★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Folyópart

Go down 
+4
Tomoyuki Shiratori
Kohaku Takeda
Yagato Tendo
Hideko Kamura
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 9:30 pm

Kisame egy pillanatra eltűnt egy bokor mögött, majd fürdőruhában lépett ki onnan. Most jöttem csak rá, hogy milyen előre látó. Bár nem biztos, hogy felkészült arra, hogy találkozni fog velem itt.
- Ugye sensei, hogy milyen jó? Tegezhetném sensei? Ez így annyira kényelmetlen és unom már a sok senseiezést?
Tette fel egymás után kérdéseit Kisame. Hirtelen nem is tudtam, hogy mit válaszoljak erre, hiszen nem hiszem, hogy helyes dolog, ha egy tanítvány a senseiét tegezi.
- Hát nem is tudom… Tegezni tegezhetsz, viszont a sensei inkább maradjon. Nem szeretném, ha emiatt baj lenne a Hokagénál. Remélem megérted.
Válaszoltam végül, majd leültem az egyik kiálló sziklára, és lógattam a lábam a vízbe. Kellemes volt, ahogy a víz simogatta a lábam, és éreztem, ahogy kisebb kavicsok csapódnak a lábamhoz. Valószínűleg az áram sodorta őket.
- Tényleg! Kipihented már magad a küldetés után? Nem lehetett túl könnyű, habár mi is ott voltunk, de akkor is… Így is szenvedtünk veszteséget…
Kérdeztem, és ismét elözönlöttek a rossz emlékek, majd gyorsan elhessegettem őket. Legalábbis megpróbáltam.
- Öhm… Ne haragudj, megint kezdek kicsit magamba fordulni.
Kértem bocsánatot, hiszen nem akartam megint gondolataim rabjává válni, majd visszacsobbantam a vízbe, és újabb adag vízzel locsoltam meg Kisamét.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue4700/7000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 9:44 pm

- Hát nem is tudom… Tegezni tegezhetsz, viszont a sensei inkább maradjon. Nem szeretném, ha emiatt baj lenne a Hokagénál. Remélem megérted.
Válaszolt a kérdésemre Ayame. Utána leült az egyik kiálló sziklára és a lábát a vítbe lógatta. Én kifeküdtem azzal a sziklával szomszédos faágra amin Ayame-sensei volt. Utána feltett nekem egy kérdést amire inkább nem válaszoltam hanem csendben maradtam.
- Tényleg! Kipihented már magad a küldetés után? Nem lehetett túl könnyű, habár mi is ott voltunk, de akkor is… Így is szenvedtünk veszteséget…
Látszott rajta, hogy megint elöntik a rossz emlékek. Valahogy felakartam vidítani amikor bocsánatot kért.
- Öhm… Ne haragudj, megint kezdek kicsit magamba fordulni.
Ezt meghalva feltettem egy ujjab kérdést, de még elötte halodtam egy csobanást és a rám jövő víztől leestem a faágról be a vízba. Feláltam és mondtam a kérdést.
-Ayame-sensei. kezdtem bele a mondatba komolyan. Magát nem zavarja, hogy ilyen gyönyörű és fiatal mégis senseiezik?
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:21 pm

- Ayame-sensei. Magát nem zavarja, hogy ilyen gyönyörű és fiatal mégis senseiezik?
Kérdezte Kisame. Tényleg kicsit furcsa volt számomra, hogy Senseinek hívnak a geninek, de hát ha ez az előírás… Sajnos ez ellen nem tudok mit tenni még akkor se, ha nagyon utálom…
- Hát, Kisame… Őszintén szólva nem szeretem a senseiezést, de sajnos a szabályokat be kell tartani.
Magyaráztam el neki a dolgot, hiszen az akadémián se hívhatja csak simán a nevén a tanárát. Ez a sensei szó valamiért azt sugalmazza, hogy az illetőt tisztelik, és hajlandóak követni a tanácsait. Valamiért büszkeséggel tölt el ez a szó, akárhányszor meghallom…
- Kisame, nincs kedved elsétálni a tóhoz?
Kérdeztem tőle majd kimásztam a folyóból.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue4700/7000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:55 pm

Miután feltettem a kérdést jött is a válasz.
- Hát, Kisame… Őszintén szólva nem szeretem a senseiezést, de sajnos a szabályokat be kell tartani. A sensei túlságosan szereti a szabályokat. Ez így nem jó. Ha egy kis szabályt is megszegek tuti, hogy a halálba kell majd magamat edzeni. Jobb lesz ha vigyázok.
- Kisame, nincs kedved elsétálni a tóhoz? Kérdezte a sensei.
- Én benne vagyok. Tóban sokkal jobb mint folyóban. Amúgyis menetközben legalább beugorhatunk a fürdőruhájáért sensei. Kivácsi vagyok vajon h néz ki fürdőruhában.

//köv post. A nagy tó vagy mi//
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 5:07 pm

// Titokzatos ereklye //

Tsunade- sama kicsit ittasan, de fogadott bennünket, utána pedig közölte a missziót, ami nem hangzott túl könnyűnek, viszont annál izgalmasabbnak. Nagyon örültem, hogy végre újra Shiroval dolgozhatok, hiszen már régen találkoztunk. Valamiféle aranypecsét visszaszerzésével lettünk megbízva, melyet szám szerint négy, Chuunin, vagy magasabb szintű egyén lopott el. Ennek a tárgynak óriási pusztító ereje van. Nem szabad engednünk, hogy kinyissák a fickók.
- Bízza csak ránk Hokage- sama!- vigyorodtam el önbizalommal teli hangon, miközben kicsit oldalba löktem Shiratorit. Ezt követően kaptunk fejenként egy tekercset, mikkel ANBU-kat lehet majd megidézni abban az esetben, hogyha nagy bajban leszünk.
~ Ez még bizonyára jól jöhet.~ gondoltam magamban, azután gondosan biztonságba helyeztem a segédeszközt. Sietve hagytuk el az Ötödik irodáját, ki még utánunk kiáltott egyet:
- Fiúk az egész Tűz Ország számít rátok, ha elbuktok, nekünk végünk.
Erre megfordultam, majd komoly arccal bólintottam egyet a szőke nőre.

A folyópartra érve gondosan tekintettem körül.
- Szóval itt kell elkezdenünk a kutatást. Ésszerűen gondolkodva, innen az erdőbe mehettek. Talán el akarják hagyni az országot, vagy éppen merényletet terveznek.- mondtam, miközben megvakartam az államat.
~ A farkasaim segítséget nyújthatnának a nyomra bukkanásban.~ töprengtem el, majd egy kunaial sebet ejtettem a kezemen, ami véres lett. Kézpecsétek formálása után így szóltam:
- Kuchiyose no Jutsu!
Ha a technika sikerrel jár, akkor megidézem Erupumarut, Asutaamarut és Urufumarut, s utasítom őket a szétválásra, valamint a keresésre.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 5:41 pm

// Titokzatos ereklye //

Tehát kiérve a folyópartra azonnal hozzákezdtünk a kutatáshoz. Nézelődtem, de egyenlőre semmilyen nyomot sem láttam, így Kodamára néztem aki így szólt:

- Szóval itt kell elkezdenünk a kutatást. Ésszerűen gondolkodva, innen az erdőbe mehettek. Talán el akarják hagyni az országot, vagy éppen merényletet terveznek. -mondta Kodama.
-Hát igen ez logikus lehetett, de ha az erdőbe menekültek két dolog lehetséges. Vagy elmenekülnek és később térnek vissza, hogy végrehajtsák a tervüket vagy, megbújnak az erdőben és ott eszelik ki, hogy ne keljen messzire menniük. - mondtam és az erdő felé mutattam. Ismét Kodamára néztem és így szóltam:
- Mivel négyen vannak így ellenük ketten vagyunk, szóval tőlük a lokigus megoldás az lenne, ha bevárnának és csapdát állítanának, de szerencsére az ellenük küldött shinobik létszámát nem ismerik, ezért nekünk kedvez ez az előny. -Fejeztem be végleg a mondatomat.

- Kuchiyose no Jutsu! - helyezte le a kezét a földre Kodama és próbálta megidézni a farkasait...
Vissza az elejére Go down
Hatake Kakashi




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 6:06 pm

// Titokzatos ereklye//
Miután a fiúk megérkeztek a Folyó parthoz, nyomok után kerestek, és közben a lehetőségeket sorolták fel. Miután Shiratori elmondta ötletét Kodama megidézte farkasait, akik azonnal nyomot fogtak. Sajnos, két különböző irányban is találtak nyomokat, így lehet, hogy a fiúknak szét kell válniuk. Közös megegyezés alapján, Asutaamaru és Urufumaru Shiratorival ment, Erupumaru pedig Kodamával tartott.

Kodama:
Kodama a folyón felfelé haladt, Erupumaru után, aki követte a nyomokat. Hamar egy folyó kanyarhoz ért, amit fák vettek körül, és a fák mögül hangokat lehetett hallani. Kodama közelebb ment, ekkor érezte meg a füstöt. Halotta a ki hallgatta a két férfi beszélgetését:
- Ezt jól megcsináltuk. Soushin büszke lesz ránk. – mondta az egyik, mire a másik tarkón ütötte.
- Hogy mered kimondani a mester nevét. Meg ne haljam még egyszer, mert te leszel az aki aktiválja a pecsétet. – mondta a másik, és látszott, hogy kettőjük közül ő az erősebb, és a rang idős. Kodama nagy dilemma elé került. A megszerzett információval visszamegy a találkozási ponthoz, vagy magán akcióba kezd, és megpróbálja egyiküket elkapni, és kivallatni.



Shiratori:
Shiratori a folyón lefelé haladt, az erdő felé. A két farkas akik ideiglenes társakként szolgáltak, hamar megzavarodtak, mivel a Folyó egy szélesebb szakaszán, a vízen állva is több felől érezték a ninják szagát.
- Shiratori-kun itt valami nagyon nincs rendben. – mondta unott hangon Urufumaru. Mirre rákontrázott Asutaamaru.
- Végre harcolhatunk. – ekkor a hármas felé, két árny ugrott a vízre. Shiratori azonnal kunait rántott, és várta, hogy mi történik. Ez egyik fickó /tegyük hozzá, nagyon alacsony/ kézjelekbe kezdett, közben társa támadt Shiratorira. Asutaamaru elkapta a férfi kezét mielőtt előrántotta volna katanáját. Ikertestvére Urufumaru, nem sok kedvel te segített neki. Shiratorinak most az a legfontosabb, hogy a másikat ne hagyja, hogy befejezze a kézjeleket.


Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 7:16 pm

// Titokzatos ereklye //

Miután megidéztem a farkasokat, azonnal nyomot fogtak. Mivel különböző irányokban találtak nyomokat, úgy döntöttünk szétválunk.
- Vigyázzatok magatokra srácok!- intettem Shiratori csapatának, miközben Erupumaruval elindultunk felfelé a folyón. Nem sokkal később elérkeztünk egy kanyarhoz, mit fák vettek körül. Ám a hangok az sugallták, nem üres a környék.
~ Nahát... Ilyen gyorsan rájuk leltünk volna?~ merült fel bennem a kérdés. Mialatt közelebb mentem, füstre és két fickóra lettem figyelmes.
- Ezt jól megcsináltuk. Soushin büszke lesz ránk.- szólalt meg az egyik, ám a mellette lévő, erősebbnek tűnő fickó a tarkójára csapott.
- Hogy mered kimondani a mester nevét. Meg ne halljam még egyszer, mert te leszel az aki aktiválja a pecsétet.- jelentette ki.
~ Fenébe! Ebből arra következtetek, hogy lehet, náluk van a pecsét. Most mégis mitévő legyek? Egyedül rájuk támadni talán ostobaság lenne. De amennyiben itt hagyom őket, lehet mire visszatérnék Shiroékkal, már nyomuk sem lenne.~ gondoltam magamban. Fejtörésem ideje közben homlokomat összeráncoltam, próbáltam a legésszerűbb megoldást kieszelni. Végül egy dologra jutottam. Odahívtam magamhoz Erupumarut, majd utasításba adtam neki, hogy helyezzen el a hely körül két darab robbanó jegyzetet, a maradék hármat pedig én próbáltam elrejteni a növényzetben. Amennyiben ez sikerül, őt visszaküldöm Shiratoriékhoz, jómagam meg továbbra is meghúzódok az árnyak között, hátha szóvá tesznek még valami fontos dolgot. Például, hogy ki is pontosan az a Soushin, vagy mit akarnak a pecséttel.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 7:38 pm

// Titokzatos ereklye //

Miután szerencsét kívántunk egymásnak külön váltunk és én lefelé haladtam a folyón az erdő irányában. Két farkas kísért utamon, Asutaamaru és Urufumaru.
~ Biztos jó nyomon vannak, hisz már láttam őket küldetés közben és igen jól teljesítettek. -gondoltam és máris a nyomukba eredtem.

- Shiratori-kun itt valami nagyon nincs rendben. -mondta szokásos hangon Urufumaru, de máris így szólt Asutaamaru:
- Végre harcolhatunk! -lelkesedett fel a farkas. Hirtelen két árny ugrott elénk a vízbe és azonnal kunai-t ragadtam. Az egyik túlzottan alacsony ellenséges shinobi kézjeleket mutatott a másik rögtön rám támadt. A két farkas mintha egyre gondoltak volna, megakadályozták a fickó támadását és lefogták.
~ Kösz srácok. -gondoltam, de csak bólintottam egyet, hisz nem volt sok időm, és máris aktiváltam a Shunsin no jutsu-t és próbáltam a kézjeleket mutogató shinobi mögé kerülni, és ha sikerül a kunai-t a nyakába szegezem.
Vissza az elejére Go down
Hatake Kakashi




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 25, 2009 2:15 pm

// Titokzatos ereklye//

Az események gyorsan zajlanak. A két ninja már a küldetés sűrűjében vannak. Mindenki teszi a feladatát, és próbál a legjobban teljesíteni. Mindkét fiú jól teljesített eddigi küldetéseiken, és most sem akarnak elbukni, mivel elég nagy nyomás nehezedik rájuk. Nézzük csak, mi történt eddig főhőseinkkel.



Kodama:
Miután döntésre jutott, hogy bekeríti a ninjákat, és Erupumarut Shiratoriékhoz küldte, információ továbbítás érdekében. Kodama ott maradt, és hallgatta tovább a két férfi beszélgetését.
- Te is érzed? – kérdezte a kisebb.
- Már egy ideje!- mondta feljebb valója, és ivott egyet sakéjából. Mire Kodama felfogta, hogy mi is történik körülötte, a sakét ivó, már a nyakához szorított egy kunait.
- Ezt, hogy? – kérdezte Kodama, mire a ninja a tűzhöz mutatott. Nem volt ott semmi, csak füst, ami árnyékklónokra utalt.
- Hol a másik férfi? – kérdezte Kodama.
- A kis háziállatod után ment. – jelentette ki.
Kodama nagy bajban van. Fogságba ejtette az egyik ninja, és még Erupumaru is bajban van. Kodama elég talpra esett ninja, így mikor az ellensége el akarta vágni nyakár, egy farönköt vágott meg.
- Kawanari? Csak ennyit tudsz? – kérdezte a férfi. Kodama fegyvert rántott, és támadásba lendült.



Shiratori:
A két farkas összjátékának köszönhetően, Shiratori kézjeleket formáló ninjára támadt. Shunsin no jutsuval a ninja mögé került, és egy kunaival szúrt a nyaka irányába. A kunai talált, Shiratori először nem akarta elhinni, hogy ennyi lett volna. Nem is volt ennyi. A férfi hirtelen vízzé vált, és az eredeti Shiratori mögött jelent meg.
- Ilyen könnyen nem lehet velem végezni. – mondta. Gyorsan kézjeleket formált, majd így szólt.
- Goshokuzame - Öt cápa! – ezután Shiratori lába alatt 5 cápa úszott el.
- Ezzel nem érsz semmit. – mondta Shiratori, és arra gondolt, hogy ő a vízen áll, a cápák pedig alatta van. Így könnyen ki tudja kerülni őket. Ekkor az ellenfele újabb pecséteket formált.
- Daibakuryuu no Jutsu – Nagy örvény technika! – mondta, és Shiratorit lehúzta a víz alá.
Mit fog tenni Shiratori, most, hogy a víz alá került, fölötte az ellenséges ninja, a vízben pedig öt cápa támad rá.


Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 25, 2009 3:49 pm

// Titokzatos ereklye //

Sikerült észrevenniük ellenfeleimnek jelenlétemet, bár nem igazán értettem hogyan is történhetett ez. Azután kiderült, Kage Bunshin no Jutsut használtak.
~ Ezt a lehetőséget nem vettem számításba.~ gondoltam magamban, majd elakarta vágni a nyakamat az alak, ám egy Kawarimi no Jutsuval sikerült kitérnem. A gyengébb alak Erupumaru után rohant, viszont nekem csak a saját ellenfelemre kellett koncentrálnom. Nem tehettem semmit, csupán bízni az idézett társam képességeiben.
- Kawarimi? Csak ennyit tudsz?- kérdezte a shinobi. Ezen elmosolyodtam, majd egyik kezemmel előrántottam a két wakizashimat végtagjaimban már fellángolt a Kék Tűz Jutsu, amit a pengékbe is belevezettem.
- Várd ki a végét...- hangzott válaszom ellenfelem lenéző szavaira, majd egy Shunsin no Jutsu aktiválása után a férfi irányába rohantam.
~ Vajon ő tudja használni a Kage Bunshint, vagy a társa? Bár az is előfordulhat, hogy mind a ketten. Remélem elég hiszékeny a csávó , mert van egy tervem, amivel talán több információt ki tudok belőle szedni. De ezt még tartogassuk későbbre.~ töprengtem el, azután odaértem ellenfelem elé. Nagyjából húsz darab vágást adtam le az irányába, amelyek különböző irányból közelítettek felé. Nem volt biztos a sikerem, de egyenlőre próbáltam felmérni a képességeit.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 25, 2009 4:41 pm

// Titokzatos ereklye //

Meglepődtem, hisz első mozdulatra eltaláltam a nyakát.
~ Ennyi lett volna? - Kérdeztem magamtól, de máris vizzé vált a fickó.
- Egy vízklón. -mondtam, viszont már késő volt és a lábam alatt öt cápa jelent meg és egy víz technikával a mélybe rántott. Felnéztem a fickóra és a mögöttem lévő cápákra.
~ Azt hiszed ilyen semmiséggel el bírsz intézni? Nekem még segítenem kell a társaimnak. -A szemem határozotságot és elszántságot kezdett tükrözni, és így szóltam:
- Doton: Kuzahebi no Jutsu// Föld elem: Acélkígyó! -kiáltottam és a bal kezemből egy acélkigyó formálódott és az ellenség lába felé vezettem, de előtte elővettem 2 db kunai-t, amelyek róbbanójegyzettel voltak megáldva. Gonosz mosoly jelent meg az arcomon. Eldobtam a az egyik kunai-t és még a vízben felrobbant, ennek hatására a víz megkavarodott és nem láthatta az ellenség mire készülök.
~ Pontosan tudom az ellenségem pozícióját és ő is tudja viszont ezt a technikát nem láthatta mivel ezt már a robbanás után hoztam létre.
~ Ha sikerül elkapnom a testét akkor az acélkígyó körbetekeredik a testén és ezzel, az erővel én kihúzom magam, viszont ő tehetetlenségében a víz alá kerül, pont a cápák elé, amik engem próbálnak megölni. És ha ez mind összejön akkor már csak ez a második róbbaójegyzettel elátott kunai segít a dolgon. -gondoltam végig és vártam, hogy az ellenfelemet a saját csapdája sebesítse meg...
Vissza az elejére Go down
Hatake Kakashi




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 11:14 am

// Titokzatos ereklye//
Mindkét fiú azonnal a tettek mezejére lépett. Képzett ninjákkal álltak szemben, és mégis tökéletes stratégiával álltak elő mind a ketten.

Kodama:
Miután több különböző irányú vágást adott le ellenfele irányába, látszott a tekintetén, hogy csak vizsgálgatja ellenfelét. Kodama csodálatára, az összes vágás talált. Hirtelen nagy puffanás, és villámok szóródtak a ninjából.
- Raiton: Kage Bunshin no jutsu! – hangzott a válasz Kodama csodálatára. Kodamát villámok lökték a folyóba.
- Nem vagy számomra ellenfél. – mondta a ninja és eltűnt. Távolabbról egy hang:
- Ha nem kéne mennem, akkor már halott lennél. – mondta, és teljesen megszűnt a chakrája, a hanggal együtt. Ekkor megjelent Erupumaru, és jelentést tett Kodamának.
- Nem tudom itt mi történt, de nem rég azon vettem, magam, hogy követnek. Harcba szálltam a követőmmel, és amikor a végső támadást vittem volna be neki, Raiton: Kage Bunshin no jutsut használt. Az oldalam csúnyán megsérült. – fejezte be a farkas. Kodama nem tudott mit tenni, mivel a ninja nem hagyott maga után nyomot.
Kodama visszaindult, a találkozó pontra gondolva Shiratori már ott lesz.



Shiratori:
Shiratori a víz alatt tökéletes tervet eszelt ki, amibe csak egy hiba csúszott. Elfelejtette beleszámolni a másik ninját, aki már végzett a két farkassal. Egy genjutsut küldött rájuk, mi miatt azt hiszik, hogy még mindig harcolnak. Shiratori sikeresen elkapta az alacony ninját, és aktiválta a második papír bombáját. Nem vette észre, hogy a másik ninja kézjeleket használt, és és kicserélte magát társával. Mikor a bomba felrobbant, egy farönköt szedett darabokra.
- Ezt most miért kellett? – kérdezte az alacsony, miközben távolabbról nézte az eseményeket. Megjelent mellette a társa, és közölte az infót.
- A főnök hívat minket, és ha nem tudnád, meghaltál volna a támadásában, mivel nem láttál semmit. – mondta és eltűnt.
- Legközelebb megöllek! – mondta a kis alak, és ő is eltűnt.
Shiratori kiment a partra, és kiszabadította a farkasokat a genjutsu alól. Shiratori is visszaindult a találkozó helyre, hogy információt cseréljen társával.

Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 2:08 pm

// Titokzatos ereklye //

Érdekesnek véltem, hogy az össze csapás, mit a két wakizashimmal adtam le célba talált.
~ Ennyi lenne?~ gondoltam magamban értetlen fejet vágva a dologhoz, azután egy puffanást lehetett látni, valamint egy kisebb füstfelhőt.
- Raiton: Kage Bunshin no Jutsu!- szólt a hang, miközben a ninja klónjából elektromosság távozott.
- A fenébe!- kiáltottam, ezt követően a folyóba repültem. A felszínre úsztam, ahol ott állt a shinobi.
- Nem vagy számomra ellenfél.- jelentette ki, s eltűnt. Még valahonnan egy hang tért vissza, mely így szólt:
- Ha nem kéne mennem, akkor már halott lennél.
Kiúsztam a partra, majd egy kis köhögés után, mely a lenyelt víz miatt volt, körülnéztem.
~ Ez a szemét... Képes volt csak úgy itt hagyni.~ merengtem el, ám ekkor befutott Erupumaru.
- Nem tudom itt mi történt, de nem rég azon vettem, magam, hogy követnek. Harcba szálltam a követőmmel, és amikor a végső támadást vittem volna be neki, Raiton: Kage Bunshin no Jutsut használt. Az oldalam csúnyán megsérült.- közölte velem a kölyök farkas.
- Én is hasonlóképpen jártam.- bólogattam. A fickó Chakrája teljesen megszűnt, ezért semmihez nem tudtam kezdeni. Ideje volt visszatérni Shiratoriékhoz. Reméltem, semmi bajuk nem esett távollétünkben. Erupumarut a kezembe vettem, hogy ne erőltesse meg magát túlzottan, utána pedig a fákon kezdem ugrálni, egyenesen a találkozási pont felé. Mikor odaértem megláttam a Tomoyuki klán ninjáját, valamint a két farkasomat is. Odarohantam hozzájuk.
- Shiro! Örülök, hogy jól vagytok. Nincsenek túl biztató híreim. Találkoztam két fickóval, akikkel konfliktusba keveredtem, viszont váratlanul meglógtak.- számoltam be az eseményekről, aztán vártam a szövetségeseim válaszát.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 3:40 pm

//Titokzatos ereklye//

Sikeresen elkaptam a shinobi lábát és kihúztam magam a vízből. Már készültem dobni a robbanójegyzettel elátott kunai-t, de hirtelen mikor elült a füst csak egy farönk volt szétszaggatva.
~ Ezt hogyan?... -lepődtem meg és szinte tudtam, hogy nem csak az ő műve volt. Két alak tűnt fel, miközben a folyó közepén álltam.

- Legközelebb megöllek! –már csak ezt a mondatot halottam és eltűntek mind a ketten.
~ A francba nyomuk veszett...de most vissza kel térnem a találkozási pontra. -gondoltam és a farkasokra néztem akik éppen egy Genjutsu csapdába estek. Gyorsan odaszaladtam és így szóltam:
- Kai. -szüntettem meg a genjutsu-t miközben a két farkas meglepődve hagyta abba a hasztalan harcot.
-Az ellenség Genjutsu-t hajtott végre és elmenekültek...de nem ez a legmegfelelőbb idő az elmesélésére. -Mondtam és azonnal elkezdtem futni, a találkozási pontra.
- Gyertek, visszamegyünk a találkozási pontra! -kiáltottam hátra és a két farkas is futni kezdett. Odaérkeztünk és rögtön pár másodperc után Kodama is csatlakozott.

- Shiro! Örülök, hogy jól vagytok. Nincsenek túl biztató híreim. Találkoztam két fickóval, akikkel konfliktusba keveredtem, viszont váratlanul meglógtak. -Mesélte el a Yoshizawa klán shinobija.
-Igen én is hasonlóképpen jártam. -Mondtam nem túl büszkén és így szóltam:
-Valami főnököt emlegettek és valószínűleg a tervben változás fog beállni vagy hasonló, mivel visszavonultak...ez sajnos tovább bonyolítja a helyzetet. -Mondtam és a folyó irányába tekintettem...
Vissza az elejére Go down
Hatake Kakashi




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Folyópart - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 7:30 pm

// Titokzatos ereklye//
Miután a fiúk megosztották egymással az általuk szerzett információkat, egy madár szállt el felettük, és egy Tekercset dobott Kodama elé. A tekercsben ez állt:
… Akik ellen harcoltatok, csak klónok voltak. Az igaziak, Atafuku városban vannak, és ott rombolták le a fél várost…..
A fiúk meglepetten olvasták el többször is, és nem értették, hogy, hogyan voltak képesek így átverni őket. Elindultak. Egy darabig még a folyó mellett mentek, de eltávolodtak tőle, és Atafuku város felé indultak.

//Következő post Atafuku város, bocs ha rövid lett, de ezt csak egy átvezető résznek akartam//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Folyópart   Konohagakure - Folyópart - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Folyópart
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Utcák
» Konohagakure - Fegyverbolt
» Konohagakure - Kórház
» Konohagakure - Kapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: