★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - Konoha melletti erdő

Go down 
+21
Miya Sakura
Hanataro Saruwatari
Sai
Yoshizawa Kodama
Doragon Akudo Shaichi
Hitoroshi Daisuke
Shimizu Kaito
Zakari Ken
Kohataro Daisetsu
Minagawa Hiroshi
Megami-chama
Yagato Tendo
Chomaru Mitarashi
Gokudera Tsunayoshi
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
Kisame Akasumi
Tadayoshi Ayame
Kohaku Takeda
Hideko Kamura
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 12:48 am

// Sunagakure veszélyben //

Mielőtt Kakashi elaludt volna hallotta Hiroshi kérdését, viszont már úgy tett, mintha rég aludt volna. Daisetsu úgy döntött fennmarad Pakkunnal éjszaka. A reggel kicsit máshogy indult, mint előző nap. A hajnali szellő elmúlt, helyette hideg szél rázta föl az alvó bandát, amely felborítgatta táskáikat, felébresztette a ninjákat. Lassan, de biztosan mindenki felébredt. Kakashi kitörölte szeméből az álmot, eztán meglátta Daisetsut, s Pakkunt.
- Nahát. Daisetsu nem aludtál semmit?- kérdezte a Jounin.
- Nem. Végig velem virrasztott.- válaszolt Pakkun.
- Akkor ma össze kell szedned magad. Ugyanis az egyik legelvetemültebb környezeten fogunk végigmenni, amiről ember hallhatott.- mondta komoly hangon a férfi. Erre a többiek is alaposan felfigyeltek. Nem éppen biztató mondat volt, főleg, hogyha egy ilyen ember jelentette ki. Pedig érezték a hangnemben, nem viccel.
- Érzitek a szelet? Nem hiába van erre már ilyen vad idő. Közeledünk a Szél Országához...- közölte társaival a másoló ninja, miközben tekintete a leendő menetirányba tévedt. A reggeli a mai napon csak rizsgolyó volt, a hal már elfogyott tegnap. Kakashi azt mondta, elmegy összepakolni a dolgait, viszont amíg odaért befalta ételét, így hát arcának kinézetére ma sem derült fény.
- Ja! Hiroshi! A második maszkom alatt nem más van, mint az arcom. Hehe!- nevette el magát tarkója vakarása közben a Jounin, azután megborzolta a Gennin haját. Mindenki összeszedte a holmiját.
- Rendben. Készen állunk az indulásra. Pakkun! Számítok rád. Tartsuk az alakzatot fiúk!- szólította fel a Jounin a shinobikat, akik ennek megfelelően cselekedtek. Elindultak az erdőben előre, bár már sejthették, nem sokáig fogják élvezni a környezet szépségét az elkövetkezendőkben.

// Köv.post.: Szél Országa, Végtelen Sivatag //
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 4:45 pm

//Magánküldetés: Zakari Ken és Shimizu Kaito//

Nem elpődtem, meg mivel sosem mennek a dolgok úgy ahogy akarjuk. A jutsu elé álltam, így telibe talált. Ekkor nevetve több száz Zakari szólalt meg:
-Mira Tanjuu!-ezután két klón a férfi védelmére állt, a többiekkel a fal felé futott támadtam.
-Kaito ez tűzet használ. remélem elbírsz bánni vele. De küldök segítséget.-miután felértem a fal tetejére, ujjamra haraptam és megidéztem Dotonrát, aki egyből tudta mi a dolga. Sietett segíteni Kaittonak, így én a föld használóra tudtam koncentrálni.
-Miért kell a férfi?-kérdeztem és már a klónjaimmal körbe vettem.
-Raikou Kei! -mondtuk és több száz villám ostor csapott a ninja felé minden irányból, ugyanis több klón a levegőből támadt.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue400/4000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 5:20 pm

//Magánküldetés: Zakari Ken és Shimizu Kaito//

Nem mentünk sokat, már megjelent két fickó. Felhúztak egy nagy falat elénk mintha az megállíthatna, aztán kérték, hogy adjuk át azt akit kísérünk. Miután nem cselekedtünk az egyik egy tűzgolyót indított felénk, én már készültem az elugráshoz, de Zakari-sensei beleállt. Mielőtt felfoghattam volna mi történt Zakari létrehozott több száz klónt és azokkal támadt a falon álldogáló fickóra.
-Kaito ez tűzet használ. remélem elbírsz bánni vele. De küldök segítséget.- Ezt kiabálta visszafordulva Zakari-sensei.
~Mi féle segítséget?~- hamar megkaptam a választ egy idézett föld elementál volt az.
-Te jó ég mi a fene ez?- Ugrottam egyet hátra.
-Dotonra vagyok. Az utolsó föld elementál, üdvözöllek.
-Kaito. Azt hiszem most velem vagy.- mosolyodtam el. Előrántottam a wakizashim és nekifutottam az ellenségnek. Dotonra szorosan követett. Útközbe a bal kezemmel a hátam mögött elővettem egy kunai-t és mielőtt odaértem volna eldobtam egyenesen az arca irányába. Vettem egy nagy erőt magamon, elrugaszkodtam és átugrottam a feje fölött rá a föld fal oldalára és onnan rugaszkodtam el, ezzel a háta mögé kerültem. A levegőben magam elé nyújtottam a kardomat és hátulról egyenesen a szíve felé közeledtem.
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 28
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 9:30 pm

//Magánküldetés: Zakari Ken és Shimizu Kaito//

Mivel Zakari ügyesen támadott a föld ninjának nehéz lett volna védekeznie de megoldotta.
- Iwagakure no jutsu.- Mondta majd beleolvadt a falba amit épített és várt a megfelelő pillanatra.
De eközben Kaito és Donotra épp a tűz ninját készülnek ki iktatni. A kunait és a szúrást sikerült hárítania de egyik percből a másikba már Dotonra szájában volt.
- Neeee áááá uuuuhh..- Ezek voltak az utolsó szavai. Miután végeztek vele Kaito egy kunait dobott a földbe vagyis a falba és csak ennyi hallatszott: Auu- és előjött a ninja.
- Honnan tudtad, hogy ott vagyok? Kérdezte majd kihúzta a kezéből a Kunait.
- Tipp volt.- Jelentette ki Kaito.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 9:42 pm

//Magánküldetés: Zakari Ken és Shimizu Kaito//

-Szép volt Kaito! Most láttad előszőr Dotonrát, és már is összetudtál vele dolgozni, és még meg is etetted!-mondtam viccesen. Majd a falból kijővő ninja mellé küldtem két klónt akik lefogták azt.
-Kaito védd a férfit ezzel már végzek.-mondtam és egy Rasengannal támadtam a lefogott ninjára, közben a klónok minden irányból Meimeiek százait dobták a ninja felé, ha megint menekülni próbálna.
~Nah aszem ennek vége.~Gondoltam, és elértem a ninját.
-Rasengan!
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 28
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 9:45 pm

//Magánküldetés Doragon Akudo Shaichi//


A megkért Chuunin elindult a a Hatalmas tóhoz közben gondolkodott.
~ Miért pont engem szúrt ki az 5....~ Gondolta majd ment előre de meg kellett állnia mert megfájdult a lába.
~ Már csak ez hiányzott.~ Gondolta majd felállt és ment tovább. Durván 30 perc után egy alak körvonalai rajzolódtak ki előtte.
~ Na remélem az a jouinin lesz akinek az üzenetet kell átadnom.~ Gondolta majd közelebb ment.
~ Igen ez lesz az.~ Gondolta majd előkotorta a mellényéből a levelet.
- Tsunade sama küldi.- mondta majd nyújtotta át a levelet.
- Nos nekem ennyit kellet csinálnom viszlát.- Köszönt el az ifjú shinobi és elugrott.


//bocsi, hogy rövid lett :S//
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 10:00 pm

//Magánküldetés - Mesélőnek//

Miután találkoztam Ayaméékkal és utána pedig órákon kerestem a leendő tanítványom, úgy gondoltam ideje lesz, egy kid edzést tartani. Épp bele akartam kezdeni, amikor egy chunin szakított félbe. Egy levelet adott át nekem, a levélben az állt, hogy Tsunade-samának van egy küldetése számomra. Na mindegy, edzés helyett , mehetek egy küldetésre. Majd megidéztem Raiont és felszálltam a hátára, majd a bicegő chuninba botlottam és menet közben magam mögé tettem.
- Leraklak az erdő szélén! - Majd, ahogy mondtam az erdő szélén megálltunk és letettük a chunint. Majd egyenesen a hokage irodájába mentem. Majd mivel nem volt kedvem leszállni Raionról a hátán mentem be hozzá.
- Na miről lenne szó Tsunade-sama?
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue400/4000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 10:12 pm

//Magánküldetés: Zakari Ken és Shimizu Kaito//

A támadásaimat kivédte az a ninja, de Dotonrának sikerült elkapnia. Megette az embert egy szó nélkül. Észrevettem, hogy Zakari-senseinek gondja támad a föld ninjával, ugyanis eltűnt. Körbekémleltem és eldobtam egy kunait a fal irányába. Eltaláltam a kezét és egy kis jajveszékelés után így szólt:
- Honnan tudtad, hogy ott vagyok?- Kérdezte majd kihúzta a kezéből a Kunait.
- Tipp volt!- persze ez nem igaz, hallottam a szuszogását a fal irányából. Ennyi az egész. Így a sensei is látta legalább, hogy nem vagyok tehetségtelen.
-Szép volt Kaito! Most láttad először Dotonrát, és már is összetudtál vele dolgozni, és még meg is etetted!- Így dicsért meg Zakari-sensei, majd a Rasengannal végzett vele.
~Rasengan? Hogy mi? A sensei?~- Elég furcsának találtam hogy Zakari is képes rá.
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 28
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 10:02 am

//Shai: Én a hokage irodájába fogok most írni ^^//


//Magánküldetés: Zakari Ken és Shimizu Kaito//


Miután mindenki végzett a dolgával összeszedték a férfit és elindultak. Mentek Mentek mikor elérték az Eső ország Határát.
- nagyon köszönöm, hogy elkísértetek.- Jelentette ki majd indult volna de az őrök megállították akik a határt védték.
- Uram szerintem szüksége lesz még erre a két ninjára.- Mondta az őr és közben feléjük bökött.
- Miért?.- Kérdezett vissza a férfi.
- Azért mert ellenséges ninják próbálnak behatolni az eső országába,hogy önt elkapják és megöljék.- Jelentette ki az őr.
De ön ezt honnan tudja?.- Kérdezett vissza a férfi.
- Elkaptunk egyet és kikérdeztük mindenről.- Mondta majd arrébb állt és beengedte a társaságot.

//KÖV POST: ESŐ ORSZÁGA---> ORSZÁGHATÁR//
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 8:36 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Kodamával //

Miután Kaitoval befuccsolt a küldetésünk a fiatal genin nagyon kimerült, ezért elvittem a kórházba, hogy felépüljön. Ezek után kicsit csalódottan mentem ki az erdőbe edzeni.
~Kitért a támadásom elől, ez nem létezik, nem láttam még olyan jutsut ami képes meglépni a meimeiek elől, és neki mégis ment.~ miközben ezen rágódtam, kipróbáltam, pár új jutsut amit tanultam.
-Raiton: Kage Bundhin no jutsu!-mondta, mire egy klónt sikerült alkotnom.
-Na nem is rossz elsőre.-dicsérgettem magam mire a klón is csak dicsért, hogy elsőre nem is rossz.
-Na akkor edzünk!!-kiáltottuk, és elugrottunk egymástól. Mindketten Miraken Sanjuut használtunk, és Raitongával támadtuk egymást. Pár perc kardpárbaj után lépteket halottam, és két ellenkező chakrát éreztem.
~Hümm...... két genin..... talán a csapatom többi tagja? Remélem.~ gondoltam, és egy fára ugrottam, és a klónomat hagytam szem előtt. A klón leült a fatövébe és üdvözölte az első shinobit
-Szervusz, kit tisztelhetek személyedben?
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 9:14 pm

// Edzés Kodamával, és Zakari senseijel //

Otthon még összepakoltam pár dolgot ami szükséges volt erre az edzésre. Amikor készen voltam és mindent összepakoltam elindultam hát. Amikor a kapuhoz értem találkoztam Kodamával akinek köszöntem és ő is a mesteremhez indult így már együtt mentünk senseihez, egy darabig mentünk amikor, megláttam egy Konohai jounint, aki egy fatövében ült.
~ Szerintem ő a sensei. De az a baj hogy csak a nevét tudom. - gondoltam és elindultam a jounin felé, de eztán megálltam.
~ Hm furfangosak ezek a Jounin mesterek ezért megnézem Byakuganal a területet, mert lehet hogy ez a pillanat is maga az edzéshez tartozik. - gondoltam magamba, s aktiváltam a Byakugant. Akit a senseinek hittem az csak egy klón volt, eztán mivel a Byakugan sok mindenen átlát és messzire, észrevettem egy ugyan olyan kinézetű embert, mint a klón, s rajta is Konohai Junin ruha volt.
~ Lehet, hogy ő a sensei? - tettem fel a kérdést magamnak. Kicsivel előbb odaértem a klónhoz mint Kodama és úgy két méterrel megálltam előtte.

- Szervusz, kit tisztelhetek személyedben? - kérdezte a klón.
- Jó napot! Én Hyuuga Mitsuhide vagyok. Ön pedig talán Zaraki Ken sensei klónja? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 9:31 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Zakari senseijel //

Ayame senseitől kaptam egy levelet, hogy egy másik Jounin fog tanítani. Mitsuhidétől megtudtam, hogy ugyan annál a fickónál fogunk edzeni. Neki az eredeti senseie is ő, név szerint Zakari Ken.
~ Szóval egy másik Elit Jounin mi? Érdekes lesz. Bizonyára már az első napon tesztelni fog minket.~ gondoltam magamban, utána meg összeszedtek a cuccaimat. Egy nagy sóhajtás kíséretében elindultam az erdőbe. Persze előtte még át kellett mennem az utcákon. A főkapuban találkoztam Mitsuhidével.
- Csá! Na induljunk... Szerintem már így is kissé elkéstünk.- mondtam, utána megvakartam a tarkómat és ásítottam. Az erdőben Mitsuhide aktiválta a Byakugant, mivel egy fa tövében ült egy alak. Konohai homlokvédőt viselt. Ebből arra ítéltem valószínűleg ő lesz a sensei. A Hyuuga eléggé előre ment, én egy kicsit lassabban ballagtam mögötte, ugyanis lustaságom közepén voltam.
- Szervusz, kit tisztelhetek személyedben?- kérdezte az idegen.
- Jó napot! Én Hyuuga Mitsuhide vagyok. Ön pedig talán Zaraki Ken sensei klónja?- érdeklődött Mitsuhide.
~ Klón? Fene sem gondolta volna. Aha, értem! Ezért volt a Byakugan! Cseles Mitsuhide, nagyon ügyes.~ töprengtem, azután zsebre dugott kézzel ballagtam Gennin barátom mellé.
- Üdv! A nevem Yoshizawa Kodama... Én vagyok a srác, akit a Team 1- ből helyeztek át. Örülök a találkozásnak, Zakari Ken klónja- san!- mutatkoztam be, ezt követően vártam, hogy megjelenjen az igazi Jounin.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 31, 2009 3:04 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Kodamával //

~Pont ezt vártam a Hyuuga klán legifjabb tagjától, de miért árulta el, hogy az csak klón Kodama, még elhitte volna...... De mindegy, akkor lássunk hozzá.~Gondoltam és a fiúkhoz szóltam a fáról amin voltam.
-Nos akkor a bemutatkozás megvolt, kezdhetjük is.-mondtam, és a klónom hirtelen eltűnt. A füst amit hagyott elrejtett engem, és mire a két genin észbe kapott mögöttünk voltam.
-Nos fiúk, eltaláltátok, én vagyok Zakari Ken, és én leszek a mesteretek. Kodama örülök, hogy Ayame-sensei elengedett, Mitsuhide te pedig kész öröm, hogy az én csapatomba kerültél. Nos akkor kezdjünk bele. Most először is "Kérdezz, felelek"-et fogunk, játszani, de először én kérdezek tőletek. Mitsuhide, kérlek mondj el mindent információt magaddal kapcsolatban, amit úgy gondolsz fontos lehet számunkra a jövőre nézve. Ezután Kodama kérlek te is tedd meg ugyanezt, utána én válaszolok a kérdéseitekre. De előbb elmondom, hogyan képzeltem el a dolgot. Nos én elit-jounin vagyok a Ken klánból. A klánunknak, ugyanúgy mint nálatok van Kekkei Genkai képessége. Ez pedig a Miraken...... Nos ennyit magamról, szóval így gondoltam, csak részletesebben. Én azért mondtam csak ilyen keveset, mert ha most elmondok mindent, nem tudtok kérdezni^^.-Fejeztem be hosszúra nyúlt monológom, és vártam a fiúk válaszát.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 31, 2009 7:10 pm

// Edzés Kodamával, és Zakari senseijel //

Lejött a fatetejéről az a shinobi aki a lent tartózkodó klónt csinálta.

- Nos akkor a bemutatkozás megvolt, kezdhetjük is. - mondta a Konohai Jounin akit Zakari senseinek néztem, eztán a klón hirtelen eltűnt. A jounin olyan gyors volt, hogy észre se vettük és mögöttünk volt.
~ Ez nagyon gyors volt. - gondoltam meglepődve.

- Nos fiúk, eltaláltátok, én vagyok Zakari Ken, és én leszek a mesteretek. Kodama örülök, hogy Ayame-sensei elengedett, Mitsuhide te pedig kész öröm, hogy az én csapatomba kerültél. Nos akkor kezdjünk bele. Most először is "Kérdezz, felelek"-et fogunk, játszani, de először én kérdezek tőletek. Mitsuhide, kérlek mondj el mindent információt magaddal kapcsolatban, amit úgy gondolsz fontos lehet számunkra a jövőre nézve. Ezután Kodama kérlek te is tedd meg ugyanezt, utána én válaszolok a kérdéseitekre. De előbb elmondom, hogyan képzeltem el a dolgot. Nos én elit-jounin vagyok a Ken klánból. A klánunknak, ugyanúgy mint nálatok van Kekkei Genkai képessége. Ez pedig a Miraken...... Nos ennyit magamról, szóval így gondoltam, csak részletesebben. Én azért mondtam csak ilyen keveset, mert ha most elmondok mindent, nem tudtok kérdezni. - mesélte el Zakari.
- Engam Hyugga Mitsuhidének hívnak, 15 éves genin vagyok, én ugye a Hyuuga klánba tartozok pontosabban a mellékágban, voltam pár küldetésen, némelyiken majdnem meg is haltam. - mondtam majd vártam, hogy mit mond magáról Kodama.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 31, 2009 8:04 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Zakari senseijel //

A sensei leugrott a fáról, majd feloszlatta a klónját, akinek a füstje elrejtette a férfit. A következő pillanatban már a hátunk mögött állt.
~ Gyors... De hát mit lehet várni egy Elit Jounintól?~ kérdeztem magamban, miközben összeráncolt homlokkal elmosolyodtam.
- Nos fiúk, eltaláltátok, én vagyok Zakari Ken, és én leszek a mesteretek. Kodama örülök, hogy Ayame-sensei elengedett, Mitsuhide te pedig kész öröm, hogy az én csapatomba kerültél. Nos akkor kezdjünk bele. Most először is "Kérdezz, felelek'-et fogunk, játszani, de először én kérdezek tőletek. Mitsuhide, kérlek mondj el mindent információt magaddal kapcsolatban, amit úgy gondolsz fontos lehet számunkra a jövőre nézve. Ezután Kodama kérlek te is tedd meg ugyanezt, utána én válaszolok a kérdéseitekre. De előbb elmondom, hogyan képzeltem el a dolgot. Nos én elit-jounin vagyok a Ken klánból. A klánunknak, ugyanúgy mint nálatok van Kekkei Genkai képessége. Ez pedig a Miraken...... Nos ennyit magamról, szóval így gondoltam, csak részletesebben. Én azért mondtam csak ilyen keveset, mert ha most elmondok mindent, nem tudtok kérdezni.- mondta Zakari Ken sensei. Lényegében már majdnem elmondta a képességét, legalábbis a Kekkei Genkaiát. Persze csupán a nevét. Mitsuhide kezdte a bemutatkozást. Nem túlozta el a beszédet, viszont lényegében minden benne volt, ami számított. A beszámolójának az utolsó részletén egy kínos vigyorral vakartam meg a tarkómat.
~ Hát ez eléggé őszinte kijelentés volt Mitsuhide.~ töprengtem el. Valamiért sejtettem, hogy rám került a sor, ezért török ülésben a fűbe helyeztem magamat.
- Na szóval, én 15 éves vagyok és Konoha egyik legrégebbi klánjába a Yoshizawába születtem. Szerencsés embernek mondhatom magamat, mivel birtokában vagyok a klánom Kekkei Genkaiának, mely csak minden 8. embernek adatik meg. Valamint van még egy vérvonal képesség kiegészítőm is, amelynek a neve Aogan. Ez egy Doujutsu, amivel képes vagyok hatástalanítani a szintemen álló Genjutsukat. Mind a két képességnek három szintje van. Még csakis az 1. szinten tudom őket alkalmazni, mivel még le kell győznöm a másik énemet, hogy eltanuljam a teljes önkontrollt. Ezért edzek már több, mint két éve. Tűz és Tai Jutsukra specializálódtam eddig, valamint a klánom sajátos technikái közül eddig kettőt sikerült megtanulnom. Vérszerződést kötöttem a farkasokkal azzal a klánjával, akik a klánomat képviselik az Idézések Birodalmában. Szeretek edzeni, könnyen barátkozok és valószínűleg én vagyok Konoha első számú manga mániás ninjája. Részt vettem már pár elég nehéz küldetésen, de még mindig élek.- regéltem el a történetemet, utána pedig vártam Zakari sensei válaszát kettőnk beszámolójára.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Szept. 01, 2009 8:31 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Kodamával //

-Nos, most, hogy mindent elmondtatok amit fontosnak találtatok, lássunk hozzá az edzéshez. Mivel már nem kezdő geninek vagytok, ezért egy kicsit keményebb leszek.-mondtam, majd utasítottam a fiúkat hogy, ugorjanak a fákra, és takarják el szemüket, mert a következő tettem erős fénnyel jár. Miután ezt megtették, egy tisztás közepére sétáltam, és kézpecsétekbe kezdtem:
- Kuchiyose no Jutsu: Elementálok Ura!-mondtam, mire az összes elementál akik mellém szegődött megjelent.
-Sziasztok fiúk! Nos lenne egy kis feladatom a számotokra!-mondta mire Dotonra válaszolt.
-Zakari bármit kérsz megtesszük!-mondta a kő óriás.
-Na akkor Mizura te és Dotonra hozzatok létre egy kis tavat, Dotonra te utána hozz létre egy kőfalat amin fel lehet mászni. Katonra te alkoss egy tűzfészket, de ne legyen túl erős a tűz, mert genineknek lesz. Drake te és Raikou alkossatok, egy sötét alagutat, ami egy labirintus lesz ahol nem lehet semmit se látni. Raikou neked minimális chakrát kell kibocsátanod, hogy tudják merre kell menni. Zippo te Fuutonrával alkoss egy céllövő pályát ahol Zippo te a szembe sütő fény leszel, Fuutonra te pedig azért leszel, hogy csak olyan kunaik találjanak célba amiben chakra van.
-Os!
-Os!
-Os!
-Os!
-Os!
-Os!-mondták az elementálok, és mire megfordultam, kész volt az edző terep.
-Nos fiúk jöhetek. Elmondom mi lesz a feladat. Átjutni a tavon, fel a falon, onnan át az útvesztőn, és a végén a célba dobás. De ezekhez chakra irányítás, és chakra érzékelés kell. Gondolom a víz, és a fal egyértelmű, az útvesztőben, egy minimális chakra mutatja azt utat. Jaj kihagytam a tűzfészket, ez egyszerű, átjutni a lángokon. Na de folytatom az útvesztő után, jön a célba dobás, itt szembe fény és szél lesz. Csak a chakrával töltött kunaik találnak célba. Nos ennyi lenne. Ja Mitsuhide nem ajánlóm, hogy Byakugan használj, mert nem látnál semmit a rengeteg chakra miatt. De megpróbálhatod, de kérlek a feladatok alatt ne használd.-Mondtam, és gyorsan végig mentem a pályán.
~Huh remélem képesek irányítani a chakrájukat, ha nem akkor előbb azt kell megtanulniuk, de ezt nem mondták, pedig ez elég fontos dolog.~
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2009 9:21 pm

// Edzés Kodamával, és Zakari senseijel //

Kodama is elmondott magáról mindent majd Zakari sensei így szólt:

- Nos, most, hogy mindent elmondtatok, amit fontosnak találtatok, lássunk hozzá az edzéshez. Mivel már nem kezdő geninek vagytok, ezért egy kicsit keményebb leszek. - mondta Zakari eztán utasított minket, hogy ugorjunk fel egy fára és takarjuk el a szemünket. Gyorsan megfogtam és egy közeli fára felmásztam eztán eltakartam a szemem.
- Kuchiyose no Jutsu: Elementálok Ura! - kiáltotta a sensei eltelt pár perc és Zakari így szólt:
- Nos fiúk jöhetek. - mondta a képzet jounin mester, s erre leugrottam a fáról és odamentem hozzá.
- Elmondom mi lesz a feladat. Átjutni a tavon, fel a falon, onnan át az útvesztőn, és a végén a célba dobás. De ezekhez chakra irányítás, és chakra érzékelés kell. Gondolom a víz, és a fal egyértelmű, az útvesztőben, egy minimális chakra mutatja azt utat. Jaj kihagytam a tűzfészket, ez egyszerű, átjutni a lángokon. Na de folytatom az útvesztő után, jön a célba dobás, itt szembe fény és szél lesz. Csak a chakrával töltött kunaik találnak célba. Nos ennyi lenne. Ja Mitsuhide nem ajánlóm, hogy Byakugan használj, mert nem látnál semmit a rengeteg chakra miatt. De megpróbálhatod, de kérlek a feladatok alatt ne használd. - mondtam, és gyorsan végig mentem a pályán. - mondta Zakari sensei.
- Értettem Zakari sensei! - kiáltottam, eztán egy kicsit közelebb léptem a tóhoz és elkezdtem koncentrálni a lábamba a chakrát, s amikor elégé odakoncentráltam megpróbáltam a tavon átkelni.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 03, 2009 8:19 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Zakari senseijel //

Miután mind a ketten beszámoltunk Zakari sensei úgy döntött letesztel minket.
~ Sokat nem cicózott... De legalább megmutathatjuk, hogy mit tudunk.~ gondoltam magamban egy félmosoly kíséretében. Az Elit Jounin felküldött minket a fára és arra kért, takarjuk el a szemünket. Mitsuhide mellé álltam az ágon, majd ránéztem, de az ő szeme már el volt takarva. Ekkor megvakartam a tarkómat, s követtem a példáját. Hallottam hangokat a háttérből, viszont amíg a sensei nem szólított meg veszteg maradtam. Pár perccel később viszont megadta a jelet, hogy mehetünk. A Hyuuga klán leszármazottja azonnal odament Zakari senseihez. Én is követtem a példáját. Ezt követően a Jounin elregélte mi lesz a feladatunk.
- Értettem Zakari sensei!- hangzott Mitsuhide válasza.
- Szintúgy, sensei!- bólintottam egy nagyot mosolyogva. Első akadályunk a tó volt. Odaugrottam az elejébe, majd összeraktam a kezemet, így egy pecsétet formálva. Chakrám a lábamba próbáltam koncentrálni. Ez nem volt nagy feladat, de néha vissza kell nyúlni a múltbéli dolgokhoz és tapasztalathoz, a jövő változásának érdekében. Amint éreztem, hogy jó lesz, a jobb lábamat rátettem a vízfelületre. Előre dőltem, hogy nagyobb nyomást gyakoroljak a jobbomra, ám fennmaradtam.
~ Siker!~ merengtem, ezek után már teljesen ráálltam a tóra.
~ Na, akkor mehet a következő feladat.~ vigyorodtam el töprengésem közepette, majd futni kezdtem a vízen. A második akadály a sziklafal volt.
~ Ez lényegében ugyan az, csak itt már a kezemet is használni fogom. Felszaladhatnák simán, csakhogy akkor nagyobb lenne a lezúgás esélye, és mivel nem akarom, hogy a sensei idiótának nézzen, ezért biztonságosan felmászok.~ gondoltam, mialatt összecsaptam a két tenyeremet. Testemben eloszlattam a Chakrámat, legfőképpen a négy végtagomban. Feltapasztottam magamat a nagy falra, azután nyugodtan haladtam egyenesen a teteje felé, mint egy rutinos sziklamászó. Ahogy felértem a tetejére beszippantottam a friss levegőt. Ránéztem Zakari senseire, majd elvigyorodtam. Jobb kezemet ökölbe szorítottam, de hüvelyk ujjamat a levegőbe emelve jeleztem neki, minden oké. Az ezután következő dolog a tűzön való átkelés volt. Alaposan szemügyre vettem a tűzfészket. Eléggé értettem már a lángokhoz, így megállapítottam, nem túl vészes a feladat. De hogyan harcoljak a saját elemem ellen? Ekkor eszembe jutottak Zakari sensei szavai:
" Jaj kihagytam a tűz fészket, ez egyszerű, átjutni a lángokon."
~ Értem már. Nem adta meg miféle módszerrel kellene teljesíteni ezt a próbát. Egy ninjának mindig legyen B terve is... Mivel az A az átjutás, de odaégés, így hát a B választásra fogok vetemedni.~ gondolkoztam. Amint Mitsuhide odaért megszólaltam:
- Mitsuhide! Van egy ötletem... A sensei nem mondott információt arról, hogy miként jussunk át a tűzön. Szerintem használhatnád az egyik Víz Elemű támadásodat, amivel utat törnénk a lángok között. Így legalább megspórolnánk a sebesüléseket, valamint megmutatnánk Zakari senseinek, hogy csapatmunka terén sem maradunk le senkitől.- javasoltam a Gennin társamnak, ezt követően vártam mit lép.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 03, 2009 8:57 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Kodamával //

~Na már Katonránál járnak. Remélem nem vízzel próbálkoznak, mert csak Mizura víz jutsui képesek megsebezni, a többi csak felhergeli.
-Fiúk jól haladtok, de a tűznek akarata van, és érzései, ha megsebezitek megsebezz.-mondta , és készültem, hogyha Katonra kitör akkor vissza hívom, és eltüntettem a tűzet.
~Remélem nem kell visszahívnom Katonrát, mert akkor nagyon pipa lesz legközelebb.~ Gondoltam, és mikor a fiúk sugdolóztak gyorsan Mizura által alkotott tóhoz mentem és oda súgtam:
-Pára alakban menj Katonra köré, és szólj neki, hogy vegye vissza a tűzet, hogy ne kelljen a srácoknak vízet használni, mert akkor Katonra megégeti őket, úgy, hogy anyuk sem ismer rájuk, de te ezt nagyon jól tudod.-mondtam Mizurának, és a tó partjára ülve elővettem Komboloim* és figyeltem az eseményeket.



*Komboloi: Görög Férfiak közkedvel "játéka"
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Ko%5CImages%5CKomboloi912
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 12:58 am

// Edzés Kodamával, és Zakari senseijel //

Sikerült a lábamba úgy koncentrálni a chakrát hogy simán átfutottam a vízen. Eztán a szikla akadály következet, ami elégé meredek volt nem sokkal később közelebb mentem a sziklafalhoz.
~ Ez se nehéz akadály majd inkább a következő lesz nehéz. - gondoltam majd chakrát koncentráltam a lábamba és neki indultam elkezdtem rajta felfutni majd a tetejénél egy méterre majdnem megcsúsztam és leestem, de szerencsére nem. A következő feladat már a tűzön az átkelés volt és, amikor odaértem Kodamához ő így szólt:

- Mitsuhide! Van egy ötletem... A sensei nem mondott információt arról, hogy miként jussunk át a tűzön. Szerintem használhatnád az egyik Víz Elemű támadásodat, amivel utat törnénk a lángok között. Így legalább megspórolnánk a sebesüléseket, valamint megmutatnánk Zakari senseinek, hogy csapatmunka terén sem maradunk le senkitől. - mondta Kodama.
- Okés egy próbát megér. - mondtam, amikor így szólt a sensei:

- Fiúk jól haladtok, de a tűznek akarata van, és érzései, ha megsebezitek megsebezz.
- mondta a vízpartról. Ennek hallatán nem nagyon akartam már egy víz jutsut sem használni.
- Vagy ha megpróbálnánk mind a ketten Shunsin no jutsuval egyszerre elindulni cikcakkozva, meg ugrálva? - kérdeztem Kodamának.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 1:51 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Zakari senseijel //

Miután megkérdeztem Mitsuhidét a Víz Jutsuval kapcsolatban, így válaszolt:
- Okés egy próbát megér.
Ám ekkor a sensei odaszólt nekünk:
- Fiúk jól haladtok, de a tűznek akarata van, és érzései, ha megsebezitek megsebez.
~ Na ezt nem gondoltam volna. Akkor úgy tűnik ugrott a terv.~ gondoltam magamban, miközben megvakartam a tarkómat és sóhajtottam egyet. Érthető módon már Hyuuga barátomnak sem volt sok kedve technikát használni.
- Vagy ha megpróbálnánk mind a ketten Shunsin no Jutsuval egyszerre elindulni cikcakkozva, meg ugrálva?- érdeklődött Mitsuhide.
- Hm, azt hiszem ez jó ötlet. Rendben, csináljuk!- szólaltam fel, miközben terpeszbe álltam, s összekulcsoltam két kezemet. Pecsétek formázása után ezt mondtam:
- Shunsin no Jutsu!
Testem sebessége ettől többszörösére nőtt, majd elindultam Mitsuhidével át a tűzön. Elég nagyokat kellett ugrálni, és az sem volt mindegy hova érkezik az ember. Egyszer majdnem megégtem, viszont szerencsére elkerültem a sérülést. Nem sokkal később átjutottunk. Az ez után következő akadály nem más volt, mint az útvesztő.
~ Hm... A sensei azt mondta, hogy egy nagyon kevés Chakra érzékelhető, és azt kell követnünk.~ töprengtem, ezt követően újra összetapasztottam a tenyereimet, s elkezdtem koncentrálni a Chakrámat. Pár másodperc után azonnal megéreztem egy idegen energiát, ami tényleg csak minimálisan, ám érzékelhetően volt kibocsájtva. Rátapadtam erre a forrásra, de lassan sétáltam, nehogy valami megzavarjon, vagy hirtelen megszűnjön a kibocsájtás én meg elkeveredjek valahova. Amikor a labirintusból kifelé tartottam, hirtelen erős fény ütötte meg a szememet. Elég rossz érzés volt, hiszen az előbb vak sötétben ballagtam, most meg rögtön vakító fényáradat. Nyilván ez is egy szándékos próbatétel volt.
~ Értem már. Nem mindig szabad a szemünkre hagyatkozni, nem igaz?~ mosolyodtam el merengéseim alatt, majd behunytam a szemeimet. Előkaptam az öt darab kunait, amelyet magammal hoztam. Mindegyikbe belekoncentráltam a Chakrámat, utána nyíl egyenesen próbáltam elhajigálni őket.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 6:10 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Kodamával //

~Nah, Kodama már át is ért. Most Fuutonrával, és Zippoval áll szembe. Asszem kár a chakráját pazarolnia 5 kunaiba, úgy is csak egy talál.~ Gondoltam, és elmosolyodtam.
-Kodama, próbálkozz csak eggyel, és abba adj bele mindent.-kiáltottam a fiúnak, és közben Mitsuhide felé furdultam.
-Mitsuhide kérlek Byakugan nélkül menj végig az útvesztőn.- mondtam, és egy kézjelet formáltam
~Raikou vedd gyengébbre a jelet, hogy teszteljük a fiút. Kíváncsi vagyok kitalál-e?~ Mondtam magamban, úgy, hogy Raikoura kapcsolódtam, köszönhetően az elementálok ura technikának. Ezután az utolsó részhez mentem ahol Kodama épp a chakráját gyűjtötte kunaiába.
-Sok sikert!
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 8:43 pm

// Edzés Kodamával, és Zakari senseijel //

- Hm, azt hiszem ez jó ötlet. Rendben, csináljuk! - fogadta el az ötletemet Kodama.
- Shunsin no Jutsu! - kiáltotta Kodama a kézjelek után. Eztán egy kicsit hátra léptem majd elkezdtem én is a kezemmel jeleket formálni és így szóltam:
- Shunsin no Jutsu!
Egy nagy lendülettel eztán elindultam Kodamával a tűz akadályon. Jó nagyokat ugráltunk és gyorsan szaladunk s így végül sikerült mindkettőnknek átjutni a tűz akadálypályán. Eztán a útvesztő elé mentünk Kodamával. A barátom máris elkezdett chakrát koncentrálni és máris nyomot fogott.
~ Inkább én is megpróbálom úgy megkeresni a kijáratot, mint Kodama mert a mester azt mondta, hogy ne használjam inkább a Byakugant. - gondoltam eztán én is elkezdtem chakrát koncentrálni majd pár másodperc múlva sikerült megéreztem egy másfajta chakrát ami a többi terjengő chakrától különbözött. Rögtön utána is mentem hirtelen a sötétséget fény töltötte be, ami elégé irritáló volt. El is takartam a szememet a kezemmel.
~ Úgy látszik ez az utolsó próba lesz. - gondoltam és elővettem három kunait és mindbe chakrát vezettem majd próbáltam eldobni mindet pontosan.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 9:15 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Zakari senseijel //

Amikor már hajítottam volna el az öt kunait, hirtelen megszólalt Zakari sensei:
- Kodama, próbálkozz csak eggyel, és abba adj bele mindent!
Ekkor elraktam a kezemben lévő négy darab kést, utána pedig mintha tisztelegtem volna, intettem a sensei felé. Szerencsére a fény nem olyan szögből világított a képembe, hogy ne láttam volna Zakarit. Csupán a céltábla irányába nézve vakított el a világosság.
- Értettem Zakari sensei!- mondtam, mialatt egy félmosoly húzódott az arcom jobb szélére.
~ Fenébe! De irritáló ez a képesség. Alig tudok tőle koncentrálni. Olyan erős, hogy még behunyt szemmel is észlelem.~ gondoltam magamban, miközben próbáltam kizárni a zavaró tényezőket, s egyre jobban a maradék kuniba összpontosítottam energiámat. Először még csak kék színű aura vette körül a ninja fegyvert. Ebben a pillanatban óvatosan kinyitottam látószerveimet, hogy ellenőrizzen, hogy állok.
~ Ez még nem lesz elég...~ töprengtem, ezt követően még jobban vezettem a fegyverbe a Chakrámat.
- Sok sikert!- biztatott Zakari sensei.
- Köszönöm! Mindent megteszek, amit tudok.- válaszoltam neki vissza. A kék aura a kunai körül egyre nagyobbá változott.
~ Talán tudnék még erősíteni rajta, hogyha kék tüzet alkalmaznék rajta.~ merengtem, majd alkalmaztam a Kék Tűz Jutsut, eztán megjelent a shinobi kés körül a kék láng.
- Most lesz a jó!- suttogtam, és kétszer megpördültem 360°- os szögben, ezzel is megadva a dobásnak a lendületet. Miután megtettem elhajítottam a fegyvert, vártam vajon célba talált-e.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 5:58 am

// Edzés Mitsuhidével, és Kodamával //

Kodama kunaia beletalált a táblába, igaz nem a közepébe, de közel volt hozzá.
-Szép volt Kodama, várd meg Mitsuhidét, aztán mind a ketten gyertek ide.-mondtam, és láttam, hogy Mitsuhide 3 kunaival próbálkozik.
-Mitsuhide neked is azt mondom mint az előbb Kodamának. Egy elég, de abba adj bele mindent.-mondtam a fiúnak, és izgatottan vártam mi fog következni.
~Viszonylag gyorsan átértek a pályán, igaz voltak fenn akadások, de a lényeg, hogy már a végén vannak. Nem is emlékszem, hogy valaha is volt olyan geninek aki ilyen gyorsan végzett volna. Lássuk csak..őőőő...... meg van..... tényleg csak Ő volt képes velem egyszerre megcsinálni...~ gondoltam, és szomorúság ült az arcomra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - Konoha melletti erdő
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Fű Országa - Erdő
» A Halál Erdeje - Erdő
» Tűz Országa - Országhatár
» Hó Országa - Kikötő
» Víz Országa - Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: