★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Hoteru Vendégház

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Hoteru Vendégház Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Hoteru Vendégház Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Hoteru Vendégház Empty
TémanyitásTárgy: Konohagakure - Hoteru Vendégház   Konohagakure - Hoteru Vendégház I_icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 1:08 pm

Egy hatalmas terület, amelyen több ház is áll. Itt tudnak szállást kérni az idegen shinobik.

A lakásokban a következő szobák vannak berendezkedve:
- Konyha és a belőle nyíló eétkező
- Egy kisebb nappali
- Fürdő
- Illemhely
- Hálószobák (lakástól függ)
1 személyes szoba: 1-4 szobaszámig.
2 személyes szoba: 1-3 szobaszámig.
3 személyes szoba: 1-2 szobaszámig.
4 személyes szoba: 1 szobaszámos.

(magyarázat a hálószobákhoz: lehet olyan lakást bérelni, amiben egyszemélyes hálószobák vannak, 1-4 darabig. /magyarul: ha négy személy foglal lakást és nem akarnak együtt aludni egy szobában, akkor olyan lakást kérnek, amiben 4 db egy személyes hálószoba van./)
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Hoteru Vendégház Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Hoteru Vendégház Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Hoteru Vendégház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Hoteru Vendégház   Konohagakure - Hoteru Vendégház I_icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 1:25 pm

~ Jézusom.. - néztem fel a kapura, amely hatalmas volt. Belépve rajta egy nagyobb házat vettünk észre. Gondolom ez volt a recepció meg az egyéb szolgáltatások 'törzshelye'. A terület nagy volt, egészen hasonlított egy kisebb falucskára. Bár elég kicsi annak, ez tény. - Ez vendégház? Inkább egy lakónegyed... sóhajtottam és beballagtunk az előttünk álló házba. Az ajtón belépve máris látható volt a recepció. Odasétáltam Genkivel, majd a pultnál álló recepciós köszönt:
- Jóestét! Lakást parancsolnak?
- Igen, de azt hiszem már a Hokage foglaltatott nekünk. Ginshiro Maya névre. - a férfi keresgélni kezdett az irattömegben, majd arca felderült.
- Igen, igen! Itt is van! Önöké a 6-os számú lakás. Ha azon az ajón kimennek - mutatott a pulttól balra lévő ajtóhoz - akkor a kiepített járdán végig haladva a harmadik ház az. És ide kérnék egy aláírást! - aláírva a papírokat elővett nekünk egy kulcsot, amit meg is kaptunk.
- Köszönjük! - hajoltam meg egy kicsit, majd Genkivel a nyomomban tovább álltunk. Elérve a házat engem teljesen elvarázsolt. Sakura fák a hátsó kis kertben és egy tavacska is díszitette a fák által nyert gyönyörű látványt.
A ház két egyszemélyes hálószobás lakás volt. Kinyitva az ajtót benyitottam és elégedetten néztem végig a berendezett kis nappalin.
- Egy darabig itt fogunk lakni. Nem rossz, mi? - kérdeztem Genkit, aki a csomagjainkat pakolta le a kanapé mellé.


Konohagakure - Hoteru Vendégház Tea-house
Vissza az elejére Go down
Taiki Genki




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Hoteru Vendégház Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Hoteru Vendégház Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Hoteru Vendégház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Hoteru Vendégház   Konohagakure - Hoteru Vendégház I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 8:03 pm

Megérkeztünk a szálláshelyünkre ahol szerencsénkre már volt lefoglalva egy apartman hála Tsunade samanak. Maya ment és beszélt a portással majd egy kulccsal a kezében jött vissza. Mentünk előre és csak követtem. Mikor odaértünk és bementünk a házba Maya megszólalt.
- Egy darabig itt fogunk lakni. Nem rossz, mi? -Hallottam amit mondott, de épp a holmikat tettem le a kanapé mellé.
- Szép ház. -Ennyit válaszoltam majd megint megfogtam a csomagokat és letettem a sajátomat a szobámba Mayáét pedig az enyémmel szemben lévő szobába majd visszamentem. Észrevettem, hogy ő már a konyhában ügyeskedik valamit. Gyorsan odarohantam az asztalhoz és vártam mi lesz mert már éhen haltam. Erre kiderült, hogy csak teát csinált azt is magánnak. Kicsit ciki volt a helyzet mikor a hasam korgott egyet miután Maya leült. Meguntam a várakozást ezért elmentem a városba enni egy finomat.

//Köv post Konohagakure - Utcák//
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Hoteru Vendégház Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Hoteru Vendégház Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Hoteru Vendégház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Hoteru Vendégház   Konohagakure - Hoteru Vendégház I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 8:32 pm

- Neked is.. szia.. - sóhajtottam a kiviharzó Genki után. Megittam a teámat és kimentem a kertbe.
~ Szép idő van. És még nincs is olyan nagyon este. El kellene mennem egy kicsit szétnézni. - gondoltam magamban. Elpakolva magam után, elvonultam a saját csomagjaimmal a szobámba. Mindent szépen elhelyeztem ízlésem szerint, majd Genki csomagjait bevittem az ő szobájába. Végül átöltöztem kék és fehér színű kimono szerűségembe (képem az előtörimnél...) Kavaruval a nyomomban kimentem a konyhába és egy üzenetet írtam Genkinek:
" Genki!
Elmentem várost nézni, ha későn is érek haza, ne félts. Vagány kislány vagyok, a cipőmet is magam kötöm meg! ; D Puszi: Maya "

Felragasztottam a cetlit a hűtőre, majd kimentem és bezártam az ajtót. Besétálva afőépületbe a recepciós férfinek is szóltam, hogy ha látja Genkit, szóljon neki az üzenetről és adja oda neki a kulcsot.

Így elindultam Kavaruval felfedezni a híres Konohagakure-t.

//köv. post: Kapu//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Hoteru Vendégház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Hoteru Vendégház   Konohagakure - Hoteru Vendégház I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Hoteru Vendégház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Utcák
» Konohagakure - Fegyverbolt
» Konohagakure - Kórház
» Konohagakure - Kapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: