★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - Konoha melletti erdő

Go down 
+21
Miya Sakura
Hanataro Saruwatari
Sai
Yoshizawa Kodama
Doragon Akudo Shaichi
Hitoroshi Daisuke
Shimizu Kaito
Zakari Ken
Kohataro Daisetsu
Minagawa Hiroshi
Megami-chama
Yagato Tendo
Chomaru Mitarashi
Gokudera Tsunayoshi
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
Kisame Akasumi
Tadayoshi Ayame
Kohaku Takeda
Hideko Kamura
25 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimePént. Jún. 12, 2009 11:36 am

Egy hatalmas erdő, ami csaknem az egész Tűz országát beborítja. Jó gyakorló hely, és játszóhely a gyerekeknek/genineknek. Valamint sok fontos küldetés zajlik itt.
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimePént. Jún. 12, 2009 12:10 pm

Bementem az erdőbe edzeni, de legfőképpen gondolkodni. De sehogy se jutottam dűlőre magammal, hát kirántottam katanamat és elkezdtem ritkítani a fákat, bokrokat. AnnyirA a elkapott a hév, hogy már össze vissza vagdostam eszetlenül. Nem figyeltem, és orra estem egy kőben, a katanam meg bala állt a bal lábamba.
~A francba! Ezt még gyakorolni kell. -gondoltam és kihúztam a lábamból a pengét.
Elindultam vissza a városba de elbuktam. Nem tudtam járni. Feltápászkodtam egy fát fogva és Rampu Amimonot botnak használva elbicegtem a városba, ahol eldúltam a kórház felé.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue26800/30000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2009 3:10 pm

Miután végeztünk a bemutatkozással elindultunk harapni valamit, de útközben eszembe jutott, hogy még van egy kis elintézni valóm az erdőben, így meghagytam nekik, hogy induljanak el nélkülem, és majd én csatlakozok hozzájuk később.
Nyugisan bandukoltam az erdőben, amikor halk nyöszörgésre lettem figyelmes, ami ráadásul nem is olyan messziről jött. Szépen, óvatosan oda baktattam, és meglestem, hogy ki nyöszörög. A földön egy háton fekvő férfit vettem észre, akin – ha jól láttam – konohai fejpánt volt, így nyugodt szívvel sétáltam oda hozzá, hiszen meggyőződtem róla, hogy nem ellenség.
- Öhm… Jól vagy?
Kérdeztem barátságosan a földön fekvőtől, majd letérdeltem mellé, és megvizsgáltam a sérüléseit. Volt egy-két komolyabb, és néhány kisebb sebe, ezért jobbnak láttam bevinni a kórházba.
~ Valahonnan ismerős, csak tudnám, hogy honnan…
Gondolkoztam el egy pillanatra, miközben próbáltam felsegíteni.
- Meg lehet kérdezni, hogy mi történt veled?
Néztem érdeklődően a még mindig csak ismerős férfire.
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2009 3:22 pm

Letöröltem a vért az arcomról, és egy szikla melletti fához mutattam. Ayame odasétált, és a fa mögött, egy gyermeket látott hason. A hátán varjak ültek.
- Mi a fene történt itt?! - kérdezte a lány és zavarodottan hátra fordult.
Köhögtem egyet-kettőt, és nagy nehezen fölültem.
- A Vízesésben Rejtőző faluba mentünk, a Föld országában lévő küldetésünk után. Ez volt az első küldetése... És belebotlottunk valami szektába... És ott volt, Ryuu szüleinek gyilkosa... Megöltem. Tudtam, hogy ezek nem genin, és nem is chuuninn szintűek... Ez annál sokkal több. Meg akarták ölni, de közbeavatkoztam. Nem sikerült megmentenem... Csupán elárultam magam. Nem megmentettem a tanítványom, hanem lemészároltam a támadóit. De akkor már késő volt... Meghalt... - nyögtem, és vért köptem. A jounin azonnal reagált a helyzet súlyosságára, és a kórházba vitt...

/Kórházba folytatjuk Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 11:56 am

Miután megkaptuk a küldetést, olyan egy órával utána már az erdő sűrű lombjait róttuk.
-Te, Kohaku -kezdett bele Yagato- legközelebb csak te mész be. Irtózók ettől a nőtől. -a végét halkan tette hozzá.
-Rendben. -mondtam és nevettem egyet.
Már fél órája haladtunk egyhuzamban, amikor Yagato bevágott elém.
-Héka, Yagato! Tűz országában vagyunk, itt én vezetek. És amúgy is itt balra kell térnünk. -ordibáltam a srácnak.
Kitértünk balra, majd egy réten találtuk magunk, melynek közepén egy nagy domb volt.
-Gyere már! -kiabáltam Yagatonak, mert igen lemaradt.
Mikor felért, kifújta magát s felnézet. A távolban ott volt a tenger és idefent a tengeri levegő csapta meg az orrunk.
-Mivel Víz országa egy sziget, a kikötő a következő állomás. -magyaráztam, hogy miért erre jövünk.
Innen már sétálva mentünk tovább, egyenest a kikötőbe.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 4:35 pm

~Na jó. Most, hogy ideértem itt az idő, hogy elkezdjek edzeni. Levettem magamról a táskámat és beletettem a fejpántom ne, hogy bármi baja legyen. Ahogy betettem a táskámba a fejpántot ugyan azzal a mozdulattal elővettem a zacskós rament. ~Úgysem volt időm enni akkor majd most. Majd kinyitottam és megettem az egészet a zacskót meg vissza a táskába. Elsőnek kerestem egy sziklás terepet ahol próbálgathattam a kardomat. Előbb kiéleztem majd nekimentem a kardommal a kisebb köveknek. Ezeket még könnyebben szétvágtam, majd a velem egy magasságú köveket is sikerült elvágnom. Megláttam egyhatalmas követ, ami inkább volt domb mint hegy, de kőből. ~Na ezt inkább nem majd az edzés végén megkérdem apám, hogy át tudta volna-e vágni a különleges kardom. Hisz ő jobban ért ehhez a klánkardhoz. Ezek után meg eltettem a kardomat a tokba amikor valami zajt hallottam az egyik fa tetejéről. Majd elő ugrik egy konohai shinobi aki üzenetet hozott.
-Kisame Akasumi az 5. hokage hívatja.
-Ha hívat hát hívat nincs mit tenni, de nem tudsz többet mondani.
-Majd a hokage elmondja. Én se tudok annál többet, hogy hívat.
-Jólvan felfogtam akkor mehetünk. Amint kimondtam összepakoltam és elindultunk.

//köv. post.:Hokage palotája//


A hozzászólást Kisame Akasumi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 30, 2009 2:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 5:29 pm

// Védelmező akció //

Az erdőben ugrált fáról fára a két ifjú shinobi. Ezen a területen még nem kell aggódniuk, hiszen nagyjából még Konoha területén vannak, ide pedig ellenség nem igazán szereti betenni a lábát. A távolból lehetett érezni egy kevés Chakrát, valószínűleg valaki edzett. Robajokat is lehetett hallani. A srácok nem foglalkoztak vele, nyilván csak egy erőfitogtató személy.

Már jó ideje mennek, igaz nem sietős még a dolguk, de mivel eléggé beleuntak az ugrándozásba, úgy döntöttek, letáboroznak. Előhúzták a hálózsákjaikat, majd letették a földre. Egyikőjük sem rendelkezett Tűz elemű technikával. Mind a ketten feltalálták magukat, így Mitsuhide elment fáért, Shiratori pedig gondolkodóba esett. Előkapott két követ, amit egymáshoz kezdett pattintgatni. Sokáig próbált tüzet csiszolni, viszont nem nagyon sikerült neki. Megérkezett Mitsuhide, lerakta társa elé a faágakat. Egy ideig figyelte Shiratori próbálkozását. Ekkor lassan a táskájához ballagott, előhúzott egy doboz gyufát. Leguggolt a Tomoyuki klán ifjú ninjája mellé. Nevetve nyomta a kezébe a gyufásdobozt. Shiratori furcsa fejet vágott a dologhoz. Miután tüzet gyújtottak, nyugodtan beszélgettek, amíg el nem fáradtak. Közben már lement a nap.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 5:59 pm

//Védelmező akció //

Az erdőben úgy haladtunk, hogy fáról fára ugráltunk. Mindig figyeltem, hogy nehogy megtámadjanak, de nem sok értelme volt hiszen még Konoha területén voltunk. A távolból megérezem egy kevés Chakrát, de nem nagyon aggódtam miatta, mert ha ellenség lenne, akkor még messze van. Némi robajokat is lehetett hallani, de nem annyira érdekelt. Már jó ideje mentem Shiratorival de már elégé beleuntunk pár idő múlva az ugrándozásba.
- Szerintem itt letáborozhatunk. - javasoltam és lementünk a fáról.
Előhúztam a hálózsákomat, s letettem a földre.
- Szerintem én elmegyek fáért, hogy legyen tűz. - mondtam és elmentem fát szedni. A letöredezett gallyakat szettem fel a jobb kezemmel és gyűjtöttem a balba.
~ Ennyi elég is lesz. - gondoltam és visszamentem a táborhelyre. Már Shiratori úgy látszik két kovakővel akar tüzet csiholni, de nem nagyon megy neki. Leraktam elé a fákat és figyeltem, hogy sikerül e neki tüzet csiholnia. Nézetem egy ideig aztán odamentem a táskámhoz és elővettem egy gyufásdobozt és visszamentem Shiratorihoz.
- Tessék ezzel könnyebben fog menni. - mondtam és odaadtam a kezébe. Shiratori furcsa fejjel nézett rám hogy odaadtam neki a gyufásdobozt. Miután Shiratori tüzet gyújtott elkezdtünk beszélgetni:
- Shiratori tudnál beszélni a klánodról? Mert nem sokat tudok róla. - kérdeztem és vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 6:34 pm

//Védelmező akció //

Kiértünk az erdőbe és máris a fák ágain ugráltunk fáról-fára. Nem késlekedhettünk, de időnk volt, csupán tartottuk a menetidőt.
Az erdő egyik részéről kis chakra jelenlétet lehett érezni.
~Chakra...jelentéktelen...-Állapítottam, meg egy mosoly keretében és tovább haladtunk a sűrű erdő felé.
Ránéztem Mitsuhide-re aki végig pásztázta a területet a szemeivel és nyugodtság töltött el.
~Olyan szemekkel akár kilométerekről kiszúrhatja a közeledő ellenségeket is...-Nyugtattam meg magam, de azért a fejem hol jobbra-balra nézett.

-Szerintem itt letáborozhatunk.-Mondta Mitsuhide és bólintottam egyet, majd leugrottunk a földre és tábort vertünk. Ami két hálózsák lerakásából állt, de ez most itt tökéletesen elég volt a szabad ég alatt.
-Szerintem én elmegyek fáért, hogy legyen tűz...-Mondta Mitsuhide és eltűnt a sötétségbe. Elővettem a táskámból két kovakövet és azzal próbáltam tüzet csiholni.
~Gyerünk...már majdnem sikerült...óó a francba...ez a kis levélhalom is elég lenne, hogy meggyulladj...-Gondoltam, de csak nem sikerült meggyújtani, viszont tovább próbálkoztam. Visszajött Mitsuhide kezében a faágakkal, majd felém állt és nézett egy darabig, majd elindult a táskája felé.
-Ha most elővesz egy...-Mondtam halkan az orrom alatt és már nyújtotta is a gyufásdobozt. Kicsit elmeháborodott fejjel néztem magam elé, majd a bal kezemet végighúztam az arcomon.
-Mitsuhide....-Mondtam, majd vettem egy nagy levegőt:...-köszönöm...-Fojtottam el minden gyilkolási szándékomat a csapattársam iránt.

-Tessék ezzel könnyebben fog menni...-Mondta. Végül tüzet gyújtottam és elkezdtünk beszélgetni:
-Shiratori tudnál beszélni a klánodról? Mert nem sokat tudok róla...-Kérdezte Mitsuhide.
-Természetesen a klánom csaknem 20 éve él már Konohában, igaz nincs nagy múltja, de udvarias és hűséges klán...örülök, hogy a Tomoyuki klánhoz tartozom. A klán fő eleme a föld...-Magyaráztam, majd elővettem a ninja kötelemet és egy kis körben a két hálózsák körül megfeszítettem.
-Ha nem zavar, igaz, hogy Konohában vagyunk, de ki tudja a bérgyilkosok mostanság halkan gyilkolnak, viszont nem hiszem, hogy egy ilyen akadály lenne egy shinobinak, de jött-ment banditák, majdcsak nem veszik észre...-Mondtam kicsit mosolygós arccal, majd megkértem, hogy Mitsuhide is meséljen valamit a Hyuuga klánról, nem mintha nem halottam volna róla, de úgy gondoltam ez udvarias fordulat lesz...


A hozzászólást Tomoyuki Shiratori összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 30, 2009 12:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 12:36 am

// Védelmező akció //

A fiúk jól elbeszélgettek, mind a ketten egyre több dolgot tudtak meg a másik életéről, családjáról, képességeiről. A tüzet folyamatosan szemmel tartották, így nem aludt ki. A bokorból zajokat lehetett hallani, de csakis az apró lények és éjjeli állatok voltak. A teli hold eléggé világított ezen az éjszakán, a távolból néha farkasok vonyítását lehetett hallani. Shiratorinak eszébe jutott, hogy vacsorázni is kellene. Hoztak magukkal rizsgolyót a srácok, amiből be is faltak egy párat. Ettől még ébren voltak egy darabon, hiszen emésztésük éppen beindult. Az álmosság viszont nagy úr. Shiratori kibiztosította a terepet, így hát egyiküknek sem volt muszáj őrködnie. Nyugodtan hunyták hát le szemeiket.

A másnap reggeli friss szellő, kellemesen fújta meg arcukat. A fák lombkoronáján tökéletesen átsütött, a még nem túl magasan járó Nap sugarai. Mitsuhide pont olyan helyen feküdt, hogy nem volt takarása a leveleknek, ezért ő magától is felébredt a napsugarak miatt. Nyújtózkodott egyet, és elindult fölkelteni Shiratorit. Kicsit nehézkes volt, de amint ez megtörtént, már el is kezdtek összepakolni. Nem nagyon volt kedvük a mai naphoz, ugyanis egész végig megállás nélkül kell haladniuk, ha időben a találkozási ponthoz akarnak érni. El is indultak hát.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 12:59 am

//Védelmező akció //

- Természetesen a klánom csaknem 20 éve él már Konohában, igaz nincs nagy múltja, de udvarias és hűséges klán...örülök, hogy a Tomoyuki klánhoz tartozom. A klán fő eleme a föld... - mesélte Shiratori, majd elővett egy ninja kötelemet és körbekerítette vele a két hálózsákot.
- Ha nem zavar, igaz, hogy Konohában vagyunk, de ki tudja a bérgyilkosok mostanság halkan gyilkolnak, viszont nem hiszem, hogy egy ilyen akadály lenne egy shinobinak, de jött-ment banditák, majdcsak nem veszik észre... - mondta Shiratori kicsit mosolygó arccal.
- Persze, hogy nem gond nyugodtan körbekerítheted. - mondtam eztán megkért, Shiro hogy meséljek valamit a Hyuuga klánról.
- Hát hol is kezdjem, nos a Hyuuga klánnak Konoha legnagyobb, van mellék és főága ha valaki a mellékágban születik arra ráraknak egy jelet ami örökre megváltoztatja az életét, ha egy főáginak baja van az egyik mellékágival akkor mutat pár egyszerű kézjelet és megtudják vele ölni a mellékágit vagy letudja bénítani nos a főágat ezért mindig is utálni fogjuk mi mellékágiak. Ja és nekünk kell őket még védelmezni is még az életünk árán is. - meséltem a Hyuga klánról Shiratorinak.
- Szerintam lassan aludni kéne, mert holnapra kipihentnek kell lennünk. - javasoltam Shiratorinak és elmentem lefeküdni ,ami körülbelül 10 perc múlva sikerült. Reggel a napsugarak miatt gyorsan felébredtem így kimásztam a hálózsákból és nyújtózkodtam egyet.
~ De jó idő van. - gondoltam aztán észrevettem, hogy Shiratori még mindig alszik. Odamentem hát és elkezdtem ébresztgetni:
- Shiratori kelj fel. Shiratori. Shiratori kelj már fel! Shiratori kelj már fel!- kiáltottam és nagy nehezen az utolsóra kiáltásomra sikerült felébresztenem.
- Hát jó reggelt. - mondtam majd odamentem a hálózsákomhoz és összehajtottam majd betettem a táskámba. Eztán még szétnéztem, hogy nem maradt valami itt, de úgy tűnt nem.
- Na szerintem mehetünk. - javasoltam eztán felugrottam az egyik ágra és vártam Shiratorit is hogy jöjjön.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 1:36 am

//Védelmező akció //

Amint befejeztem klánom 20 éves történetének dióhéjban elmesélését, máris átvette Mitsuhide a szót és elmondta az ő klánjának a történetét, vagy inkább a shinobik elhelyezkedését a klánon belül.

-Hát hol is kezdjem, nos a Hyuuga klánnak Konoha legnagyobb, van mellék és főága ha valaki a mellékágban születik arra ráraknak egy jelet ami örökre megváltoztatja az életét, ha egy főáginak baja van az egyik mellékágival akkor mutat pár egyszerű kézjelet és megtudják vele ölni a mellékágit vagy letudja bénítani nos a főágat ezért mindig is utálni fogjuk mi mellékágiak. Ja és nekünk kell őket még védelmezni is még az életünk árán is...-Mesélte el Mitsuhide és felhozott egy ötletet, vagy javaslatot:
-Szerintem lassan aludni kéne, mert holnapra kipihentnek kell lennünk...-Mondta Mitsuhide és lassan magára húzta a hálózsákot és kb. 10 perc múlva el is aludt.
~Elég furcsa ez a klánon belüli széthúzás...mellékág és főág...szolgálat és pecsét...de végülis biztos, hogy jól csinálják, hisz az egyik vezető klán Konohában a Hyuuga....-Gondoltam, majd az erdő felé fordultam és halottam, ahogy egy farkas üvöltött a távolban.
-Na most viszont kellene valamilyen komolyabb védelem....vagyis valami hasonlót...-Mondtam magamban, majd odamentem a kifeszített dróthoz, amit még korábban tettem ki és felakasztottam minden égtájhoz, egymáshoz közel két kunai-t.
-Ha valaki hozzáér a dróthoz, azonnal összezörrenek a kunai-ok és valaki majdcsak meghalja...-Gondoltam. Eluralkodott az álmosság rajtam és elaludtam én is.

- Shiratori kelj fel. Shiratori. Shiratori kelj már fel! Shiratori kelj már fel!....-Kiáltozott a fülemtől Mitsuhide kb fél méterre.
-NANANANA...fent vagyok...-Mondtam és felpattantam a hálózsákból.
-Hát jó reggelt....-Üdvözölt.
-Neked is...-Mondtam, majd összeszedtem a felszerelésemet és a hálózsákomat is.
-Na szerintem mehetünk...-Javasolta Mitsuhide.
-Jaja ideje lenne...-Mondtam, majd felugrott a fára és tovább haladunk, hogy végre elérjük a határt.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 3:07 pm

// Védelmező akció //

Út közben a két shinobival nem nagyon történt semmi. Mivel már egyre távolabb kerültek a falujuktól, nem nagyon beszéltek sokat, hiszen bármelyik pillanatban megtámadhatta volna őket valaki. Teltek az órák, néha megálltak, amint gyanús zajokat, moccanásokat észleltek, viszont ezek nem voltak mások csak állatok.

A két ifjú ninja még nem is sejtette, hogy tőlük egy kilométerre, pontosan az ő menetirányukba, mi helyezkedik el. Nem más volt, mint egy bandita tábor. Kb.: 50 főből állhatott, viszont nagyon jól fel voltak szerelve, mindenféle fegyverrel, fosztogatáshoz, harchoz kellő dolgokkal. A napszak éppen a déli idejét járta, így hát ezek a banditák jó nagy lakomát csaptak. Az öt házas tábor közepén tűz égett, körülötte pedig vidáman iszogató, énekelgető, "jóvágású" alakok. A vezér egy nőt akart volna levetkőztetni, ám az szemmel láthatóan tiltakozott, ezért jól arcon ütötte. Ebből adódóan, valószínűleg foglyokkal is rendelkeznek. Az elkerítő falak csak fából voltak, s négy toronnyal rendelkeztek. A fal mind a négy szögében állt egy darab. Azokban egy-egy őr, kik folyamatosan pásztázták a területet. Nem sok idő már, hogy odaérjetek. A döntés a ti kezetekben van. Kikerülitek őket, és lehet, hogy holnap újra feldúlnak egy békés falut, vagy likvidáljátok a csürhét.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 3:58 pm

//Védelmező akció //

Mentünk már elég sokáig, de nem nagyon történt semmi különös, mert egyre távolabb voltunk Konohától. Út közben csak párszor álltunk meg, mert hallottunk különféle zajokat, de mindig a csak állatok voltak a zaj keltői. Még mentünk pár kilométert, amikor egy táborra lettünk figyelmesek gyorsan megálltam az egyik faágon.
~ Ugyan kiké lehet ez a tábor? - tettem fel a költői kérdést magamnak majd pár pillanat múlva elkezdtem kézjeleket mutogatni.
- Byakugan. - mondtam halkan és figyelmesen néztem a tábort.
- Úgy tűnik ezek banditák akiknek foglyaik is vannak. - mondtam halkan Shiratorinak. Eztán a tornyokat néztem a fal négy szögében ahol egy-egy őr elégé gondosan pásztázta a területet.
- Szerintem meg kéne támadni a banditákat, mert egyre több falut fognak így megtámadni. Csak ehhez kéne egy terv is. - javasoltam Shiratorinak majd elkezdtem gondolkozni, hogy mi legyen a terv.
- Tudsz a földklón jutsut? Mert azzal elvonhatnánk a fegyelmüket a banditáknak majd úgy is kiküldenek rá pár embert és, amíg ők a földklónt kergetik addig mi kiszöktessük a túszokat. - javasoltam Shiratorinak ezt a tervet.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 4:31 pm

//Védelmező akció //

Ahogy mentünk, csak zajokra és különféle állatokra lettünk figyelmesek, de szerencsére semmilyen különös gond nem adódott. Nem beszéltünk, csak néha egymásra néztünk, hogy minden rendbe van, viszont figyeltünk, mivel bármelyik pillanatba megtámadhatnak banditák, vagy ellenséges shinobik is akár.
~Remélem semmilyen különös dolog nem lesz....remélem...-Gondoltam magamban, majd tőlük pár száz méterre egy bandita tábor helyezkedik el. Megálltunk és egymásra néztünk, majd a bandita táborra figyeltünk:
-Mitsuhide...-Mondtam.

-Byakugan...-Máris tudta mit kell tennie a Hyuuga képességgel megáldott shinobi.
-Úgy tűnik ezek banditák akiknek foglyaik is vannak...-Mondta Mitsuhide és tovább pásztáztatta a területet.
-Áhh...nagyszerű...de még belefér...valamilyen terv?...-Kérdeztem Mitsuhide-től.
- Tudsz a földklón jutsut? Mert azzal elvonhatnánk a fegyelmüket a banditáknak majd úgy is kiküldenek rá pár embert és, amíg ők a földklónt kergetik addig mi kiszöktetjük a túszokat...-Kérdezte Mitsuhide és máris adtam rá a választ.
-Igen tudok olyat...de a chakrát folyamatosan fenn kell tartani...ezért sietnünk kell mert nem ez a küldetésünk és még a chakrát nem lenne célszerű pazarolni...szóval siessünk...-Mondtam.
Majd megidéztem két föld klónt és beküldtem a tábor közepére, hogy zajt keltsenek.
~Még ha el is kapják őket egy ideig képesek lesznek ellenállni...nem olyan könnyű egy föld klónnal elbánni...-Gondoltam.
Majd elindultunk az egyik fal felé, hogy átmásszunk rajta és megmentsük a túszokat...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 4:57 pm

// Védelmező akció //

A tervet jól kiagyalta a két srác. Úgy tűnik remekül össze tudják hangolni a gondolataikat. Shiratori klónjai nagy feltűnést keltettek.
- Nézzed má'! Azok meg mit akarnak ottan!?- ordította az egyik részeg, miközben előrántotta fegyverét.
- Elkapni őket!! Öljétek meg mind!!!- kiáltotta ki a parancsot a vezérük. Lehet, abból a két klónból már látott ő négyet is... Minden esetre, akármennyire is volt részeg a banda, annyi tapasztalatuk már volt, hogy nem hagyták ott csak úgy a tábort. Shiratori klónjai után, mindössze a fél bagázs indult meg. A többiek pedig készenléti állapotba helyezkedtek. Azok maradék banditák szétoszlottak a tábor minden pontján, semmit nem hagyva őrizetlenül. Így, ha minden jól megy is, minimum 20 fegyveressel kell elbánniuk, bár talán van ott több is. A falon már éppen másznának át, de a hozzájuk legközelebb álló torony őre felfigyelt a mozgásra. Még nem áll szándékában leleplezni Mitsuhidét és Shiratorit, ám egyre jobban rajzolódik ki neki alakjuk, akkor pedig elfelejthetik a rajtaütést.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 5:47 pm

// Védelmező akció //

- Igen tudok olyat...de a chakrát folyamatosan fenn kell tartani...ezért sietnünk kell mert nem ez a küldetésünk és még a chakrát nem lenne célszerű pazarolni...szóval siessünk...- Igen tudok olyat...de a chakrát folyamatosan fenn kell tartani...ezért sietnünk kell mert nem ez a küldetésünk és még a chakrát nem lenne célszerű pazarolni...szóval siessünk... - mondta Shiratori. Eztán Shiratori rögtön megidézett két földklónt amiket beküldött a táborba zajt kelteni amint meglátták a banditák rögtön utánuk mentek, de nem mindenki.
~ Na, most már szabad a pálya. - gondoltam és elkezdtem a fal felé futni. Amikor odaértem a falhoz megpróbáltam a lehető legészrevétlenebbül átmászni rajta mert néhány ember még maradt az egyik másik toronyban akik pásztázzák a környéket.
~ Remélem nem vesznek észre minket. - mondtam magamban közbe pedig másztam, ahogy csak bírtam.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 6:51 pm

// Védelmező akció //

Tehát sikerült a klónnal elterelni a banditák egy részét, de még így is maradt majdnem 2 tucat rabló, akik körülállták a túszokat is. Lassan másztunk át a falon, majd láttam, hogy nincs mit tenni, az egyik őr felfigyelt ránk és már csak másodpercek kérdése, hogy észrevegyen bennünket.
~A francba....mindjárt észre vesz...valamit tenni kell...-Gondoltam, majd folytattam a gondolkodást:
-Ha még kevés chakrám lesz is a pecsét még mindig segíteni fog...a francba a chakrával...-Mondtam.
-Doton: Gansetsukon jutsu(Föld elem: Kő rúd)...-Suttogtam halkan, majd az ipse felé aki a toronyból figyelt elkezdett egy rúdhoz hasonló dolog közelíteni, majd úgy arcon ütötte, hogy azon nyomban elájult.
Úgy látszott, hogy sikeresen átjutottunk és feltűnés nélkül, majd közelebb mentünk a túszokhoz, és Mitsuhidére néztem.
-Most te jössz...A Hyuuga klán a legjobb Konohában a sima kezes harcban, de csak óvatosan...nehogy nekem meghalljanak, nem kell, hogy a küldetésünk alatt még utánunk küldjenek valakit, mivel így sem kellett volna megmenteni a túszokat...de nem nézhetjük tétlenül ezt a viselkedést...ja és én pedig elvállalom a fegyvereseket...mondjuk...-Mondtam Mitsuhide-nek, majd vártam, hogy megmentjük-e a túszokat...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 8:00 pm

// Védelmező akció //

Úgy tűnik Misuhide nem vette észre a toronyban lévő őrt, aki őket figyelte. Szerencsére Shiratori ez alkalommal körültekintőbb volt. Az egyik Föld elemű technikájával, pontosabban a Doton: Gansetsukon Jutsuval megölte a gyanakvó férfit. Szerencséjükre az koponyája darabokra tört, így nyekkent egyet, s kidőlt. Ebből adódóan nem vették észre a két Shinobit. Sikeresen bejutottak a tábor belsejébe, aztán odalopóztak a túszokhoz. Mitsuhide használta a Puha Ököl Stílust, sikeresen átütötte a falat úgy, hogy senkinek nem tűnt fel. Egyvalami azonban becsúszott. A túszok között már nem mindenki volt épp elméjű. Az egyik férfi teljesen beleőrült a fogságba, így a ninjákat félre lökve, elrohant, amint meglátta a fényt.
- Szabad vagyok!! Háháhá!!! Szabad!!! Háháháháhá!!- kiáltozott, s kirohant az udvarra. Sem Shiratori, sem Mitsuhide nem tudták megállítani, bár ez nem az ő hibájuk volt. Az elszabadult rabba egyből vagy öt darab nyíl állt bele. Holtan rogyott össze, testéből ömlött a vér.
- A foglyok megszöknek!! Elkapni őket!!- ordította a vezér, ezt követően az egész banda a Shinobik irányába indult. Nincs más választásuk, küzdeniük kell, ám közben lehet, a foglyokat is támadni fogják a fosztogatók.

Shiratori:
Felé öt darab nyíl száguld, mint a szerencsétlenül járt rab felé is anno. Kapásra észreveszi, a bandában csak öt íjász van hát. De ez nem minden, mert négy részeg egyszerre próbálja majd beledöfni a dárdáját, viszont még csak 5 méterre vannak tőle.

Mitsuhide:
Őt a másik oldalról próbálják levadászni. Hat férfi, akiknek elég elmebajos képe van. Morognak, üvöltöznek a ninja irányába. Kettőnél katana van, a másik négy pedig buzogányt lebegtet a levegőben. Kettő buzogányos elhajítja felé a fegyverét, az egyik katanás pedig egy hasba irányuló szúrást kísérel meg leadni.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 8:45 pm

// Védelmező akció //

- Ez jó volt Shiratori. - dicsértem meg barátomat majd tovább másztam. Sikeresen bejutottunk a táborba eztán rögtön odalopóztunk a túszokhoz. Rögtön elkezdtem kézjeleket mutogatni.
- Byakugan. - mondtam halkan és a puha Ököl Stílussal sikeresen átütöttem a háznak a falat ahol a túszok voltak. Minden simán ment, amikor az egyik túsz félrelökött minket aztán őrülten kiszaladt és Shiratorival nem tudtuk megállítani.
- Szabad vagyok!! Háháhá!!! Szabad!!! Háháháháhá!!- kiáltozott, az őrült majd kirohant az udvarra. Az elszabadult rabba pár pillanat múlva vagy öt darab nyíl állt bele. A vér csak úgy ömlött a testéből.
- A foglyok megszöknek!! Elkapni őket!! - ordította a vezér bandita, ezt követően az összes bandita, aki itt maradt minket és a túszokat akarta elkapni vagy megölni.
Őt bandita az egyik oldalról próbálják engem levadászni. Hatan morognak és üvöltenek felém. Kettőnél katana van, a másik négy pedig buzogányt lebegtet a levegőben. Kettő buzogányos elhajítja felém a fegyverét, az egyik katanás pedig hasba akart volna szúrni. Próbáltam az újaimba chakrát koncentrálni és onnan kiáramoltatni, amikor ez sikerült így szóltam:
- Hakkeshou Kaiten! - kiáltottam és elkezdtem forogni így egy chakrából álló védőgömböt létrehozva.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 11:57 am

// Védelmező akció //

Tehát sikeresen átmásztunk a falon és tovább haladtunk a tábor belsejébe. Mitsuhide alkalmazta a Puha Ököl Stílust-t így egy falat kidöntve csendesen máris a túszoknál találtuk magunkat. Viszont az egyik túsz beleőrölhetett a várakozásba és amikor Mitsuhide kiütötte a falat az idegbeteg módon kirohant ezzel felkeltve magára a figyelmet:

-Szabad vagyok!! Háháhá!!! Szabad!!! Háháháháhá!!...-Kiáltott az őrült túsz, de máris öt nyílt száguldott felé, majd a testének különböző pontjaiba állt bele.
A szájából ömlött a vér és a testéből, majd holtan rogyott össze.
~Nem így kellett volna meghalnia...-Gondoltam.
Ezután egy hangos kiáltást lehetett hallani az őrök felől:

- A foglyok megszöknek!! Elkapni őket!!...-Kiáltotta feltehetőleg a vezér. Az összes bandita aki ottmaradt a táborban felénk és a túszok irányába kezdtek száguldani.
-Mitsuhide...majd én foglalkozok a túszokkal, te magaddal törődj...-Kiáltottam neki, majd láttam, hogy egyre közelebb érnek a támadók. Hirtelen öt nyíl kezd felém villámgyorsan közelíteni és még a tetejébe négy részeg fickó akar dárdájukkal eltalálni.
-Föld pecsét...védelmezés...-Mondtam, majd előttem egy hatalmas szikla emelkedett úgy kb. 3 méter magas és 3 méter széles.
-Tsuchi Bunshin no Jutsu(Föld Klón Technika)...-Alkalmaztam a föld klónokat és négy darab máris megjelent a szikladarab mögött és körülállták a foglyokat.

-Védelmezzétek őket, én addig elbánok a többivel...Meneküljetek pontosan a szikla mögé...erős, így megvéd benneteket is....-Mondtam először a klónoknak, majd a túszoknak kiadtam az utasítást.
~Na most akkor én jövök...-Gondoltam, majd így szóltam:
-Bunshin no jutsu( Klón jutsu)...-Mondta, és máris egy hologram jelent meg a másik oldalamon a szikla védettsége nélkül.
-Shunsin no jutsu( Fürge Test)...-Kiáltottam.
Ezután tudtam, hogy az íjászok a klónra fognak lőni ami szinte csak egy hologram volt, majd fürge test jutsuval az íjászokhoz futottam, előhúztam a wakizashi-mat és hátulról leöltem az összeset.
Láttam, hogy a távolban, két részeg megkerüli a kőtömböt, de máris elrepültek onnan vagy 3 métert.
~Jó tudni...hogy a föld klónok is tudnak kemények lenni...-Gondoltam.
Maradt még két bandita akiknek a dárdája vészesen közelített felém, de megőriztem a hidegvéremet és a wakizashi-mal kettévágtam az egyiket, majd a másikat megfogtam a bal kezemmel a fa részénél, és a fegyveremet banditának egyenesen a szívébe szúrtam. A másik bandita egy darabig nézte a kettétört dárdát, de feleszmélt, csakhogy már túl késő volt, mert máris a nyakába találta a fegyveremet.
A fürge test jutsuval a főnök mögé kerültem és egy jól irányzott csapással ugrásból, próbáltam a fejét levágni...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 2:02 pm

// Védelmező akció //

Idő közben a banditák, kik Shiratori klónjait már utolérték, s le is győzték azokat, visszaindultak a táborba. Nem is sejtik, mekkora felfordulás lett ott úrrá a két fiú megjelenése miatt, bár ők sem tudnak még a csürhe visszaindulásáról. A foglyok, látván jobban teszik, ha bent maradnak, nem moccannak ki a házból. Nők és gyerekek egyaránt vannak köztük. Akad egy pár jó erőben lévő férfi is. Kis idő múlván felszólal az nagyra nőtt paraszt:
- Emberek! Segítsünk annak a két kölyöknek! Szabadság, vagy halál!
Erre még feláll vagy 10 másik, akik kirohannak, felkapkodják az elejtett fegyvereket, nekirontottak a banditáknak. A harcmodoruk kifejletlen volt, de bátran küzdöttek.

Mitsuhide:
Létrehozta a Kaitent, amivel visszaverte a fegyvereket, ám még nem sikerült kiiktatni a banditákat, kivéve azt a katanás alakot, aki először le akarta őt szúrni. Nem sikerült neki... Ugyanis az egyik lepattanó buzogány kellemesen beleállt a fejébe, agya pedig valahol a házfalon landolt. Felbátorodva erre mindegyik ellenfele az ő irányába indult, támadó szándékkal.

Shiratori:
Ügyesen kiiktatta az összes ellenfelét, ezt követően azonnal a vezérre akart nyomulni, aki a rémülettől meg sem tudott moccanni, így feje valahol a tábortűz környékén ért földet.
// Shiratori, kérlek legközelebb feltételes módban írd le a támadásaidat! Mivel most jól küzdöttél ezt még elnézem! Wink //

Látva, hogy nem vehetik fel a lázadó sereg ellen a küzdelmet, a banditáknak harangoztak. Szó szerint, ugyanis egyik még életben lévő betyár megkongatta a vészharangot, amit már a távolban lévő utánpótlás is meghallott. Valószínűleg gyorsítanak a tempójukon. Talán még van időtök csapdát állítani nekik.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 3:01 pm

// Védelmező akció //

Egyik nagyra nőtt paraszt így szólt:
- Emberek! Segítsünk annak a két kölyöknek! Szabadság, vagy halál!
Erre feláll vagy 10 másik, akik kirohannak, felkapkodják az elejtett fegyvereket, nekirontottak a banditáknak és elég bátran küzdöttek velük. Létrehoztam a Kaitent, amivel visszaverte az összes fegyvert, ám még nem sikerült kiiktatni a banditákat csak egyet, aki a katanával akart hasba szúrni ,mert őt az egyik buzogány ami a Kaitenről pattant le elkapta. Erre mind felbátorodva felém támadt.
~ Ennyitől úgy látszik, nem ijednek meg. Lehet, hogy ha a legerősebb legyőzöm vagy megölöm a többi elkezd futni hátha arra valamilyen szinten felnéznek. - gondoltam, majd elkezdtem a legerősebb felé futni és, ha közel értem hozzá, akkor a puha ököl stílussal a szívét megpróbálom megütni közben már megkongatták a vészharangot is így sietnem kellet.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 3:16 pm

// Védelmező akció //

A főnök feje a lerepült és vahahol a tábortűz mellett érhetett földet.
-Ezaz!...-Mondtam, kicsit furcsa fejjel, hogy örülök egy levágott fej látványának, de valahol ezt is meg lehet érteni. Még maradtak bőven a banditák közül, de hirtelen az egyik elég nagydarabnak kinéző paraszt felállt és elkezdett kiálltani:

-Emberek! Segítsünk annak a két kölyöknek! Szabadság, vagy halál!...-Mondta a paraszt és még sokan csatlakoztak hozzá, hogy segítsenek nekünk. Felkapkodták az előzőleg megölt banditák fegyvereit, és azzal rontottak nekik a még életben maradtakra. A harcmodoruk kissé furcsa volt inkább hasonlított barbár és vad csapásokra mintsem gyakorolt mozdulatokra, de a banditák ellen ez is megtette.
~Látom ők is kiakarják venni a harcből a részüket...-Gondoltam magamban, majd visszacsúsztattam a wakizashi-mat a tokjába.
~Sajnos lassan visszaérnek akik a klónjaimat üldözték éreztem, hogy kiiktatták őket, és az ott lévő banditák sem lesznek túl könnyűek...-Gondoltam, majd Mitsuhide-re néztem, de tudtam nem szabad segítenem, hisz elég jól boldogult, na meg a Hyuuga vérvonal nem engedi, hogy mások a saját harcába avatkozzanak.
~Mennem kellene segíteni, de akkor a többivel mi lesz...-Gondoltam, majd kiötlöttem egy tervet.
Felmentem az egyik őrtorony tartóoszlopára, hogy elbújjak, majd halottam, hogy az egyik bandita megkongatta a vészharangot. Rögtön elővettem egy kunai-t és a fejére próbáltam célozni és eldobtam, majd reméltem, hogy sikerül eltalálnom, bár úgyis késő lett volna, de máris gondolkodóba estem.
~Nem kérhetek segítséget Mitsuhide-től, hisz el van foglalva, de akkor használnom kell...-Gondoltam.
-Doton: Yomi Numa(Föld Elem: Alvilág Mocsara)...-Mondtam, majd vártam, hogy odaérjenek a kapuhoz a banditák és pont akkor fogom beleadni a chakrám egy részét, hogy lesüllyesszem őket...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 4:00 pm

// Védelmező akció //

Úgy tűnt, még a földművesek is értenek valamennyire a harchoz, mivel az részeg ellenfeleiket legyőzték.

Shiratori:
Sikeresen fejbe találta a kunai késsel a férfit, aki megkongatta a harangot, élettelen testtel rogyott a földre. Előkészítette a technikáját, és várta a megérkezőket.

Mitsuhide:
A terve bevált, ugyanis megölte a legerősebbnek tűnő banditát, a többi pedig fejvesztve menekült volna, ha a foglyok nem szúrták és vágták volna agyon őket kb.: 6 méterrel odébb.

A visszafelé rohanó csürhe belerohant Shiratori Jutsujába, így nekik is végük lett. Mindenki boldog volt, a kiszabadított rabok öröm ujjongásban törtek ki. Odament a két fiúhoz a főnöknek kinéző alak, majd ezt mondta:
- Köszönjük! Megmentettétek az életünket. Nem tudjuk eléggé meghálálni, de itt van egy kis élelem meg víz az utatok további részére.
Miután jutalomban részesítették Shiratorit és Mitsuhidét, elindultak haza. A Nap már kezdett lemenni, ám az ifjú Shinobiknak folytatnia kellett útját. Még pár órát ugráltak a fákon, viszont már alig maradt erejük. Egy táborozásra alkalmas helyen meg is pihentek. Beszélgettek még egy keveset a tűz mellett, csakhogy a fáradalom hamar álomba kergette őket. Nyugodt szívvel szenderedtek el, hiszen sikeresnek mondhatják a mai napjukat. De az igazi küldetésük csupán holnap délben veszi kezdetét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - Konoha melletti erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - Konoha melletti erdő
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Fű Országa - Erdő
» A Halál Erdeje - Erdő
» Tűz Országa - Országhatár
» Hó Országa - Kikötő
» Víz Országa - Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: