★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - Konoha melletti erdő

Go down 
+21
Miya Sakura
Hanataro Saruwatari
Sai
Yoshizawa Kodama
Doragon Akudo Shaichi
Hitoroshi Daisuke
Shimizu Kaito
Zakari Ken
Kohataro Daisetsu
Minagawa Hiroshi
Megami-chama
Yagato Tendo
Chomaru Mitarashi
Gokudera Tsunayoshi
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
Kisame Akasumi
Tadayoshi Ayame
Kohaku Takeda
Hideko Kamura
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 11:39 pm

// Védelmező akció //

Miközben én harcoltam Shiratori csapdát állított a visszaérkező banditáknak. A terve bevált szíven ütöttem a legerősebbnek kinéző ellenségem ettől meghalt majd a többi elrohant, de nem tudtak csak hat méterig szaladni, mert ott lévő foglyok lemészárolták őket. Az összes bandita visszavonult és beleszaladt Shiratori csapdájába. Odajött hozzánk a főnöknek kinéző alak és így szólt:- Köszönjük! Megmentettétek az életünket. Nem tudjuk eléggé meghálálni, de itt van egy kis élelem meg víz az utatok további részére.
- Köszönjük az ajándékot. – köszöntem meg az ajándékot, aminek egy részét eltettem a hátizsákomba.
- Na, akkor szerintem mehetünk. – mondtam majd mind a ketten felugrottunk egy-egy faágra és elkezdtünk fáról, fára hazaugrálni. A nap már lenyugodott, de nem állhattunk meg így még mentünk pár óráig fáradtan. Eztán észrevettünk egy táborozáshoz alkalmas helyet így hát megálltunk, s lementünk oda. Kikaptam a hálózsákomat a táskámból majd széthajtottam.
- Megyek megint fáért. – mondtam és elkezdtem letört gallyakat keresgélni, majd amikor már elég sok volt visszamentem a táborhelyre. Leraktam a fákat és megint előkaptam a gyufámat és sikeresen tüzet gyújtottam. Még nem aludtam el és egy kicsit beszéltem Shiratorival a tűz mellet.
- Szerinted milyen Konoha? – kérdeztem ásítva tőle Shiratoritól.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 12:38 am

// Védelmező akció //

Tehát a kunai eltalálta azt a banditát, aki a harangot kongatta, majd a teste mint egy élettelen rongy esett össze.
~Te szemét...-Mondtam, majd tovább figyeltem, hogy mikor aktiváljam véglegesen a jutsumat.
Láttam, hogy az alakjuk lassan. de félreérthetetlenül kirajzolódott. Ha belépnek a kapun végük
-MOST!!!..-Kiáltottam nekik, mire megdermedtek és tökéletes alkalom volt, hogy lesüllyesszem őket.
Úgy tűnt mindenki, legalábbis a banditák közül meghalt, vagy elfutott, bár erre csak egy-két példa volt.
Leugrottam a torony tartóoszlopáról és mindenki örült, hogy végre fellélegezhetnek, hogy megszabadítottuk őket.
~Örülnek, de ha nem bírják megvédeni magukat, akkor ugyan ez meg fog történni mégegyszer....-Gondoltam kicsit okosabban végig a parasztok helyzetét. Odaballagott a parasztok látszólagos vezére és így szólt:

-Köszönjük! Megmentettétek az életünket. Nem tudjuk eléggé meghálálni, de itt van egy kis élelem meg víz az utatok további részére...-Mondta a vezér. Eltettük az ajándékot és megköszöntünk, majd felugrottunk Mitsuhidével a fára és még utoljára visszanéztem.
-Kérjetek segítséget Konohától az ilyen esetekre!...nehogy még egyszer ez megtörténjen...-Kiáltottam oda a nem rég szabadult túszoknak.Ezután ágról-ágra ugráltunk, de gondolkodóba estem.
~Nem hiszem, hogy a konohai főnökök, egy ilyen kis semmiféle parasztházakat védelmezne, de nem tudtam mit mondani...-Gondoltam magamban.
Pár óra megtétele után, már alig éreztünk erőt a lábainkba, és inkább úgy döntöttünk, hogy megállunk.
Máris találtunk egy alkalmas helyet a táborozásra és ismét felállítottuk a tábort. Mitsuhide elment fáért, majd visszatért és meggyújtotta. Én ez idő alatt csapdát állítottam, hogy nehogy valamiféle banditák megtámadjanak minket.

-Szerinted milyen Konoha?...-Kérdezte Mitsuhide és kicsit ásított is. Gondolkodóba estem, majd ezt mondtam, miközben a tüzet néztem:
-Fogalmam sincs...igazából nem tudom mit gondoljak...kívülről egy kellemes látszatot kelt a békéről, viszont belülről a fejesek mindent eltitkolnak...de amíg ez így van, addig ez nem a mi dolgunk...-Mosolyodtam el a végére és ledőltem, majd elaludtam...
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 9:48 pm

//Rejtélyek Közt Konoha//

~Öcsém ennél hülyébb felállást nem tudott volna kitalálni. Ilyen nincs. Ráadásul nem a saját senseiem hátvédjének tett be. Basszus ez tényleg egy nagy baromság, de ő a főnök. Gondolkoztam magamban a felálláson, de inkább magamban tartottam mert nem akarok csapatbeli gondokat. ~Azért legalább a sensei is itt van. Igaz nem volt valami hosszú a bemutatkozás mert sok mindent nem tudtunk meg róla, de a küldetés után most már tényleg kéne egy csapattalálkozás.
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 10:06 pm

//Rejtélyek közt Konoha//


Úgymond, meneteltünk az erdőben.
~A "karaván" közepe. Bár azért jobban örültem volna ha a sensei mellett harcolok. -gondoltam és hátranéztem.
Sóhajtottam majd tekintetem előrevetettem.
~És most derül ki az is, hogy az új csapattársunk Gokudera Tsunayoshi. -gondoltam és az élcsapatot fürkésztem.
Baktattunk, unalmamban az idő megnyúlt, és úgy éreztem órák óta gyalogolunk.
~Tiszta hülyeség, olyan mintha már egy fél napja baktatnánk. Pedig még a kaput is látni lehet. Hosszú egy küldetés lesz. -gondoltam és megkoronáztam egy sóhajjal.
Vissza az elejére Go down
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 8:46 am

// Rejtélyek Közt Konoha//

~ Hát elég furcsa felállás a szent de legalább a sensei hátvédje leszek. ~ Gondoltam
magamba hiszen minek mondogatni mert látszik a csapattársaimon, hogy
szinte ugyan arra gondolnak.
Még alig mentünk valamennyit hiszen még látszott a kapu de olyan érzés volt mintha már órák óta gyalogolnánk.
- Sensei! - Szóltam Hiodeko-samanak.
De nem voltam biztos a válaszban mert mindenkii az utat figyelte.
~ Vajon erősek a csapat társaim? kérdeztem magamtól és körbenéztem.
Vissza az elejére Go down
Chomaru Mitarashi




Hozzászólások száma : 53
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue1400/4000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: Fujingan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 3:21 pm

//Rejtélyek közt Konoha//

Elindultunk lassacskán. Én voltam az első, aminek nem nagyon örültem, mivel nekem kellett vezetni az egész sort.
~ Pff ez a felállás...Mintha én lennék a leggyengébb a csapatban...-gondoltam..
Ezután mentünk és mentünk érdekes, de senki se szólalt meg, vagy csak nem hallottam.
~ Mi van ezeket már kinyírták vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 4:18 pm

//Rejtélyek közt Konoha//

Már mindenki bent volt az irodában, mikor Hideko elkezdte mondani a stratégiát, és hogy ki melyik oldalt figyeli.
~ Szóval akkor én fogok vigyázni az előttem lévő geninekre, és a jobb, valamint bal oldalt kell figyelnem. Azt hiszem nem lesz gond…
Gondolkoztam, és próbáltam értelmes fejet vágni, ezért folyamatosan bólogattam. Kicsit furcsáll, hogy nekem három genin jutott, Hidekonak meg csak kettő, de valószínűleg csak véletlen volt.
- Akkor ideje indulnunk…
Sóhajtottam, majd az előttem lévők kivonulása után én is elindultam. Próbáltam tartani a normális tempót. Tekintetem folyamatosan jobbra-balra járt, hogy figyeljem, nem akar-e minket valaki megtámadni, de egyelőre semmi sem történt.
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue2200/4000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 5:27 pm

//Rejtélyek közt Konoha //

Már utunk elején el raktam piás kulacsomat, gondoltam még a végén zavarná őket ha itt kezdenék hozzá szörcsögni, lám, hogy milyen savanyú képet vágnak
~ Már majdnem az egész csapat sóhajtott, nem tudom mi bajuk lehet. Lehet, hogy nem tetszik nekik a helyük. Nem ők figyelnek mindenhova, hanem én... még se panaszkodom, hm... De végül is fellehet, úgy is fogni, hogy mivel mindenki körülöttem van, olyan mint ha engem védenének... engem védenének !? ~ ismételtem meg magamban majd két pillanat alatt körül néztem és visszatértem gondolatmenetemhez.
~ Úgy látszik a legjobb helyre kerültem, a senpai még is csak jó helyre állított, még is csak pihentető kis utazás lesz ez... ~ majd a többiekkel együtt folytattam utunkat...
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 5:59 pm

//Rejtélyek Közt Konoha//

Már-már kezdtük elhagyni a Tűz Országát. Valahol félúton járhattunk a határok körül, mikor Chomaru észrevett valamit, és halkan hátrasúgta.
- Valami mozog a bokorban... - súgta, mire én is arra néztem.
~ Valóban. - jegyeztem meg magamnak. Tovább mentünk, de fokozott figyelemmel. Ekkor hirtelen Gokuderára ugrottam, és alig a fejem fölött elsuhant egy kunai.
- Ahogy megbeszéltük. - mondtam nyugodtan. Kisame a jobbamra, Gokudera a balomra állt, és kunait tartva fölkészültek az összecsapásra. A föld alól Ayame háta mögött följött egy jounin szintű elveszett shinobi, és támadásba lendült.
Lecsapott a késével, így Ayame kivált a körből. Yagato támadni készült, hiszen a jounin pont háttal állt neki. De a fiú elé egy genin ugrott le...
Kohaku Yagato védelmére sietett volna, de őt is lefoglalta egy másik szökött ninja. Akárcsak Chomarut, Gokuderá, Kisamet és engem.
- Nocsak! Ez még viccesen is jött ki! - kiáltottam, hiszen mindenkinek volt egy ellenfele.
- Nem számítottam rá, hogy megtörik a fölállást! - válaszolt Ayame, és védett egy vágást...
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:32 pm

//Rejtélyek Közt Konoha//

-Mondcsak mióta vagy genin?
-Minek kellene neked azt tudni, de ha annyira akarod elmondom. Már lassan 1 hete, hogy genin vagyok.
-Akkor ez azt jelenti, hogy kezdő vagy. ~Nem lesz egy hosszú harc. Miután válaszolt gyorsan nekirohantam a háta mögé kerültem, majd belerúgtam egyet, hogy beleszáljon a fába.
-Ahogy látom ellened még a kardomra se lesz szükség. Majd használtam a Magen: Hanabira Tonsou és eltűntem a szeme elől és dobtam felé 1 kunait amit ő nem látott. A háta mögött a fülébe sugtam valamit.
-Itt a vége kölyök. Ezután belefúródott a kunai és felszögezte egy fára.


A hozzászólást Kisame Akasumi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 12, 2009 9:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 8:41 pm

//Rejtélyek közt Konoha!//

Elkezdtem futni Yagato felé, hogy segítsek neki, de egy ninja állt be elém.
-Hagyd csak! Úgy is meghal. -mondta röhögve.
-Ezt kár volt. -mormoltam.
Előhúztam katanamat amivel egy ál vágást színleltem. Ellenfelem bedőlt neki és úgy védekezett. Ekkor a markolattal orrba vertem, de nagy meglepődésemre egy vízklón volt.
-Ez meg?! - mondtam, aztán erősen szitkozódtam.
akkor egy fa mögül előugrott a ninja, de az is csak klón volt. Legrosszabbul az jött ki, hogy vizes lettem.
~Most nem használhatom a jutsuimat, a pokolba vele! -gondoltam.
Nem figyeltem oda, és majdnem szíven döfött egy kunaial. Még épp, hogy elhajoltam, de telibe kapta a bal vállam. Akkor elkaptam a kezét és megráztam egy Hikiiruval, de az engem is elkapott. Mind a ketten szédültünk. Akkor gyomron rúgtam és felbukott, aztán ledöftem.
~Francba. Az ájulás határán állok, mindjárt hányok, alig bírok állni. Egyszerűen remek ez a küldetés. -gondoltam és körbenéztem, meglestem a többiek harcát, közben a bal vállamat szorítottam.
Vissza az elejére Go down
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 13, 2009 9:01 am

//Rejtélyek Közt Konoha//

~ Na nee máris harc van?~ gondoltam majd megláttam az ellenfelem.
-Hehh tudod, ki vagyok te kis tetű?- Ordítottam oda neki.
- Nem, de nem is kell bemutatkoznod, hiszen meg fogsz halni.
Ahogy befejezte a mondatot egy kunaial támadt, amit beleállított a bal kezembe.
- Na, ezt nem kellett volna. -
Azzal előhúztam 3 dinamitot és meg gyújtottam.
- Na, gyere csak. – Mondtam és elindultam felé. Eldobtam felé egy kunait, mint csalit be is vette majd jöhettek a dinamitok. Az egyiket mögé a másikat mellé a harmadikat pedig a ruhájába tettem igaz, hogy sok sebet szereztem és elég sok vért vesztettem, de arrébb ugrottam és vártam a tűzijátékot. Nem is kellett sokáig várni.
Vissza az elejére Go down
Chomaru Mitarashi




Hozzászólások száma : 53
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue1400/4000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: Fujingan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 13, 2009 2:49 pm

//Rejtélyek Közt Konoha//

Elővettem a hátamról a batár zanbatoumat és harcolni kezdtem vele. Nem kapcsoltam be a Kekkei Genkaiomat, mert úgy gondoltam ezek ellen kár pazarolnom a chakrámat. Az egyik felém rohant egy szamuráj karddal:
- Megdöglesz!!
- Ó, valójában?-válaszoltam neki nyugodtam.
Harcoltunk vagy 5 percig mikor egy vágást akar bevinni, de sikerült kivédenem. Ezután pedig kiütöttem a kezéből a kardot és gondolkozás nélkül levágtam a fejét.
- Azért ne veszítsd el a fejed öreg!-mondtam miközben mosolyogtam...
Majd visszaálltam az alakzatba.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 13, 2009 4:03 pm

//Rejtélyek közt Konoha//

Utunk egész nyugisan telt mind addig a pillanatig, amíg néhányan ránk nem támadtak. Egy körülbelül Jounin szintű ninja azonnal megtámadott, elszakítva engem a többiektől. Szemlátomást mindenkinek jutott egy ellenfél. Elég érdekesen jött ki a dolog, és mindenki nagyjából olyan erős ellenfelet kapott, akinek a képességei megegyeznek a csapatunk tagjainak erejével. Azonban ez lehet csalóka is, ezért megpróbáltam nem alábecsülni ellenfeleinket.
- Nem számítottam rá, hogy megtörik a fölállást!
Mondtam, miközben előrántottam egy kunait, hogy blokkolni tudjam a támadást. A két fegyver szikrázva csapott össze. Egy darabig így álltunk, megpróbáltam lenyomni a karját, de valahogy nem engedett, így egy kicsit hátrébb ugrottam.
- Van egy olyan érzésem, hogy ez nem lesz egyszerű menet…
Morogtam a kunait szorongatva, majd megpróbáltam kicsit átgondolni a helyzetünket, és fürkésztem ellenfelem mozdulatait, hátha találok rajta valami gyenge pontot. Amíg nem találtam meg a gyengepontját, folyamatosan támadtuk egymást.
- Mond csak, nehezedre esne egy „Helót” felém löknöd, taplókám?
Kérdeztem egyre morcosabban, ami ellenfelemnek nem túl bíztató jel, hiszen minél mérgesebb vagyok, annál agresszívabban támadok.
- Nem szokásom hulláknak köszöngetni…
Mondta nyugodt hangon. A pumpa egyre inkább kezdett felmenni bennem, ezért úgy gondoltam, hogy kegyes leszek hozzá, és gyorsan kicsinálom, így előhúztam az egyik katanám, majd felé ugrottam, és amíg nem figyelt, végre hajtottam egy Kawarimi no jutsut. Az én alakomat fel vett fatörzs a férfi felé zuhant, én pedig az egyik közeli fa ágai közé ugrottam. Látszólag nem vette észre, hiszen röhögve vágta ketté. Valószínűleg túl könnyűnek gondolta a harcot, ezért mivel úgy gondolta, hogy végzett velem, a figyelme is lankadt. Ezt használtam én ki, és váratlanul kiugrottam a lombok közül, majd egy gyengéd mozdulattal ellenfelem hasába szúrtam a katanám. A férfi meglepetten nézett rám, valószínűleg erre nem számított.
- Na, ki a hulla, zsenibogyó?
Kérdeztem, majd egy mozdulattal a katanát végig húztam a felsőtestén. A férfi szeméből eltűntek az élet jelei, és a szája szélén is megjelent a vér. A katanám kihúztam a testéből, majd suhintottam vele egyet, hogy lejöjjön róla ellenfelem vére, majd visszahelyeztem azt a tokjába.
- Győzelem!
Visítottam egyet, „V”-t mutatva ujjaimmal, majd elégedetten körül néztem. Már majdnem mindenki végzett az ellenfelével. El sem tudtam képzelni, hogy adhattak ezeknek egyáltalán ninja címet…
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue2200/4000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 8:06 pm

//Rejtélyek közt Konoha//

- Nem számítottam rá, hogy megtörik a fölállást! - hallottam a mögöttem lévő jounin hangját
Reméltem, hogy utunk során nem keveredünk balhéba. Erre itt van pár jó módú emberke akik nem a legkedvesebb módon üdvözölnek minket.
~ Fene egye meg... még, hogy számítsak mindig a váratlanra. Ha mindig számítanék akkor már paranoiás lennék, miért kell... ~ majd ez ellenfél csinos ökle térített észhez. Épp, hogy el bírtam hajolni az ütése. Viszont arra nem számítottam, hogy kezével megtámaszkodik a földön és a megmaradt lendületével rúg. Kezeimmel még az utolsó pillanatban hárítottam de így is 4 m-t csúsztam hátra a rúgástól.
~ Ha nem hárítottam volna, akkor biztos, hogy eltörnek a bordáim... könnyebb ellenfélre számítottam, túlságosan is lebecsültem, ezt a hibát nem követhetem el újra. ~ kezeim közül az ellenfelemet fürkésztem és próbáltam kitalálni a következő lépését...
- Próbálod kitalálni a lépéseimet, hogy a legmegfelelőbb módon blokkold és jól időzítve támadj vissza... Ígéretesebbnek látszol mint ahogy gondoltam de ez sem fog megmenteni kölyök. - majd hirtelen felugrott a levegőbe, csak annyit láttam, hogy chakráját kezébe összpontosította és próbált összezúzni.
~ Ez baj !!! ~ chakrámat a lábamba irányítottam és hátra ugrottam. A célt tévesztett ütés, a földbe talált, így pár pillanatig a levegőt por töltötte be.
~ Sikerülnie kell. ~ a hátán lévő tokból előhúzta katanáját és a Shunsin no Jutsuval mögöttem jelent meg.
Katanájával készült ketté vágni így a legokosabbnak tűnt leguggolni. Bal kezemmel elő vettem egy kunait majd a mögöttem lévőt jobb kezemmel gyomorszájon akartam könyökölni. Mint ha csak tudta volna, hogy mire is készülök, megfogta a kezemet majd a következő kardal mért csapását próbáltam volna kunaiommal hárítani de..
- Lassú ! - majd katanájával ketté szelte testemet... vagy is csak így hitte. A fa lombja közül 5 shuriken repült bele egyenesen a támadóm hátába majd hirtelen egy kunait szegeztem a torkához.
- Ez... nem lehet... mikor ? - kérdezte ledöbbenve míg szájából vér fojt ki.
- Te segítettél... - szemei hirtelen kikerekedtek a döbbenettől majd lassú mosolyt húzva szájára csukta be szemeit. Biztos rájött, hogy mikor csinálhattam víz klónt magamból.
- Sajnálom... - majd elvágtam a torkát...
Pár pillanatig figyeltem, hogy a testéből távozik az élet majd elindultam a többiekhez, ők is biztosan végeztek már...

//Kösz Sasori Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 8:12 pm

// Üdvözletem!!! Mivel Hideko egy ideig nem lesz, ezért én boldogítalak titeket a továbbiakban.^^ //

// Rejtélyek közt Konoha //

Mindenki legyőzte ellenfelét, bár néhányan szereztek sérüléseket, még senki nem állt a halál szélén. Ez biztató gondolat volt. Legalábbis egyenlőre. Mint ahogy már a legelején meg lett beszélve, mindenki felvette az új alakzatot. Ayame sensei, Chomaru, Kohaku és Yagato a jobb oldalon haladtak, míg Hideko sensei, Gokudera, s Kisame a bal szárnyon tevékenykedtek. Újra elkezdett a kis csapat gyalogolni, az adrenalin mindenkiben felment, a feszültséget szinte tapintani lehetett volna a levegőben. A csönd már akkora lett, hogy a ninják a saját szívdobogásukat hallották. Még mindig semmi. Kissé lenyugszanak a kedélyek az előző ellenfelek talán csak valami előőrse lehetett az ellenségnek. A gyaloglás ismét kezdetét veszi, lassan eltelik egy óra. Mindenki ellátta már a sebeit, amiket szerzett. Ekkor egy kunai csapódik be a fába, nem sokkal Tsuna fejétől. Ebből az összes személynek leesett a tantusz... Kezdetét vette a második menet.

Hideko csapat:
Egy nagydarab férfi ugrik ki a sűrű növényzetből. Kézjeleket formál, eztán elkiáltja magát:
- Doton: Doryuudan!!
A talajból egy hatalmas sárkányfej emelkedett ki, amely földből lévő lövedékeket küldözgetett a három Shinobi irányába. Ez elől a támadás elől menekülniük kellett. Hideko sensei bátran ugrott ki az egyik fa mögül, majd kimanőverezve egy földlövedéket elhajított ellenfele irányába egy kunait, melyen robbanó jegyzet volt. A Jounin szintű harcos egyik keze megsérült, csakhogy nem adta fel. Úgy tűnik Hideko senseire kezdett összpontosítani, de szerencsére ő egy biztos fedezéket talált magának. Bal kezével int a két ifjú Genninnek, hogy alkalmuk nyílt az ellentámadásra.

Ayame csapat:
Egyidejűleg Hideko senseiék megtámadásával, egy másik hang szólt, nem tudni honnan:
- Katon: Hibashiri!
A négy tagú csapatot egy tűzgyűrű zárta körbe, amelyen nem lehet csak úgy átsétálni. Kintről kunaiok, shurikenek szállnak befelé, viszont minden irányból. A Shinobi bizonyára össze- vissza cikázik a csapda körül, kiszámíthatatlan helyekről indítva fegyvereit a középpontba. Erről még nem tudnak a bent lévők, sőt arról se, hogy egyáltalán hány ellenfél van odakint. A támadójuk nem fogy ki a fegyvereiből, mert azokat folyamatosan tekercsekből idézi meg. Rendelkezik még jó pár ugyanilyen készlettel. Ám ekkor Ayame sensei észrevette, hogy nem rég óta az óramutató járásával egyszerre haladva közelítenek a fegyverek feléjük. Yagato felfigyelt egy faágra, amely elég vastag, ráadásul pont a tűzgyűrű fölött van. Ezzel nyílt egy esély a támadásra, valamint ugyanennyi a menekülésre is.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 10:51 pm

//Rejtélyek közt Konoha//

~Már megint a támadók. Ilyen nincs. Nem lehetne egyszer egy küldetés nyugalmas. Amíg ez a gondolat végigfutott rajtam addig Hideko-sama már meg is sebesítette az ellenséges Jounin karját. ~Ha ez egy Jounin akkor nem bénázhatok itt vele. Majd gyorsan odarohantam hozzá felrugdostam a levegőbe és egy Hayabusa Otoshial betörtem a koponyáját, de csak egy klón volt. ~Bakker ez csak egy klón volt. Valahogy túl könnyűnek is látszott. Ezután felrobbant melletem egy robbanócetli amitől nekiszálltam az egyik fának és vért köptem ki. ~Ez rohadt erős. Nem fog menni egyedül.
-Hé te nyomorult. Szép próbálkozás volt, de csak egy genin vagy. Szólalt meg az elenfél.
-Nem nagyon izgat, hogy mit dumálsz. Feleltem vissza neki és használtam a Kekkei Genakaiomat és utána a Katon: Goukakyuu no Jutsut. ~Na és most mit teszel Jouninkám. Gondoltam magamban amíg neki szált a tűzgolyóm, de ez is csak egy újabb klón volt.
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 12:54 pm

//Rejtélyek közt Konoha//

Megint megtámadtak, és valami jutsuval elérték, hogy lángfal vegyen körül.
~Bakker, bezzeg Yagatonak eszébe nem jutna, hogy víz jutsut használjon! -gondoltam.
Ekkor Ayame sensei szólt, hogy úgy védekezzünk, hogy rendszerben jönnek a fegyverek.
-Ott, fent! - szólt hírtelen Yagato és rámutatott egy felettünk lévő ágra.
-Fedezzetek minket. -mondtam és bakot tartottam Yagatonak.
Ayame sensei és Chomaru kivédték a shurikeneket és a kunaiokat, majd Yagato elkapta az ágat. Felugrottam és elkaptam Yagato kezét. Ő felhúzott és kiugrottunk a lánggyűrűn kívülre. Közben a többiek is elkezdték a kijutást.
-Te Yagato. Intézd már el a tüzet! -mondtam neki és kacsintottam.
~Talán most már gondol a víz jutsuira. -gondolkodtam.
Majd hátratekintettem Hideko senseiék harcára.
Vissza az elejére Go down
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 6:01 pm

// Rejtélyek közt Konoha //

~ Már megint megtámadtak ráadásul majdnem fejbe dobtak.
- Doton: Doryuudan!! - Kiáltotta el magát az ellenfelünk.
Ezek után Hideko-sensei ellentámadást indított de még mindig ki kellett kerülnöm az ellen fél jutsuját.
Miután végignéztem, hogy egyre közelebb jön hozzám a jutsu elugrottam és elindultam az ellenfelem felé. Eldobtam felé egy kunait és felugrottam a legközelebb fára.
~ Na akkor egy kis kunai és dinamit.~
Eldobtam 3 dinamitot és vártam a robbanást. Ahogy vártam a robbanás nagy port kevert így nem láthatta a kunaiokat, Shirukeneket. Azzal eldobtam kb 4 kunait meg shurikent. Majd egy ugrással beugrottam a por közepébe és előhúztam egy kunait és vártam az ellentámadást.
Vissza az elejére Go down
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 6:33 pm

// Rejtélyek közt Konoha // (elnézést, hogy beleírok Sasori, de Hideko távozása miatt kénytelen vagyok)

Hideko csapat:

Az ellenséges ninják egy helyre terelték őket. Mindannyian háttal áltak egymásnak, védték a másikat.
Ám a ninják ismét szétszéledtek, újabb csapdát kieszelve.
- Kohaku, te itt maradsz velem! - mondta Hideko, a többieknek pedig parancsba adta, hogy szóródjanak szét és harcoljanak tovább.
- Mi lesz sensei? - nézett fel Kohaku mesterére ám ekkor egy ANBU jelent meg Hideko mögött és katanájával hátulról beleszúrt Hidekoba.
- SENSEII! - az ordítás minden másik tag füléhez eljutott. Kohaku ledermedve állt. Az ANBU felé közeledett. Hideko teste volt előtte, mozdulatlanul..a földön.
- Itt a vége, taknyos! - mondta az ellenséges shinobi és döfni készült kardjával. Hideko még utoljára felkelt és kicsavarta a shinobi kezét, a katanáját megszerezve, majd átdöfte rajta.
- Senki..soha.. nem.. bánthatja a...tanítványai--mat. - azzal összeesett. Kohaku a holttesthez rohant és ölelgetni kezdte.
- Sensei! Sensei! - üvöltötte könnyes szemmel. De válasz nem jött.

Kunai-ok csörrenése, a harc zaja járta át az erdő zugait. És könnyek, melyeket egy fiú hullatott sensei-jéért. Mire társai végeztek a harccal, addigra a fiú már messze járt Konoha határain kívül...
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue2200/4000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 11:24 pm

// Rejtélyek közt Konoha //

Hidekonak és csapatának sikerült elintéznie a támadók közül a föld elem használót, míg nálunk mindenkinek sikerült kijutnia a tűzgyűrűből. A megmaradt ellenfélnek sikerült a ketté vált csapatunkat egy helyre terelnie majd hirtelen a semmiből újabb és újabb ellenfelek jelentek meg.
- Kohaku, te itt maradsz velem! - hallottam a senpait, majd parancsba adta, hogy szóródjunk szét és folytassuk a harcot.
~ Ez kemény lesz, túl sokan vannak ha egyet elintézek jön helyette 2 és... nagyon rossz előérzetem van. ~ az ellenség szemmelláthatóan többen voltak. Kemény harc kezdődött. Nem bírtam kivédeni minden támadásukat így szereztem jó pár zúzódást és vágást.
Egy rosszul sikerült hárításnál kunai szúródott bele az alkaromba. Fájdalmamban fogamat összeszorítottam, minden erőmet összegyűjtve kicsavartam a kezéből és egy távoli fa törzsébe rúgtam.
~ Fene, túl sokan vannak, nem bírok ennyivel... ha így haladok nem az ellenség fog végezni velem hanem a vérveszteség. ~ éppen egy felém szálló shuriken vágta meg arcomat amikor meghallottam valakit...
- SENSEII! - egész testem megremegett majd a hang okozója felé fordultam.
~ Ez Kohaku !? Mi történhetett a senpaial ?? ~ próbáltam a segítségükre sietni, de túlságosan is lefoglalt az engem támadó ellenség...
~ Tartsatok ki fiúk, meg ne haljatok itt nekem. ~ az elkövetkező percek, kegyetlen óráknak tűntek számomra. Rengetek sebet szereztem de végül sikerült kijátszanom őket majd kihasználtam a figyelmetlenségüket és gyorsan Kohakuékhoz siettem... de már túl késő volt, elkéstem. Bőre hófehér, testét vér borította be...
- Ez... ez... ez nem lehet... - Mesterem mellé rogytam le és élettelen testét figyeltem míg kezeimmel tartottam önmagamat.
- EZ NEM LEHET... ez egyszerűen lehetetlen... hisz a senpai legyőzhetetlen... - már nem bírtam visszatartani, akár hogyan is próbáltam de nem bírtam, nem bírtam és tudtam, hogy tilos de az érzelmeim felülkerekedtek rajtam. Csak sírtam, sírtam mint azon a szörnyű napon, amely máig bennem él, azon a napon ami megváltoztatta életemet...
~ Ugyan az, mint akkor... megtörtént, ismét megtörtént és semmit se tehettem ellene...
- Hideko... sensei... - most tudatosult bennem, hogy egy olyan embert veszítettem el akire felnéztem, egy olyan embert akiben megbíztam... és egy embert akit barátomnak tekintettem. Szédülve dőltem mesterem véres mellkasára...
~ Úgy látszik, még is csak vérveszteségbe halok bele, hm. ~ megmosolyogtam és eszméletemet vesztettem...
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 1:21 pm

// Rejtélyek közt Konoha //

Alig fejeztük be az első támadás leverését, amikor újabb jött, ám ezúttal jutsukat is használtak. Míg Hidekoékat föld, addig minket egy tűz jutsuval próbáltak elintézni. Amint elhangzott a jutsu neve, egy tűzgyűrű vett minket körbe.
- Már csak ez hiányzott…
Suttogtam magam elé, és próbáltam hárítani a tűzfalon berepülő kunaiokat, shurikeneket és a többi fegyvert, majd miután már mindenki kijutott a faág segítségével. Az ellenséges shinobik egy csoportba tereltek mindenkit, majd egy időre eltűntek. Valószínűleg azért, hogy újabb csapdát készítsenek számunkra elő. Hirtelen egy ANBU tűnik fel, majd katanáját átszúrja Hideko testén.
~ Francba…
A Jounin még utolsó leheletével tanítványát védte. Szörnyű volt látni, ahogy Yagato könnyes szemmel a holttest mellé rogyott. Az én szemem is megtelt könnyekkel, de gyorsan letöröltem, majd megpróbáltam inkább a feladatunkra koncentrálni.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 3:46 pm

// Rejtélyek közt Konoha //

Kisame elég felelőtlenül nekirontott egy Jounin szintű harcosnak. Mivel őneki még mindig aktiválva volt a Doryuudan, ezért a fiút égő sárdarabok találták el, nagyjából három, viszont ezeket még bírta. Ekkor ébredt rá a Gennin, hogy csapatmunkában keltett volna dolgoznia társával. Alkalmazta Goukakyuu no Jutsut, miközben aktiválta a Kekkei Genakiát. Az óriási tűzgolyó a férfi felé száguldott, meg is égette kicsit az oldalát, ám az már Kisame háta mögött volt a következő pillanatban.
- Mégis mit képzeltél? Ki vagy te?- kérdezte, s egy hatalmas ütéssel a fák közé ütötte a Gennint. Tsuna megpróbált fegyverekkel támadni, így meg is sebezve kissé ellenfelüket, aki végül elmenekült. Ayame sensei és csapata sikeresen kijutottak a lángok közül. Az ellenség ninjái nagyon sokan voltak, ezért a csapatok megbomlottak. A harc már kezdett reménytelenné válni, és ekkor tragédia történt. Hideko Kamura életét vesztette... Kohakunak annyira megrázó volt az eset, hogy elmenekült. A többiek is nehezen viselték el a gondolatot. Yagato senseie mellkasára dőlt, erőtlenül, azt hitte itt a vég. A következő pillanatban Yagato felé az egyik ellenfél indult, megpróbálta ledöfni a srácot, de a támadó testébe 5 kunai fúródott. Yagato már csak egy konohai Jounin egyenruhás férfit látott maga előtt. Kék szeme volt, barna haja pedig eltakarta jobb szemét. Fejpántját a fejére kötve hordta.
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 04184816570
- Ne aggódj kölyök. Minden rendben. Csak tarts ki még egy kicsit!- mondta neki. A férfi szavai halknak tűntek az ifjú, mesterét elvesztett ninja fülében. Eközben még kilenc konohai Jounin ugrott elő a fák közül. Közös erővel legyőzték az rengeteg ellenséget. Mindenki egy helyre gyűlt, a bátran harcoló kis csapat megmaradt részét pedig két orvosi shinobi gyógyította. Yagato korábbi megmentője Ayame sensei elé lépett.
- Tadayoshi Ayame- san?- érdeklődött. A nő bólintott egyet.
- A nevem Yoshizawa Kenta. Tsunade- sama küldött minket maguk után, mert rossz babonás jelekre figyelt fel. Azt hiszem megrepedt a bögréje, vagy hasonló. Figyelemre méltóan helyt álltak. De sajnos Hideko Kamura- sant már az orvosaink sem tudták megmenteni.- sütötte le a fejét Kenta.
- A testét visszavitettük Konohába. Nyugodjon békében... Amint az összes ninját elláttuk, helyzetjelentést adok mindenkinek.- fejezte végül a Jounin, ezt követően odament három másik konohaihoz, kiknek elkezdett parancsokat osztogatni. Azok bólintottak, majd eltűntek a sűrű erdőben. Egy órával később már mindenki egy körben guggolt.
- Akkor mondom mi lesz a feladatunk. Az ellenséges tábor másfél kilométerre van innen. Felderítőink szerint nagyjából 50-60 emberrel rendelkeznek. Rajtatok kívül elindult még négy csapat más irányból, viszont ők nagyobb veszteségeket szenvedtek. Mi most itt vagyunk tizenketten, plusz a három ember, akit előreküldtem, hogy vész esetén jelentsenek. Így összesen tizenöt. Ha mind összegyűlünk, akkor kb.: negyvenen megleszünk ellentámadást indítani. A találkozási pont 100 méterre a tábortól lesz. Jó lenne, ha már este 22:00-ra odaérnénk, s így tökéletes alkalom lenne az éjféli akció.- közölte a többiekkel Kenta, majd felállt.
- Ideje lenne indulni.- jelentette ki, s egy fára ugrott.

Mivel két tag kiesett, a sorrend a következő lesz:
- Tadayoshi Ayame
- Yagato Tendo
- Kisame Akasumi
- Gokudera Tsunayoshi
- Chomaru Mitarashi (ameddig ő nem érkezik meg, rögtön írok Tsuna postja után)
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 7:32 pm

// Rejtélyek közt Konoha //

Sosem hittem volna, hogy pont Hideko fog meghalni, de egyszer mindennek be kell következnie. Könnyes szemmel bámultam magam elé, mikor néhány újabb ember érkezett. Hirtelen azt hittem, hogy új ellenségek, de mikor megláttam rajtuk a konohai fejpántot, megnyugodtam.
- Tadayoshi Ayame-san?
Kérdezte az egyikőjük, mire én csak bólintottam.
- A nevem Yoshizawa Kenta. Tsunade- sama küldött minket maguk után, mert rossz babonás jelekre figyelt fel. Azt hiszem megrepedt a bögréje, vagy hasonló. Figyelemre méltóan helyt álltak. De sajnos Hideko Kamura-sant már az orvosaink sem tudták megmenteni.
Kezdett bele a mondókájába a Jounin, majd lesütötte a fejét.
- A testét visszavitettük Konohába. Nyugodjon békében... Amint az összes ninját elláttuk, helyzetjelentést adok mindenkinek.
- Értem, köszönöm…
Suttogtam magam elé észre se véve, hogy a Yoshizawa Kenta néven bemutatkozó Jounin már rég nincs a társaságomban, hanem a magával hozott shinobiknak osztogatja a parancsokat. Megkönnyebbülve néztem körbe, hiszen ahogy láttam, nem kezdőket küldött a Hokage-sama.
~ Nem gondoltam volna, hogy ez fog történni… Miért pont most, miért pont Hideko?
Pörgött folyamatosan az agyam, szinte már zakatolt. Egyre inkább úgy éreztem, hogy a szívem majd kiugrik a helyéről. A sírhatnék már szinte fojtogatott, de megpróbáltam nem foglalkozni vele, hiszen már hozzá kellett volna szoknom az ilyenekhez. Miközben gondolkoztam, gyorsan elszállt az idő. Néhányan már leültek egy körbe, valószínűleg a haditervre vártak, így én is csatlakoztam hozzájuk, ám előtte megtöröltem ruhámban a nedves arcom.
- Akkor mondom mi lesz a feladatunk. Az ellenséges tábor másfél kilométerre van innen. Felderítőink szerint nagyjából 50-60 emberrel rendelkeznek. Rajtatok kívül elindult még négy csapat más irányból, viszont ők nagyobb veszteségeket szenvedtek. Mi most itt vagyunk tizenketten, plusz a három ember, akit előreküldtem, hogy vész esetén jelentsenek. Így összesen tizenöt. Ha mind összegyűlünk, akkor kb.: negyvenen megleszünk ellentámadást indítani. A találkozási pont 100 méterre a tábortól lesz. Jó lenne, ha már este 22:00-ra odaérnénk, s így tökéletes alkalom lenne az éjféli akció.
Mondta el részletesen a tervet, majd miután befejezte mondókáját, felállt. Néhány másodpercig még gondolkoztam, vagy az is lehet, hogy inkább bambultam… Végül én is felálltam, és csatlakoztam a már indulni készülő csapathoz. Kenta után ő is felugrott egy fára, majd miután már mindenki összegyűlt, elindult a férfi után.
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Left_bar_bleue2200/4000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 22, 2009 1:07 pm

//Rejtélyek közt Konoha//

Feküdtem, éreztem magam alatt a kellemesen puha szemcséket amelyek bőrömhöz simultak. Az enyhe szellő mely testemet kényeztette és a távolból halható hullámok vad csapkodása elég volt ahhoz, hogy felkeltse érdeklődésemet. Hófehér szemeimet lassan, óvatosan nyitottam ki. Hihetetlen látvány fogadott. Sietve tornásztam fel magamat ülőhelyzetbe, szemeim kikerekedtek, alattam fehér színű parti homok, mögöttem rengetek fa, velem szemben pedig a tenger vizébe elmerülő narancssárga színű nap.
- Ez... egyszerűen... gyönyörű... - ámultam el eme jelenség szépségén míg valaki meg nem szólalt...
- Szerintem is. - ez a hang, ez a hang... lehetetlen. Megrökönyödve fordultam a hang irányába.
- Sensei ??? - kiáltottam fel, majd mint aki szellemet látott, ijedtemben 2 m-t arrébb ugrottam. Hideko feküdt ott egy kisebb dombon tarkóra tett kezekkel.
- Üdv, Yagi... még sose senseieztél, úgy látszik, megkellet halnom, hogy kiérdemeljem, mi? Hehehe... - nevetett fel és tovább figyelte a lemenő napot. Örültem, hogy újra láthatom mesteremet de valami nyomta a szívem, talán... a kegyetlen valóság tudata?
- Hideko... ha én is itt vagyok, az azt jelenti... hogy én is meghaltam ? - kérdeztem elszontyolodva, míg szemem sebesülés mentes kezemre tévedett...
- Hmm... igen érdekes kérdés de azt kell mondanom, hogy... még nincs itt a te időd... mondjuk úgy, halál közeli állapotba kerültél. - válaszolt nemes egyszerűséggel de mintha valamit eltitkolt volna előlem.
- Ha ez igaz, akkor te miért vagy itt ? - kérdeztem meglepődve, hisz ő már menthetetlen volt.
- Még van egy kis dolgom. - Hümmögtem egyet és csatlakoztam hozzá és együtt figyeltük tovább a naplementét.
- Értem... élet-halál között állok, egy halottal beszélek... milyen eredeti... várjunk csak ! Én most megbolondultam ??. - Hideko a kijelentésemre felnevetett majd elmagyarázta, hogy ez tényleg az aminek látszik.
Figyeltük a víz könnyed hullámzását, éreztük a levegőben terjengő kellemes illatot és a napot amely már a végét járta a távoli horizonton... Hideko tudta, mindjárt itt az idő.
- Yagato... már nincs sok időm, jegyezd meg amit most mondani fogok... kövesd az álmaidat, kövesd és sose fordulj vissza. Tudom, hogy te többre vagy hívatott mint amire én voltam. Büszke vagyok arra, hogy tanítványomnak nevezhettelek....... jah és vigyázz a nőkkel! Remélem megértettél ? - fordult felém vigyorogva.
- Joh. - szalutáltam vigyorogva én is.
A nap ahogy eltűnt a horizont távoli képéből, úgy tűntem el testem minden porcikájával együtt
Az éjszakai ég, mely annyi titkok tartogat számunkra. Hideko az égre tekintett és várt, várt valakire, valakire aki mindjárt megérkezik. Háta mögül motoszkálást hallott majd egy emberi alak bontakozódott ki.
- Nah végre megérkeztél. - felállt és leporolta magát. - Ideje indulnunk... -
- Oké... sensei...

- Ne aggódj kölyök... csak tarts ki még egy kicsit! - halk hangokat hallottam, halk hívogató hangokat. Később emberi kezeket éreztem magam körül. Nem tudom mennyi idő telhetett el. Szemeimet lassan nyitottam ki. Az első akit megláttam egy fehér ruhás konohai férfi.
- Végre felébredtél. Jobban érzed már magad ? - kérdezte tőlem mire bólintottam. - Bekötöztem és kitisztítottam a sebeidet most próbálj pihenni egy kicsit. - vettem észre, majdnem úgy néztem ki mint egy múmia.
- A Hideko teste hol van ?
- Konohába vitték. - elmotyogtam egy "értemet" és az égre tekintettem. Fél óra múlva már mindenki ott volt a megbeszélésen.
- Akkor mondom mi lesz a feladatunk. Az ellenséges tábor másfél kilométerre van innen. Felderítőink szerint nagyjából 50-60 emberrel rendelkeznek. Rajtatok kívül elindult még négy csapat más irányból, viszont ők nagyobb veszteségeket szenvedtek. Mi most itt vagyunk tizenketten, plusz a három ember, akit előreküldtem, hogy vész esetén jelentsenek. Így összesen tizenöt. Ha mind összegyűlünk, akkor kb.: negyvenen megleszünk ellentámadást indítani. A találkozási pont 100 méterre a tábortól lesz. Jó lenne, ha már este 22:00-ra odaérnénk, s így tökéletes alkalom lenne az éjféli akció. - mondta el a tervet a csapat új kapitánya. Ebben a pillanatba úgy éreztem, hogy bármire képes lehetnék. Céltudatosan indultam a többiek után...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - Konoha melletti erdő
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Fű Országa - Erdő
» A Halál Erdeje - Erdő
» Tűz Országa - Országhatár
» Hó Országa - Kikötő
» Víz Országa - Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: