★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - Országhatár

Go down 
+10
Doragon Akudo Shaichi
Natsuki Shuichi
Hanimi Kaname
Fumetsu Kyuusaisha
Zakari Ken
Sai
Yoshizawa Kodama
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Országhatár   Tűz Országa - Országhatár - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 01, 2010 4:01 pm

[A rejtélyes épület]

Nyugodtan, lendületes tempóban haladtam előre, mikor egy otogakurei férfit fedeztem fel, aki hamarosan engem is meglátott. Azonnal előrántotta a katanáját, s elém lépett.
- Igen. Azért a rejtélyes építmény miatt jöttem a ti kis… minek is nevezitek? Ország? Inkább hívnám menekülttábornak. Milyen szomorú, hogy nem engedhetsz át. Így kénytelen leszek végezni veled.
Sóhajtottam halkan, majd én is előhúztam karomat és ellenségemnek szegeztem. Látszólag nem szenvedett önbizalom hiányban, hisz lassú lépteivel biztosan csak a drámai hatást akarta fokozni, és azt, hogy nem menekülhetek. Nagyot tévedtem. Közben azon kezdtem el gondolkozni, hogy lehet a Halhatatlan Mangekyou Sharinganomat kéne használnom rajta, egyfajta tesztelés céljából, hiszen erre még nem volt lehetőségem. Nagyon érdekelt, hogy milyen is úgy használni az erősebbnél erősebb vérvonali képességeimet, hogy nem kell félnem a hátrányaiktól. Emiatt az érzés miatt, úgy döntöttem, hogy a megfelelő pillanatban a Tsukuyomi használom áldozatomon, és az illúzió hatása alatt kivallatom, hátha megtudok valami hasznos információt. A ninja szavait hallva megvontam a vállam, s e szavakat mondtam:
- Csak fejezzük be. Gyorsan.
Ekkor a Hang falubeli shinobi aktiválta a Shunsin no Jutsut és felém rontott. Én ekkor aktiváltam a Mangekyoumat, s már lassítva láttam ellenfelem mozgását. Ezáltal könnyen kitudtam térni csapása elől, majd a Fürgébb Test Technikáját aktiválva, a férfi előtt jelentem meg, s megpróbáltam úgy fordítani a fejem, hogy az pont a szemembe nézzen.
- Tsukuyomi.
Mondtam, aminek hatására, ha sikerült a szemkontaktus létesítése, ellenfelem egy másik dimenzióba találja magát, egy keresztre feszítve…
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Országhatár   Tűz Országa - Országhatár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 02, 2010 8:55 pm

// A rejtélyes épület - Karasu cselekményszála //

Az Uchiha klán túlélője megőrizte a hideg vérét, s igazából nem is vette komolyan az ellenfelét. Valószínűleg igaza is volt, hiszen a fickó csak szimplán sokat képzelt magáról. Túlságosan sokat, bár ennek nem sokkal később meg is lett az eredménye. Ahogy Karasu sikeresen aktiválta klánjának félelmetes fegyverét, a Mangekyou Sharingant, rögtön alkalmazta annak egy igen erős Genjutsuját, ami Tsukoyomi néven ismert. A férfi belenézett a Missing-nin szemeibe, de pár pillanat múlva lefagyott a képéről öntelt vigyora. Egy kereszten találta magát, valamiféle másik dimenzióban. Nyilván való volt, számára itt már nem volt menekvés. Nem volt más hátra, minthogy az Uchiha kifaggassa a férfit. Amint csak álltak egy helyben, egy másik Hang ninja is arra tévedt, aki távolról észrevette a két embert. Karasut csupán hátulról látta, ám ő okosabb volt, mint csapdába esett társa, ezért következtetett arra, hogy szövetségese egy Genjutsuba esett. Ő szintén használta a Shunsin no Jutsut, ezek után rohanni kezdett az erősítésért. Három másik fickóba futott bele, akiknek ezt mondta:
- Gyertek gyorsan! Behatolót találtam!
Így már négyen indultak el az előző hely felé, azután az Uchiha háta mögé osontak, de a távolságot jól betartották. Nem sokkal később mind a négyen elhajítottak egy-egy robbanó jegyzettel ellátott kunait, amik Karasu lábaitól nagyjából egy méterre helyezkedhettek el. Csak idő kérése, s a fegyverek aktiválódnak, akkor pedig az ifjú Uchiha könnyen életét vesztheti.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Országhatár   Tűz Országa - Országhatár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 03, 2010 1:06 pm

Tervem tökéletesen bevált, és sikeresen csapdába ejtettem az otogakureit a Tsukuyomiba. Két pengével a kezemben jelentem meg előtte a másik dimenzióba, és halványan elmosolyodtam, mikor elkezdett könyörögni nekem. Jobbommal tartott katanát némán a jobb mellkasához emeltem, s lassan, komótosan nyomtam a hús felé. A férfi hangosan felordított a fájdalom miatt, ám én ekkor már tövig szúrtam a pengét.
- Nos, mi lenne, ha elárulnál pár dolgot arról a bizonyos épületről? Talán azt, hogy a drága Orochimaru-sama mit gondol róla.
Ha továbbra sem válaszol, akkor folytatom a kínzást, mind addig, amíg beszélni nem kezd… Hamarosan már tíz kard virított áldozatom testében, aki emiatt úgy nézett ki, mint egy sündisznó. Ám ekkor megzavarták vallatásomat, néhány Hang falusi shinobi jelent meg. Egy-egy robbanó jegyzettel ellátott kunait, dobtak a lábam elé, s már nem volt időm kitérni előle. Mangekyoum egyszerű Sharinganná alakult, miközben én kézjeleket formáztam, s megkísérlem aktiválni a Tengoku Megumit, aminek segítségével a fizikai valómat ideiglenesen elpusztítom, ezáltal semmilyen fegyver, vagy jutsu nem árthat nekem. Ebből következőleg a robbanó jegyzetek robbanásától én nem sérülhetek meg, ellenben az otogakurei jounin, akit éppen vallattam. Ha minden az elképzelésem szerint alakul, az asztrális formában közel kerülök a többi shinobihoz, majd ott ismét létrehozok egy fizikai testet, s katanámba vezetve a villám chakrámat, rájuk támadok.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Országhatár   Tűz Országa - Országhatár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 6:04 pm

// A rejtélyes épület - Karasu cselekményszála //

Karasu időben észrevette a csapdát, amit állítani akartak neki, majd megszüntette a férfi kínzását, aki az idő alatt semmiféle információt nem adott ki az Uchihának. Az otogakurei térdre esve kapkodott levegő utána, szinte fel sem tudta fogni, ami történt vele. Mikor szemei a robbanó jegyzetekre tévedtek, egy izzadságcsepp csordult le a homlokán, majd kitágult pupillákkal ennyit nyögött ki:
- Hogy az a...
Mielőtt befejezte volna a mondatát, mi bizonyosan káromkodásként végződött volna, eltűnt a jegyzetek által okozott tűzben. Miután elmúlt a detonáció, csak egy már majdnem teljesen hamuvá vált holttest hevert a talajon. Sajátos technikájának köszönhetően Karasu sikeresen kikerülte a többi shinobi merényletét.
- Mi? Valami nem stimmel.- jelentette ki az egyik ninja, mialatt rémülten tekintgetett maga köré.
- Hová lett?- kérdezte egy másik, mialatt felszerelései közül előkapott egy kunait. Erősen szorította a fegyverét, de nem sokkal később vér száguldott ki a testéből. Az Uchiha klán túlélője ugyanis mögé került, ahonnan katanájával egy halálos csapást indított ellensége felé. A Hang Országából származó alak egy halálsikoly után a földre esett.
- Te szemét!- kiáltotta a mellette álló ninja, aki Chakrát koncentrált a két kunaiába, amivel nekirontott Karasunak. Mivel fegyvereiben Szél elemű Chakra volt, egy kis idő után megtörte Karasu védelmét, azután egy jól irányzott rúgással hasba küldte a Missing-nint. Miközben Karasu kissé összecsuklott, a másik shinobi hátrapattant, ezt követően kézpecsétek mutatása után eme szöveg hagyta el száját:
- Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa!
Így az Uchiha felé egy nagy széllöket száguldott, ami komoly sérüléseket okozhat neki, amennyiben elkapja. Ez idő alatt a többi otogakurei egymás hátát fedezve, védekező pozícióban figyelte az események lezajlását.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Karasu




Hozzászólások száma : 44
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 31.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Left_bar_bleue26900/30000Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty_bar_bleue  (26900/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Országhatár   Tűz Országa - Országhatár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2010 7:52 pm

[A rejtélyes épület]

Kardommal sikeresen végeztem az egyik Hang falusival, s eközben az előbb vallatott ninja is elhalálozott. Ördögien elmosolyodtam látva, hogy a hullák társai rémülten próbálnak valami használható ötlettel előállni. Halvány önbizalom lengte körül testemet, úgy éreztem ezt a csatát semmiképp sem veszhetem el. Már majdnem elkönyveltem magamnak győzelmemet, mikor az egyik férfi a saját fegyverébe szél chakrát vezetett, és úgy támadott meg. A fegyvert egy darabig vissza tudtam szorítani, de utána a szél felülkerekedett a villám chakrámon, s emiatt a kardomat kénytelen voltam nem bevetni. Egy villámgyors mozdulattal visszatoltam hüvelyébe, ám eközben az otogakurei sikeresen hasba rúgott. Összecsuklottam, és némi vér folyt a ki a szám sarkából.
- A fenébe. Miért pont ezzel az elemmel kell rendelkezned?!
Morogtam az orrom alatt, miközben ismételten erőt vettem magamon, és felegyenesedtem. Csak ekkor láttam meg, hogy az egyik ellenfelem egy ninjutsuhoz készül. Én is kézjelekbe kezdtem, és mikor kimondta a szél elemű technikának nevét, én aktiváltam a Testhelyettesítő Jutsu-t. Ha sikeresen kivitelezem a technikát, akkor az előbbi szél ninjutsu használó mögött jelenek meg, Majd egy kunait előkapva a torka felé vágok, hogy elmetszhessem azt, és ezzel végezzek vele. Ezt követően még egy tőrt veszek elő, és felveszek egy védekező tartást.
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Országhatár   Tűz Országa - Országhatár - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2010 5:53 pm

× Árulás a levelek közt ×
Nem messze a tábortól, néhány feltűnően fontoskodó ninjára lettünk figyelmesek. A képlet ekkor már egyszerű volt és nyilvánvaló, azonban a keveredés elkerülése végett, vezetőnk felvázolta a helyzetet.
Hát, persze, hogy ott lapul a főkolompos. Mikor rosszul áll a szénája, akkor meg már menekülne... Na,de nem. Ebből nem fog enni! Úgy elkapjuk, hogy nagyon, aztán pedig bűnhődni fog a tetteiért. Lázadók... Az ilyenekre nincs szüksége Konohának.

- Rendben - mondtam, jelezve, hogy megértettem a tervet, majd megkezdtem a manőverem.
Létrehozok két darab árnyékklónt, majd az egyiket beküldtem egy közeli bokorba, mintha én lennék az és onnan próbálnék támadni. Persze az a bozótban izegni mozogni fog, mintha elvétette volna a tervet, így mikor kiszúrják azt hiszik és vagyok, és őt támadják meg. Közben a másikat frontális támadásra vezénylem, én pedig a csapat jobb oldalába kerülök és meglepetésszerűen ütök rajtuk. Hogy biztos legyen a siker, alkalmaztam a Kawarimi no Jutsut, így ha esetleg észre is vennének, a rajtaütés közben, akkor is csak egy farönköt találnának el, nem pedig a valódi énem. Ha sikerült a jobbjukra kerülnöm, ismét csak használom az Atsugai no Jutsut, s ha ez elől esetleg kitérnének, akkor komolyan eszközökhöz folyamodom. De mindenesetre egyelőre nem használom a legyezőm, csak ha komolyabb bajba kerülök. Ezek után nekiláttam a tervem megvalósításához.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Left_bar_bleue20000/26000Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Országhatár   Tűz Országa - Országhatár - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2010 10:40 pm

//Árulás a levelek közt – Mesélő//

A csapat tagjai különböző trükköket és technikákat vetettek be. Teljesen bedőltek nekik, és könnyedén ki tudták iktatni velük az őröket, és az időközben támadni próbáló ellenséges shinobikat. Meglepő, hogy néhány egyszerűbb csel mennyire be tud válni…
Amint a vezető észre vette, hogy csapata megsemmisült, a csapat felé fordult, s kétségbeesetten a földre rogyott. Látszott rajta, hogy félt, s nem számított arra, hogy ilyen hamar megtalálják táborukat, és megsemmisítik tervüket. Térdre rogyott, s valamit elkezdett motyogni. Szinte kivehetetlen volt mondandója, csak alig néhány szót csíphettek el belőle a csapat tagjai. A „nem én” és a „meghalok” szavak talán egyértelmű lehetett mindenki számára. Valószínűleg csapdába csalták őket, vagy legalábbis még idő előtt megszöktették az árulók vezetőjét, és most csak egy egyszerű bábbal állnak szemben. A megsemmisült „vezető” önként megadta magát, így a három shinobi minden gond nélkül el tudta szállítani Konohába, hogy ott mondják ki rá a végső ítéletet…

Nos, ezennel végeztünk a küldetéssel. ^^ Hamarosan – ha nektek is megfelel – egy nagyobb szabású folytatás is lesz. (: Addig is, kiosztom a pontokat, melyek a következőképp néznek ki:
Miya Sakura: 500 chakra + 1000 kane
Doragon Akudo Shaichi: 500 chakra + 1000 kane

Gratulálok mindkettőtöknek, további kellemes játékot! ^^

Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - Országhatár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Országhatár   Tűz Országa - Országhatár - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - Országhatár
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tűz Országa - Kikötő
» Hang Országa - Országhatár
» Hó Országa - Falu
» Fű Országa - Erdő
» Eső Országa - Esőerdők

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: