★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Eső Országa - Esőerdők

Go down 
+7
Uchiha Akihiro
Chomaru Mitarashi
Yakushi Kabuto
Hyuuga Mitsuhide
Yoshizawa Kodama
Hideko Kamura
Yagato Tendo
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue40000/40000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 3:05 pm

// Konoha sora egy árverésen //

A két ninját pár órán belül meggyógyították, viszont lenszenk még rajtuk zúzódások, de ezek nem akadályozzák őket még a harcban sem. Kodama idézett állatját is meggyógyították, de elérkezett az idő így a négy ANBU-nak tovább kellett folytatni a rájuk bízott küldetéseket. Hirtelen eltűntek, de még az egyik fél maszkal odafolrdult és elköszönt. A két shinobi tudta, hogy vége a küldetésnek hisz Chomaru már bizonyára leadta a titkos tekercset, és nekik már csak haza kell menniük konohába. Ez az út számukra már csak séta-galopp lesz. A két ninja és Erupumaru nekivágtak a hazafelé vezető útnak.

A küldetés:...Sikeres!

A jutalom:
-1 doboz /6db/ harci energiatabletta, amely fokozza a chakra áramlását a testben.
-+500 Chakra
-+1000 kane

Hozzáfűzés: Nagyon ügyesek voltatok mind a hárman, voltak kis elírások, de ezektől eltekintve jól összedolgoztatok.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 5:17 pm

Egy pár éve jártam már az országokat, de még mindig nem találtam meg életem igazi célját. Minden nap azon gondolkodtam, ki volt az a titokzatos férfi, kivel azon az éjjelen beszéltem. Most az Eső Országába vezetett utam, hol a hatalmas esőerdőben ballagtam.
- Idegesít ez az eső...- suttogtam. Fejemen ott pihent a csuklya, mely valamennyire védelmet nyújtott az vihar elől. Furcsa érzés kerített hatalmába. Úgy hittem van rajtam kívül még valaki ezen a helyen.
~ Ilyen szempontból a megérzéseim nem szoktak becsapni.~ gondoltam, miközben a biztonság kedvéért előhúztam egy kunait, megbújtattam köpenyem ujja alatt, honnan alig látszott ki, csupán éles és fényes hegye. A Sharinganomat nem aktiváltam, egyenlőre csak a természetre figyeltem. Ahogy a fák között ballagtam, kis idő múlva egy tisztás szerűségre értem. Ott megálltam egy helyben, s továbbra is nézelődtem.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26000/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 5:56 pm

Éppen egy közeli fán húztam meg magam az eső elől, de szerencsére a felettem lévő ágak levelei felfogták az eső nagy részét. Az átszűrődő esőcseppeket, viszont a folyton rajtam levő kapucni fogta fel.
~ Ez az eső, csak hátráltat, a bogaraim sem tudják érezni az élőlények közelségét. -Gondoltam és egy fekete kapucnis fickót láttam meg.
~ Remélem nem konohából jött, mert akkor kénytelen vagyok harcképtelenné tenni, viszont nem néz ki könnyű fickónak. -Mértem fel a feltehetően ellenségem kinézetét. A fáról bogarakat juttattam a törzsön át a földbe egyenesen a rejtélyes fickó mögött és ott egy bogár klón rajzolódott ki az alakomban. A bogárklón a csuklyás nyakához szegezte a robbanócetlivel ellátott kunai-t, és én egy faágon ülve így szóltam:
- Üdv idegen, ez az én területem, remélem nem konohai shinobi vagy, aki próbál megölni? -Kérdeztem és két darab kunai már ott lapult mind két tenyeremben...
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 6:30 pm

Mikor megálltam azon a helyen, hirtelen egy fickó állt mögöttem, akinek a kezében egy robbanó jegyzettel ellátott kunai pihent. Ez eléggé gyanúsnak nézett ki, egyenlőre viszont még nem alkalmaztam a Sharingant.
~ Mikor került ez mögém?~ kérdeztem magamba, mialatt félig hátrafordított fejjel néztem egy szemüveges fickó szemébe. Fejpántja át volt húzva, ebből arra következtettem, hogy ő is egy Missing- nin.
- Üdv idegen, ez az én területem, remélem nem konohai shinobi vagy, aki próbál megölni?- szólított meg egy ugyanolyan kinézettel rendelkező illető.
~ Szóval a mögöttem lévő csak egy klón. Nyilván azért van a fegyverén robbanó jegyzet.~ töprengtem, azután elmosolyodtam.
- Eltaláltad... Származásom valóban Konohából ered. Amire egyáltalán nem vagyok büszke, sőt inkább szégyenlem ezt. Amint látom, te is hasonlóképpen vagy a dolgokkal barátom.- mondtam.
- Ezt a másolatot itt mögöttem nyugodt szívvel visszavonhatod. Szavat adom rá, hogy nem támadlak meg.- közöltem a fickóval, persze ez idő alatt erősen törtem a fejemet azon, hogyan fogok majd kiszabadulni, ha nem egyezik bele. Mert abban az esetben elég komoly veszélyben leszek.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26000/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 6:36 pm

Egy darabig néztem a fickót, majd így szólt:
- Eltaláltad... Származásom valóban Konohából ered. Amire egyáltalán nem vagyok büszke, sőt inkább szégyenlem ezt. Amint látom, te is hasonlóképpen vagy a dolgokkal barátom.
- Ezt a másolatot itt mögöttem nyugodt szívvel visszavonhatod. Szavat adom rá, hogy nem támadlak meg
. -Mondta a konohát elhagyott shinobi. A klónt visszavontam, de közben a kunai, a fán keresztül a bogaraim által visszakerült az ágra, majd eltettem.
- Jól felmérted a terepet, valószínűleg rájöttél, hogy az csak klón, és rám összpontosítottál. Kiváncsi lettem volna mit teszel, ha nem fedem fel valódi kilétemet?. -Tettem fel a kérdést és leugrottam a faágról és egy kőre ültem.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 6:49 pm

Végül meggyőzőképességemnek adhattam egy újabb pipát, mert a titokzatos kitagadott férfi megszüntette a klónját, így nem kellett harcba bonyolódnunk.
- Jól felmérted a terepet, valószínűleg rájöttél, hogy az csak klón, és rám összpontosítottál. Kiváncsi lettem volna mit teszel, ha nem fedem fel valódi kilétemet?- kérdezte tőlem, amire egy halvány mosoly jelent meg az arcomon.
~ Hát igen, én is.~ gondoltam magamban, ezt követően lassú léptekkel közelítettem a férfi irányába. Természetesen megtartottam a kellő két méter távolságot, nem lehet tudni mik is a valódi szándékai. Első ránézésre egy igen csöndes, ám annál érdekesebb embernek tűnt, ki szereti letesztelni a környezetében lévőket.
- Heh!...Ne aggódj, bizonyára kitaláltam volna valamit.- szólaltam meg, vagyis inkább hazudtam, hiszen oly hirtelen ért a csapdája, még a menekülésem kieszelésére sem volt időm.
~ Mindegy ebből is tanultam valamit... Máskor azonnal aktiválom a Sharingant, ha megérzem, hogy figyelnek.~ merengtem, mialatt elég komoly arccal néztem a kövön csücsülő shinobira.
- Nos... Megtudhatnám a nevedet? Ha útjaink keresztezték egymást.- érdeklődtem a Missing- nintől, mialatt egy fa takarásába dőltem, karba tett kézzel. Vártam a fickó válaszát.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26000/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 7:01 pm

Az idegen fickó közelebb jött, de tartotta a távolságot, felkészülve a veszélyhelyzetre.
- Heh!...Ne aggódj, bizonyára kitaláltam volna valamit. -Mondta az idegen és kicsit elgondolkozva így szólt:
- Nos...Megtudhatnám a nevedet? Ha útjaink keresztezték egymást.
-Kérdezte miközben a fának támaszkodva karba tett kézzel hátradőlt.
- A nevem Aburame Heikichi, de a felét már tudhattad mivel a bogaraimat már felfedtem előtted, ezt vedd a bizalom jelképének. -Mosolygtam egyet rá az idegen fickóra és így szóltam:
- Egyszóval visszatérve a ''csapdámra'' túl nyugodtan áltál, valószínűleg nem csak egy átlagos shinobi vagy, ugye? -Kérdezte tőle és a távolba néztem.
- Bár ezt a nyugodtságot már láttam valahol és ez konoha volt, pontosabban az Uchiháknak volt ilyen nyugodt tekintetük. -Mondtam, de rögtön szóltam utánna.
- Ha nem tudnám, hogy már csak kettő létezik belőlük, akkor biztos Uchihának néztelek volna, de tévedni emberi dolog. -Tanakodtam, majd a shinobira néztem.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 7:22 pm

- A nevem Aburame Heikichi, de a felét már tudhattad mivel a bogaraimat már felfedtem előtted, ezt vedd a bizalom jelképének.- mondta Heikichi, mire egy nagyon nyugodt arccal néztem rá. Bár valójában igen is meglepődtem, viszont hirtelen minden világossá vált.
~ Szóval egy Aburame, mi? Hát persze... Ez megmagyarázza a bogarak irányítását, valamint az okosságát is.~ gondoltam magamban, még mindig szótlanul a shinobira tekintve. Az életben nem gondoltam volna, hogy találkozok itt valakivel Konoha nagy bogárhasználó klánjából. Minden esetre történnek véletlenek. Vagy nem is az? Ennek a szónak a létezésében már sokszor megingott a hitem, na de hát ki tudhatja valójában?
- Egyszóval visszatérve a ''csapdámra'' túl nyugodtan által, valószínűleg nem csak egy átlagos shinobi vagy, ugye?
- Hát fogalmazzunk inkább úgy, vannak tapasztalataim.- fejeztem ki magamat elég egyszerűen. Titokzatosan, mégis sokat elárulva.
- Bár ezt a nyugodtságot már láttam valahol és ez konoha volt, pontosabban az Uchiháknak volt ilyen nyugodt tekintetük... Ha nem tudnám, hogy már csak kettő létezik belőlük, akkor biztos Uchihának néztelek volna, de tévedni emberi dolog.- jelentette ki Heikichi, amire már én is elvigyorodtam kissé.
- A nevem Akihiro... Úgy látom nem csupán akkor vág az eszed, hogyha ellenséggel találod magadat szemben. Bár mit is várhatna az ember, ha egy Aburamével találja szemben magát. Nem igaz?- szólaltam meg, miután kisétáltam a fa alól. Újra a zuhogó eső alá álltam, s karba tett kézzel kezdtem hozzá mondanivalómnak:
- Valójában nem csupán Itachi és Sasuke az egyetlen túlélők. Bizony én is egy Uchiha vagyok... Legalábbis az voltam, amíg ez a név jelentett valamit. Mára már nem hiszem, hogy ezzel villognom kellene...- hallgattam el egy kevés időre, ugyanis az emlékek eluralkodtak gondolataimon.


A hozzászólást Uchiha Akihiro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 14, 2009 8:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26000/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 7:40 pm

- A nevem Akihiro... Úgy látom nem csupán akkor vág az eszed, hogyha ellenséggel találod magadat szemben. Bár mit is várhatna az ember, ha egy Aburamével találja szemben magát. Nem igaz? -Mondta Akihiro és eltávolodott a fától, amire nem rég nekidőlt. A szám széle mosolyra húzódott ezen szavak hallatára és tovább folytatta:
- Valójában nem csupán Itachi és Sasuke az egyetlen túlélők. Bizony én is egy Uchiha vagyok... Legalábbis az voltam, amíg ez a név jelentett valamit. Mára már nem hiszem, hogy ezzel villognom kellene... - Mondta letörve, de büszkeségét és hidegvérét megőrizve.
- Megértem amit mondasz Uchiha Akihiro, de tudod ma az ''Uchiha'' név félelmet jelent, mármint ezt gondolják, és minden szörnyűséget is maga alá temet ami a múlt idézett elő. Az Aburame klán nem halt ki, viszont, hidd el konoha túl korrupt a nézeteimhez, ezért is állok itt és egy idegennel beszélgetek az eső ország erdelyében. -Mondtam és kis idő után újból elnéztem a távolba.
- És a terveiddel hogy állsz?. - Kérdeztem meg mosoly keretében majd folytattam:
-Biztos vannak terveid mint Uchiha, és mint Akihiro?. - Tettem fel ismét egy kérdést és vártam a választ...
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 8:54 pm

- Megértem amit mondasz Uchiha Akihiro, de tudod ma az ''Uchiha'' név félelmet jelent, mármint ezt gondolják, és minden szörnyűséget is maga alá temet ami a múlt idézett elő. Az Aburame klán nem halt ki, viszont, hidd el Konoha túl korrupt a nézeteimhez, ezért is állok itt és egy idegennel beszélgetek az eső ország erdejében.- mondta Heikichi én pedig rátekintettem.
- Valószínűleg igazad lehet... Valójában az én klánom mindig is a gyűlöletre épült. Azt hiszem kiprovokálták maguknak. Vagy csak túl későn akartak cselekedni.- szólaltam meg, ám egyenlőre még nem osztottam meg Heikichivel, hogy miként sikerült túlélnem a pusztulást.
- És a terveiddel hogy állsz? Biztos vannak terveid mint Uchiha, és mint Akihiro?- érdeklődött az Aburame klán tagja.
- Terveim... Igazából még nem találtam megfelelő célt arra, hogy mit kezdjek a hátralévő életemmel. Minden esetre Konoha meg fogja szenvedni, amit művelt az Uchihákkal. Előbb, vagy utóbb, de biztosan. Nem ismertem egy olyan embert sem a sajátjaim közül, kiknek ne lett volna bátorságuk szembeszegülni a Senju klánnak.- mondtam, miközben úgy döntöttem újra a fa takarásába húzódok, hiszen nem volt semmi kedvem ennél is jobban megázni. Persze már így is sikeresen megáztam. Hála annak a ninjának, ki egész idáig követett, bár rosszul tette, mivel az életével fizetett érte.
~ Nem is értem ezeknek a gondolkodásmódját. Mégis mit képzeltek? Egy Jounin szinten álló Missing- nin ellen szegődnek, amikor tudják, hogy gyengébbek. Nevetséges.~ gondoltam magamban. Újra eszembe jutott az a fickó, aki azon az éjjelen találkozott velem.
- Furcsa módon olyan érzésem van, nem csak hárman maradtunk már Uchihák. Ez a gondolat már régóta mardos, viszont még nem tudtam rájönni ki is lehet az. Pedig Missing- nin korom óta rengeteg országban jártam. Próbáltam felkutatni a legapróbb nyomokat, s mégis ötlet nélkül állok itt előtted, ebben a percben. Az előző kérdésedre visszatérve, talán tervemnek mondhatnám kideríteni erről a feltevésről az igazat.- közöltem a másik volt konohai ninjával.
- Veled mi a helyzet ezen a téren?- érdeklődtem én is Heikichitől.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26000/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 9:07 pm

Akihiro elmesélte a kis történetét és ezután engem kérdezett.
- Veled mi a helyzet ezen a téren?- Kérdezte Akihiro aki ismét a fának támaszkodott.
- A tervem az, hogy Konohát megszabadítsam a korrupt, felsőbbrendűséget érző nemesi származsú emberektől, akik csak saját hatalmukra és pénzéhes jövőjükre gondolnak. Kb ennyi lenne, de sajnos ezt politikai úton szinte lehetetlen. Én is politikai életben tevékenykedtem, de ellenem is puccsot szerveztek, szerencsére sikeresen rájöttem és megöltem hideg vérrel a gyilkosomat. -Mondtam nyugodt hangon és szívverésem sem gyorsult egy cseppet sem.
- Sajnos ezek túl nagy tervek hozzám és az én erőmhöz ezért járom az országokat, hogy erőt gyűjtsek. -Mondtam és felkeltem a kőröl mivel elállt az eső és végre a nap sugarai közöttem és Akihiro között vetítettek a földre egy kör alakot. Beleléptem a körbe és vártam,, hogy az Uchiha is így tegyen.
~Túl nyálas lenne itt szövetséget, meg ilyen felesleges dolgokat csinálni, ez tökéletesen szombolizálja.
Vártam, hogy kapcsoljon, mivel nem akartam érzelgős lenni.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 10:15 pm

Heikichi beszámolt a saját terveiről, melyet egyenlőre még nem tudott megvalósítani. Hirtelen furcsa módon vettem észre, hogy az eső elállt egy kis időre, majd az Aburame srác egy a Nap által vetített kör közepébe állt. Semmit nem szólt csak kifejezéstelen arccal tekintett rám. Ekkor behunytam a szemeimet, majd levettem fejemről a csuklyát. Mikor újra az égre tekintettem már a Sharingan három pöttye ékeskedett a vörös alapú látószerveimben. Lassan Heikichi irányába fordultam, majd beléptem a körbe. Ebben a pillanatban a felhők újra összehúzódtak, az ég dörögni kezdett. Pár perccel később sírni, mint ahogy eddig tette. Arcomon egy gonosz félmosoly rajzolódott ki.
- A világ... Meg fogja bánni, amit velünk tett.- mondtam, önbizalommal teli, nyugodt hangon, pupilláimon mégis az őrület sugárzott. A kimeríthetetlen düh, gyűlölet, s bosszúvágy. Egy tekintet mely képes lenne kioltani bármely életet, miben immáron nem a béke, hanem a gonoszság lappangott. Egyre erősebb tempóban ömlött a víz az égből. Minden felé villámok csaptak le, iszonyatosan dübörgő mennydörgések rázta meg az élőlényeket.
- Kik valaha arra törekedtek, hogy kioltják életünket, pusztuljanak hát! Abban a percben, amikor látják magukat és szeretteiket a földön, vérbe fagyva heverve, majd rájönnek kit próbáltak eltenni láb alól. Mert ilyen mennyiségű bosszúvágy elől, senki sem menekülhet...- jelentettem ki, mintha elmondtam volna a jövő alakulását, pedig csak saját, elborult elmém képzelgését soroltam fel. A fekete köpeny alól jobb kezem, nyitott tenyérrel nyúlt ki Aburame Heikichi felé.
- Külön-külön nem tudjuk megvalósítani céljainkat. De együtt, nem lesz előttünk akadály. Aki pedig megpróbál az utunkba állni... Annak feje a porba hullik.- szóltam, az utolsó mondatot egészen mély hangzással.
- Kössünk szövetséget!- ajánlottam fel Heikichinek, és vártam mit reagál.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26000/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 11:14 pm

Elmondta Akihiro a ''lelkesítő'' beszédét és így szóltam:
- Rendben szövetséget kötök veled. -Mondtam és mosolygás közben a szemüvegem alatt őrült tekintetem bújt meg. Kezemet az Uchiha tenyerébe helyeztem és megvágtam egy helyen.
- Ez jelképezze az elkötelezettségünket és a többi áldozat vérét is, amelyeket majd a földre kényszerítünk. -Fejeztem be a szövetség megkötését. Ismét hatalmas vihar kezdett el a fejünk felett dübörögni.
- Gyere Akihiro van egy közeli barlang ott meghúzhatjuk magunkat, utánna hozzáláthatunk a tervünk megvalósításához. -Mondtam és elindultam sétállva miközben a vihar tombolt.
~Kezd érdekesen alakulni az életem, eddig csak azt hittem, hogy konoha száműzött senkije vagyok, de mostmár érzem, tudom, hogy még nagy tettekre leszek hivatott ezzel az Uchihával együtt. -Gondoltam és fél szemmel, amelyet a szemüvegem eltakart, hátranéztem és bólintottam egyet...
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 7:34 pm

Amikor Heikichi megvágta a kezét, én is ugyan ezt tettem.
- Ez jelképezze az elkötelezettségünket és a többi áldozat vérét is, amelyeket majd a földre kényszerítünk.- mondta az Aburame klánból származó ninja, én pedig egy komoly tekintet mellett így szóltam:
- Úgy legyen!
A ihar nem akart elállni, mintha az ég egy újabb elszomorító tényezőnek lett volna a tanúja. Pedig jobb lenne, ha már hozzászokna, mert én nem tervezek megállást. Az Uchiha klán nem nyugodhat békében, amíg ilyen gyalázat övezi pusztulását. S nem is fogok nyugodni. Mindegy hány ember hal meg, vagy kit kerít hatalmába az őrület. Egy olyan útra léptem, amin csak két lehetőség adott. Halál és győzelem. Félretéve a céltalan meneküléseket, most ideje lesz bekeményíteni Konohára nézve. Túlságosan sokáig bujkáltam patkány módjára. Hadd tudja meg végre az összes shinobi nemzet, az Uchihák gyűlölete még nem hagyta el a világot. Elgondolkozásom közben Heikichi már elindult, mikor hátranézett, s bólintott, én is hasonlóképpen tettem, majd elindultam a társam után. Egyenlőre ő lesz, valamint már most is az egyetlen támaszom. Hasonló észjárással, plusz bizonyosan nagy erővel. Az eső meg csak zuhogott. Kis idő után elértük a barlangot, hová már nem esett be az eső, de nyirkos, hűvös volt.
- Egészen otthonosnak néz ki.- közöltem Heikichivel, ezután a következőket mondtam:
- Mindjárt hozok tűzifát.
Ebben a pillanatban megláttam, hogy már van egy kihűlt tűzhely, mellette pedig száraz faágak. Valószínűleg az Aburame srác nem először húzódik itt meg. A számon egy halvány mosoly jelent meg. Négy darab fát tettem le a tűzhelyre, majd egy nagyon kicsi Goukakyuu no Jutsuval meggyújtottam. Leültem elé, és immáron Sharingan nélküli, nyugodt, kék szemekkel néztem a kellemes hőmérséklet forrását.
- Na, és mire gondoltál? Hogyan kezdjünk neki?- érdeklődtem Heikichitől.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26000/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 7:57 pm

Tehát Akihiroval betértünk egy barlangba és tüzet gyújtottunk.
- Na, és mire gondoltál? Hogyan kezdjünk neki?- Kérdezte Akihiro és egy mosoly jelent meg az arcomon.
- A tervem egy bizonyos szervezetbe belépni. Nézd ezeket a feljegyzéseket. -Mondtam és a kabátom alól kiszedtem pár tekercset, amelyek fontos információt közültek konoháról, valamint a csatornarendszeréről és az összes fontosabb politikai előljáróról.
- Nézd itt! a feljegyzések egy bizonyos szervezetet emlegetnek, amelynek a neve még ismeretlen, mivel rendkívül csendesen tevékenykednek. Számos rejtély övezi körbe, az egész bandát, de még konoha sem tudja pontos kilétét. Egy anbu miután meghalt a vízesés országába, ezt az iratot hagyta meg. -Mondtam és megmutattam egy kézzel írott szöveget.
- De nem ez a fontos, hanem az, hogy említést tesz a fű országáról is, ahol tevékenykedett, viszont a vízesés országában gyilkolták meg. Nem furcsa egy kicsit?. -Kérdeztem és ismét a barlang kijárata felé néztem.
- A lényeges dolog, hogy már pár hónapja rajta vagyok az ügyön és mielőtt eljöttem, konohából ezen tevékenykedtem, de többet nem tudtam meg. -Fejeztem be a történetet és a tűzre pillantottam.
~ Elmondtam neki mindent, de még magam sem tudom miért adtam ki ennyi információt. -Gondoltam és az Uchihára pillantottam a szemüvegem alatt.
- A feladatunk eljutni a fű országába és valahogyan megtalálni ennek a titokzatos szervezetnek a főhadiszállását, de kétlem, hogy mi találnánk meg őket, ha érdemesnek tartanak akkor, majd ők fognak megtalálni. -Mondtam és vártam, hogy az Uchiha mit szól a tervemhez.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 8:51 pm

Heikichi rögtön arra tért ki, hogy egy bizonyos szervezetről kezdett információkat közölni.
~ Láthatóan megbízik bennem... Ez eléggé biztató.~ gondoltam magamban, miközben rápillantottam a feljegyzésekre, amelyeket az Aburame klán tagja mutatott. Miután közölte összes gondolatát, értően bólogattam.
- Azt hiszem megértettem. Szóval arra célzol, hogy hiába vannak a Fű Országában, attól kihatnak az összes shinobi országra... Tehát, amennyiben sikerülne bekerülnünk oda, folyamatosan informálódhatnánk Konoháról. Így mivel majdnem minden mozdulatukat tudnánk, csak ki kellene várni a megfelelő pillanatot, amikor lecsapnánk rájuk.- vakartam meg az államat, szemeimet Heikichire szegezve, ezt követően ismét a tűzre kezdtem bámulni.
- Így egyszerre lennénk biztonságban, és akciókba is lendülhetnénk.- szólaltam meg kis várakozás után.
~ Úgy vélem, Heikichi ötletet tökéletesen megfelel arra, hogy megvalósítsuk a terveinket.~ töprengtem.
- Rendben van. Szépen kidolgoztad ezt... Már csak az a kérdés, hogyan jutunk el oda. Bizonyára nem kezdőkből áll a szervezet...- fejeztem ki magamat egyszerűen, mégis világosan, egy gonosz mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26000/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 9:06 pm

Akihiro pontosan rájött a tervemre és bólintottam egyet.
~ Tökéletes, szinte a gondolataimba olvasott, ez már félelmetes.. -Gondoltam és az Uchihára tekintettem, majd elraktam a tekercseket.

- Rendben van. Szépen kidolgoztad ezt... Már csak az a kérdés, hogyan jutunk el oda. Bizonyára nem kezdőkből áll a szervezet... -Mondta Akihiro és így szóltam:
-Hát igen, de ami hátrány az előny is, mivel nem kezdőkből áll a szervezet, ezért ha a fű ország határát elérjük tudomásuk lesz rólunk. Ezt fogjuk kihasználni. Mivel a területükön fogunk lenni, ezért hamarabb találnak meg minket , mint ők minket, de ezt már mondtam. -Fejeztem be a mondanivalómat és egyszerre egy hatalmas raj lebegett be a barlangba és a kabátom alá szivárgott be, onnan pedig a bőröm alá.
- Amikor megláttalak elküldtem a felderítő bogarakat, hogy többen vagytok-e, de amint kiderült egyedül jöttél. És bocs a bizonytalamságomért. Ez egy nőstény rovar, ezzel tudom bemérni a helyzetedet. -Mondtam és Akihiro hátáról egy nőstény bogár szállt a köpenyem alá. Úgy látszik nincsenek a közelben ellenségek, így jobb lesz indulnunk. -Mondtam és felálltam, majd elindultam. Az eső már csak szemerkélt és hátranéztem utoljára az ''otthonomra''.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 12:31 am

Az utolsó mondatomra Heikichi így reagált:
- Hát igen, de ami hátrány az előny is, mivel nem kezdőkből áll a szervezet, ezért ha a fű ország határát elérjük tudomásuk lesz rólunk. Ezt fogjuk kihasználni. Mivel a területükön fogunk lenni, ezért hamarabb találnak meg minket , mint ők minket, de ezt már mondtam.
- Főleg, hogyha egy kicsit még magunkra is vonjuk a figyelmet.- helyeseltem barátom ötletét, miközben megint sötét gondolataim támadtak. Természetesen ezalatt a gyilkolást értettem, hiszen hogy tudnánk nagyobb feltűnést kelteni, mint az öléssel. Valószínűleg jó sokan a nyomunkba erednek majd emiatt. Ebben a pillanatban valamiféle óriási bogárraj érkezett a barlangba, ami kis idő múlva eltűnt gazdája kabátja alatt. Mindig is csodáltam az Aburame klánnak eme technikáját. Furcsa érzés lehet rovarokat tartani a testükben. De hát mindenkinek megvan a maga sajátossága.
- Amikor megláttalak elküldtem a felderítő bogarakat, hogy többen vagytok-e, de amint kiderült egyedül jöttél. És bocs a bizonytalanságomért. Ez egy nőstény rovar, ezzel tudom bemérni a helyzetedet. Úgy látszik nincsenek a közelben ellenségek, így jobb lesz indulnunk.- közölte velem Heikichi.
- Ugyan... Igazán semmiség. Az elővigyázatosságod még a hasznunkra lesz.- vigyorodtam el, mialatt felálltam a tűz mellől. Odakint már csupán szemerkélt az eső.
- Azt hiszem bölcs dolog lenne eltüntetni minden nyomot...- fordultam hátra a barlang bejáratánál, miközben egy villanást lehetett látni, a falakon pedig már két robbanó jegyzet hevert.
- Kassei!- mondtam egy kézjel után. Egy kisebb robbanás, annál nagyobb hangzavar, a barlang pedig beomlott. Intettem egyet a fejemmel Heikichinek, jelezve, hogy indulhatunk. Csuklyámat a fejemre helyeztem, majd lassan ballagni kezdtem.
- Talán meghallották páran, viszont úgy gondolom nincs miért aggódnunk. Valószínűleg nem sok olyan személy van erre, aki fel tudná velünk venni a harcot. Különben is az előbb mérted fel a terepet. Ennyi idő alatt aligha bírna ideérni akárki. Heh...- nevettem egy rövidet, önbizalommal teli hangon.
- Azért vigyázzunk az öldökléssel a Fű Országában. A figyelemfelkeltés kétféle képen is elsülhet. Vagy ránk találnak a bizonyos szervezet tagjai, vagy Konoha... Mert szerintem a hír hamar terjed. Ráadásul pont a szomszédságban leszünk.- mondtam, és visszanéztem az Aburame klán shinobijára.
~ Bizonyára már az egész környék az ellenőrzése alatt áll... Ezért nem muszáj alkalmaznom a Sharingant. Ennek a srácnak a jelenlétében nem igen érhet meglepetés szerű támadás.~ töprengtem el, egy halvány mosoly kíséretében.


A hozzászólást Uchiha Akihiro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 17, 2009 9:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26000/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 4:51 pm

Akihiro felrobbantotta a barlangot és elindultunk a fű országába. Út közben egymás mellett sétállva közlekedtünk, de nem siettünk, hisz a tervünk megvalósítására sok idő kell. Egyikünk se az a sietős fajta aki habozik, és elsétál a fontos részeletek előtt.
- Hát igen sajnos az öldöklést én is belekalkuláltam, mivel csak így kelthetünk feltünést és nem hinnem, hogy az a titkos szervezet felvesz olyan ''makulátlan'' bűnözőket mind mi. Először meg kell mutatnunk a kegyetlenségünket, azután jöhet a többi. -Mondtam és elkanyarodtam az eső országának határához.
-Mivel nem tudjuk, hogy hogyan dolgoznak, de még az észjárásuk sem biztos, mindenekellenére sok esélyünk nem lesz, hogy bekerüljünk a szervezetbe és ha bennevagyunk akkor nem biztos, hogy egy csapatban, ha abban dolgoznak, hogy össze kerülünk. Ezért van egy tervem. -Mondtam és levettem a kapucnimat és szembe fordultam Akihiroval.
-Amíg itt vagyunk és a határt elérjük együtt megyünk, viszont azután külön úton kell mennünk. Sajnos mind a ketten konohából, jöttünk és nemes klánból, az Uchiha és az Aburame-ből. Lehetségesnek tartom, hogy a ''szervezet'' a kisújját sem fogja mozdítani, ha együtt vagyunk, mivel könnyen árulónak vagy kémnek néznek, így a határ után különválunk és bekerülünk a szervezetbe. Lehet hosszú idő után kerülünk be, de nem szabad sejteniük, hogy együtt vagyunk, mivel ez kihatna a tervünk megvalósításához. -Fejeztem be a mondanivalómat és felhelyeztem a csukjámat.
~Nem taglalok tovább biztos megérti, és belátja tapasztalt és az esze is a helyén van. -Gondoltam és még utoljára így szóltam:
-A Fű országának határfaluiban sok ember él, így nem lesz gond, és ami a legfontosabb...-Mondtam és a lehető legkomolyabb hangon így szóltam:...-Ha ott lesz valaki a szervezetből haladéktalanul fedd fel az erőd töredékét. -Mondtam és elindultunk a határhoz.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 5:26 pm

Heikichi felfedte a tervét előttem, amire bólintottam egyet.
- Rendben van. Valószínűleg így lesz a legésszerűbb.- helyeseltem az Aburame klán tagjának ötletét.
- Az sem biztos, hogy mind a ketten bejutunk. Viszont amennyiben sikerül, összetehetjük a kezünket.- mosolyodtam el halványan. Nyugodt tempóban ballagtunk előre. Még emellett az okos összmunka mellett is rengeteg lehetőség szerint alakulhat a jövőnk. Minden esetre belevágtunk, innen pedig már nincs visszaút.
~ Bizonyára kiválóan fogok szórakozni. Bár már most is különösen jól érzem magamat.~ merengtem elég gonoszan, s így szóltam:
- Az is biztos, hogy nem a legkönnyebben tudjuk majd tartani a kapcsolatot, ha már ott leszünk. Ezen mondjuk még ráérünk agyalni. Az elsődleges cél, hogy jussunk be a szervezetbe.- mondtam. Lassan elértük az Eső országának a határait. A Fű Országa innen már nem volt messze.

// Köv.post.: Eső Országa, Országhatár //
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 8:25 pm

// Csak egy beszélgetés //

Egy kis kikapcsolódás képen az Eső Országába mentem. Nem a legalkalmasabb hely a pihenésre, viszont már úgy megszoktam a látványt, mikor sír az ég. Az erdő közepén állva, folyamatosan a sötét felhőket figyeltem. Nem néztem az időt, viszont már egy jó órája biztosan egy helyben voltam, ezalatt sikeresen bőrig áztam. Csakhogy nem törődtem vele... Elmémet emlékek sorozata bombázta, miket eddig sosem tudtam, s valószínűleg a jövőben sem fogok tudni elfelejteni:

- Akihiro! Siess már, még a végén megharagszik ránk a sensei. Masao taichou megint leszid majd minket miattad!- aggodalmaskodott Arata, miközben az utcán futottunk.
- Ó, legyél már egy kicsit nyugodtabb!- szólítottam fel a társamat. Chuuninok voltunk, akkoriban tizenhárom és fél évnél csupán kicsivel voltam öregebb. Az emberek, akiket véletlenül löktünk fel rohanás közben, mindenféle ronda szavakat ordítottak utánunk. Engem ez csöppet sem izgatott, néha még jól is szórakoztam rajta. Odaérve Konoha kapujához, Arata azonnal Fumi nyakába ugrott, s csókolózni kezdtek. Odaléptem a csapatunk kapitánya mellé, s megrázva a fejemet kezdtem el indulni az úton az erdő felé.
- Már megint kezdik...- szólaltam meg.
- Ugyan már Akihiro, ne legyél ilyen rideg! Te is örülsz a barátaid boldogságának nem?- érdeklődött a Jounin.
- Jah... Odavagyok, meg vissza...- feleltem érdektelen hangon.
- Nem rideg, hanem féltékeny vagy!- mosolyodott rám Arata, mialatt ez a mondat hangzott el szájából.
- Csak szeretnéd!- vágtam vissza egy apró vigyorral arcomon.
- Na, de fiúk! Ne legyetek már ilyenek!- nevetett egyet Fumi, barátja karjaiban.
- Igaz is, koncentráljunk a küldetésre...


Ez a jelenet már oly sokszor lejátszódott az agyamban, újra, meg újra. Szüntelenül bambultam a semmibe, ám eme tevékenységemet egy hang törte meg. Mikor oldalra fordítottam fejemet, nagyra nyílt szemekkel szembesültem vele, hogy társaságot kaptam.
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue31800/36000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 8:36 pm

♪♫♪ Csak Beszélgetés ♪♫♪


Unalmas nap, unalmas küldetés. Az Eső Országába kellett elmennem, hogy a faluink szövetségéről szóló szerződést megújítsam. Elviekben ez a Mizukage feladata lenne, de az a lusta nőszemély ilyen dolgokkal nem szeret foglalkozni. És még a jobb kezének is kinevezett, hogy legyen mire hivatkoznia, ha ilyen baromságok miatt zavarja meg nyugalmamat. Halk morgás kíséretében elértem az Eső Országának leglátványosabb területét. Az esőerdőt, mely az információim szerint számos vadállat lakhelyéül szolgál.
~ Talán ez az a hely ahol mindenki megtudhatná, mi is folyik a Ninja Világban… Sírnak az Istenek. Testvérek ontják ki egymás vérét a hatalomért. Az erősek mindig is magányosak voltak. Én gyűlölöm a magányt, de az szeret engem. Bárcsak gyenge lehetnék.
Néztem fel az élre, miközben úgy éreztem valaki más is van itt, de ezzel pillanatnyilag nem törődtem. Még midig úgy éreztem, hogy a Világunk, a Világom bajban, s csak egy Isten teheti újra olyanná, amilyennek Rikudou-sennin elképzelte. De ehhez szövetségesek kellenek! Nem riadok vissza a durvábbnál durvább eszközöktől, hogy elérjem végső célomat. A béke elhozását. Sokak úgy vélik, hogy nem létezik olyan, mint béke. A békeszolgáltatás mindig kétélű kard. Míg az egyik falunak a béke, a másiknak a háború. Viszont én hiszem, hogy létezik olyan béke, mely mindenkinek ugyan úgy a javára válhat! Gondolatmenetemnek egy másik Shinobi vetett véget, aki hasonlóan hozzám valamin elmélkedett. Sóhajtottam egyet, majd oda mentem hozzá.
- Üdv. Ritkán látni itt embereket… Csak nem egy kis csöndért jöttél ide?
Pillantottam a férfira.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:26 pm

// Csak egy beszélgetés //

Tehát egy hangra lettem figyelmes, ami így szólt:
- Üdv. Ritkán látni itt embereket… Csak nem egy kis csöndért jöttél ide?
Azonnal felismertem a gazdáját, már erről az egyszerű kérdésről. Egy nagyot ugrottam, a következő másodpercekben meg már az előttem lévő fáról guggolva figyeltem a fickót.
- Jó napot! Mindenkinek kijár egy kevés a kikapcsolódásból nem igaz?... Shuichi- san?- kérdeztem vissza, azután egy gonosz mosoly jelent meg arcomon, de ezt a köpenyem gallérja kellőképpen elfedte.
- Milyen érdekes, hogy két ellenfél pont egy időben, s ugyanazon a helyen találkozik.- tettem még hozzá, azután leugrottam az ágról, majd két karomat összekulcsolva dőltem neki a fatörzsnek.
- Most igazából nincs kedvem harcolni... Ráadásul a Rin'negan ellen nem sok esélyem van. Ha már így összefutottunk, azért megérdeklődném, mi járatban vagy?- tettem fel a válaszra váró kérdésemet, mialatt éberen figyeltem a kirigakurei ANBU Kapitányának és a Fukitsu nevű szervezet vezetőjének minden mozdulatát.
~ Ha most rám támad végem van... Fenébe! Nem szabad kimutatnom az érzéseimet!~ gondoltam magamban, mialatt ugyanúgy mosolyogtam halványan, mint a fa tetején.
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue31800/36000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:59 pm

A személy, kiről később kiderült, hogy Uchiha Akihiro nagyot ugrott hallva a hangomat, ami miatt önkéntelenül is elmosolyodtam.
~ Ennyire félelmetes lennék?
Vakartam meg a tarkómat, miközben a Koinendai tagra figyeltem.
- Jó napot! Mindenkinek kijár egy kevés a kikapcsolódásból nem igaz?... Shuichi- san? Milyen érdekes, hogy két ellenfél pont egy időben, s ugyanazon a helyen találkozik.
Köszöntött, miközben egy kissé gonosz mosoly jelent meg arcán, de különösebb jelentőséget nem fordítottam rá. Akihiro leugrott az ágról és szembe fordult velem.
- Valóban különös fintora a sorsnak.
Válaszoltam az ex-konohai Jouninnak, miközben Fukitsu köpenyemet levéve leterítettem az egyik kidőlt rönkre és leültem, mit sem zavartatva magamat azzal, hogy egy Koinendai tag is jelen van.
- Én sem szándékozom harcolni. Amikről a kage-k nem tudnak, az nem fáj nekik. Egyébként Amegakure-be kellett egy tekercset hoznom… Egyébként elmondanád nekem, hogy te hogyan látod a dolgokat? Mit gondolsz a jelenlegi Ninja társadalomról és hierarchiáról?
Beszédem közben intettem a tőlem alig pár évvel fiatalabb Shinobinak, hogy nyugodtan leülhet.
- Tudod… Én is hasonlóan vélekedek a dolgok meneteléről, mint ti, Koinendaiosok. De azzal viszont nem értek egyet, hogy csak a ninják kiirtásával lehet elhozni a békét…
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 12:56 pm

// Csak egy beszélgetés //

- Valóban különös fintora a sorsnak.- mondta a férfi, miközben levetette a köpenyét, s az egyik fatönkre terítette.
~ Nem zavartatja magát...~ gondoltam magamban.
- Én sem szándékozom harcolni. Amikről a kage-k nem tudnak, az nem fáj nekik. Egyébként Amegakure-be kellett egy tekercset hoznom… Egyébként elmondanád nekem, hogy te hogyan látod a dolgokat? Mit gondolsz a jelenlegi Ninja társadalomról és hierarchiáról?- tette fel kérdsét Natsuki Shuichi Kirigakure ANBU Kapitánya. Érdekesnek véltem, hogy ilyeneket mond, ahelyett, hogy elfogna, valamint magával vinne. Intett egyet, jelezve ezzel, nyugodtan üljek le.
- Nos, ez elég meggyőző volt...- mondtam, azután leültem ugyan arra a farönkre, ahová Shuichi is tette, persze kicsivel távolabb.
- Mi a véleményem? Igazából engem nem a világ sora érdekel. Csak meg akarom bosszulni azt, amit Konoha a klánommal tett. Természetesen némelyik Uchihát ostobának találtam. Sosem gyászoltam meg egyiküket sem, a halottak közül. De az én sorsom... a klánom sorsa... a gyűlölet. Mindig is elnyomtak bennünket, nem bíztak bennünk. Talán csupán féltek. Minden esetre gyűlölöm az egész Senju klánt, és Konohát. A Koinendai nem érdekel, ha már nem lesz szükségem rájuk, otthagyom őket. Világbéke? Engem egyáltalán nem zavar, ki és hol háborúzik. Nyolc éves korom óta folyamatosan a harc körül forog az életem...- mondtam Shuichi- sannak, mialatt két kezemet a lábaimon támasztottam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eső Országa - Esőerdők - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eső Országa - Esőerdők
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Hó Országa - Kikötő
» Eső Országa - Országhatár
» Víz Országa - Tengerpart
» Víz Országa - Erdők
» Hó Országa - Falu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Eső Országa-
Ugrás: