★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - A Folyó vidék

Go down 
+3
Watanabe Diran
Raiko Tenzo
Akasuna no Sasori
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Left_bar_bleue20000/26000Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 11, 2010 10:16 pm

[ Versenyfutás az idővel - A halálos vírus – Mesélő ]

Sajnos Akihironak sikerült lebuknia, így nem volt mit tenni, kénytelen volt visszavennie eredeti alakját. Ryuu nyugodtan figyelte az eseményeket, szempillája se rebbent, amikor meglátta az átváltozó Akihirót, azonban Ayame reakciója már kissé hevesebb volt. Arca szinte azonnal színt váltott a dühtől, és egyre pirosabb lett.
- Te…? – szűrte ki fogai között.
Többet egyelőre nem is igazán tudott volna kinyögni a dühtől. Keze ökölbe szorult, s így figyelte az ismerős arcot. Néhány pillanat múlva, Akihiro három társa is befutott.
Heikichi fenyegetőzése rosszul érintette Ayamét, hiszen ha a lánynak bármi baja esik, nem tudják megtalálni a mérget, és annak ellenszerét. Azonban mivel nem tudta, hogy az Aburame klánba tartozó férfi igazat beszél-e, így még csak nem is támadhatott. Ryuu aggodalmasan figyelte az eseményeket, és kissé meglepődött, hogy Ayame, és Akihiro ismerik egymást.
- Rendben… – sóhajtott Ayame. – Ha elengeditek a lányt, segítünk a keresésben. – jelentette ki.
Arca eltorzult, ahogy kiejtette ezeket a szavakat. A gondolattól is irtózott, hogy egy csapatba kerüljön a „rossz oldal” képviselőivel. Nem azért, mert félt, hogy mit gondolhatnak majd konohai társai, hanem leginkább az elvei miatt.
A Fukitsu tagjai türelmesen várták a választ, és reménykedtek, hogy a válasz „igen” lesz.

//Shouka Hateshisek: Ti választhattok Very Happy Ha nem akartok a Fukitsu tagokkal társulni, akkor akár el is utasíthatjátok Ayame ajánlatát.//
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Hoshi Kohaku




Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Left_bar_bleue26000/30000Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Jounin
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 14, 2010 11:25 am

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

A Shouka Hateshi tag felfedte magát és egy kis füstfelhő közepette megláttuk igazi alakját. Nekem nem volt ismerős, de Ayamen láttam, hogy ő ismeri és csöppet sincs elragadtatva az örömtől. Igazság szerint az arca vörös volt a dühtől.
- Te…? - Kérdezte Ayame a férfit.
Ayame majd szétrobbant a dühtől amikor a férfi megszólalt.
- Na, de ejnye! Ilyen dühös arccal kell üdvözölni egy régi ismerőst? - Kérdezte mosolyogva. Rám nézett, és az arca komollyá változott.
- Ó, csak nem Hoshi Kohaku-kunhoz van szerencsém? Milyen ironikus... Talán még emlékszel rám a múltból. Várj! Adok egy kis segítséget. Fölötted jártam egy évvel az Akadémián.
~Szóval ismer. Nekem is be kell ugrania, hogy ki ő. Olyan ismerős az arca. - Mondtam magamban, de továbbá is a férfit figyeltem. Pár perc elteltével újabb két férfi ugrott elénk. Az egyik a kezével tartott valamit.
~ Olyanok mint a bogarak. Bogarak... hm... Aburame! Abban a gubóban van a lány! -Gondolkodtam magamban. Az Aburame mondott valamit, igazából nem nagyon figyeltem rá, de Ayame megszólalt.
- Rendben… – sóhajtott Ayame. – Ha elengeditek a lányt, segítünk a keresésben.
~ Mi? Eszem ágában sincs segíteni ezeknek, de talán Ayame megint kitalált valamit. - Beszéltem magamban és elengedtem a bisentom, majd mosolyogni kezdtem a Shouka Hateshi tagokra.
~ Ez a haj, az arc... Uchiha Akihiro!
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 9:16 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

A lehető legjobban léptünk fel az imént, aminek az lett az eredménye, hogy a Fukitsu egy ajánlatot tett. Ayame-sanon már látszott a hatalmas düh. Nem hagyhattam ki, hogy ne fokozzam kicsit a helyzetet. A köpenyem alatt, azért megpróbáltam aktiválni a Kawarimi no Jutsut, ha esetleg olyan kósza gondolatok támadnának a fejükben, mint az elfogásom, azt előre meg tudjam akadályozni. Tehát lassú léptekkel indultam el az előttem álló három ember irányába. Amikor a kunoichi mellé ballagtam, közelebb hajoltam hozzá, azután a fülébe súgtam:
- Ügyes kislány...
Eközben láttam, Kohakunak is sikerült felismerni, ez már abban látszott, ahogyan rám nézett. Egy halvány mosoly húzódott meg a számon, miközben a szemeibe tekintettem. De legjobban mégis a harmadik, ismeretlen fickón szórakoztam. Az a kétségbeesett arckifejezés, olyan csodálatos érzéseket keltett bennem. Nem is tudtam megállni nevetés nélkül.
- Mi a baj barátom? Talán nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy elképzelted?- érdeklődtem, ezt követően sarkon fordultam, s visszavettem az irányt társaim felé. Odaérve, halkan megszólítottam két bűntársamat, komoly hangon, és ezt csak ők hallhatták:
- Heikichi, te tartsd a szemedet a lányon! Maradj mellette, s amint úgy gondolod, valaki hősködni akarna, azonnal öld meg Saeko-chant! Kawanari, ügyelj a Fukitsu tagokra! Valamiért még mindig megvan az a rossz előérzetem, miszerint nem fogják annyiban hagyni a dolgot...
Bólintottam egyet az Aburame, s a Kaguya klánból származó illetők felé, a következő másodpercben pedig visszanéztem az "ellenségre".
- Nagyszerű! Miért is ne mennénk bele a kis játékotokba? Úgy hiszem ez kezd nagyon izgalmasnak ígérkezni.- mondtam, majd két ujjam intésével jeleztem Heikichinek, miszerint kiengedheti a lányt. Aztán valószínűleg meg kell kérdeznünk tőle az irányt, majd elkezdeni egy igazán szórakoztató kis túrát.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Left_bar_bleue26000/30000Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 10:04 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

Akihiro intett egyet, hogy kiengedhetem a lányt a csapdájából. Elmosolyodtam és egy-két másodpercre chakrát kezdtem el gyűjteni.
- Ne legyél óvatlan Akihiro, lehet az én hibám, de az imént megbizonyosodtam, hogy tényleg nem fogtok megtámadni, mivel a lány testébe könnyedén ültettem bogarakat, amiket ha külső támadás éri vagy úgy gondolom akkor rákényszeríthetem őket, hogy öljék meg a lányt. Ez így lesz ameddig én és barátaim jónak látjuk. - Fejeztem be mondandómat és a lányt kiengedtem a bogárgubóból.
~ Látszik Akihiron, hogy nagyon lelkes és csak most kezdi élvezni a dolgokat. - Gondoltam, majd a többiekre pillantottam.
- Milyen könnyű lenne a lánnyal végezni és akkor máris megölhetnétek minket, viszont ahogy ti mondjátok a ''jók'' nem tesznek ilyet, valamint meggondolatlanság lenne, hisz az előbbieket, amiket megosztottam veletek azzal is számolnotok kell...vicces. - Nevettem el magam halkan, és vártam, hogy hozzáfűzzön valamit Kawanari barátom.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kawanari




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 1
Registration date : 2009. Jul. 23.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Left_bar_bleue20100/26000Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty_bar_bleue  (20100/26000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: Shikotsu Myaku

Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2010 10:27 pm

// Versenyfutás az idővel - A halálos vírus //

Akihiro intett egyet Heikichinek, hogy kiengedheti a lányt rovargubóból. Aburame klán zseni ninjája inkább biztosra ment és beleültetett pár bogarat a lányba, amik akár meg is ölhetik őt ha Heikichi úgy gondolja. Eztán kiengedte a lányt a gubóból.
~ Remélhetőleg valamit én is csinálhatok, mert egy kicsit már berozsdálltam, s kellene egy kis vér, ami letakarítja a csontjaimat. Hát igen ez a féle harc nem az én reszortom, hanem a barátaimé én ilyen dolgokban nem tudok nekik segíteni. – gondoltam magamban. Majd egy kicsit gúnyolódott Aburame barátom a Fukitsu tagjaival.
- Hehe, hát igen jól mondod Hekichi. Mondjuk, nekem már egy kicsit viszketnek a csontjaim, ha érted mire gondolok, szóval lehet, ha elfajulnának a dolgok, akkor egy kicsit idegbeteg módon a jelenlévőknek mennék. - fűztem hozzá Heikichi előző mondatához.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Left_bar_bleue20000/26000Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 4:13 pm

[ Versenyfutás az idővel - A halálos vírus – Mesélő ]

Ayame reszketett a visszafojtott dühtől. Már a gondolattól is undorodott, hogy összeálljon a Shouka Hateshi tagokkal, de nem volt más választása. Ayamének, és társainak óvatosnak kell lenniük, ha nem akarják, hogy a lány idő előtt meghaljon. Azonban azzal is számolniuk kell, hogy csak a Saeko tudja, hogy hol van a vírus és az ellenszer, így nem ölhetik meg csak úgy.
- Indulhatunk? – kérdezte Ryuu nyugalmat erőltetve arcára.
Még ha a csapat tagjai nem is voltak Ayame tervébe beavatva, akkor is sejthették, hogy valószínűleg tervez valami a lány.
A kis csapat, Saeko vezetésével egyre közelebb jutott a rejtekhelyhez, végül meg is érkeztek. Saeko egy barlang bejárata mellett állt meg, majd kissé félénken, el-elcsukló hangon elmesélte, hogy nagyjából mi is várhat majd a jelenlévőkre a barlangban. Elmondása szerint, a barlangban majd többféle csapda is útjukat állhatja. Ezeket azonban még nem ismeri, így majd csak útközben derül ki, hogy mik is azok a csapdák.
- Én megyek előre – jelentette ki Ayame.
Szokásosnál rekedtebb hangjában még érződött a felgyülemlett feszültség, amit előbb vagy utóbb ki fog valakin, vagy valamin adni.
Lassan, óvatosan lépte át a barlang bejáratát, és ekkor el is tűnt mindenki szeme láttára. A barlang bejárata valószínűleg valamilyen jutsu hatása alatt lehet, ami automatikusan átküldi a rajta keresztüllépőt egy másik helyre.
Amint mindenki átlépett az átjárón, egy igazán szépen – talán kissé giccsesen – díszített, kékszínnel megvilágított szobába kerülnek. Innen már csak egyetlen kijárat van, mégpedig egy hatalmas faajtó, mely a szoba díszítéséhez hasonlatosan szintén kissé giccsesnek tűnhet. A csapatnak ezen kell átjutniuk, azonban az ajtó zárva van… Egy az ajtó méretéhez viszonyítva igen apró kulcsot kell keresniük, hogy el tudják hagyni a kékes-fényben pompázó, díszes szobát.


//A postokat innentől ide kérem: >>KATT<<//
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A Folyó vidék   Tűz Országa - A Folyó vidék - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - A Folyó vidék
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Föld Országa - Sziklás Vidék
» A Halál Erdeje - A folyó és partjai
» Tűz Országa - Kikötő
» Tűz Országa - Országhatár
» Víz Országa - Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: