★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - A Folyó vidék

Go down 
+3
Watanabe Diran
Raiko Tenzo
Akasuna no Sasori
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 3:09 pm

Ez a hely a Szél és a Tűz Országa között fekszik. Itt található meg az Akatsuki búvóhelye, amely egy barlang. Bejutni csakis a tagoknak lehetséges, vagy azoknak, kik leküzdik a nehézségeket, miket a pecsét okoz. Bár az utóbbi nem ajánlatos.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 3:40 pm

// Az Akatsuki kibővül! Új tag avatása //

Egy esős napra ébredtek a Folyó vidékének lakói. Nem is sejtették, hogy egy helyen valami fontos esemény fog ma történni. Egy volt sunagakurei Jounin komótosan ballag az úton. Első ránézésre, mintha csak céltalanul bolyongana a rémes időben, arca a föld felé fordul, néha-néha kitekint kalapja alól, viszont elég ritkán. Ő Raiko Tenzo, akinek elsődleges célja, hogy találkozzon az Akatsuki nevű szervezettel. Pár óra múlva már letért az útról, az erdő belsejében, a fákon ugrálva közelítette meg a búvóhelyet. Mikor rálelt a nagy szikla ne védte a bejáratot. A helyet víz vette körül, így olyanoknak, kik nem tudják kezelni a Chakrájukat, szinte megközelíthetetlen. Raiko belépett, s a sötétben csak halvány alakokat tudott felfedezni, szám szerint kilencet.
- Üdvözöllek... Raiko Tenzo. Hát mégis csak sikerült idetalálnod.- szólalt meg egy mély hang. Pár másodperc múlva éppen annyi fény képződött a barlangban, hogy lehessen látni az Akatsuki tagok arcát.
- Talán mégsem olyan rossz a fickó, hm.- mondta egy hosszú, szőke hajú férfi, miközben gonoszan vigyorgott.
- Lehet le kellene tesztelni. Te mit gondolsz Itachi- san?- érdeklődött egy kék hajú, s bőrű shinobi, kinek furcsa hangja volt, hátán pedig egy hatalmas kardot viselt. A kérdésére nem érkezett válasz.
- Érdekes. Szinte zökkenőmentesen idetalált.- mondta egy másik tag. Neki a kinézete majdnem kivehetetlen volt, csupán két sárga szempár világított a sötétben.
- Na mi lesz? Utálok várni...- szólalt fel unott hangom még valaki.
- Majd én letesztelem, ezt a patkányt!- kiáltott őrült hangon egy fehér, lenyalt hajú fickó, akinek egy nagy kasza ékeskedett a hátán.
- Rendben... Raiko Tenzo! A feladatod az lesz, hogy egy órán át kell harcolnod Hidan ellen.- jelentette ki a narancssárga hajú férfi.
- Ja! Ha túléled, átmentél. Bár erősen kétlem. Na kezdjük!!!- ordította Hidan nevezetű Akatsuki tag, majd előrántotta hatalmas fegyverét, s Raiko felé indult hadonászva.
Vissza az elejére Go down
Raiko Tenzo




Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 21.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 3:59 pm

// Az Akatsuki kibővül! Új tag avatása //
Viszonylag hamar rátaláltam a barlangra ahol az Akatsuki nevű szervezet rejtőzött. Miután bementem a barlang bejáratán 9 alakot láttam.
~Hm.. Szóval ők az Akatsuki.~ Gondoltam, és hallgattam mit beszélnek. Egy bizonyos Hidannal kellett harcolnom, egy órán át, és akkor megfeleltem. Valamiért különös előérzetem van Hidannal szemben, mivel élég megszállottnak tűnik. De nekem most csak az volt a fontos, hogy bármi áron bekerüljek a szervezetbe, még ha ez egy régi tag elvesztésével is jár.
~Milyen ereje lehet ennek a Hidannak. A többiek nagyon megbíznak benne, ha ráhárították az avatást. Meg egy kicsit beképzelt, hogy ha túlélem tag vagyok. Szép~Gondoltam és védekező állást vettem fel.
-Nos rendben. Mivel szeretnék csatlakozni hozzátok, ezért kiállok Hidan ellen. De az egy óra egy óra legyen!-mondtam és vártam a fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 4:34 pm

// Az Akatsuki kibővül! Új tag avatása //

Hidan őrült képet vágva ugrott a levegőbe, és csapott egyet Raiko felé, ám ő kikerülte egy gyors odébb ugrással.
- Gyorsan mozog.- jelentette ki egy maszkos férfi, akinek az arcát egy maszk takarta, viszont világoszöld szemei folyamatosan a két viaskodó alakra összpontosultak.
- Vajon ki fogja bírni?Hm...- érdeklődött újra a szőke hajú alak.
- Bizonyára van annyi esze, hogyha gyenge lenne, nem jön ide.- mondta egy sötét hajú, vörös szemű tag. A szemében három fekete pont volt. Raiko úgy érezte, az az alak minden mozdulatát látja, olyan érzés jött rá, az elől a fickó elől, ha akarna sem tudna elrejtőzni.
- Nem Hidant kellett volna ellene küldeni... Semmi látványos nincs abban, ahogy küzd.- állapította meg az unott hangon beszélő shinobi.
- Igazad van, Sasori no danna! Az ő művészete meg sem közelíti a mienk szépségét, hm.- szólalt fel újra a szőke ipse. Láthatóan ő egy beszédes alak, tele önbizalommal, valamint megszállottsággal. Bár az Akatsukiban előfordulnak hasonló egyéniségek.
- Nyugalom Sasori, Deidara! Az, hogy Hidan ment Raiko ellen, nem a harcstílusa miatt van. De ezt ti is nagyon jól tudjátok.- csillapította le társait a narancssárga frizurával rendelkező férfi, aki bizonyára a vezér. A kilétére viszont még nem derült fény, sőt a nevét sem árulták el. Hidan nem állt le a támadásokkal, rendszeresen hadakozott a kaszával, de hirtelen megpróbált egy rúgást leadni ellenfele gyomra felé. Ezt követően köpenye alól előkapott egy fekete karót, melyet a volt sunagakurei Jounin szívébe akart döfni. Ha Raiko nem cselekszik ügyesen, akár az életébe is kerülhet.
Vissza az elejére Go down
Raiko Tenzo




Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 21.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 6:04 pm

// Az Akatsuki kibővül! Új tag avatása //

Hidan támadása után érdeklődően hallgattam a tagok beszélgetését. Közben észrevettem egy érdekes alakot aki mintha elemezne azokkal a fura szemeivel. Nem volt időm ezen rágódni, mivel Hidan nem hagyott gondolkodni sem. Egy pengével támadt felém, én pedig csak egy kézjelet mutattam. A penge átdöfött. Mindenki ámulattal nézte a harcot, és csodálkoztak a végkifejleten. Mikor Hidan szólni akart a távolból megszólaltam.
-Onbu no jutsu: Ichi!-miután ez elhangzott az addigi Raiko akit a penge átszúrt átváltozott egy csontvázzá, akin fekete köpeny volt alatta pedig számtalan fegyver. A jutsu nevének elhangzása után Ichi újjaiból pengék jelentek meg, és Hidan felé vágott. A vágás után hátrébb húztam, majd így szóltam.
-Azt hitted csak elfogok ugrálni előled? Ha csak erre lennék képes akkor nem itt lennék, hanem még az akadémia padjait koptatnám.-fejeztem be és Ichivel újabb támadást indítottam.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzomb. Aug. 29, 2009 1:03 am

// Az Akatsuki kibővül! Új tag avatása //

Raiko egy igazi bábhasználó módjára cselezte ki Hidant. A fehér hajú fickót viszont nem nagyon érdekelte a dolog. Az Ichi nevű báb fegyverei egyenesen a férfi testébe hatoltak, aki ettől előrebukott, mintha meghalt volna.

- Azt hitted csak elfogok ugrálni előled? Ha csak erre lennék képes akkor nem itt lennék, hanem még az akadémia padjait koptatnám.- szólt be ellenfelének az ex sunagakurei Jounin.
- Nézzenek oda! A fickó rendesen átvágta Hidant.- szólalt meg a kék bőrű, első ránézésre cápának tűnő illető.
- Várd ki a végét...- csitította le a maszkos alak. Valószínűleg ő és Hidan társak, ugyanis eléggé az ő pártját fogta a félelmetes tekintetű, mély hangú Akatsuki tag. Egyszer csak Hidan felütötte a fejét, utána elkiáltotta magát:
- Te nyomorult!! Ez marhára fájt! Ezért kiszaggatom a belsőszerveid és ledugom a torkodon!!!
Testén a sebek tisztán látszottak, viszont tudomást sem vett róluk. Raiko meglepetten nézte ellenfelét. Ki képes ilyenre? Egyszerre több penge is átdöfi a testét, mégis ugyanúgy jár, akár azelőtt. Talán nem is ember? Ha pedig az, akkor miféle technikát használ? Eme kérdések egyenlőre rejtélyként maradtak Raiko agyában. Eddig azt hihette egy ilyen technikátlan, össze-vissza hadonászó ninja ellen egy akadémista is felvehetné a harcot. Meglepődve rántotta hátra a csontból készült bábját.
- Nézzétek az arcát!...- mondta a sárga szempár birtokosa.
- Mégis mit vártál, Raiko Tenzo? Ez itt az Akatsuki. S szintű bűnözők vagyunk. Nincs is olyan közöttünk, aki ne rendelkezne valami félelmetes különcséggel.- jelentette ki a narancssárga hajú férfi. Hidan rögtön futni kezdett Raiko felé, utána pedig nyíl egyenesen hajította felé karóját, kaszájával pedig próbálta kettészelni ellenfele testét.
Vissza az elejére Go down
Raiko Tenzo




Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 21.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzomb. Aug. 29, 2009 1:14 am

// Az Akatsuki kibővül! Új tag avatása //

~Ez lehetetlen, ilyen nincs, ez nem létezik....... De ha igen akkor esélyem sincs, vagy várjunk csak~gondolkodtam, miközben Hidan támadni kezdett.
-Nos gondoltam, hogy nem lesz egyszerű, de azért ennél több kell.-mondtam, és egy kézjel után megakartam szólalni de Hidan kaszája kettévágta az általam formált homok klónt.
-Onbu no jutsu: Nii, Goi!-mondtam pár méterrel arrébb, és még két báb jelent meg. Niit így irányítottam, hogy Suirō no Jutsuval elkapja Hidant, közben Goival Raiton:Jabashira készültem. Ezek után Ichivel Hidan nyakát céloztam, hogy levághassam a fejem. Közben szabadon lévő kezemmel jutsukba kezdtem.
- Suiryūdan no Jutsu- Víz Sárkány Jutsut!-ezután, víz sárkány támadt Hidanra.
-Véged!
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzomb. Aug. 29, 2009 2:56 pm

// Az Akatsuki kibővül! Új tag avatása //

Raiko klónja kettévágódott. Ezt követően előhívta még két bábját. A Víz és a Villám elem használókat. Hidan nem állt le a támadással, megpróbált minél közelebb kerülni Raikohoz. Az egyik báb a Vízbörtön Jutsut akarta bevetni, de Hidan kikerülte, mint ahogy a Villám elemű Jutsut is sikeresen hárította.
- Ez nem volt rossz... De most megdöglesz!- ordította, utána pedig suhintani akart egyet a kaszájával Raiko mellkasa irányába, csakhogy megérkezett az Ichi nevű bábja, akit már Hidan későn vett észre. A fejét nem sikerült levágni a férfinak, de a nyakát elmetszette egy penge.
- A rohadt életbe!- kiáltott fel újból az őrült fehér hajú fickó, miközben nyakából kispriccelt a vére, pontosan Raiko lábáig.
- Hm, mégiscsak ügyesen harcol.- mondta Deidara, mialatt már kicsit visszavett az önelégült vigyorából, inkább érdeklődő szemmel nézte az eseményeket.
- Valóban... Nem sokan tudták még így megsebezni Hidant. Ráadásul nem is először.- szólalt meg a világoszöld szemű, maszkos alak.
- Bár én nem sokszor láttam harcolni, de biztos úgy van, ha te mondod Kakuzu.- jelentette ki a kék bőrű, kardos tag. A vörös szemű férfi, név szerint Itachi le sem vette a szemét a két hadakozó félről. Ezután Raiko alkalmazta a Suiryuudan no Jutsut, ami telibe találta Hidant, s nekirepült a falnak a hatalmas víztömegtől.
- Már letelt fél óra...- közölte társaival Sasori. A fehér hajú fickó felállt, s rögtön elkezdett rohanni a bábhasználó Raiko irányába. Amikor odaért felugrott a levegőbe, s kaszáját direkt elhajította az ex Jounin mellett. A következő pillanatban hátulról előre rántotta a fegyvert. Hogyha Raiko nem tér ki, akkor peleáll a gerincébe. A karót Hidan megpróbálta küzdőtársa vállába vágni.
Vissza az elejére Go down
Raiko Tenzo




Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 21.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzomb. Aug. 29, 2009 3:15 pm

// Az Akatsuki kibővül! Új tag avatása //

~Vajon menyit bír?....... Még fél óra és tag vagyok. Akkor ideje egy kis lendületet vinni a harcba.~ Gondoltam, és eltüntettem a bábokat. Hagytam, hogy közel kerüljön hozzám, és mikor döfni próbált elugortam, és egy bukfenc után így szóltam:
-Kugutsu no Jutsu:Ninda! ezután már az egyik Fa bábom belsejében voltam, akiről visszapattant Hidan kaszája is. Láttam, hogy ellenfelem bepipult, és támadásba lendült. Nindat eltüntetve megszólaltam.
-Hidan, most jött el a vég! Már rá jöttem, hogy nem tudlak megölni, de ártalmatlanítalak. Onbu no jutsu: Botsukage!-ekkor egy hatalmas csontbáb jelent meg előttem, Hidan és közém állva. Ezt a bábot, még nem próbáltam ki éles helyzetben, de egy halhatatlan ember ellen e legjobb gyakorolni.
-Nos ez maradt a nagyapámból, abból aki a Holtak Földjének kagéja volt. A legerősebb bábom, akit eddig készítettem, és minden jutsut használ, amit az élő ember tudott. Ez az én különleges képességem. -miután rövid tájékoztatást adtam ellenfelemnek, közben a többi tagnak is, elkezdtem tesztelni mire képes ez a bábom. tudtam, hogy képes bábokat használni, így elővettem zsebemből a kártyacsomagot amit tekercsek helyett használtam, és felkiáltottam
Taijuu Onbu ni jutsu!-ezek után az összes csontbábom, aki a kártyákba pecsételtem megjelent, és Bostogokage irányította őket.
~Huh szóval, tényleg képes az élő kage erejét használni. Ez egy teljesen új támadás, mi legyen a neve.....~ Míg ezen gondolkodtam, végig ellenfelem figyeltem. Mérges gázt bocsátottam ki több bábból, és Hidan köré ámítottal őket. Senbonokat, és kunaikat lőttem felé, de négy bábbal a végtagjait céloztam , hogy mozgásra képtelen legyen.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzomb. Aug. 29, 2009 4:27 pm

// Az Akatsuki kibővül! Új tag avatása //

Raiko előhívta a Botsukage bábját, utána pedig még rengeteg csontbábot. Azok bekerítették Hidant, és mérget, valamint fegyvereket zúdítottak a férfire. Amint a füst eloszlott Hidan mozdulni sem tudott, testéből fegyverek álltak ki, a méregtől erősen köhögött.
- Főnök... A küzdelem eldőlt.- szólalt meg Itachi utána pedig pehúnyta folyton vöröslő szemeit.
- Igazad van Itachi. Gratulálok Raiko Tenzo! Átmentél a tesztelésen... Viszont nem az Akatsukiban fogsz tevékenykedni. Menj a Fű Országába, ahol egy bizonyos Siroi Jakkarut kell megkeresned. Ég veled! - mondta a narancssárga hajú alak Raikonak. Ezt követően Raiko Tenzo kilépett a barlang bejáratán, s elindult a Fű Országa felé.

Gratulálok az Akatsukis kinevezésedhez Raiko, úgy is mondhatnám, KÜLDETÉS TELJESÍTVE


Jutalmak:
- 500 Chakra
- 1000 kane
Vissza az elejére Go down
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue20000/26000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2010 3:47 pm

[ Versenyfutás az idővel - A halálos vírus – Mesélő ]

Chihuru Saeko egy papírlapra firkálgatott lázasan, majd miután befejezte, felemelte, s elégedett mosollyal nyugtázta, hogy végre elkészült a levél. Összehajtogatta, majd egy borítékba helyezte, már írta is rá a címzettet. Igaz, nem tudta a címet, csupán azt, hogy kinek is szánja a levelet. Gondos kézírással ráírt egy nevet, majd elsietett a Hokagéhez. Mivel eleve Konohai volt, könnyedén megtalálta az irodát, s miután megérkezett, átnyújtotta a levelet. Ezután hazasietett, majd magához vette a batyuját, és útnak indult.

Fukitsu tagok:

Tadayoshi Ayame kótyagosan lépett be Tsunade irodájába, majd átvette a levelet. Igaz, a borítékon teljesen más szerepelt. Nem csupán egy sima név, hanem egy szervezet neve: Fukitsu. Ayame meglepődött pillantással vette át a levelet, és óvatosan bontogatni kezdte a leragasztott borítékot, majd kiemelte a hófehér papírlapot, melyen a következő állt:

Tisztelt Fukitsu!

Néhány héttel ezelőtt a birtokomba került egy igen fontos levél, mely egy régi, halálos vírus rejtekhelyét jelöli. A vírus mellett az ellenszer is megtalálható. Arra kérném Önöket, hogy segítsenek megtalálni ezt a vírust, hogy nehogy megtalálja bárki is, és rossz célokra használják.
A találkozási pont a folyó vidék egyik elhagyott szakaszán van. Ott várom Önöket négy nap múlva!
Előre is köszönöm, hogy segítenek.

Üdvözlettel,
Chihuru Saeko

Ahogy Ayame végig olvasta a levelet, aggódó kifejezés jelent meg az arcán. Ha halálos vírusról van szó, az már magában rossz. Épp ezért kell mindenképp megakadályozni, hogy rossz kezekbe kerüljön.
Amilyen gyorsan csak tudott, összeszedett egy kis csapatot, mely csupán három taggal rendelkezett. Tagjai voltak: Tadayoshi Ayame, Hoshi Kohaku, valamint egy eddig mindenki számára ismeretlen személy, Takeda Ryuu. Utóbbi nem volt Fukitsu tag, csupán egy Konohai jounin, azonban nagy segítsége lehet a kis csapatnak.
A negyedik napon el is indultak a megbeszélt helyre, ahol a lány már várta őket, s mosolyogva üdvözölte őket.

//A postban a következők szerepeljenek, Kohaku: Ayame elmegy érted, és megbeszélitek, hogy találkoztok a kapunál, majd közösen elindultok a folyóhoz, hogy találkozzatok Saekoval.//


Shouka Hateshi tagok:

A Shouka Hateshi tagjainak fülébe jutott, hogy egy Konohai lány rábukkant egy igen veszélyes vírus rejtekhelyére. Úgy gondolták, hogy talán jó ötlet lenne megszerezni a vírust, hiszen így sakkban tarthatnák az egész világot. A lány megtalálására három tagot küldtek: Uchiha Akihirot, Aburame Heikichit és Kaguya Kawanarit.
Konohába tartva, összefutottak egy chuuninnal, aki elég beszédesnek bizonyult, hiszen elárulta, hogy hol fognak találkozni a Fukitsu tagok Saekoval. A kis csapat kapott az alkalmon, és elindult, hogy még a Fukitsu tagok előtt.
Sikerült hamarabb odaérnetek, így a lányt is megtaláltátok, aki egy sziklán ücsörögve várt kísérőire. Míg a csapat két tagja elhurcolta, addig a harmadik felvette alakját, és úgy várta be a Fukitsu tagokat, ezzel is biztosítva azt, hogy nem jönnek rá arra, hogy a lányt már rég elhurcolták.

>>A lány kinézete<<
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Hoshi Kohaku




Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue26000/30000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Jounin
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2010 6:14 pm

*// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //*

Egyik napon éppen otthon ültem és egy könyvet olvastam amikor kopogás hallatszott. Felálltam majd az ajtóhoz mentem.
-Megyek már! - szóltam, majd egy hatalmas ásítás közepette kinyitottam az ajtót. Ayame állt ott egy levéllel a kezében. Elolvastam a levelet, megbeszéltük, hogy a kapunál fogunk találkozni négy nap múlva.
~Halálos vírus mi? Oda ne rohanjak.~ -gondoltam magamban és visszaültem olvasni. A negyedik napon a megbeszélt időben elmentem a találkozóponthoz ahol már vártak rám. Egy ismeretlen arc is volt ott, de nem faggatóztam így hát elindultunk a folyó vidéke felé.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue26200/30000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 12:33 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

Miután megtudtuk, hogy egy fiatal hölgy egy olyan vírus ismeretének a birtokában van, amellyel az egész világot sakkban tarthatnánk, azonnal elindultunk, hogy megszerezzük a vegyi fegyvert.
- Ne feledjétek! A lányt, csak el kell kapnunk. Nem megölni... Egyenlőre.- jelentettem ki, miközben megigazítottam a kézvédőmet, csuklyámat pedig a fejemre helyeztem. Egységes öltözetünk miatt lehet felismerhettek volna minket, de túlságosan senkitől nem kellett tartanunk.
~ Biztosan lesznek majd riválisok is arra, hiszen nem hinném, hogy Konoha elengedne a füle mellett egy efféle hírt.~ gondoltam magamban, bár ez csak fokozta a hangulatomat, legalább nem lesz unalmas az akció. Ahhoz képest, hogy megfogadtam, soha többé nem fogok visszatérni a szülőfalumba, mostanában szokásommá vált, miszerint valahogyan állandóan oda Lyukadtam ki. Ennek természetesen egyáltalán nem örültem, ám ezekben az időkben is oda tartottam a társaimmal. Utunk során egy Chuuninba bukkantunk, akit kénytelenek voltunk kifaggatni. Szemeimben a hárompöttyös Sharingan jelent meg, majd egy gyenge kis Genjutsu után elárulta, merre fognak a Fukitsu tagjai a lány védelmére kelni.
- Megint Fukitsu mi?... Kellemes emlékek.- szólaltam meg halkan. Az előttem térdelő shinobi szinte remegett a félelemtől, majd nyugodt tempóban mellé sétáltam, de ott megtorpantam. Szemeimet ráfordítottam, majd ismét deaktiváltam a Kekkei Genkaiomat, s tovább ballagtam.
~ Semmi értelme megölni. A szégyen, amelyben az árulása után kell majd élnie, sokkal rosszabb lesz, mint a halál.~ merengtem el, viszont lehetségesnek tartottam, hogy Heikichi, vagy Kawanari a másvilágra fogja küldeni a Chuunint. Ezzel igazából nem foglalkoztam. Erősek ők mindketten, tudnak ésszerű döntéseket hozni, ezért tartanak ott, ahol. Mikor odaértünk, csak a fiatal hölgyre találtunk, aki egy sziklán ült.
- Chihuru Saeko-chan?... Örvendek a szerencsének.- mosolyodtam el gonoszan, azután sikerült elfognunk.
- Azt hiszem én majd felveszem az alakját, amíg elviszitek innen. Nőket még nem nagyon utánoztam, de úgy látszik ennek is eljött az ideje.- állapítottam meg, azután a Henge no Jutsu segítségével átváltoztam, majd lehuppantam a kőre, ahol a lány eredetileg ült.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue26000/30000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 2:09 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

Akihiro tehát felvette a nő alakját és könnyedén leült a kőre.
-Hmmm... - Mosolyodtam el amint megpillantottam Akihiro-t henge no jutsuval. Feleszmélve ránéztem az elfogott shinobira és így szóltam:
- Nem fogunk megölni legalábbis én nem szeretnélek, de ki tudja. - Vontam meg a vállamat és tovább folytattam.
- Elfojtom teljesen a chakrádat egy bogárgubóval, hogy még az életjeleidet sem tudják észlelni, de nem lesz kellemes. - Mondtam végig mosolyogva, majd kis chakra koncentráció után így szóltam:
- Hijutsu: Mushi Dama! {Titkos technika: Bogár Gömb} - Mondtam nyugodt hangon, majd a shinobit teljesen ellepték a bogarak.
- Elviszem, hogy észre ne vegyék, valamint az egész területet megfigyeltetem a bogaraimmal, de teljesen rejtve. Sok szerencsét. - Mondtam röviden, majd a hátamra vettem a gubót és elugráltam egy fához. Elég nagy volt a törzse így a gubót oda akasztottam valamint leültem mellé.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kawanari




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 1
Registration date : 2009. Jul. 23.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue20100/26000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (20100/26000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: Shikotsu Myaku

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 4:43 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

Akihiro sikeresen kivallatta a Chunint aki mindent elmondott. Akihiro nem ölte meg a Chunint aki elárulta egész Konohát inkább életben hagyta hogy szégyenben éljen. Én se nyúltam hozzá, mert szerintem is ez volt a kegyetlenebb módszer. Majd amikor a Chunintól hallott helyére siettünk ott is találtuk a lány. A lány egy sziklán ült Akihiro üdvözölte őt és elfogtuk a lányt. Uchiha barátom nemsokára elvállalta a lány alakjának felvételét. Pár másodperc múlva Akihiro fel is vette a lány alakját, s leült a sziklára. Heikichi eztán ránézett a lányra és elmondta neki, hogy nem fogjuk megölni.
- Nos, én se akarlak megölni, pedig megtehetném, de túl nagy zajt csapnál és bemocskolnád a ruhámat. - mondtam a lánynak egy mosollyal az arcomon. Egy kicsit arrébb mentem és leültem a földre.
~ Nos, a lány elrejtését Heikichire bízom ő úgy is jó az ilyen dolgokban. - gondoltam magamban és hagytam, hogy barátom pár Aburame technikával a lányt jól eltüntesse. Amint elfolytatta a lány összes chakráját Heikichi egy burokba tette majd a hátára vette. Elvitte egy nagy fához majd leült én követtem, s leültem mellé.
- Na, itt végeztünk. Szerinted visszamenjünk a biztonság kedvéért? - kérdeztem az Aburame származású társamtól
.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue20000/26000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2010 11:09 am

[ Versenyfutás az idővel - A halálos vírus – Mesélő ]

A lány rémülten próbált kiszabadulni a bogárgömbből, ám ez nem ment neki olyan egyszerűen. Szerencsére hangát elnyomták a bogarak, és így az érkező Fukitsu tagok nem hallhatták meg.
A csapat hamar elérte a találkozási pontot, ahol már várakozott a Saekonak álcázott Akihiro. Eddig még egyik csapattagnak se esett le, hogy sikerült belesétálniuk egy csinos kis csapdába.
- Nos, Saeko kérlek beszélj a vírusról. Igazán érdekel, hogy mivel is van dolgunk. – érdeklődött Ayame.
No igen… A problémák itt kezdődnek el Akihiro számára, hiszen ki kell találnia valamilyen teljesen fiktív vírust. Saeko senkinek se árulta el, hogy melyikről is lehet szó a sok vírus közül, melybe akár a legerősebb férfi is könnyen belehalhat.
Amíg Akihiro gondolkozott, és leírta a vírus megnyilvánulási formáit, addig Kohaku és Ryuu a környékre figyeltek. Minden apró kis mozgás fontos lehet, hiszen bárki leshet rájuk, és kihallgathatja, hogy miről is beszélnek.
- Valami itt nekem nagyon nem tetszik… – jegyezte meg komoran Ryuu, majd előhúzott egy kunait. – Talán meg kéne kérdezni tőle a jelszót – pillantott jelentőségteljesen két társára.
Remélte, hamar leesik nekik, hiszen akár az életük is múlhat ezen…
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Hoshi Kohaku




Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue26000/30000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Jounin
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 2:07 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

Igen hamar elértük a megbeszélt helyet. Saeko egy sziklán ülve várt ránk.
- Nos, Saeko kérlek beszélj a vírusról. Igazán érdekel, hogy mivel is van dolgunk. -mondta neki Ayame. Amég ők beszélgettek én és Ryuu a környéket figyeltük. Én egy pár lépéssel odébb mentem, de hallótávolságon belül maradtam.

- Valami itt nekem nagyon nem tetszik… - mondta Ryuu és egy kunait húzott elő. – Talán meg kéne kérdezni tőle a jelszót.
~ Miféle jelszót? Én semmi ilyesmiről sem tudok. - gondolkoztam magamban aztán leesett.
- Jó ötlet Ryuu! Kérdezzük meg a jelszót! - mondtam, majd leültem ott ahol voltam és előrántottam egy zacskó chipset. Kibontottam aztán majszolni kezdtem. Látszólag lankadt a figyelmem, de ez közel sem volt így. Evés közben folyamatosan a környéket figyeltem és készen voltam egy támadás hárítására.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue26200/30000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimePént. Jan. 29, 2010 2:16 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

Az események egyre folytak, majd a fiatal lányt elrabolta a két társam, én pedig a sziklán üldögélve figyeltem, hogy mi fog történni.
~ Ezt komolyan élvezni fogom!~ gondoltam magamban, mikor is egy ördögi mosoly tündöklött az arcomon, bár ez elég furcsán hathatott Saeko "édes pofikáján". Imádtam kijátszani az embereket, ezért is kerültem oda, ahová. Egy kis idő elteltével meg is érkezett a várva várt csapat. Csupán egy személyt ismertem fel közülük, ő pedig Tadayoshi Ayame volt.
~ Nocsak! Ismét Ayame-san? Milyen ironikus...~ töprengtem, azután behunyt szemmel elvigyorodtam, utána kifújtam magamat. Felálltam a helyemről, ezt követően mélyen meghajoltam.
- Jó napot! Már kezdtem aggodalmaskodni, hogy egyedül fogok itt maradni.- próbáltam jópofizni, miután a konohai Jounin nőszemély megkért, meséljek egy kicsit a vírusról.
~ A francba! Erre számítanom kellett volna! Talán bölcsebben tettük volna, amennyiben még kifaggatjuk a lányt egy-két dologról. Most már mindegy, ennél rosszabb helyzetekből is ki tudtam már mászni.~ elmélkedtem, s közelebb ballagtam Ayaméhoz.
- Ez a vírus egy nagyon komoly, halálos betegség, ami hatalmas fegyver lehet valaki kezében, ha megszerzi. Ezért is fordultam önökhöz, hogy a segítségemre legyenek. Lényegében a betegség megkapásával az illetőnek teljesen felemésztődik a Chakrája, mivel a Tenketsu pontokat támadja a kór. Ennél fogva eltávozik az élők sorából, mert 12 órán belül halált okoz. Terjedése orron, vagy szájon át történik, ezért ha egy szintén beteg emberrel érintkezünk, nagy valószínűséggel mi is elkaphatjuk. Minden áron meg kell találnunk, amíg nem ütközünk bele valakikbe, akik meg szeretnék kaparintani. Talán jó célokra is fel tudnánk használni.- jelentettem ki, miközben a földet néztem, s próbáltam olyan arcot vágni, mintha tényleg kétségbe lennék esve, és tenni szeretnék valamit a jó érdekében. Ezt követően az egyik férfi tag igen gyanakvóan hívta össze két társát.
~ Az a fickó... Tudhat valamit. Jobb lesz óvatosnak lenni vele.~ merengtem, ezt követően valamiféle jelszóval kezdtek zaklatni.
~ Rohadt élet!... Várjunk csak! Nem kell annyira kétségbe esni. Gondolkodjunk egy kicsit. Miért is jönne ide a Fukitsu, ha nem azért, mert a lány hívta őket. Amennyiben ez megtörtént, biztosan adott magáról személyleírást, s ő szabta meg a feltételeket. Ennél fogva neki kellett volna jelszót kérdeznie, nem pedig azoknak, akiket megbízott a segítséggel. Tesztelni akartok mi? Hát rendben, menjünk bele ebbe a kis játékba.~ gondoltam magamban, azután meglepődötten tekintettem a három illetőre.
- Na, de kérem... Én nem tudok semmilyen jelszóról.- válaszoltam, azután vártam a következményeket.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue26000/30000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 12:34 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

A fa törzsén ülve hallgatóztam és a bal kezem a rovar gubón volt, mivel, ez a technika az ülésre lett kitalálva így kontrollálnom kell a bogarakat, nehogy megöljék a túszt, viszont ha rosszra alakul a helyzet, nem hagyom, hogy a vírus az ellenség kezébe kerüljön.
~ Még az is lehet, hogy a lány bogárkajaként végzi. - Mosolyodtam el a gallérom alatt, majd tovább figyeltem, hallgattam az eseményeket. Ezután Akihiro üdvözölte a Fukitsu tagokat és beszélgetésbe kezdtek. A vírusról is kérdeztek, de az Uchiha klánból való shinobi könnyedén kitalált egy hamis vírust.
~ Gyors észjárása ismét megmentette. - Gondoltam. Az egyik Fukitsu tag odahívta a másikat, hogy ők ketten beszéljenek valami fontosról.
~ Hmmm...úgy látszik gyanakodnak, ez nem jó, de Akihiro képes a végletekig elmenni, és ha rosszra fordulna a sors, akkor Akihiro-t egy bogár pajzsal megvédem a hirtelen támadásoktól. A Fukitsu tagok kis idő múlva egy jelszóról kérdezték.
~ a Francba ezt elhibáztuk. - Lepődtem meg, de nem mozdultam, mivel tudtam, hogy az Uchiha, kitalált valamit. A társam egyszerűen kijelentette, hogy nem tud semmilyen jelszót.
~ Ilyen könnyen kijelenteni...várjunk csak...értem most már, valószínűleg mivel a lány beszélte meg ezt a találkozót ezért, valószínűleg nem volt szüksége jelszóra. - Futott át az agyamon a gondolat.
~ Ha ezt beveszek akkor haladhatunk tovább, és akkor végre sikerül a Fukitsu-t megtéveszteni. - Mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kawanari




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 1
Registration date : 2009. Jul. 23.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue20100/26000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (20100/26000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: Shikotsu Myaku

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 2:15 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

Heikichi csak ült a fa törzsén és a bal keze a rovargubón volt. Én is ültem Heikichi mellet, s hallgattam, hogy mi történik. Akihiro üdvözölte a Fukitsu tagokat, majd elkezdett velük beszélgetni. A vírusról elkezdték kérdezgetni a barátomat, de ő kitalált gyorsan egy nem létező vírust. Eztán két fukitsu tag elkezdet beszélgetni.
~ Remélem nincs, valami gond mondjuk, ha lenne, akkor se lenne nagy baj, mert gyorsan az ellenség felé lőném a tíz ujjfúró lövedéket. - gondoltam magamban majd készültem a támadásra. Nem sokkal később az Uchiha klán tagjától egy kódot kérdeztek.
~ Ez nem jó remélem, kitalál valamit a barátom. - aggódtam meglepődve, de Akihiro azt mondta, hogy nincs semmi féle jelszó.
~ Hát nem hittem volna, hogy ezt fogja mondani... ja, értem szóval... mivel a lány hozta össze ezt a találkozót ezért nem volt szükség jelszóra. - töprengtem el, s vártam, hogy eztán mi fog történni.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue20000/26000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 6:29 pm

[ Versenyfutás az idővel - A halálos vírus – Mesélő ]

Sajnos a jelszavas csel nem jött be, hiszen Akihiro ügyesen kitalálta, hogy semmiféle jelszó nem létezik. Ryuu rezzenéstelen arccal figyelt, azonban a Saekonak álcázott shinobi válasza meglepte. Valahol mélyen remélte, hogy esetleg beleesik a csapdába. Ayame rosszalló pillantást vetett Ryuura, majd Kohaku felé pillantott.
- Kahoku, segítenél Saeko-channak? – bökött a méretes batyu felé, ami a szikla mellett pihent.
Egy kevés csend után Ayame mélyet sóhajtva nézett az égre, majd pár pillanatig meglepettség jelent meg az arcán, majd Saeko felé tekintett. Arca most már komoly volt, s nem látszódott rajta a szokásos játékosság.
Mielőtt megérkeztek volna, Ayame két klónt küldött előre, hogy amíg ők Saekoval beszélnek, senki se tudja őket kihallgatni. Amint egy inaktiválta magát, a szerzett információ máris megjelent Ayame emlékeiben: egy hatalmas, fekete gömb, és két shinobi. Egyikőjüket ismerte is, hiszen már harcolt vele. Az Aburame klán egyik tagja volt. Azonban meglepődve vette észre, hogy Kaguyához nem volt szerencsére.
- Na jó, azt hiszem elég a játszadozásból. Ki vagy, azon kívül, hogy Shouka Hateshi tagja vagy? – kérdezte Ayame.
Egyébként dallamos hangja most rekedtessé vált az elfojtott dühtől. Természetesen amíg nem tudja biztosan, hogy kivel is áll szemben, nem akarja megtámadni még az álSaekot se.
Akihiro álcája lelepleződött, s most, hogy ez megtörtént, Kaguyának és Heikichinek már nincs értelme rejtőzködni, hiszen Ayame már úgy is tudja, hogy merre vannak. Azonban egy lehetőség még mindig akad a két rejtőzködő shinobi számára. Vagy ott maradnak, és harcolnak, vagy pedig elmenekülnek a lánnyal. Rajtuk múlik, hogy melyiket választják.
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Hoshi Kohaku




Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue26000/30000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Jounin
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2010 9:16 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

Nos, a kis jelszavas trükkünk nem vált be. Ayame arcán láttam, hogy nem teljesen hisz a lánynak. Felém fordult és megkért, hogy segítsek Saekonak cipelni a cuccát. Nagyokat nyögve felálltam, leporoltam magamat és vissza tettem a kunai-t a helyére, aztán elindultam a táska felé. A táskát megkapva Ayame beszédre nyitotta a száját.
- Na jó, azt hiszem elég a játszadozásból. Ki vagy, azon kívül, hogy Shouka Hateshi tagja vagy? -kérdezte a lánytól. Az arcomon meglepődés látszódott és szép lassan visszatettem a táskát a földre.
~ Shouka Hateshi? A híres bűnszervezet? Mégse lesz olyan unalmas ez!~ -mondtam magamban és egy kis mosolyra húztam a számat. Szépen lassan ballagva odaálltam Ayame mellé és a kezemet ráhelyeztem a bisento-m nyelére ami kilógott a Fukitsu egyenruha alól.
- Shouka Hateshi he? - mosolyogtam a "lányra". - Gondolom nem egyedül vagy itt és arra is gondoltam, hogy nem csak napozni jöttél ide. - mondtam egyre nagyobb mosolyra húzva a számat és vártam az ellenfelünk lépését készen állva egy hirtelen támadásra.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue26200/30000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 8:06 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

A jelszavas cselt sikerült eltalálnom.
~ Mégis mit gondoltatok? Kik vagytok ti, hogy túljárjatok az eszemen egy efféle olcsó trükkel?~ kérdeztem magamtól gondolatokban, de rezzenéstelen arccal álltam tovább, hiszen nem szeretettem volna elárulni magamat. Elég lett volna egyetlen bal lépés is, de én elkerültem. Végül is Ayame rájött arra, hogy többen is vagyunk, valószínűleg valamiféle klón technikát alkalmazott. Megszólítására kissé meglepődött arcot vágtam, vagyis vágott Saeko, ám valójában számoltam vele, örökké nem tudom leplezni magamat. Hirtelen egy bukkanás, s már a régi formámban álltam a három konohaival szemben. Lassan leemeltem a csuklyát a fejemről, ezt követően behunyt szemekkel kuncogni kezdtem.
- Hmhmhehehe! Brávó Ayame-san!- mondtam, miközben felnyitottam a szemhéjaimat, s mélyen a kunoichi tekintetébe merülve, nyugodt tempóban tapsolni kezdtem.
- Na, de ejnye! Ilyen dühös arccal kell üdvözölni egy régi ismerőst?- tettem fel a kérdést, miközben fülig ért a szám. Ekkor a másik Fukitsu tag is beszélni kezdett. Egyenruhája alól előcsúsztatott egy bisentot, aminek látványára komollyá változott a mimikám, majd gondolkodni kezdtem.
~ Ez a fegyver és a modor... Ő lenne az?~ tettem fel a kérdést az elmémben, ezután a fiúra néztem.
- Ó, csak nem Hoshi Kohaku-kunhoz van szerencsém? Milyen ironikus... Talán még emlékszel rám a múltból. Várj! Adok egy kis segítséget. Fölötted jártam egy évvel az Akadémián.- jelentettem ki, viszont nem foglalkoztam többet ezzel, hanem rátértem a tárgyra.
- Nézzétek, nekem nem áll szándékomban harcolni ellenetek. Bizonyára nektek is megvan a magatok problémája. Hagyjátok ránk a lányt, és akkor mindannyian sértetlenül távozhatunk innen. Ezt garantálhatom.- szólaltam meg. Nem tudtam, mit fog majd lépni Heikichi és Kawanari. Elméletileg két lehetőségük van. Egyikük harcba száll, amíg a másik elviszi Saeko-chant, vagy mindketten belevetik magukat a harc hevébe. A harmadik az lenne, miszerint egyedül hagynak engem, s menekülőre fogják a dolgot. Ezt azért nem feltételeztem, de tény, nagyon szórakoztató fordulat lenne. Az előbbi mondatomat természetesen még én magam sem vettem komolyan. Az esély szinte nulla volt, hogy békében távozna ez a kis csapat. Ezt gyűlölöm a "jókban". Mindig képesek voltak kiválasztani a nehezebb utat, amikor annyi más lehetőség is adott volt. Vajon ez a három ember is ebbe a kategóriába tartozik? Ki fog derülni...
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue26000/30000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 1:27 am

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

Úgy látszik észrevettek minket és ez nagyon nem tetszett az elképzelésemnek, így csak mosolyogni tudtam.
~ Valószínűleg egy klón volt és nem akármilyen, ha a bogárjaim előtt észrevétlenül maradtak.
Hirtelen gondolkodásba estem, és ez eltartott talán egy percig is.
~ Hogyan tudnánk ebből előnyt kovácsolni? - Tettem fel a költői kérdést, majd felálltam a fa ágáról.
- Kawanari, te húzódj mögém és védj meg minden támadástól, ha próbálkoznának...számítok rád. - Mosolyodtam el miközben hátrafelé tekintettem.
Odaugrottam Akihiro mellé a lánnyal, pontosabban a bogárgubóval amiben benne volt a lány.
- Üdv...felesleges volt elrejtőzni, hisz már ''kiszagoltatok'' minket. Mielőtt meggondolatlan dolgokat cselekednétek, gondoljatok bele, hogy egy apró mozdulat és a lány halott.
- Mi már tudjuk, hogy hol van a vírus és ezt már továbbítottuk is szóval egyetlen esélyetek, hogy megakadályozzatok, hogy elengedtek és a közeljövőben úgy tervezitek, hogy összefolyjon a sorsunk. - Mondtam, bár kicsit blöfföltem is, mivel csak így játszhattam ki őket. Így nem támadhatnak meg és követni sem fognak. Néztem a Fukitsu tagjaira, hogy mitévők lesznek.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kawanari




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 1
Registration date : 2009. Jul. 23.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék Left_bar_bleue20100/26000Tűz Országa - A Folyó vidék Empty_bar_bleue  (20100/26000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: Shikotsu Myaku

Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 11:53 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

~ Jaj, ne észrevettek minket ez nem jó. - gondoltam magamban. Gyorsan felkeltem a földről, amin ültem pár percig, majd Heikichi mondta, hogy húzódjak mögé és védjem meg a támadásoktól.
- Okés számíthatsz a segítségemre. - mondtam ki egy gonosz mosollyal az arcomon és reménykedtem, hogy valaki megtámad minket. Az Aburame klánból származó barátom Akihiro mellé ugrott a lánnyal együtt. Én is követtem Heikichit, s mögé húzódtam, ahogy az mondta. Heikichi eztán megmondta Fukitsu tagjainak, hogy ha nem a mi belátásaink szerint cselekszenek, a lány meghal valamint barátom elmondta, hogy mi már tudjuk, hogy hol van a vírus és egyetlen esélyük, ha elengednek minket.
~ Ügyes volt Heikichi. Sakk Matt! - kiáltottam fel magamban miközben vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - A Folyó vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - A Folyó vidék
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Föld Országa - Sziklás Vidék
» A Halál Erdeje - A folyó és partjai
» Tűz Országa - Kikötő
» Tűz Országa - Országhatár
» Víz Országa - Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: