★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Ichiraku Ramen

Go down 
+15
Nara Shinji
Tadayoshi Ayame
Shimizu Kaito
Doragon Akudo Shaichi
Zakari Ken
Yagato Tendo
Kaneko Suzumaya
Kohataro Daisetsu
Minagawa Hiroshi
Gokudera Tsunayoshi
Kisame Akasumi
Hideko Kamura
Kohaku Takeda
Yoshizawa Kodama
Akasuna no Sasori
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 3:23 pm

Miután végeztünk a küldetéssel Zakari elhívott ichirakuhoz, na mindegy egy kis józanság nem árt. Majd mikor mondta, hogy tanítványa is jelen lesz, kissé meglepődtem, na mindegy, legalább nem csak ketten leszünk. Mikor odaértünk Ken tisztázta, hogy ő fog fizetni. Az költséges lesz.
-Kérem szépen a szokásos rammenem, és egy üveg sakét 2 pohárral.
- Három üveg szaké pohár nem kell. - Mondtam, mire elég furán nézett Ichiraku és barátom is. - Legalább nem én fizetek. Végre rendesen leihatom magamat.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 4:02 pm

Az Ichikaruhoz érve megálltam egyhelyben.
~Itt fogok találkozni a sensei-el. Fel fogom ismerni egyáltalán?- Gondoltam magamban majd beléptem. Ketten ültek a pult előtt és iszogattak.
-Jónapot!- Köszöntem egy kicsit félénk hangon. Majd leültem az egyik székre és rendeltem.
-Egy nagy adag rament szeretnék. Nem, nem legyen inkább kettő.- Érdekesen nézett rám a pultos lány. Amég várok gondoltam megkérdezem a melletem ülőket Zakari-ról. Odafordultam és belekezdtem a beszédembe.

-Üdv! Shimizu Kaitonak hívnak. Egy bizonyos Zakari Ken-t keresek, ismerik őt?- Mind a ketten felém fordultak és egy kicsit hülyének éreztem magam.
~Olyan érdekesen néznek rám,vajon kettőjük közül az egyik a sensei, vagy talán még itt sincs?
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 4:20 pm

Amikor Shaichi ki kérte a három üveg sakét egy kicsit meglepődtem.
-Shaichi, azt hittem te ilyen akta kukac vagy, nem néztem ki eblőled. Kellemesen csalódtam.-mondtam, és töltöttem a poharakban. Közben megérkezett a ramen amit kértem. A kisasszonytól még két üveg sakét kértem, de hozzá főztem, hogy csak akkor, ha ezek elfogytak.
-Na Shaichi egézségedre!-mondtam, és felhajtottam az első pohárkával. Ezután újra töltöttem, mikor egy kis genin lépet oda hozzánk.
~Szóval ő lenne az fekete szem, kék irisz, vizszintes vágás az orra föllött, biztos ő az.~ Mikor feltette a kérdést..
-... egy bizonyos Zakari Ken-t keresek... -ekkor tudtam, hogy tényleg ő az.
-Szia, én vagyok Zakari Ken. Te lennél a tanitványom?-kérdeztem, de persze tudtam a választ.
-Gyere ülj le a vendégem vagy.-mondtam és jeleztem a felszolgálónak, hogy a fiú számláját is írja az enyémhez.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 4:43 pm

Miután megérkeztünk ittunk még -Üdv! Shimizu Kaitonak hívnak.
-Üdv! Shimizu Kaitonak hívnak. Egy bizonyos Zakari Ken-t keresek, ismerik őt? - Természetesen Zakari válaszolt, mégiscsak az ő tanítványa. Majd én is beszálltam a beszélgetésbe.
- Nos akkor én mennék is tudod holnap nekem is találkám lesz a tanítványommal.- Mondtam, majd pénzt "véletlenül" elejtettem Zakari elé. Hazafele menet a holdat néztem és azon gondolkodtam, hogy vajon reggel ki fog kopogtatni az ajtómon és megkérni valamire. Otthon lefürödtem, majd kivételesen józanon aludtam.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:13 pm

Örömmel hallotam a választ a kérdésemre.
-Szia, én vagyok Zakari Ken. Te lennél a tanitványom?- Kérdezte Zakari.
-Nekem nagyon úgy tűnik.- Válaszoltam és ekkor elém toltak két nagy adag ramen-t. Neki is láttam az egyiknek. Rettentő gyorsan befaltam és húztam is magam elé a másikat. Hirtelen abba hagytam a lapátolást és lenyeltem az utolsó falatot ami a számban volt. Odafordultam Zakari felé.
-Ömm... Zakari-sensei. Megoldható hogy most te fizetsz?- Ezt elég halkan mondtam de valószínűleg megértette.
~Remélem nem vet rám rossz fényt, hogy egyből vele fizettetem ki az ételemet.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:18 pm

-Kaito mondtam a vendégem vagy.-ezután nagy csapkodást hallotam az egyik szomszédos épületből.
-Kaito hallod?-kérdeztem, de egy szakat ruhás ember belépett az étterembe.
- Kérem segítsenek! A kocsmában csúnyán összeverekedett két részeg ember.-miután megittam sokadik sakém fizettem, és Kaito vállát megfogva így szóltam.
-Na fiam most megmutathatod mit tudsz. Egy kocsmai verekedés a legjobb első edzés.-mondtam és lassan átsétáltunk a kocsmába, ahonnan székeket dobáltak ki, és mindenki menekült kifelé.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:30 pm

A sensei rámnézett majd így szólt:
-Kaito mondtam a vendégem vagy.- a mondata közben érdekes zajokat szűrtem le a kocsma felől. Éppen akartam szólni amikor Zaraki-sensei megelőzött.
-Kaito hallod?- Kérdezte Zakari-sensei, amire én csak bólintottam. Erre egy érdekes figura esett be közénk.
- Kérem segítsenek! A kocsmában csúnyán összeverekedett két részeg ember.- Így szólt az ember Zakari behúzta a maradék italát és kifizette a a rendelést, megfogta a vállam.
-Na fiam most megmutathatod mit tudsz. Egy kocsmai verekedés a legjobb első edzés.
~Edzés? Ez? Na mindegy essünk túl rajta.~
-Köszönöm a rament, de most nem tudom befejezni.- Felpattantam és követtem Zakari-t.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 8:14 pm

Miután végeztünk az edzéssel, fáradtan indultam vissza a faluba. Pár nappal ezelőtt írtam egy levelet Tadayoshi Ayame senseinek, hogy elkérjem egyik geninjét Kodamát, mivel Mitsuhidéval jó barátok. A levélben azt írtam, hogy szertnék vele találkozni, és meghívni vacsorára, hogy ott megismerjem, és többet tudjak róla.
~Remélem eljön.~ gondoltam, és leültem egy asztalhoz.
-Kérem, ha jönne egy fiatal nő akkar kérem küldje hozzám, köszönöm.-mondtam, a pincérnek, ezután helyett foglaltam, és komboloimat forgatva vártam türelmesen azt a pillanatot, mikor belép az ajtón.
~Vajon megismerem..... és ő megismer.... jézusom..........~ Gondoltam, és kétségbe esett kifejezés ült az arcomra.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 9:40 pm

Fáradtan, szinte kifacsarva léptem be a lakásomba, és terültem el a kék és zöld színekben pompázó megvetett ágyamon, melyen érezni lehetett még a finom, rózsaillatú öblítőt. Látszott a huzaton, hogy alig egy-két napja került az ágyneműre. Már kezdtem elbóbiskolni, mikor hirtelen belém ütött a felismerés. Eszembe jutott, hogy ezen a napon kell találkoznom Zakari Kennel, aki elkérte tőlem egy időre Kodamát levélben, melyben egyúttal valami randi féleségre is invitált. Kissé vonakodtam, hogy elfogadjam-e a meghívást, avagy utasítsam inkább vissza, de úgy gondoltam, hogy elmegyek, és találkozok vele. Gyorsan összekészülődtem, letusoltam, és kerestem valami értelmes göncöt, amiben kitehetem a praclijaimat a házból. Végre sikerült felvenni egy egész normálisnak mondható ruhát, majd néhány perc tükörbe bambulás után végre elindultam a cél felé, ami nem is volt annyira elegáns, így lényegében kissé hülyén éreztem magam, amiért sikerült „kiöltöznöm”. Igaz, ez nem annyira sikerült, így leginkább úgy festettem, mint egy kissé felturbózott, újított Ayame. Már láttam magam előtt Konoha játékgyárának legújabb kreációját: A hiperszupercsillivilli Ayame baba. Hát nem mondom, valószínűleg nem ez lett volna a csepp lurkók által választott álomjáték… Idő közben lassacskán, de megérkeztem a megbeszélt helyre, az Ichiraku Ramennek nevezett ramenezőbe, ami lényegében egész Konoha kedvenc falatozója. Amint megérkeztem, rögtön Ken felé vezényeltek. Kezdtem félni, hogy talán sokat késtem, de azért mellé léptem.
- Öhm… Ugye te vagy Zakari Ken?
Szólaltam meg kissé enyhén elpirulva. Sosem szerettem idegeneket megszólítani, mert az esetek többségében azok elég mogorván válaszoltak, és hát nem különösebben kedvelem a mogorva, durva embereket. Mit tehetnék, hiszen azért mégiscsak egy lány vagyok… Miután kiderült, hogy jó helyen keresgélem az emberem, lehuppantam a jouninnal szemben.
- Ayame vagyok. Tadayoshi Ayame. Örvendek.
Nyújtottam egyelőre csak kezet, hiszen azért mégse támadhatom le kapásból… Az olyan udvariatlan lenne, ráadásul akkor valami hülye cukikalányocskának tűnnék előtte, aki úton útfélen puszilgatja a szembejövőket…
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2009 4:02 pm

Miután belépett Ayame hozzám lépett, és üdvözletét tette. Viszonoztam a gesztus, és kezet fogtam vele.
-Igen, én vagyok Zakari Ken, üdvözöllek. Ugye szólíthatlak Ayamének,-kérdeztem, és a lány szemébe néztem. Láttam, hogy kicsit izgatott volt.
~Nem értem miért tart tőlem ennyire, hisz nőket sosem eszek vacsorára, csak is ebédre^^~ Gondoltam, és mosoly ült ki az arcomon.
-Miattam nem kellett volna így kiöltöznöd.-mondtam, de közben arra gondoltam, hogy nem is miattam, hanem a róla alkotott kép miatt öltözött ki. Ezután, is mét a szemébe néztem, de épp csak egy pillanatra, mivel jöttek, hogy felvegyék a rendelésünket.
-Mit hozhatok?-kérdezte tőlünk.
-Ayame ma a vendégem vagy, én állok mindent, kérlek rendelj bátran.-mondtam, és a lányra mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 8:30 pm

Kicsit késve ugyan, de csak befutottam a ramenezőbe, ahol azonnal Zakarihoz vezettek. Kissé bátortalanul, de azért rákérdeztem, hogy ő-e az. A válasz meg is érkezett.
- Igen, én vagyok Zakari Ken, üdvözöllek. Ugye szólíthatlak Ayamének?
Örültem, hogy végre, életemben talán először sikerült leszólítanom a keresett személyt, azonban még mindig izgultam kicsit, nehogy elküldjön a melegebb éghajlatra, ha esetleg nem tetszenék neki… Ez mondjuk teljesen elképzelhető, a személyiségemet ismerve, hiszen ahhoz képest, hogy jounin vagyok, könnyen megijedek, ráadásul még izgulós vagyok… Bár ha azt vesszük akkor végül is egy jounin a tapasztalataitól jounin.
- Ühüm. Nyugodtan. Sőt! Ha nem kérdezted volna, én szóltam volna, hogy hívj Ayamnénak.
Válaszoltam kisvártatva a kérdésre, miközben az izgatottságtól kipirult arcomon halvány mosoly suhant át.
~ Kíváncsi vagyok, hogy miért félek ennyire, hiszen valószínűleg nem fog megenni, vagy valami… Ráadásul meg is tudnám magam védeni, hiszen a biztonság kedvéért hoztam magammal néhány könnyen hordozható fegyvert.
Lapogattam gondolkozva az ölemben pihenő hátitáskám, melyben volt néhány kunai, és shuriken. Sosem lehet tudni, hogy mikor van rájuk szükség.
- Miattam nem kellett volna így kiöltöznöd.
Nézett a szemembe Zakari, amitől a már normál színű arcbőröm ismét felvette a piros színt.
- Hogy őszinte legyek, nem nagyon öltöztem ki, csak épp annyira, hogy ne nézzek ki úgy, mint valami trampli.
Lényegében tényleg ezért öltöztem ki, ráadásul valamiért sose sikerül normális ruhában találkozókra mennem. Valamiért mindig erős késztetést érzek arra, hogy kiöltözzek, és ezzel bohócot csináljak magamból.
- Mit hozhatok?
Lépett oda hozzánk egy férfi, hogy fel vegye a rendelést.
- Ayame ma a vendégem vagy, én állok mindent, kérlek rendelj bátran.
Mondta egy mosollyal az arcán. Természetesen szinte azonnal az egész menüt kértem volna, hiszen elég sokat eszek, de mivel nem akartam szegény Zakarit kifosztani, így csak egy nagy tál vajas rament kértem. Már nagyon rég ettem igazán finomat, hiszen folyamatosan rohangáltam egyik helyről a másikra…
- Tényleg, egyébként hogy ment Kodamáékkal az edzés?
Indítottam el a beszélgetést kissé zavartan.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 9:48 pm

~Egyből szakmai kérdés, remek :S~ gondoltam, és válaszoltam Ayame kérdésére.
-Nos, a fiúk remek öszhangban csinálták végig, a könnyünek nem nevezhető edzésemet. Az edzés, lényegében a chakra kontrolról, és chakra érzékelésről szólt, és mind a ketten végig mentek, igaz nagyon kimerültem, de sikerült nekik.-fejeztem be rövid monológom, majd a férfihoz forultam.
-Én is ugyanazt kérném.-jelentettem ki, majd valami furmányos kérdésem agyaltam.
~Na lássuk 10 perc ismeret után tegyek fel valamilyen kérdést....~
-És te mi jót csináltál mostanában.-kérdeztem és férfias zavaromban a tarkomat vakargattam.
~Remek, mindjárt elpirulok. Nem birok feltenni egy kérdést........ Ez gáz.~ Ezután a tekintettem Ayame ölében pihenő táskára fokuszált.
~Remélem nem érti félre miért bámulom ennyire............. Vajoon mit hozhatot, ahogy eddig megismertem biztos pár kunai van nála.~ Ekkor elmosolyodtam. Nem sokkal a mosolyom után, rájöttem, hogy sokat gondolkodok, és keveset társalgok. Váártam a fiatal nő válaszát az előbb feltett kérdéseimre, és válaszra készen könyököltem az asztalon.
Vissza az elejére Go down
Nara Shinji




Hozzászólások száma : 25
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue20000/26000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Speciális Jounin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2009 5:50 pm

Ichiraku
-


Szép napnak indult a mai. Verőfényes napsutés és tiszta ég és egy gazán jó reggel Nara Shinji számára. Miután felkelt és felöltözött nem volt kedve otthon maradni így elment sétálni egyett. Egés Konohát bejárta míg arra az elhatározásra jutott, hog felkeresi a genineket,chuuninokat és a Jouninokat, de mind ezek előtt betér Icirkuhoz mert nagyon de nagyon megéhezett. Miután belépett nagyon meglepődött ivel nem vltak olyan sokan.
- Szép jó napot- Köszönt Ichirakunak
- Mit adhatok?- Kérdezte Ichiraku.
- Egy saké és egy ramen lesz.- Válaszolta.
Miután megtte és meitta a sakét kifizette és elment. Nem tudta mit kellne csinállni így elindult a tóhoz. Nem tudta miért megy oda de oda ment.


-

Miután megérkezett a tó partjáhozment. Nagyon szép volt főleg úgy, hogy rásütött a nap. Gondolkodás nélkül levette a pólóját,a szandáljst és minen fegyverét és beugrott a vízbe. Vagyis úgy tett mert valójában megállt a vízen.
- Na jó hát akkor itt az deje egy kis pnacsolásnak Smile . Mondta majd abba hagyta a koncentrálást. Egyből elsülyedt a vízben. Miután feljöt a felszínre a haja az arcába hullott. Nem nagyon örlt neki de hát ez van. Megrázta majd megit felkötötte majd kiment a partra és lefeküdt napozni (XD).
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 20, 2009 1:35 pm

Kennek


Kissé nehezen ugyan, de csak elindult a beszélgetés, aminek örültem. Őszintén szólva először egyáltalán nem a munkával kapcsolatban akartam vele beszélni, de hát kicsúszott a vele kapcsolatos kérdés…
- Nos, a fiúk remek öszhangban csinálták végig, a könnyünek nem nevezhető edzésemet. Az edzés, lényegében a chakra kontrolról, és chakra érzékelésről szólt, és mind a ketten végig mentek, igaz nagyon kimerültem, de sikerült nekik.
Mondta el rövid monológját. Ami azt illeti, gondoltam, hogy Kodama ügyes lesz az edzésen, bár arról fogalmam se volt, hogy milyen egy Zakari Ken-féle edzés. Kicsit kíváncsivá tett. Néhány percre csend állt be kettőnk között. Valószínűleg kissé ő is izgult, bár eddig jól leplezte. Az én arcom csak egyre pirosabb és pirosabb lett. Valamiért, ha egy fiúval kettesben vagyok, folyton túlizgulom magam.
- És te mi jót csináltál mostanában.
Törte meg végül a csendet Ken. Néhány percig gondolkoztam, hiszen néha még az is nehezemre esik, hogy eszembe jusson, mit is reggeliztem, majd miután sikerült tisztázni magammal a velem történteket, elregéltem a velem szemben ülő jouninnak is.
- Hát őszintén szólva nem sok… Ma voltam Kisamével, egy másik tanítványommal a tónál, és élveztük a nem túl sokáig tartó jó időt.
Mondtam, talán kissé hadarva. Na igen, ha ideges vagyok, általában szokásomban áll hadarni is…
- Tervben volt, hogy megtanítsam a chakra kontrollra, de mivel elég csúnyán beborult, inkább áttettük másik napra.
Mosolyodtam el. Végül is kissé bántam, hogy nem lett semmi abból, amit terveztünk, de hát majd legközelebb… Zavart kissé, hogy geninjeimmel csak ritkán találkozok, mert mindig közbe jön valami. Zavartam vakarásztam a táskám fedelét, mely egy kicsit idétlen hangot adott ki. Reméltem, hogy nem tűnt fel Kennek, minden esetre, ha zavarja, majd szól. Valamivel kénytelen vagyok lefoglalni a kezeimet, amíg nem hozzák ki a rament.
- És veled mi újság? Szoktál járni kikapcsolódni?
Tettem fel ezúttal én a kérdést. Nekem ez kicsit az adok-kapok játékhoz hasonlított, hiszen egyszer én tettem fel kérdést, egyszer pedig ő. Minden esetre vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 20, 2009 5:35 pm

- És veled mi újság? Szoktál járni kikapcsolódni?- tette fel a kérdést a lány.
- Hát nem nagyon, mivel eddig nem volt kivel. Meg eddig elég sokat vándoroltam, és nem értem rá. – Válaszoltam, és elmerültem gondolataimba.
~Milyen szánalmas vagyok. 22 éves életerős fiatalember vagyok, és nem szoktam bulizni, és pihenni.~ Gondoltam és tettem fel egy kérdést Ayaménak.
- Te hol szoktál kikapcsolódni? – ekkor az jutott eszembe, hogy
~ Miért is ne hívhatnám el egyszer a tóhoz, vagy valahova pihenni, és kikapcsolódni.~
- Ayame. Ha elhívnálak egy Tó parti piknikre, igent mondanál? – kérdeztem. Közben kihozták a rendelt ételt, és italt. Töltöttem Ayame poharába, majd a sajátomba, és így szóltam.
- Egézségünkre!
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 7:58 am

Egy kis loholás után, végre megérkeztem az „étterembe”, ahol már Ken várt. Mondjuk nem is meglepő, hogy én késtem, hiszen folyton elkések mindenhonnan… Amint megérkeztem, meghívómhoz küldtek, majd letettem magam, és beszélgetésbe elegyedtünk. Kezdtem egyre inkább arra gondolni, hogy a kis fegyvercsomagom – mely a lábamon pihent – teljesen felesleges volt magammal hozni.
- Hát nem nagyon, mivel eddig nem volt kivel. Meg eddig elég sokat vándoroltam, és nem értem rá.
Válaszolt kérdésemre. Na igen… Ha valaki szórakozni akar, akkor ahhoz nem csak partner, de idő is kell… És hát… nekem inkább csak az előbbi hiányzott eddig…
- Te hol szoktál kikapcsolódni?
Tette fel most ő szinte ugyan azt a kérdést, ami még nem is olyan rég, az én számat hagyta el. Néhány pillanatig gondolkoztam, hiszen tényleg nem igazán kapcsolódok ki, de azért megpróbálom olyan helyekre intézni a küldetéseket, ahol én is és a geninjeim is jól érzik magukat.
- Öhm… Hát nem túl sok helyre szoktam járni, és időm sincs nagyon. Szóval… nem szoktam kikapcsolódni.
Mondtam kissé zavartan. Időközben a kis, ölemben pihenő tatyó átkerült mellém. Ettől függetlenül azonban még mindig a közvetlen közelemben tartottam, hátha esetleg szükség lesz rá.
- Ayame. Ha elhívnálak egy Tó parti piknikre, igent mondanál?
Tette fel váratlanul a kérdést, ezzel megtörve a köztünk beállt, néhány másodperces csöndet.
- Hát nem is tudom… Öhm… Talán…
Feleltem, miközben arcszínem végig haladott a piros minden árnyalatán. Eközben a rendelt leveseket is kihozták. Látszott rajtuk hogy alig pár perce lettek kész, hiszen még mindkettő gőzölgött. Kicsit zavarban voltam, így azt, a leves piszkálásával próbáltam leplezni. Őszintén szólva reméltem, hogy nem bántottam meg Kent ezzel a „határozott” válasszal…
- Egészségünkre.
Mondtam még mindig kissé pirosan, majd miután ittam egy kortyot, hozzá láttam a ramenemhez.

//elnézést, hogy ilyen sokat kellett várnod, de újabban örülök, ha fél órát ülhetek a gép előtt, ráadásul megint megtámadott az alkotói válságnak nevezett marhaság. ^^”//
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 5:07 pm

Már elég rég volt, mikor Ayame, és én leültünk és beszélgetni kezdtünk.
~ Mióta itt vagyunk sok dolgott tudtam meg a lányról.~ Ám amikor egy konkrét kérdést tettem fel a lánynak, akkor egy "Talánnal" lerázott.
~ TALÁN..... na szép.~ Borúltam magamba, de nem csögedtem, hisz ez a "talán2 jó értelembe is lehet.
~ Ha jól sejtem akkor azért mondot talánt, mert nem kérdeztem konkrétan. De ha rosszul sejtem akkor meg így jártam.~ Gondoltam, és a ramenem kihülésére várva, ismét egy kérdést tettem fel.
- Ayame eljönnél velem egy tó parti piknikre?- kérdeztem most már pátran, és elszántság tükrőződött a szememből. Idő közben kihult a ramenem, és enni kezdtem, de néha felfigyeltem a lányra, hogy hogyan reagál a kérdésemre.




//UI.: A te postjaidra mindig érdemes várni Very Happy !//
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 10:16 pm

Az utcán sétálva lassan elértem Shuichi-vel a rameneshez.
- Az én nevem Natsuki Shuichi, kirigakurei ninja vagyok. Örvendek! – rázott kezet, majd kisvárta kérdezett is - Az előbb valami küldetésről beszéltél, ami miatt Konohagakure-be jöttél… Megkérdezhetem, hogy pontosabban miért is vagy itt, hisz’ ha minden igaz Iwagakure és Konohagakure nincs valami jó viszonyba. Ezért úgy gondolom elég fontos dologról van szó, s lehet, hogy az én falumat is érintheti!
- Nem hinném, hogy érintené. És valóban, nincs jó viszonyban a két falu, de most fontos ügyben vagyok itt. Ezt csak Tsunade-sama, Én és a Tsuchikage tudhatja. Úgyhogy erről nem mondhatok el semmit, gomenne... - fogalmaztam meg finoman a dolgokat. Kicsit felháborított, hogy a férfi miért is kérdezi, ha bizalmas. Bár az én hibám, mert minek fecsegek annyit!
~ Kavaru nem nagyon rajong érte. - szögeztem le magamban. - Óvatosnak kell lennem. - És ha már itt tartunk.. - ültünk be az étterembe - Ön miért van itt? Jaj, és elnézést, hogy magázódok..csak gondolom idősebb, mint én. És nekem ez egy udvarias szokásom, de ha zavarja, akkor tegezem. - mosolyogtam el.
- Jó estét! mit adhatok? - kérdezte Ichiraku. Na igen, őt mindenki ismeri, hiszen ramenkülönlegessége világhírű.
- Én csak egy zöld teát. - feleltem. Az alakomat tuti nem rontom el.. De nem ezért nem ettem, hanem mert nem voltam éhes.
- Rendben van, kisasszony.Na és Ön, uram? - nézett rá Shuichi-re a férfi.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 10:21 pm

Kennek


Az idő egyre csak repült én meg kezdtem kicsit furcsán érezni magam. Talán kicsit zavarban voltam, vagy nem is tudom... Mindenesetre jól éreztem magam, attól a furcsa érzéstől függetlenül.
Lehet, hogy Kent sikerült megbántanom a „Lehet” válaszommal, de hát igazából sosem tudom, hogy milyen a másnapom beosztása. De azért még meg lehet próbálni, hogy esetleg elmenjünk piknikezni, és ezzel talán neki is örömet tudok okozni.
- Ayame eljönnél velem egy tó parti piknikre?
Tette fel ismételten a kérdést, ám ezúttal már teljesen kész volt a válaszom is. Bár igaz, hogy nem lehetek benne teljesen biztos, hogy mikor is tudnánk megejteni azt a közös piknikezést.
- Igen, szívesen. Bár igazából nem tudom, hogy mikor lehetne megejteni a dolgot, de majd megbeszéljük.
Mosolyogtam rá a jouninra. Valószínűleg meg is érti, hiszen mindketten jouninok vagyunk, és van egy-egy csapatunk is, amit nem kéne elhanyagolni.
Hirtelen elkezdett csipogni a vészjelzőm az okos buksimban, miszerint elfelejtettem valamit. Mondjuk ez elég sűrűn fordul elő, és általában csak órák, vagy napok múlva jut eszembe, hogy mit is felejtettem el. Kissé zavartan álltam fel, majd Ken felé fordultam.
- Ne haragudj, de most mennem kell. Remélem hamarosan ismét találkozunk.
Mondtam, majd egy puszit nyomtam meghívóm arcára búcsúzásképp, végül pedig haza indultam. Kicsit furdalt a lelkiismeretem, hogy csak úgy faképnél hagytam, de hát úgy is találkozunk újra.

//Szori, hogy csak így lelépek, de egyszerűen most nincs ihletem egy ilyen játékhoz T_T ezért nem is írtam mostanáig T_T//
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue31800/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 8:14 pm

Mayanak


Sajnos nem sikerült kiszednem belőle a válaszokat, de sebaj! Először muszáj a közelébe férkőznöm, s talán akkor elárulja… Miután beültünk az étterembe egy kérdést tett fel nekem:
- Ön miért van itt? – kérdezte. Bár elárulhatnám, hogy a Hokage-t kell meglátogatnom, most inkább nem teszem. Fölösleges ilyen kevésbé fontos dolgokat megosztani a másik féllel.
- Az, hadd maradjon az én titkom. – kacsintottam egyet, reménykedve, hogy ezzel talán sikerült felpaprikáznom.
- Jó estét! Mit adhatok? – kérdezte a férfi. Már éppen szólni akartam, mikor Maya megelőzött.
- Én csak egy zöld teát. – válaszolt, mire rám pillantott Ichiraku, s tőlem is várta a rendelést.
- Én egy menta teát kérnék… - a férfi bólintott, s elment elkészíteni a rendelést. – Egyébként nyugodtan tegez, hisz’ még én sem vagyok olyan idős. – feleltem a nemrégiben feltett kérdésére.
~ Eddig tökéletes kudarc. – sóhajtottam, átgondolva a magánakcióm eddigi eredményét. Eközben a teákat is meghozták. Lassú mozdulattal érte nyúltam, majd a számhoz emeltem, s belekortyoltam. Csak ekkor esett le, hogy még forró, ezért amilyen lassú volt az előbbi mozdulatsor, annál gyorsabban tettem le az asztalra a csészét, levegő után kapkodva.
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 3:47 pm

- Az, hadd maradjon az én titkom. – kacsintott rám Shaichi. Miután rendeltem egy teát, Ichiraku a férfitől is megérdeklődte, hogy mit kér.
- Én egy menta teát kérnék… Egyébként nyugodtan tegez, hisz’ még én sem vagyok olyan idős. – felelte a nemrégiben feltett kérdésemre is. Majd teájába kortyolt, ami igencsak forrónak bizonyosodott, így letéve a csészét, levegő után kapkodva hűtötte le megégetett száját.
~ Milyen furcsa alak. - gondoltam magamban, majd megittam a teámat. - Nos, - kezdtem bele immáron hangosan - úgy látom, hogy ennek a kis csevejnek semmi értelme így. - utaltam arra, hogy mindkettőnk igencsak titkolózik. Icirakunak kifizetve a teámat felálltam a pulttól és már meg is fordultam, mikor shaihi megszólalt...
Vissza az elejére Go down
Nara Shinji




Hozzászólások száma : 25
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue20000/26000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Speciális Jounin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 6:22 pm

°~°~Találkozás Shimizu Kaitoval~°~°
-


Szép napnak indult a mai, de mégsem volt az. Nagyon fáradt voltam így nem tudtam élvezni a csodás napsütéses reggelt. Nagy nehezen kiszálltam az ágyamból és kitántorogtam a konyhába. Körbenéztem de sehol semmi ehető kaja. Gyorsan mindent átkutattam, de sajnos nem találtam semmit. Lehajoltam és benéztem egy fiók alá és mikor felálltam bevertem a fejemet a fölöttem lévő nyitott szekrény ajtajába.
- Ó, hogy b***na meg a k****a isten!- Káromkodtam majd visszamentem a szobámba és felöltöztem. Mivel otthon semmi kész kaja nem volt én pedig lusta vagyok ahhoz, hogy megcsináljam a kaját úgy döntöttem, hogy elmegyek Ichirakuhoz. Kiléptem az ajtón és már estem is. Nem tudom mibe estem el, de nagyon ideges lettem.
- Ezt nem hiszem el. A k****tt életbe, hogy ma ilyen szerencsétlen vagyok..- Mondtam jó hangosan majd elindultam Ichiraku felé. Út közben már semmi nem történt velem így elég gyorsan megérkeztem.
- Jó napot!- Köszöntem majd leültem és a kezembe vettem az étlapot.
- Neked is Shinji.- Köszönt vissza.
- Hát igen nem mondok erre semmit ha nem nagy baj.- Dörmögtem magamba.
- Kérek szépen egy Rament és egy üveg sakét.- Mondtam el Ichirakunak a választásom.
- Hűűű már ilyen korán egy üveg saké?- Kérdezte meg Ichiraku.
- Persze! Nagyon rosszul indult a napom.- Mondtam majd körbenéztem. Sehol nem volt semmi.
- Tessék a ramen és a saké- Nyújtotta át a dolgokat Ichiraku.
- Köszönöm szépen- Válaszoltam majd jóízűen elkezdtem falatozni, inni. Mikor befejeztem az evést, ivást már éreztem, hogy a saké a fejembe szállt.
~ Na ez így nem lesz valami jó.~ Gondoltam és amikor kiléptem a ramenestől hasra estem.
- Az isten b***a meg, hogy ilyen béna vagyok- Ordítottam el magam majd felpattantam. Mikor felnéztem egy gyerek állt velem szemben. A szemébe néztem ami egy kicsit fura kinézetű volt.
- Mi van kölyök? nem láttál még embert elesni?- Kérdeztem gorombán.

//bocsi, hogy irányítottam a karidat KájtóóXD//
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 8:52 pm

Az utcákat jártam ezen a reggelen. Szép csend volt csak a madarak csicsergését lehetett hallani. Ám ezt a csendet igen hamar megzavarta egy férfi. Éppen Ichikaru étterme előtt sétáltam amikor egy fickó kifelé jövet hasraesett. Megálltam előtte és szánalmat kifejezve néztem rá.
- Mi van kölyök? Nem láttál még embert elesni? -kérdezte gorombán az ember. Láttam, hogy ő is a szemembe néz mint mindenki általában.
- Viszlát. -mondtam oda neki halkan és átléptem felette. Előrenéztem és indultam tovább a csendes utcán.
Vissza az elejére Go down
Nara Shinji




Hozzászólások száma : 25
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue20000/26000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Speciális Jounin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 8:58 pm

°~°Találkozás Kaitoval~°~°


- Hé kis taknyos hova mész?- Ordítottam utána, de mivel semmi választ nem kaptam utána mentem. Mikor utolértem megfogtam a vállát és megállítottam majd felém fordítottam.
- Na ide figyelj te kis taknyos. Ha azt hiszed a kinézeted miatt beszélek veled így azt mondom, hogy b*****ul tévedsz. Én alapjáraton vagyok ilyen.- Mondtam majd elengedtem és fel nyújtottam a kezem.
- Nara Shinji vagyok.- Mondtam és mosolyodtam el.
~ Húúú ez k****ott nyálas volt.~ Gondoltam majd kérdésre nyílt a szám.
- Van senseied?- Kérdeztem majd vártam a választ.


A hozzászólást Nara Shinji összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 24, 2009 8:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 10:12 pm

Nem mentem sokat előre amikor utánam ordított.
- Hé kis taknyos hova mész? - rá se bagóztam én csak mentem tovább. Hátrapillantottam és láttam, hogy feltápászkodik. A másik pillanatban már mögöttem volt és a vállamat fogta.
- Na ide figyelj te kis taknyos. Ha azt hiszed a kinézeted miatt beszélek veled így azt mondom, hogy b*****ul tévedsz. Én alapjáraton vagyok ilyen.
~Szép szöveg. Mindig kitalálnak valamit erre a kinézet dologra, de eddig ez volt a legszebb.~
Gondolatomat félbeszakította ismét most sokkal barátságosabb hangon.
- Nara Shinji vagyok. -mutatkozott be és felém nyújtotta a kezét. Én továbbá is sebretett kézzel figyeltem az alakot, majd bemutatkoztam.
- Shimizu Kaito. Igazán örvendek. -mondtam gúnyosan. Meg se várta, hogy bemutatkozzak már tette is fel az első kérdését.
- Van senseied?
- Van. Ami azt illeti elég rég láttam. A neve Zakari Ken tán ismeri? -kérdeztem és közben felmértem Shinji-t.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Ichiraku Ramen
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Utcák
» Konohagakure - Fegyverbolt
» Konohagakure - Kórház
» Konohagakure - Kapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: