★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - A Kaneko Család Háza

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Kaneko Család Háza   Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 7:03 pm

Úgy tűnt Suzumaya eddig bírta a lelki terrort, mivel megfogva a felsőmnek a nyakrészét elkezdett rángatni. Néha nem kaptam levegőt, belefért, inkább halál nyugodtan álltam és vártam, amíg kiadja magából a feszültséget, de a szövege közepén volt valami, ami szíven szúrt.
- Nem sokáig tart majd az az egyetlen vágyacskád.! Inkább magadat védd meg tőlem! – ordított, miközben tovább ráncigált, de amikor befejezte a kiabálást elengedett. Bosszúsan ment érte a két fegyverért, az enyémet hozzám vágta. Majd kinyítva az ajtót Suzumaya egy levelet talált, amiben ez állt:

„Kedves Kaneko Suzumaya!

Szeretnénk egy szívességet kérni tőled. Mivel chuunin lettél, így nem kell már neked sensei és csapat. Tanulhatsz egyedül is. Ez a chuuninok kiváltsága, hogy akár ők is egy csapat élére állhatnak.
Hideko Kamura sensei egy küldetés során életét veszítette. Azt a döntést hoztam, hogy te fogod a három tanítványát tovább tanítani, amíg nem találunk más jounint. Remélem megteszed a kedvemért, és az ő kedvükért: Minagawa Hiroshi, Gokureda Tsunayoshi és Yagato Tendo.

Üdvözlettel: Tsunade-sama"


Fejezte be az olvasást. Egy darabig lefagyva állt és csak bámulta a levelet, de szerencsére sikerült újraindítania magát.
- Induljunk! – adta ki a parancsot, mire elindult az egyik irányba. Én lemaradva tőle indultam el a városnézésre. Útközben minden üzletet megnéztem, hogy érdemes-e majd benézni vagy nem, és néhol egy-egy szállodást is felmértem.
~ Kegyetlenül meleg az idő! – pillantottam fel az égre, miközben félszemmel figyeltem, hogy merre megy Suzumaya. A sok unalmas bolt után végre megpillantottam egy nekem valót, amiről rögtön beugrott mit is hagytam otthon…
~ A gitároom! T_T – tudatosult bennem, hogy szemem fényét ott hagytam az ellenséges ninjáktól fenyegetett házban.
~ Hogy fogom kibírni nélküle ezt a lelki terrort? – tettem fel magamban a kérdést, mire kitaláltam egy ideiglenes tervet, mi szerint be kell szereznem egy ideiglenesen egy elektromos gitárt…
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Kaneko Család Háza   Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 03, 2009 1:22 am

Miután befejeztem szánalmas önsajnálásomat, amitől leginkább hányni tudtam volna, hisz utálom magamat sajnáltatni Maya odalépett és megfogta a kezem.
- Sajnálom. Nem tudtam, hogy te is keresztülmentél egy ilyen élményen… - ölelt meg. - Ígérem, hogy itt leszek melletted, jóban-rosszban. Tudod, mint a legjobb barátok. - mosolygott rám, mire én kikászálódtam a szorításából.
- Felejtsük el. – válaszoltam neki, mivel nem akartam sajnáltatni magam, egyáltalán nem azért mondtam…
- Figyelj… Sok stressz és feszültség ért ma már, menjünk haza… - mondta, mire én csupán egy bólintással jeleztem a válaszomat.
~ Milyen kellemetlen nap ez a mai… Rég nem volt már ilyen rossz. – sóhajtottam, miközben felnéztem az égre. Egész úton csak egymás mellett lépkedtünk szótlanul, míg nem elértük a házat. Én Suzumaya után léptem be a házba. Miután beléptem én is az ajtón megdöbbenve láttam, hogy az édesanyja még nincs itthon.
~ Bár furcsa is volna, ha már itthon lenne, mivel még nem jár olyan későre az idő, ő meg azt mondta, hogy csak este jön… - gondolkoztam. Mire feleszméltem Suzumaya már a szobája felé vette az irányt, így én is jobbnak láttam, ha a magánszférámba veszem az irányt. Miután beértem a gitártokot az ágy mellé helyeztem, míg a katanámat az íróasztalom oldalának támasztottam.
~ Cöhh… Még egy ilyen szar napot. – sóhajtottam, mire kinyúltam az ágyon…
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Kaneko Család Háza   Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 11:09 am

Korán reggel volt, mikor Suzumaya felébredt.
~ De vacakul érzem magam.. - gondolta és felvette köntösét. Kiballagott a konyhába és nekilátott egy kis reggelit csinálni. Közben mindenféle gondolat cikázott a fejében:
~ Daisetsu..annyira, annyira más, jobb, mint a többi. De mégis... nem tudom. ... Hikari..Shinisae. Miért pont engem ver az isten?! - sóhajtott és elhesegette gondolatait. Nem akarta tudni, mit hoz a ma, vagy a holnap. - meg kell szabadulnom ettől az átoktól, az biztos. - ekkor valaki belépett az ajtón.
- Jóreggelt. - köszönt unottan a lány és teríteni kezdett a reggelihez.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Kaneko Család Háza   Konohagakure - A Kaneko Család Háza - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - A Kaneko Család Háza
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Konohagakure - Gokudera család területe
» Shaichi háza
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Folyópart
» Konohagakure - Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: