★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Ichiraku Ramen

Go down 
+15
Nara Shinji
Tadayoshi Ayame
Shimizu Kaito
Doragon Akudo Shaichi
Zakari Ken
Yagato Tendo
Kaneko Suzumaya
Kohataro Daisetsu
Minagawa Hiroshi
Gokudera Tsunayoshi
Kisame Akasumi
Hideko Kamura
Kohaku Takeda
Yoshizawa Kodama
Akasuna no Sasori
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Nara Shinji




Hozzászólások száma : 25
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Left_bar_bleue20000/26000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Speciális Jounin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 8:08 am

°~°~Találkozás Kaitoval~°~°


- Miiiiiiiiiiii? Ó, hogy az isten b****a meg. Vele találkoztam a tónál még régebben.- Mondtam Kaitonak majd feltettem egy kérdést.
- Van kedved meginni egy k***va meleg teát?- Kérdeztem majd egy kocsma felé néztem.
- Remélem nem zavar a modorom.- Mondtam majd egyre türelmetlenebb lettem. Néztem körbe körbe majd egyszer csak megjelent egy részeg ember.
- Mit nézel te kis p*cs?- förmedt rám
- Ki a kis p*cs ? kérdeztem vissza idegesen majd odamentem és le b*****tam neki egy tockost amitől megfeküdt.
- Na tessék mit játszod itt a nagy fiút mikor csak egy ütéssel elintézlek?- Kérdeztem tőle majd visszamentem Kaitohoz.
- Bocsi de muszáj volt.- Mondtam majd felmértem a gennint
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 9:07 pm

- Miiiiiiiiiiii? Ó, hogy az isten b****a meg. Vele találkoztam a tónál még régebben. -Ezt érdekes pofával mondta Shinji.
~ Hmm. Talán összetűzésbe keveredtek volna egymással?
- Van kedved meginni egy k***va meleg teát?
- Remélem nem zavar a modorom.
-mondta.
-Nem zavar, de nem is tetszik kifejezetten. Amennyiben maga fizeti a teát hát legyen, köszönöm. -mondtam Shinjinek fapofával. Egy részeg fickó termett Shinji mögött. Nem értettem tisztán mit beszélnek, de biztos nem egy közös randiról. Shinji odament az emberhez és egy mozdulattal leütötte.
~ Cöh. Ezzel akarna felvágni?~
Visszajött hozzám majd elnézést kért.
- Bocsi de muszáj volt.
-Nem gond. Szóval megyünk teázni? - kérdeztem és elemezgettem Shinjit.
Vissza az elejére Go down
Akimitsu Asato




Hozzászólások száma : 42
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Left_bar_bleue30300/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty_bar_bleue  (30300/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 1:27 am

°~°Utazás Konohába~°~°


Miután megérkeztem Konoha kikötőjébe nagy meglepetés fogadott. Semmi sem változott az alatt a pár év alatt mióta utoljára jártam itt. Egyenesen a kapu felé vettem az irányt. Mikor megérkeztem meglepő látvány tárul elém. Ugyan azok az őrök voltak akik akkor mikor utoljára itt jártam. Mivel a Hokage-sama ismer vagyis remélem emlékszik rám ezért felmentem hozzá.
- Jó apot Hokage-sama.- Nyitottam be hozzá.
- Szervusz Asato. Nem sokat változtál.- Üdvözölt a Hokage.
~ Tehát emlékszik rám.~ Gondoltam majd egyszer csak egy kérdésre lettem figyelmes.
- Mi járatban?- Kérdezte a Hokage.
- Jöttem megnézni a Chuunin vizsgát.- Mondtam majd levettem a köpenyem.
- Óh szóval te vagy a Kumogakurei ANBU vezetője ha nem tévedek.- Mondta a Hokage nagy meglepődéssel.
- Nagyon jól teljesíthettél akkor.- Mondta megint.
- Ráadásul a klánom vezetője is én vagyok. Na de most mennem kell. Megéheztem. Viszlát Hokage-sama.- Köszöntem el és persze vettem vissza a köpenyem. Az utam eleinte össze vissza vezetett mire meg tudtam, hogy hol lehet enni. Beléptem.
- Jó napot- Köszöntem majd leültem egy asztalhoz.
- Kérek szépen egy rament- Mondtam majd vártam a jó meleg kis ramenre.

Vissza az elejére Go down
Nara Shinji




Hozzászólások száma : 25
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Left_bar_bleue20000/26000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Speciális Jounin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 9:22 pm

°Találka Kaitoval°


- Nem zavar, de nem is tetszik kifejezetten. Amennyiben maga fizeti a teát hát legyen, köszönöm. - Mondta Kaito
- Chh te kis sóher g*ci gyerek.- Mondtam röhögve majd betértünk abba a kocsmába ahonnan a részeg jött ki.
- Az előbb mondtam, hogy találkoztam a senseieddel. Nem nagyon jött be mert megpróbált átverni ami nem nagyon sikerült szerencsétlennek.- Mondtam majd mikor az ajtóhoz értem észrevettem, hogy egy kölyök minket bambul.
- Hát te meg mi a k*rva édes retkes g&i anyádat nézel?- Ordítottam rá majd vártam a választ.
~ Na erre kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani.~ Gondoltam majd benyitottam a kocsmába.
- Szasztok puha p*csök!- kiáltottam el magam majd odamentem a pulthoz.
- Egy tea lesz és egy sake.- Mondtam majd körbenéztem.
- Egy értelmes fej sincs itt.~ Gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 9:35 pm

- Chh te kis sóher g*ci gyerek. -Mondta nevetve Shinji. Elindultunk egy kocsma felé ami ottvolt egy köpésre Ichikarutól.
- Az előbb mondtam, hogy találkoztam a senseieddel. Nem nagyon jött be mert megpróbált átverni ami nem nagyon sikerült szerencsétlennek. - Miközben ezt mondta észrevettem, hogy egy shinobi néz minket. Ahogy befejezte a mondanivalóját Shinji ő is észrevette.
- Hát te meg mi a k*rva édes retkes g&i anyádat nézel? -Ordította oda neki.
~ Túl nagy a szája. Egyszer nagyon fog ezért kapni valakitől. -gondoltam magamban és bementünk az ajtón. Köszöntünk és leültünk a pulthoz.
- Egy tea lesz és egy sake. - mondta Shinji. Én figyeltem az itteni embereket és közben gondolkodtam, hogy ki lehetett az a fiú.
Vissza az elejére Go down
Taiki Genki




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 10:06 pm

//Találkozás a pszichopatával és a kedves kölyökkel//

Sokáig tartott mire találtam egy étkezdét. Úgy hívták, hogy Ichiraku ramenes. Leültem a szembelévő kocsma elé és vártam, hogy eljöjjenek onnan. Egyre nagyobbakat korgott a hasam mire végre eljöttek. Néztem őket, hogy ők már végre nem éhesek. Majd a morbidpofájú beszólt.
- Hát te meg mi a k*rva édes retkes g&i anyádat nézel? -Kiabált rám. Ettől a szövegeléstől elszállt az éhségem és még a halott társamat is elfelejtettem egy kis időre. Utánuk mentem a kocsmába és berúgtam az ajtót zsebre tett kézzel. Nagyon felidegesített a beszólásával és kértem egy sakét a csapostól.
- Nem vagy te ehhez fiatal. -Kérdezte tőlem. Erre nem válaszoltam csak ránéztem teli haraggal a szememben és adott egy pohárral az üveget ott hagyva. Odacsúsztattam annak a gyereknek aki a pszichopatával volt és egy üzenetet véstem bele. ,,Idd meg legalább elviseled azt az idiótát." A másik oldalára is írtam egy üzenetet. ,,Ha bajod van vele akkor csak szólj és befogom a száját." Majd mosolyogtam egyet és intettem. Természetesen a másik írást viccnek szántam. Megittam a sakét és elkezdtem töprengeni, hogy vajon tudnák-e mindig ilyen lenni.

Ha nem jó a cím szóljatok.
Vissza az elejére Go down
Nara Shinji




Hozzászólások száma : 25
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Left_bar_bleue20000/26000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Speciális Jounin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 10:22 pm

Miután bementünk és rendeltünk megjelent az a gyerek aki nagyon kukkolt minket én pedig felálltam és oda mentem az egyik részeghez.
- Szasz sz*r f*szú.- Köszöntem neki majd egy jó nagyot behúztam neki majd oda mente Kaitohoz és ahhoz a "kis gyerekhez".
- Na hajrá. Mutassátok meg mit tudtok ezek ellen.- Mondtam majd elvettem a sakes üveget a pultról és fejbe csaptam egy másik részeget.
- Nesze te g*ci.- MOndtam majd nyakon rúgtam az ellenfelemet. Kettőt fordultam és azt hittem, hogy egy szekrénynek mentem neki. Hátra fordultam és egy KING KONG állt mögöttem.
- Hát te meg mi a f*szt akarsz?- Kérdeztem majd középsőn rúgtam mire össze esett.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 10:32 pm

Bejött az a fiú aki bámult minket. Mellém ült le és rendelt egy sake-t. Kitöltötte egy pohárba és odatolta nekem. A pohárba az volt vésve hogy: ,,Idd meg legalább elviseled azt az idiótát."
~ Van benne valami. Igencsak kezd idegesíteni a modorával. - gondoltam majd fordítottam a poháron. Oda az volt vésve, hogy: ,,Ha bajod van vele akkor csak szólj és befogom a száját." Ezen mosolyogtam egyet majd behúztam a pohár sake-t. Ezután Shinji felállt és odament az egyik részeghez. Leütötte majd visszajött hozzánk.
- Na hajrá. Mutassátok meg mit tudtok ezek ellen. -mondta majd leütött egy másikat is. Én felálltam és odamentem egy kisseb alkatú részeghez.
-Üdv! a Nevem Shimizu Kaito. Sajnálom. -Ezek után hasba rúgtam amitől hanyattvágta magát. Visszamentem a pulthoz és leültem oda ahol voltam.
Vissza az elejére Go down
Taiki Genki




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 11:18 pm

//Találkozás a pszichopatával és a kedves kölyökkel//

A pszichopata megint előadta a showt. Már megint egy ártatlanba belekötött és behúzott neki. Imád balhét csinálni. Na de mindegy ha már bunyó akkor végezzünk gyorsan. Felkeltem és elkezdtem ütlegelni őket egymás után. Kiütöttem hármat és visszaültem a helyemre.
- Az én nevem amúgy Genki. Taiki Genki. Téged hogy hívnak? Na meg azt a pszichopatát? Csak azért kérdezem mert kíváncsi vagyok az áldozataim nevére. Ne félj csak viccelek viszont annak a baromnak tényleg nagy a pofája. -Mikor ezt kimondtam lehajoltam és egy üveg szált el felettem. Vártam a kérdésemre a választ és csak vártam.
Vissza az elejére Go down
Nara Shinji




Hozzászólások száma : 25
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Left_bar_bleue20000/26000Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Speciális Jounin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2009 12:15 pm

Találka


Miután mindenkit szétvertem mert a két kölyök épp a helyén ült. Oda mentem hozzájuk és megkérdeztem tőlük megütöttek e valakit. Erre a kérdésnek a válaszára várhattam mert valaki megfogta a vállam. Hátranéztem és láttam, hogy egy részeg.
- Ti soha sem fogytok el? - Kérdeztem tőle majd behúztam neki egyet mire kidőlt.
- Na szóval. Kaito ha jól emlékszem így hívnak. Nos téged hogy hívnak?- Fordultam ahhoz a gyerekhez akit még nemrégiben leordítottam.
- Bocsi, hogy annyira gorombán leordítottalak de nem nagyon bírom ha bámulnak.- Mondtam mosolyogva.
- Na szóval Kaito. Úgy hallottam, hogy a senseiedből ANBU lett én pedig arra gondoltam, hogy elvállalhatlak téged ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Ichiraku Ramen
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Utcák
» Konohagakure - Fegyverbolt
» Konohagakure - Kórház
» Konohagakure - Kapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: