★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - Konoha melletti erdő

Go down 
+21
Miya Sakura
Hanataro Saruwatari
Sai
Yoshizawa Kodama
Doragon Akudo Shaichi
Hitoroshi Daisuke
Shimizu Kaito
Zakari Ken
Kohataro Daisetsu
Minagawa Hiroshi
Megami-chama
Yagato Tendo
Chomaru Mitarashi
Gokudera Tsunayoshi
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
Kisame Akasumi
Tadayoshi Ayame
Kohaku Takeda
Hideko Kamura
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 6:22 pm

// Edzés Kodamával, és Zakari senseijel //

- Szép volt Kodama, várd meg Mitsuhidét, aztán mind a ketten gyertek ide. - mondta Zakari sensei.
- Mitsuhide neked is azt mondom, mint az előbb Kodamának. Egy elég, de abba adj bele mindent. – javasolta nekem a sensei.
- Okés. - mondtam Zakarinak.
~ Na okés most mindent beleadok. -. gondoltam magamba majd elővetem egy kunait, amit kétszer megpörgettem a mutató ujjamon aztán pedig megmarkoltam. Elkezdtem a chakrámmat belevezetni a kunaiba eztán teljesen behunytam a szemem és koncentráltam. Pár másodperc múlva elképzeltem magam elé a célt, s egy nagy lendülettel elhajítottam a chakrával feltöltött kunait, eztán vártam az eredmény.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 7:17 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Zakari senseijel //

Végül sikerült beletalálnom a táblába. Nem pontosan a közepébe, viszont nem sok kellett volna.
~ A látási körülményekhez képes azt hiszem ez nem olyan rossz eredmény.~ gondoltam magamban, miközben megvakartam a tarkómat.
- Szép volt Kodama, várd meg Mitsuhidét, aztán mind a ketten gyertek ide.- dicsért és utasított minket Zakari sensei.
- Értettem, köszönöm!- jelentettem ki, mialatt elvigyorodtam. Figyeltem, hogyan cselekszik Mitsuhide, úgy tűnt először ő is több kunait akart belehajítani a céltáblába, viszont a Jounin őt is figyelmeztette.
- Okés.- jelezte a Hyuuga srác, hogy megértette tanítója szavát. Miközben Mitsuhide a Chakráját koncentrálta én kiugrottam a fényből, azután pedig leültem a fűbe, ott vártam a barátomat. Igazából az erős fények már eléggé zavartak. Az ég olyan szép tiszta volt, csak néhány fehér felhő szálldogált felettünk. Ki gondolta volna, hogy valami rossz is történhet eme verőfényes napszakban? A senseire pillantottam, aki mintha egy kicsit le lett volna törve.
~ Vajon min járhat az esze? Talán a teljesítményünk szomorította így el? Vagy esetleg múltbéli emlékek?~ kérdeztem magamban. Felálltam a talajról, ezt követően zsebre dugtam kezeimet. Ha Mitsuhide is végzett, akkor odamegyek Zakari senseihez.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 7:40 pm

// Edzés Mitsuhidével, és Kodamával //

Mitsuhide kunaija is beletalált a táblába Kodama kunaia mellé.
-Szép volt. Gyertek ide.- mondtam, és mikor előttem volt a két genin, megszólaltam.
-Nos büszke vagyok rátok. Végig mentettek a chakra kontroll pályámon. Ideje, hogy bemutassak nektek pár barátomat. Asszem a főnökükkel kezdem. Dotonra gyere ide!- kiáltottam, mire az egyik akadály a kőfal eltűnt, és megjelent egy hatalmas hegy.
-Dotonra vedd már magad kisebbre.
-Rendben van. Sziasztok fiúk!-köszönt Dotonra, és kisebb alakot vett fel. Láttam a fiúk arcán, hogy nagyon megijedtek, de megnyugtattam őket.
-Nyugi, ő itt Dotonra a föld elementál. Most akkor bemutatom a többieket. Mizura!-mondtam, és a tó is eltűnt, és egy jégember jelent meg.
-Sziasztok Mizura vagyok a víz elementál.-mondta, majd megjelent Katonra.
-Yo!-Katonra köszönt és indult volna Mitsuhide felé.
-Katonra köszönöm a segítséged, de most kérlek távozz.-mondtam, mire eltűnt.
-Bocsi Katonra elég "Forró+ fejű, csak rám hallgat.- mondtam, mire a többiek is megjelentek.
-Nos akkor. A labirintusban ami Dreke volt, a chakrát Raikou garantálta. Ők a sötét, és villám elementálok. Az éles fény Zippo volt, és a hatalmas szél pedig Fuutonra. Ők a fény, és szél elementál. Most, hogy ismeritek őket. Csak annyit tudok mondani, hogy menjetek haza pihenni, hisz ennyi chakrát, egy hosszú küldetés alatt használtok el.-mondtam, és összeraktam tenyerem, és a két genin chakrájára koncentráltam. Éreztem, hogy elégé kimerültek, és rossz passzban vannak.
~Jól teljesítették a pályát, de sok chakrát pazaroltak el. Legközelebb már velem együtt csinálják.~
-Sajnos fiúk mennem kell, ti is menjetek haza és pihenjetek, majd üzenek ha van valami.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 6:34 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Miután a kapunál beszélgettünk egy keveset, ismét útnak indultunk. Már, akkor észrevettem, hogy eső lesz hamarosan, hiszen a madaram eltűnt. Utunk közben az állatok elhalkultak és a levegőben feszültséget lehetett érezni. A nagy csöndet egy mennydörgés szakította félbe. Az állatok mind menekültek az esőtől, magamban pedig eldöntöttem, ha megkér rá Shiintaro, akkor megállunk, de természetesen az időt be kell pótolnunk egy kis futással. A mennydörgés után pár perccel elkezdett cseperegni az eső, majd egyre gyorsabban és egyre erősebben esett az eső. Engem különösebben nem zavart, megszoktam már minden természeti tényezőt.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 9:09 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Az eső egyre jobban zuhogott, viszont hirtelen elállt. Ebben a pillanatban Shiintaro köhögve zuhant a földre. Nem lehetett tudni miért tette, valószínűleg ugyan azt a kórságot kapta el, mint Yagato Tendo a múltkor, amikor Sunagakurébe indultak. Shaichi tudta, tanítványa nem folytathatja tovább a missziót, hiszen láza másodperceken belül felszökött. Remegve, s izzadva a talajon feküdt, az Elit Jounin pedig jobbnak látta hazaküldeni tanítványát az oroszlánján. Shaichi aggodalmaskodva kissé, viszont tovább indult az úton. Igazából sok félnivalója nem volt, egy Jounin szintű ninja könnyedén lerendezne egy bűnözőt.

Pár óra múlva már elhúzódtak a felhők, viszont a levegő kicsit lehűlt. Ez a hűvösség mondjuk annyira nem volt rossz, ugyanis felfrissülést okozott valamilyen szinten. Az emberek egyre többen lettek az úton, valószínűleg ez is a város közelségét jelezte.

// Sugita Shiintarot KIZÁROM a küldetésből. Jutalomban nem részesül. //
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 9:28 pm

// Ninják a bűnözés ellen //
Az eső hirtelen elállt, majd Shiintaro a földre zuhant. Biztos voltam benne, hogy nem azért csinálta, hogy megvicceljen, úgyhogy rögtön elkezdtem érte aggódni. Majd pár pillanat múlva megnéztem a homlokát és borzasztó meleg volt. Kisebb veszekedés után megidéztem oroszlánom és visszavitettem Konohába. Kicsit aggódtam miatta, viszont tudtam hogy jobb kezekbe kerül. Utamat folytattam és pár óra múlva a felhők is elhúzódtak. Majd több ember is lett az úton, nyilván közel vagyok a városhoz. Kicsit elgondolkodtam, hogy a városban mihez kéne kezdenem. A legjobb hely az ilyen ügyekben általában a kocsmák, vagy a hotelek. Na mindegy bejelentkezem mondjuk 2 napra egy hotelba és utána kikérdezek ott egy-két embert este meg meglátogatok egy kocsmát. Más ötlet egyenlőre nem jutott eszembe ...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 9:57 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

Shaichi lassan ballagott az úton, nyugodtsága ismét a szokásossá vált. Egy Elit Jouninhoz méltóan, már el is kezdett találgatni, hogy mihez kezdjen, hogyha odaér. A város mát látható volt a távolból, a zsivaj pedig már szinte elhallatszott oda is, ahol még a konohai Jounin ballagott.

Atafuku városában:
A városba érve Shaichi figyelmes lett arra, hogy sok rendfenntartó van az utcákon. Biztosan azért, mert nyomozni próbáltak az ügyben. Egyikük felismerte a homlokvédőt, majd odarohant Shaichihez.
- Jó napot! Mag a shinobi, akit Konohából küldtek?- érdeklődött. Miután a férfi válaszolt neki, a kérdezőnek nagy öröm jelent meg az arcán. Nyilván valóan már epekedve várták a Levelek Közt Rejtőző Falu küldöttjét, hiszen az emberek nem tudnak nyugodalomban élni, míg a rabló szabadon van. Feltéve, hogyha egyedül dolgozik.
- Akkor el is kísérnénk a helyszínre. Mi semmilyen nyomot nem találtunk, de a maga ninja szemei lehet többet vesznek észre. Igazság szerint még sohasem volt dolgom ehhez fogható üggyel.- vakartam meg a fejét a fickó, miközben csatlakozott hozzájuk még három "rendőr". Elkezdték a bolt felé vezetni Shaichit, ahol a gyilkosság történt.

// Köv.post.: Atafuku város //
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 22, 2009 10:12 pm

//A bandák viszálya//

Miután mondtam, hogy elvállalom rögtön megszólalt Tsunade.
- Akkor kérlek indulj is útnak! - Gyorsan kirohantam az irodából egyenesen a kapu felé. A kapunál elköszöntem az őröktől és elindultam az erdőben szép lassan. Menet közben sok mindent láttam. Állatokat, különféle növényeket. Mikor már nem is voltam olyan messze az ulticélomtól egy kiáltásra lettem figyelmes. Nem is egy hanem több ember kiáltott. Biztos voltam, hogy a közelben harcolnak. Elindultam a hangforrás felé abban a hitben, hogy talán az a kettő banda harcol akiket le kell állítanom.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 3:33 pm

// A bandák viszálya//
A kis genin, ahogy elindult egyre hangosabban hallotta a zajokat. Majd, ahogy elérte célját csönd lett, meglepő látvány fogadta. Az összes ember is feküdt a földön, többen is megsérültek, de egyik se volt eszméleténél. Ismét körbenézel, de senkit sem látsz, aki ezt művelhette. Ahogy az áldozatokhoz érsz, természetesen rögtön azon gondolkozol, hogyan tudnál rajtuk segíteni. Sajnos egy jutsut sem ismersz, amellyel tudnál segíteni nekik. Többre mész, ha inkább megpróbálod elvinni őket a közeli faluba. Megpróbálsz elindulni a városba, majd egy baljóslatú hangot hallasz.
- Helló! Te is a bandák ügye miatt jöttél? - Ahogy a hang gazdája kilép a fák közül, úgy veszed észre, hogy egy ninjával van dolgod. Ahogy megnézed fejfedőjét észreveszed, hogy a nem is túl távoli szél országából származik. Dönthetsz, úgy, hogy megpróbálsz vele szövetséget kötni, vagy figyelembe véve a baljóslatú hangját, inkább nem törődsz vele ...
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 9:25 pm


// A bandák viszálya//

Mikor odaértem azt láttam, hogy minden ember a földön feküdt. Senki se volt ott aki ezt tehette ezért nem is értettem az egészet.
~Az lehet, hogy a bandákba tartoznak de attól még nem kellet volna így ellátni a bajukat. -Gondoltam magamban miközben közöttük járkáltam. Mivel semmit se tudtam volna segíteni rajtunk felkaptam 1-2 embert és elakartam indulni a városba amikor valaki megszólalt.
- Helló! Te is a bandák ügye miatt jöttél? -Előjött a fák közül egy férfi aki a Szél országából származott mert egy olyan fejpánt volt rajta. Miután láttam, hogy a szövetséges ország egyik shinobija megszólaltam.
- Ha már elláttad a bajukat segíthetnél őket kórházba vinni. Ugyanis az a küldetésem, hogy vessek véget a bandaháborúnak, de nem úgy, hogy laposra verem őket. Kérlek kapj fel vagy 3 embert és segíts. -Egy kicsit finomabban mondtam mert nem akartam konfliktust.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 3:28 pm

// A bandák viszálya//
- Oké! - Felelte neked a ninja, avval fel is kapott a két vállára 1-1 embert, egyet pedig a hona alá vett. A fickók nem voltak valami könnyű, de azért el lehetett bírni őket. Így mind a ketten inkább csak "nyögtetek", minthogy beszélnétek...- Csak nem sajnálod őket? Ezek nem érdemelnek mást, te nem így gondolod? Ártatlanokat veszélyeztetnek, csak nem félsz, attól, hogy ölnöd kell? - Kérdezte nyögdécselve tőled a társad. A város már nem volt messze, a város zaját már kristály tisztán lehet érteni. Megpróbálhatod, azt tettetni, hogy nem érted mit mond a város zajától. De nem tudni, hogyan reagál a shionobi.
// Bocs, hogy csak ennyi, de lesz keményebb is, most nem tudok sajna mit írni...//
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue4700/7000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 9:18 pm



// A bandák viszálya//

Miután megkértem, hogy segítsen segített is. Felkapott három embert és elindultunk. Az emberek elég nehezek voltak ezért nyögtünk mind a ketten az a városig.
- Csak nem sajnálod őket? Ezek nem érdemelnek mást, te nem így gondolod? Ártatlanokat veszélyeztetnek, csak nem félsz, attól, hogy ölnöd kell? -Kérdezte tőlem a Shunagakurei ninja.
- Az én véleményem az, hogy minden embernek joga van élni akkor is ha bűnöző. Ott van a jó még a legrosszabbakban is. És csak, hogy tudd nem félek ölni. -Feleltem neki a végét komolyabban mondva. A város már elég közel volt, hogy tisztán lehessen hallani a zaját. Amint beértünk rögtön megkerestük a kórházat és befektettük őket egy-egy kórterembe. Majd kimentünk a kórház ajtaján és megszólaltam.
- Na és most merre megyünk? -Tettem fel a kérdést zsebre tett kézzel.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 9:39 pm

// A bandák viszálya//
Miután a fickókat elvittétek a kórházba és ott lefektettétek őket egy ágyba, rögtön megkérdezted hogy hogyan tovább. Újdonsült társad elkezdett kutatni a zsebében és közben beszélt hozzád.
- Gondolom, te nem nézted át a zsebeiket, de ... - Majd itt egy kis hatásszünet kíséretében egy papírdarabot vett elő. - ezt találtam náluk és ebből, tudom hogy hol lesznek ööö ...- Itt belemélyedt a papírdarabjába és rövid idő után folytatta. - Délután 5 órakor. Mondd velem tartasz? - Kérdi tőled, természetesen dönthetsz úgy is, hogy inkább a civileket kérdezed. Megjegyzem, ez az egész akár csapda is lehet.
// Következő post Atafuku városba kérném. //
Vissza az elejére Go down
Hanataro Saruwatari




Hozzászólások száma : 20
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 19.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue10200/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10200/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 26, 2009 8:41 pm

/// Csempészek Eső Országában ///

Elég csöndesen haladunk majd Sai megszólalt:
- Van valami ötleted, hogyan találjuk meg a csempészeket és a szervezetet?
- Hát izéé, szerintem menjünk be az erdőbe, és várjuk meg míg jönnek a Csempészek majd kövessük őket, és a legerősebb jutsummal szét verem mind a kettőt egyszerre, vissza megyünk és a küldetés teljesítve, kifogástalan terv.
Majd elkezdett gondolkodni és vigyor lett a képén.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 12:02 pm

/ Csempészek Eső Országában /

Sai, miután végighallgatta az ifjú chunin tervét, több buktatót is észrevett benne. A hibákat, nem is nagyon akarta eltitkolni, így ismét megszólalt.
- Na és azt honnan tudjuk, hogy kik a csempészek? - Majd meg se várva a választ, ismét megszólalt.- Ha a szervezet erősebb nálunk, akkor mi lesz? Ráadásul, azt honnan tudjuk, hogy az egész szervezet legyőztük? - Kérdezte Hanatarotól, majd ő is elkezdett gondolkodni egy terven ...
Vissza az elejére Go down
Hanataro Saruwatari




Hozzászólások száma : 20
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 19.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue10200/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10200/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 1:05 pm

/// Csempészek Eső Országában ///

Kis seb idő után Sai megszólalt:
- Na és azt honnan tudjuk, hogy kik a csempészek? - Ismét megszólalt.- Ha a szervezet erősebb nálunk, akkor mi lesz? Ráadásul, azt honnan tudjuk, hogy az egész szervezet legyőztük?
Gondolkodtam egy kicsit majd:
- Hmm, akkor mond a tervet te nagy okos! Nem az erősségem a tervezés.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 2:48 pm

/ Csempészek Eső Országában /

Válaszod után, mind a ketten a csendbe burkolóztatok. Majd Sai épp mondott volna valamit, amikor egy kis gyerek termett előttetek ziháltan.
- Kérlek titeket, segítsetek! - Mondta nektek könyörgő hangon, mire Sai meg se rebbent, egyenlőre nem akart lépni semmit. Majd két fekete ruhás fickó lépett az útra. A fickók rögtön megszólaltak.
- Nem láttatok semmit! - Mondta, az egyik fickó majd a másik is megszólalt.
- Különben nagy bajok lesznek ...

/UI.: Kérlek ne mesélj magadnak, most még én töröltem, de még egy ilyen és baj lesz, megértésed köszönöm ^^/
Vissza az elejére Go down
Hanataro Saruwatari




Hozzászólások száma : 20
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 19.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue10200/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10200/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 9:33 pm

// Csempészek Eső Országában //

Egy gyerek termett előttünk majd mondta:
- Kérlek titeket, segítsetek! - Mondta könyörgő hangon, mire Sai meg se rebbent, majd két fickó is feltűnt:
- Nem láttatok semmit! - Mondta, az egyik fickó majd a másik is megszólalt.
- Különben nagy bajok lesznek ...
- De mégis mi történt? -Rémülten kérdeztem.
Majd megkínáltam a gyereket egy kis vízzel.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Szept. 28, 2009 4:45 pm

/ Csempészek Eső Országában /
- Azt mondtuk semmi! - Majd hirtelen mögötted termett és egy kunait tartott a nyakadhoz. - Végezzünk vele? - Kérdezte társát.
- Ez nem tartozik ránk, folytassátok utatokat! - Majd a fickó a kisgyereket kapta el, először a száját tömte be, majd a két kezét és két lábát is megkötözte. Majd reakciótokat meg se várva elindultak az erdő felé. Sai rögtön meg is szólalt.
- Akkor folytatjuk az utunkat? - Majd meg se várva a válaszod hozzátette. - Ahogy ők is mondták, ez nem a mi dolgunk ...
/Ha nagyon "akció vágyad" van, akkor követheted őket./
Vissza az elejére Go down
Hanataro Saruwatari




Hozzászólások száma : 20
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 19.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue10200/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10200/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Szept. 28, 2009 7:28 pm

/// Csempészek Eső Országában ///

Azt mondtuk semmi! -Hirtelen ott volt mögöttem és egy kunait szorított a nyakamhoz.
- Végezzünk vele? - Kérdezte társát.
- Ez nem tartozik ránk, folytassátok utatokat! - Majd a fickó a kisgyereket el kapta, először a száját tömte be, majd a két kezét és két lábát is megkötözte. Majd reakciónkat meg se várva elindultak az erdő felé. Sai rögtön meg szólalt.
- Akkor folytatjuk az utunkat? -. Meg sem várta válaszom:
- Ahogy ők is mondták, ez nem a mi dolgunk ...
- Rendben Sai, folytassuk utunk, és kapjuk el a szervezetet és a csempészeket.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 9:12 pm

// Csempészek Eső Országában //
Miután a két fickó a foglyukkal visszaindult az erdőbe, ti nem is tettetek ellene semmit. Ismét útnak indultatok, majd Sai szólalt meg.
- Ahhoz mit szólnál, ha beépülnénk a csempészek közé? - Majd miután látta az arcodat hozzátette. - A határon várhatnánk, amíg megérkeznek a csempészek, biztos lesz valamilyen dolog, amiről észrevesszük, hogy ők azok. Bomba szaga vagy valami hasonló. A fickók közé egy pár fegyverrel is beépülhetünk akár. - Majd elővett egy tekercset és több kunait és shurikent is rajzolt. Majd kezével kézjelt formált. A rajzolt kunaiok és shurikenek "életre keltek" /inkább csak fémből lettek, de nem tudok máshogy fogalmazni bocs./ - Majd miután beépültünk közéjük, feltűnés nélkül tudnánk őket követni. Majd egy óvatlan pillanatban lecsaphatnánk rájuk ... na hogy hangzik? - Kérdi tőled mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Hanataro Saruwatari




Hozzászólások száma : 20
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 19.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue10200/14000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10200/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 9:41 pm

// Csempészek Eső Országában //

Sai megszólal:
Ahhoz mit szólnál, ha beépülnénk a csempészek közé? - Majd miután meg látta az arcomat hozzátette. - A határon várhatnánk, amíg megérkeznek a csempészek, biztos lesz valamilyen dolog, amiről észrevesszük, hogy ők azok. Bomba szaga vagy valami hasonló. A fickók közé egy pár fegyverrel is beépülhetünk akár. - Majd elővett egy tekercset és több kunait és shurikent is rajzolt. Majd kezével kézjelt formált. A rajzolt kunaiok és shurikenek "életre keltek" /inkább csak fémből lettek, - Majd miután beépültünk közéjük, feltűnés nélkül tudnánk őket követni. Majd egy óvatlan pillanatban lecsaphatnánk rájuk ... na hogy hangzik? - Kérdi tőlem mosolyogva.
- Rendben, de legyünk óvatosak, nehogy felismerjenek. Rendben Sai?
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue36000/40000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 7:03 pm

// Csempészek Eső Országában //

Sai tervére, csak ennyi volt válaszod:
- Rendben, de legyünk óvatosak, nehogy felismerjenek. Rendben Sai? - Sai erre csak bólintott egyet, majd gondolataiba mélyedt. Kissé "rövid elméjű", de legalább próbál változtatni ezen ... Pár percnyi séta után, az országhatáron találtátok magatokat. Ott megpihentetek egy picit, majd Sai felvetett valamit.
- Ha nem gond, akkor én nem nagyon beszélnék a csempészekkel, úgy gondolom mivel a tervet én találtam ki, jó lenne ha te győznéd meg őket a belépésünkről ... - Majd időd se volt válaszolni, mivel a levegőt füstbomba szaga lepte be.
- Te két balkezes! Nem megmondtam, hogy vigyázz rájuk? Ha erről a szervezet tudomást szerez leszedi a fejed ...
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 8:33 pm

//Miya Sakurának//

Reggel, mikor felébredtem, elégé fájt a fejem, így rögtön kapcsoltam ... már megint túl sokat ittam. Már nem is tudom, hogy életemben hányszor ébredtem így, talán egyszer majd egy szép napon talán lesz egy nő, aki miatt leszokok az állandó másnaposságról ... Na de ez odébb van, egyenlőre még élvezem az agglegénykort és úgy vedelek, ahogy én akarok. Rövidebb gondolkodás után, úgy gondoltam, hogy jobb lesz nem megverni egy szomszédot sem, úgyhogy gyorsan lezuhanyoztam és elmentem egy kocsmába reggelizni. A pultosnővel ismét hosszas veszekedésbe kezdtünk, hogy a hűtő rendesen lehűtötte-e a sörömet. A vitánknak végül az üresen tátongó konnektor és a mellette fekvő állapotban lévő vezeték vetett véget. Ezután úgy gondoltam elindulok az erdőbe egy kicsit edzeni, amint beértem az erdő közepébe megidéztem a tűzoroszlánomat és vele gyakoroltam a taijutsut ... (Tudjátok ti mennyire fáj egy tüzes karom vágása és ütése?) úgy fél óra verekedés után végül győztesen kerültem ki a küzdelemből. A ninjutsu következett, a saját jutsuimat tökéletesítettem, úgy háromnegyed órája, mikor hangokat hallottam. Valaki más is volt az erdőben rajtam kívül, rövid keresés után meg is találtam a ninját. Nagy meglepetésemre egy hölggyel hozott össze a sors. Egy fa tetejéről figyeltem őt, majd eszembe jutot, hogy valahol és valamikor találkoztam már vele ...
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Left_bar_bleue26200/30000Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 8:50 pm

// Shaichinek //

* Az előző napi megbeszélés után - amiről elkésett -, Sakura kissé kótyagosan ébredt. A találkozó sokáig tartott és nagyjából semmi értelme nem volt, ezért a lány úgy érezte, csak vesztegette az idejét. Az idejét, amit edzésre is szánhatott volna, ezért a reggeli után úgy döntött kimegy edzeni az erdőbe. *
~ Legalább csináljak valami értelmeset, míg nem küldetésen vagyok. Bár egy fürdő mennyivel jobban esne... ~
* Végül is megérkezett az erdőbe, és nekilátott edzeni. Először sima ütéseket és rúgásokat gyakorolt. Majd pihent egy kicsit és újra nekilátott. Az erdő egyébként békés volt, bár már nem volt annyira korán, még mindig sötétebb volt a megszokottnál. A levegő sem volt melegnek mondható, de kellemesen csípős volt, legalább ez hajtotta Sakurát arra, hogy keményen eddzen. Hirtelen levélzörgésre lett figyelmes, de nem tulajdonított neki nagy jelentőséget. *
~ Biztos egy mókus. ~

* Edzés közben úgy érezte, mintha figyelnék, ezért megállt és körbenézett. *
- Van itt valaki? - kérdezte hangosan kicsit később, miután még mindig úgy érezte, hogy egy szempár figyeli őt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Konoha melletti erdő   Tűz Országa - Konoha melletti erdő - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - Konoha melletti erdő
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Fű Országa - Erdő
» A Halál Erdeje - Erdő
» Tűz Országa - Országhatár
» Hó Országa - Kikötő
» Víz Országa - Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: