele vissza...
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 11:07 pm

A szállásomra való megérkezés utáni alvás látszólag túlságosan hosszúra nyúlt. Ezen az estén mindenféléről álmodtam. Volt ott Mangekyou Sharingan, Uchiha klán, Istenek, stb. Mikor felkeltem, egyáltalán nem értettem, hogy ez csak az Eien no Mangekyou Sharingan megszokásáig tartó mellékhatás volt, vagy csak a bűntudat okozta-e, ám utóbbi lehetőséget kilőttem, mikor eltűnődtem, hogy mikor is fogadtam meg eme szemek megszerzését. Körülbelül azóta, hogy tudomást szereztem erről a szintről. Kissé álmosan ballagtam ki a barlanghoz, jobb kezemben a ninjatommal és a felsőruházatommal.
- ’Reggelt. Fogalmazzunk úgy, hogy izgalmakban gazdag volt.
Sóhajtottam egyet, miközben oldalamra kötöttem fegyveremet, ingemet pedig egy villámgyors mozdulattal fölkaptam. Szemeimben már ott világított a Sharingan, mely örökké ott fog maradni. Egyfajta billogként kell mostantól hordanom, hisz az Eien no Sharingannak köszönhetően most már örökre látószervemben fog fényleni a vérvörös Doujutsu.
- És neked, hogy telt az éjszakád?
Pillantottam a lányra, miközben jobbomat a szám elé emeltem ásítás céljából. A tegnapi harc nagyon sokat ki vett belőlem és még a bal karom is eltört, ahogy érzem. Ám nem szeretném, hogy Kaname tőlem tudja meg azt, hogy elmentem a szemekért. Majd rájön, ha itt az ideje…
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 11:20 pm

Izgalmakban gazdag? Hát, kíváncsi lennék, mi tette neki azzá. Bár nekem is hasonló lett volna, de csak forgolódtam. Balról jobbra, jobbról balra... Azt hiszem több variáció nincs.
- Köszönöm jól, bár most reggel különösen nehezen tudtam felébredni. Furcsa volt, de most már határozottan fitt vagyok.
Valami különös volt a fiún, valami, ami tegnap még nem úgy volt. Végre rájöttem, mi hibádzik nála. Bár az tény, hogy nem a felsőteste volt az. Annak semmi baja nem volt, mi a francért kapta magára olyan gyorsan azt az inget?!
- A szemed... Miért aktiváltad a Sharinganod? Tegnap, mikor belenéztem nem ez a vörös színt köszönt vissza. Nem fogsz nagyon kimerülni?
Sehogy sem jutottam dűlőre a gondolattal, így muszáj volt megkérdeznem tőle, nyilván nem is hagyott volna nyugodni a gondolat, míg rá nem kérdezek.
Most azonban míg vártam a válaszra közelebb léptem hozzá és szemügyre vettem a szemeit. Lehet, hogy kissé furcsállta, én azonban jól meg akartam nézni magamnak. Nem mindennap lát az ember egy ehhez hasonló doujutsut.
Végül, mikor meguntam kissé hátrébb léptem, hogy mégse frusztráljam teljesen szegény srácot. Vagy, hogy esetleg nehogy félreértse a közeledést, ami nem olyan típusú volt, amit akkor csinálnak az emberek, mikor tetszik nekik valaki, hanem olyan, mint amit a kíváncsi ember csinál.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 11:52 pm

Örömmel hallottam, hogy jól aludt, és semmit sem vett észre a tegnap esti kimenőmből, mert nem szerettem volna magyarázkodni. Balkezemet próbálgatva néztem végig a Seishinista mozdulatsorát. Mikor feleszméltem már előttem állt, s Sharinganomat vizsgálgatta. Tudtam, hogy álcámnak vége, muszáj leszek elárulni neki tegnap esi tettemet, amit talán eddigi legnagyobb szégyenfoltomnak mondhatok.
- Tegnap este… Eltöröltem a korlátaimat. Mostantól nem kell félnem a sötétségtől.
Hunytam le szemeimet, miközben légzésem sokkal lassabb lett. Visszaemlékeztem a pillanatra, ahogyan mutató-, és gyűrűsujjammal széthúztam szemhéját, majd egy halk „Bocsáss meg!” kíséretében kitéptem szemét. A sajátomhoz illesztettem, aminek hatására Mangekyou Sharinganom kinézete megváltozott, és képes lettem irányítani az Amaterasut. Talán mostantól az lesz a legerősebb fegyverem.
~ Vannak dolgok, amiket még mindig nem mondtam el Kanaménak. Többek között azt is, hogy azért szereztem meg a Halhatatlan Sharingant, mert azt olvastam, hogy ezekkel a szempárokkal képes lehet az Uchiha klán tagja irányítani a chakrával rendelkező lényeket. Ezáltal bárkit rávehetek bármire, s még a vadidegenekből is képes lehetek szövetségeseket csinálni.
Ekkor kinyitottam szemeimet, s Kaname megpillanthatta megújult Mangekyou Sharinganom.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 7:23 pm

Hogy eltörölte a korlátait? Ezt meg hogy értette? Nem kell félnie a sötétségtől? Tehát nem kell félnie a vakságtól? De tegnap még azt mondta... Nem, az nem lehet! Ilyen gyorsan? És nem szólt róla? És egyáltalán hogy?
- Ugye... nem? Vagy mégis? Te is végeztél egy emberrel, pont úgy, mint Madara? Te is képes voltál kitépni egy családtag szemét?
Először felháborodtam, s ezt a hangomon is érezhető volt. Bár, azzal, hogy beléptem a szövetségbe és láttam az előzményeket, elfogadtam azt, hogy ezt meg kell tennie a béke érdekében.
Igen, a béke. Biztosan csak azért csinálta. És mert fél a vakságtól, de ez akkor is furcsa. Nagyon felgyorsultak az események.
Lassan sikerült megnyugodnom, és újra higgadtan szólaltam meg.

- Ne haragudj, csak nem számítottam rá, hogy máris akcióba lépsz. Még próbáltam megemészteni a tegnap történteket.
Az eleinte jellemző dühöm csillapodott. Nagyjából azt éreztem, mint mikor láttam a klán alapítóját, amint AZT teszi öccsével. Ám a Karasu iránt érzett düh, gyorsan szertefoszlott, s helyette nem maradt más, mint a megértés, ami átvette az előbbi negatív érzés helyét.
Végül is tudtam, hogy ez lesz, nem is kellene meglepődnöm ezen, de ez az érzés, mégis csak sikerült a hatalmába kerítenie elsőre... Sajnálom, ifjú Uchiha.

- És most? Most mi a terved? - kérdeztem még kissé csalódott hanggal, amit az először érzett felháborodás váltott ki.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 9:31 pm

Kissé elszégyelltem magam, látva Kaname megdöbbent arckifejezését, ám most nem volt időm ezzel foglalkozni. Még mindig gyenge vagyok, hiszen bár a Mangekyou Sharinganom már a legmagasabb szinten van, sajnos átugrottam egy képességen, a Susanoon. És anélkül nem fogok tudni véget vetni ennek az örökös rémálomnak. Nevezzük azt béke elhozásának, vagy a bosszú beteljesítésének. Jobbommal eközben egy fél-tigris kézjelet mutattam, mely segítségével fekete szemeim ismét megjelentek.
~ Úgy tűnik minden a chakrafókuszon múlik. Talány így leplezte Madara is egy darabig a dolgot.
Vakartam meg a tarkómat zavartan, miközben tekintetemmel még mindig Kaname arcát fürkésztem. Láttam rajta, hogy megijedt. Megijedt, pedig azt mondta, hogy bármi is fog történni, ő nem fog elrettenni tőlem. Talán hazudott, s talán hiba volt társamnak hívni. Bár én is hazudtam neki tervemben, viszont abban nem, hogy végezni akarok Madarával. Csupán azt nem mondtam el, hogy utána Konoha no Sato következik, majd sorban a többi nagy falu. Békét szolgáltatok az elnyomottaknak. Sajnos a gyűlölet, mely’ klánom tagjaiban él, bennem is meg van. Ám én ezt nem arra használom fel, hogy a Világ Ura legyek, hanem arra, hogy elpusztítsam a bűnös falvakat, amelyek hatására még a tiszta szívűek is menekülni kényszerültek.
- Hogy mi a tervem? Sajnos még csak árnyéka lehetek Madarának, ezért még erősödnünk kell. Eközben pedig minél több szövetségest kell találni.
Foglaltam össze gondolataimat röviden. Leginkább az erősödés volt a fontos, hisz’ ha csak egy kicsivel lenne több chakrám, akkor talán meg tudnám idézni a Susanoot. De amíg erre képtelen vagyok, addig próbálok a háttérben dolgozni.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 10:18 pm

Partnerem szemei ismét azt a fekete színt vették fel, melyekkel először találkoztam. Azokat a megnyugtató és olyankor sokatmondó fekete szemeket, melyekhez nem kötődött vérontás, azokat a szemeket, melyeket nem csúfított el a vörös szín.
Válaszát meglepetten hallgattam, azt hittem azzal, hogy megszerezte ezt a fajta Sharingant, már sikerült beteljesítenie amire vágyott.

- Ezt hogy érted? Ennél erősebbé válni? Lehetséges lenne?
Így is rettenetes hatalmat képvisel, remélem nem kapja el a mámor, a még ennél is nagyobb hatalom mámora és nem akar majd eltérni eredeti céljától, a békétől.
Míg így filozofáltam, megkordult a gyomrom, jelezve, hogy lassan enni kellene valamit, azonban ez a téma most jobban izgatott ennél.

- És merre keresünk szövetségeseket? Elképzeléseid vannak?
A kérdések áradata után csend következett részemről, csend melyet a kétségek okoztak, és amelyek társam kiléte felől vetődtek fel.
Kezdem azt hinni, hiba volt ilyen gyorsan igent mondanom. De ígéretet tettem és ezt nem vonom vissza. Én nem vagyok olyan ember, aki mindenféle apróság miatt sutba dobná a szavát, bár az is igaz, hogy ezek a dolgok nem annyira aprók, mint amilyennek kinéznek. Ezek a kérdések mind fontosak, hisz ha a gonoszt kell szolgálnom, inkább meghalok, mintsem ellentmondjak a vallásomnak. Ha tőrbe csaltak, akkor inkább imádkozom azért, hogy Seishin tépje ki lelkem, minthogy folytassam a bűnös életet és inkább önként leszek jelölt a halálra, minthogy megérjem azt, hogy kegyvesztetté váljak...
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 10:30 pm

Kaname kissé megdöbbent, mikor az erősödésről beszéltem neki. Tudtam, hogy most azt hiszi megszállottá váltam, de valóban nem tévedett sokat. Az Uchiha szentélyben sok tekercset elolvastam, melyek néhánya a Mangekyou Sharingan technikáiról beszél. Egy ilyenben olvastam a Kamuiról és a Susanooról, s bár előbbit nem szerezhetem meg az Amaterasum miatt, olyan szövetségesre van szükségem, aki rendelkezik eme hatalmas erejű technikával. A Susanooról pedig azt olvastam, hogy eddig csak néhányan szerezték meg. Ezeket az Uchihákat nevezik klánunk büszkeségeinek, de sajnos egytől egyig Konoha no Satót szolgálták.
- Jól hallottad. Sajnos egy szinten átugrottam, mikor megszereztem az Eien no Mangekyout. Ez pedig a Viharok és Tengerek Istene, a Susanoo. Nélküle biztosan nem fogok boldogulni a harcban.
Avattam be egy hétpecsétes Uchiha titokba, melyet csak kevesen ismernek. Mégis muszáj elnyernem a bizalmát, hisz’ a-nélkül képtelen leszek irányítani őt. Egy Medikus nélkül pedig elveszhetek, ha elfogy a chakrám. És a tény, hogy a legendás Sannin egyikétől tanult, még értékesebb segítővé teszi. Végül is a végső célom Konohagakure békés úton való elpusztítása. Igen, ez lehetséges. De nem szabad senkinek sem elárulnom tervemet, mert a végén még keresztbetesznek nekem, s akkor az egész felborul.
- Szükségünk van néhány olyanra, aki egy falu elismert ninjája, s kész belső információkat kiszivárogtatni. Emellett hallottam hírét egy szervezetnek, melyet klánom egy másik tagja vezet. Szerintem annak a csoportnak a tagjaira is egytől egyig szükségünk lesz.
Mondtam nyugodt hangon, de tudtam, hogy ezen szavak biztosan felkavarják a velem szemben álló lányt.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 10:45 pm

Nekem egy picit kombináltak ezek az Uchiha dolgok. Meg a Sharingan... Jó dolog persze, de ha ilyen áldozatokat kell hozni, akkor inkább nem szívesen lennék ennek a klánnak a tagja. Mindegyikőjük sorsa ugyan oda vezet. Pontosan tudom, hogy nevük egyszer el fog veszni a feledés homályában, miután meghaltak. Persze ezzel az újfajta doujutsuval lehet próbálkozni, de az égiek akaratának nem sokan tudnak keresztbe tenni. Ha menni kell, hát menni kell. Aki ezekkel a törvényekkel operál, az előbb-utóbb úgyis elvész. Én addig szolgálom Seishint, míg úgy nem akarja, hogy már ne tegyem többé. Azonban Karasut sajnálom. Ennyi szenvedés, és mindez miért? Egy szem miatt.
Gondolkodásom kicsit más irányt vett azzal, hogy ilyen dolgok kavarogtak a fejemben. Hiszen eddig amiatt aggódtam, hogy a fiú átvág. Most már az ő sorsa izgatott, hisz ha átver engem és végig hittem neki, akkor megérdemlem a sorsom, amit már korábban elterveztem. Ez az én keresztem és viselni fogom, míg szükséges. Ha úgy alakul, majd megszabadulok tőle és akkor is boldog leszek, hisz véghezvittem, amit akartam.
Az utolsó kijelentésén, már csak mosolyogtam. Folyton újabb információk jöttek, amiket előtte nem említett. Kezdett világossá válni minden. És szinte már elkerülhetetlenné vált sorsom, kezdtem belenyugodni, hogy előbb vagy utóbb meg kell tennem, a kérdés már csak az volt, hogy mikor és hogy lesz-e erőm hozzá.

- Értem már - folytattam még mindig mosollyal, sokat sejtető, lesújtó hangon. - De rendben van, amit megígértem, azt meg is fogom tenni. Azt hiszem, többre már nem is vagyok kíváncsi. Ha megbocsátasz, most elmegyek az erdőbe, muszáj sétálnom egy keveset és közben meglátogatok egy ismerőst. Ha nem muszáj, kérlek, ne gyere velem!
Azzal elindultam lefelé a hegyen, még mindig ugyanazzal a mosollyal, amit a keserű felismerés festett arcomra.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 11:03 pm

Ismét elgondolkozott. Látszik, hogy mindaz, ami az előbb elhangzott, sokkolta őt. Talán már azon gondolkozik, hogy ő maga fog elpusztítani engem, ha kiderült igazi célom. És ha így gondolja, akkor őt is feláldozható játékfiguraként fogom kezelni, ami ha nem elég hasznos, egy mozdulattal elpusztítom. De jelenlegi arckifejezését látva nem fogok bízni benne, csak felhasználom. Gyógyító képességei hasznosak számomra, ám ha túl sokat fog a múltammal foglalkozni, akkor egy egyszerű hipnózissal, az én akaratomat fogom gyakorolni rajtam. Végül is már mindent elterveztem. Elég erőgyűjtés után visszatérek Konohába. Mivel még mindig azt hiszik, hogy halott vagyok, beadhatok nekik egy olyan mesét, hogy elraboltak, s néhány ninjának hála most szabadultam ki a fogságból. Így hát ismételten a Hokage bizalmát fogom élvezni, többek között ezért is a háttérben mozogtam eddig. S megpróbálok a ranglétrán egy olyan pozícióig eljutni, ahol már én is tanácsokat adhatok a falu vezetőjének, ezzel gyakorlatilag belső viszályt keltve. Konoha elpusztítása egy olyan módon is lehetséges, hogy az alapkövet pusztítom el, mely Senju Hashirama törvénye. És ha a törvényeket eltörlöm, akkor elpusztítom Konohagakure eszméit is, ezzel a Rejtőző Levél Falut is. Gyakorlatilag ez a tervem. Hallva Kaname-t, halvány mosollyal az arcomon bólintottam neki, majd az egyik barlangba sétáltam, ahol folytattam az elmélkedést…
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 18, 2009 8:06 pm

A kellemetlen párbeszédet követő séta közben az erdőben baktattam gondolataimba merülve. Elmélkedésemet csak egy-egy állat zavarta meg, amik az aljnövényzetet zörgetve mászkáltak. Ilyenkor feleszméltem, majd újra visszazárkóztam a fantazmáim mögé.
Talán túl szigorú voltam szegény fiúval, elvégre nincs rá konkrét bizonyíték, hogy be fog dilizni. Lehet, hogy már képzelődöm? Ez az elzárkózás és egyedüllét az agyamra ment volna? Rögtön elüldözök mindenkit, akivel kapcsolatba kerülök. Ehhez azért tehetség kell, bár ez a "remete" lét elég kiakasztó dolog, mégsem foghatom csak erre. Be kell valljam, hogy egész végig ott bujkált bennem az az egészséges kételkedés, melyet néha sikerült elnyomnom, máskor viszont akaratlanul és hívatlanul a felszínre tört. Bár úgy tűnhetett sziklaszilárd meggyőződésem az, hogy a fiú nem tudna becsapni, még akkor is gondolok arra, hogy mégis. Sőt, ezt bizonyította a nem is olyan régi jelenet. Vagy ezt is csak beképzelem? Elvégre lehet, hogy én vagyok paranoiás és már olyan dolgokat is látok, amik nincsenek is. Ennyire megviselt volna az elzárkózás?
Hamarosan megérkeztem egyik úticélomhoz, a házhoz, ahol vásárolni szoktam. Az ott lévő személlyel olykor órákig elbeszélgettem, jobb társaság nem lévén, másrészt pedig ő is egyedül volt. Elég jól megértettük egymást. Próbáltam most is kikérni a véleményét. Ő csak megerősített abban, amire egyedül is rájöttem, mégpedig, hogy tartsam a szavam, tehát ne bontsam fel a szövetséget. Beláttam, igaza van és magamnak köszönhetem, ami történt, így nem maradt más választásom, mint az előremenet. Azt is elmondta, hogy a mi sorsunk is ugyanaz lesz, mint a többieké, ám hogy közben mit teszünk, az csak rajtunk múlik. Ő a remete életet választotta, én pedig a nehezebbik utat, ami ugyan járható, de az épeszűek nem ezt választják.
A kisebb eszmecsere után visszamentem a helyre, ami lassan otthonommá vált. Először meglepett, hogy az Uchiha még mindig ott volt, de ha már így alakult, akkor odamentem hozzá, majd feltettem egy egyszerű kérdést.

- Mikorra tervezed az indulást?
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 11:21 pm

Halvány mosoly jelent meg az arcomon, miközben a hideg sziklának dőlve gondolataimba merülve bámultam a vak világba. Nagyon is tudtam eme szövetség végkifejletét, de egy ideig még szükségem lesz Kaname segítségére. Legalább addig, amíg meg nem szerzem a Susanoot, amellyel már képes leszek legyőzni a legerősebbeket is, akik káoszt hoznak a világunkra. És akkor el fogom pusztítani az összes élősködőt, aki sosem tett semmit másokért. Eközben Kaname is előkeveredett, s rákérdezett a indulásunk időpontjára.
- Nem tudom, csak rajtad múlik.
Mosolyodtam el, miközben eltaszítottam magamat a nedves sziklafaltól, s egy halk sóhaj kíséretében a hálókamra felé indultam, hogy összekészülődjek az indulásra.
- Szerintem hamarosan indulhatunk, a Fű Országába.
Intettem magam mögé vissza se nézve. Hamarosan megérkeztem a kamrába, ahol megtaláltam felszerelésemet és csuklyámat, melyet szökésem óta viselek. Eme kissé szakadt ruhadarab emlékeztet arra, hogy ki is vagyok, s mi a célom bármilyen hihetetlen. Emellett ez szimbolizálja sorsomat is, ami talán már a közeljövőben beteljesül.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2010 5:41 pm

Mi a szöszt akar a Fű országában? Ennél jobb úticélt is kinézhetett volna, mondjuk a Hold országát. Egy turista paradicsom... Bár, tele van olyan emberekkel, akik csak önös céljaiknak élnek, de legalább lenne mit feláldozni Seishinnek. Amellett a tengerpart annyira gyönyörű! Ehelyett mehetünk a Fű országába... Itt is vannak szép helyek, nem mondom, de mégis csak jobb lenne egy másik állomás. Nyilván ő nem így gondolja, hisz nem véletlen megyünk oda.
- Kérlek, rajtam ne múljék. Máris összeszedem a cókmókom és felőlem indulhatunk. Jobb lenne, ha ma már nem aludnánk itt.
Ezután elindultam a hálóhelyiségem felé, ahol elkészítettem a batyum. Volt benne váltásruha, bár füstölő pálcika, gyertyák és egy kis élelem, hiszen hiába, enni kell. Sőt még az Uchihának is fogok adni, bár az biztos, hogy a szentem immáron nem a szívem csücske.
De mikor is volt az?! Végül is, a segítségadást sem azért vállaltam el, mert első látásra tudtam, hogy őt kedvelni fogom. Megsajnáltam és együttéreztem vele, hiszen azt mondta, jóvá akarja tenni a klánja bűneit. Na, igen... Ezt nem kellett volna, nyilván azt mondta, amit hallani akartam. De ha már belemásztam, akkor nem fogom megnehezíteni. Igyekszem segíteni őt az úton, ha valami olyat teszek, ami ott fent nem tetszik, annak úgyis meglesz a böjtje.
Kis tanácstalanság után elballagtam a fiú kamrájához, majd az "ajtó" előtt állva, kicsit elméláztam, aztán összeszedtem a gondolataimat és beléptem hozzá.
- Ha gondolod, indulhatunk is, részemről kész vagyok.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2010 11:06 pm

Testemet hanyag önbizalom lengte körül, miközben a hátamra terítettem éjfekete köpenyemet. Megszereztem az áhított erőt, már csak erős szövetségesek kellenek, akiknek a segítségével akár el is pusztíthatnám Konoha no Satot. Olyanok kellenek, akiket a gyűlölet vezérel. Ezért is megyek a Fű Országába, hisz’ tudtommal ott székel a Shouka Hateshi, aminek vezetője egy élő Uchiha. Neki nem kell tudnia, hogy én az vagyok, viszont én a benne lévő sötétség manipulálásával, talán a bizalmába férkőzhetek. Eme szövetség pedig mindkét félre nézve hasznos lenne. Csak azok fogják megsínyleni, akik vakon engedelmeskednek nekem. Köpenyem könnyű anyaga, minden egyes levegővételemkor megrezzent, olyan volt, mintha velem együtt lélegezne. Hamarosan Kaname lépett be a hálókamrámba, és jelezte, hogy indulhatunk. Halványan elmosolyodtam, majd kezeimet zsebre dugva kiindultam.
~ Sajnálom Kaname-san. Azzal, hogy mellém álltál, az ördögnek adtad a lelked.
Pillantottam a szemem sarkából a lányra, érezhető volt a feszültség közöttünk. Viszont engem nem zavart. Szerintem tudta, és még most is tudja, hogy mire vállalkozik, még is velem tart. Felőlem bármikor szabadon távozhat.
- Kaname-san. Ugye tudod, hogy nem kötelező velem jönnöd. Egy szavadba kerül és a megegyezésünk semmisé válik.
Dünnyögtem halkan, ezzel továbbnövelve a hatalmamat a lány felett. Hiszen ha ilyeneket mondok, akkor csak még inkább a bizalmába férkőzhetek.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 9:57 pm

- Mintha nem lenne mindegy, különben is, amit mondtam, megmondtam! Ha már egyszer beleegyeztem abba, hogy segítek nekem, akkor segíteni is fogok. Na, de inkább induljunk, borsódzik a hátam a gondolattól, hogy te még mindig a szentély közelében vagy. És különben sem kell nagylelkűsködnöd, ha úgy döntök kiszállok, akkor majd szólok. Ennyi!
Semmi szükségem nincs arra, hogy egy kis takonypóc kioktasson. Pontosan tudom mit tettem és most viselni fogom a következményeit. Az élet erről szól... Senki sem bújhat ki a felelőssége alól és nem kerülheti el sorsát. Én sem és ő sem, de ő erre még nem jött rá. Mindig is lesz egy nagyobb hal, ami majd bekebelezi, de hát kicsi még, majd megérti az élet nagy dolgait. Addig is, majd "egyengetem" az útját, a magam módján.
- Még mindig nem árultad el, mit akarsz a Fű országában... Nem is fogod? Vagy inkább barkochbázzam ki? Vagy csak kövesselek? Melyik alternatíva szimpibb?
Nem is tudom mitől, de hirtelen ingerült lettem, amiről nem igazán tehettem, mert fogalmam sem volt, mi váltotta ki ezt az érzést és a vele áramló csípős megjegyzéseket.
Na, még ez is... Kezdem elveszteni az önkontrollt. Ez is ez miatt van. És még csak az út elején vagyunk, mi lesz később? Lehet hogy fojtogatni fogom már a második napon. Azért az vicces jelenet lenne, na de senki sem tudhatja, mit tartogat a jövő, majd elválik.
Azzal beálltam a kijárat elé és ott vártam, hogy végre ő is megmozduljon.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Hegyek - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 10:41 pm

Tekintetem továbbra is semmitmondó maradt, ám ezúttal már valamiféle hidegség tükröződött belőle. Kezdtem nagyon unni, hogy Kaname gyerekként kezel, viszont ennek is meg volt a maga előnye. Elvégre egy gyerek, hogy lenne képes a háttérből irányítani mindent, és mindenkit. Pedig ez volt a célom. A Fű Országában felkeresem az Uchiha klán egy másik életben maradt tagját, akivel ha minden jól megy szövetkezem, s együttes erővel képesek leszünk, akár Konoha no Satot is lerombolni. Rossz esetben végeznem kell vele. Hiszen csak úgy győzhetsz le egy Sharingan birtokost, ha te is rendelkezel a Sharingannal. És nálam van az előny, mivel engem az egész Világ halottnak hisz, őt pedig mindenki üldözi. Bárhogy is lesz, előbb-utóbb rá fog jönni, hogy társulnia kell velem. Hallva Kaname válaszát, elmosolyodom, s szemem sarkából rápillantok.
- Ahhoz képest, hogy legalább 9 évvel idősebb vagy nálam, te sokkal gyerekesebb vagy, mint én. Ugye tudsz róla Ka-na-me? Gyerekként kezelsz, pedig nem ismered az Uchiha klán valódi történetét.
Ez a megjegyzésem biztosan fel fogja dühíteni a lányt, de kíváncsi vagyok idegei meddig is tűrik az ilyesféle megjegyzéseket. Eközben jött a következő kérdés, melyre megint valami csípős válasszal akartam felelni.
- Tudod, eddig még nem kérdezted. Egyébként a klánom egy másik életben maradt tagjához megyünk, Uchiha Akihiro-hoz.
Ez a válasz talán még inkább kiborítja, hiszen „Aki” egy körözött bűnöző, aki nem mellesleg egy hírhedt szervezetnek a vezetője. Minden szempontból félelmetes ellenfél, és nem lenne jó, ha összetűzésbe keverednék vele.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Villám Országa - Hegyek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Hegyek   Villám Országa - Hegyek - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Villám Országa - Hegyek
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Villám Országa - Kikötő
» Víz Országa - Erdők
» Hó Országa - Falu
» Fű Országa - Erdő
» Eső Országa - Esőerdők

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Villám Országa-
Ugrás: