★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Női és Férfi fürdő

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Női és Férfi fürdő Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Női és Férfi fürdő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Konohagakure - Női és Férfi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Konohagakure - Női és Férfi fürdő   Konohagakure - Női és Férfi fürdő I_icon_minitimeVas. Május 31, 2009 1:18 pm

Ide járnak lazulni Konoha lakói.
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Női és Férfi fürdő Left_bar_bleue2200/4000Konohagakure - Női és Férfi fürdő Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Női és Férfi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Női és Férfi fürdő   Konohagakure - Női és Férfi fürdő I_icon_minitimeVas. Jún. 28, 2009 3:39 pm

Már vagy 3 perce tetőről tetőre ugráltunk. Néha néha hátra tekintettem, hátha követ minket valaki de ezt a sebességet nem bírták tartani. Szóval sikeresen leráztuk őket. Épp egy emeletes ház víztározó tartályára ugrottam amikor a távolban felfigyeltem egy épület sorra ahonnan, enyhén ködre emlékeztető látvány fogadott.
- Héj, Kohaku ! Arra ugye fürdő van ? - kérdeztem majd mutató ujjammal a távolba mutattam.
- Jah... de miért is ? - kérdezte kicsit értetlen tekintettel majd vigyorogva válaszoltam.
- Ugorjunk be. - 6 perc múlva már Kohakuval együtt fürdőztünk a kellemesen meleg vízben. Szerencsére rajtunk kívül senki se volt. Így nyugodtan lehetett társalogni. A többi medencéhez képest ez sokkal kisebb volt de így is két ember számára még mindig elég nagy. Mögöttünk egy nagy szikla volt mely szélére, ugye építették, bal oldalt egy fa kerítés amely el választott minket a hölgyektől.
- Amúgy most, hogy senpai nincs itt, mihez kezdünk ? Szerinted, hm ? -
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Női és Férfi fürdő Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Női és Férfi fürdő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Női és Férfi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Női és Férfi fürdő   Konohagakure - Női és Férfi fürdő I_icon_minitimeVas. Jún. 28, 2009 4:22 pm

Beültünk fürdeni Yagatoval, és mit ne mondjak, nem ártott. Már negyed órája forrtunk amikor Yagato előállt egy kérdéssel:
-Amúgy most, hogy senpai nincs itt, mihez kezdünk ? Szerinted, hm ?
-Szerintem? Tudnánk pihenni, edzeni, vagy kérhetünk küldetést a Hokage-samatól.
-Kohaku, s a Hokage ha tud, ad olyan küldetést amit mit szeretnénk? -kérdezte Yagato s felcsillant a szeme.
-Mire gondolsz? -kérdeztem a sráctól.
-Tudod, mindig is akartam egy olyan küldetést kapni amiben agy magas rangú személynek kell a testőrnek lenni. -mondta Yagato.
-Testőrnek? Hm.. Talán megengedi a Hokage. -mondtam és távoztunk a fürdőből.
Elindultunk a Hokage irodájába, és útközben még egy gyors kérdéssel állt elém Yagato:
-Kohaku, azt tudtad, hogy a senpai lesz a vezetőnk a küldetésen? És, hogy rajtunk kívül még két vagy három genin lesz ott?
-Nem, ezt nem tudtam, kösz, hogy szólsz. -válaszoltam.
Elértük a nagy épületet és köszöntem az őrnek:
-Jónapot, a Hokage-samahoz jöttünk.
Az őr beengedett s elértük a terem ajtaját. Bekopogtam, majd beléptünk egy határozott "Gyere be!"-re.
Vissza az elejére Go down
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Női és Férfi fürdő Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Női és Férfi fürdő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Női és Férfi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Női és Férfi fürdő   Konohagakure - Női és Férfi fürdő I_icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 8:10 pm

Nagyon lazán sétálgattam az utcán mikor eszembe jutott,hogy hova indultam a fürdőbe. Azzal felugrottam a mellettem lévő ház tetejére és körbenéztem már meg is van azzal elindultam. Pár perc múlva már egy jó kis meleg vizű medencében üldögéltem.
- Na végre valami jó is van ezen a napon mondtam és lemerültem a medence aljára.
~ Vajon mikor fogok találkozni a sensei-el?? Gondolkoztam majd még egy órát a fürdőben töltöttem de utána elindultam hazafelé.
Mikor megérkeztem és benyitottam nem volt otthon senki. Ezért leültem és ettem egy falatot majd robbantgattam egy kicsit és lefeküdtem aludni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Női és Férfi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Női és Férfi fürdő   Konohagakure - Női és Férfi fürdő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Női és Férfi fürdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Konohagakure - Kórház
» Konohagakure - Kapu
» Konohagakure - Folyópart
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: